خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کمک برای منابع

سلام.من دپلم فنی دارم.میخوام برای کنکور تجربی شرکت.لطف کنید کدام منابع رو بخونم.من دارم از صفر شروع میکنم.برای هر پایه از دقیقا باید چی بخونم.مثلا پایه دوم چی کتابی،پایه سوم،پایه پیش چی بخونم. منظورمه اینه بگین پایه دو گاج ،پایه سه مثلا خیلی سبز ،برای هر درسی بگین .کدوم منابع برای عمومی وتخصصی خوبهه؟خواهشن کمک و راهنمایی کنید کتابهای که میگین مفصل توصیح داده باشه.اصلا باید چه کتابهایی رو گرفت.فقط اوضاع مالی زیاد جالب نیست.لطفا دقیق بگید چی خوبه؟گاج ،نشر الگو یا.....لطفا راهنمایی بفرمایید.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      والا تا جایی که من می دونم شما با دیپلم فنی اصلا حق شرکت تو کنکور تجربی رو ندارین، باید فوق دیپلم فنی داشته باشین یا فک کنم مدرک پیش دانشگاهی تجربی، ریاضی یا انسانی داشته باشین، در مورد منابع هم تا دلتون بخواد تاپیک هست، نیازی به زدن تاپیک جدید نیست
      ویرایش توسط It is POSSIBLE : 18 شهریور 1396 در ساعت 19:10

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.دارم هم مدرک کاردانی و کارشناسی.اشتباه ازمن بود که ذکر نکردم.اخه توی تاپیک ها یه نظر واحد وجود نداره ادم بدونه کدومش خوبه.لطفا اگه میدونی راهنمایی بکنید

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sagad1369 نمایش پست ها
      سلام.من دپلم فنی دارم.میخوام برای کنکور تجربی شرکت.لطف کنید کدام منابع رو بخونم.من دارم از صفر شروع میکنم.برای هر پایه از دقیقا باید چی بخونم.مثلا پایه دوم چی کتابی،پایه سوم،پایه پیش چی بخونم. منظورمه اینه بگین پایه دو گاج ،پایه سه مثلا خیلی سبز ،برای هر درسی بگین .کدوم منابع برای عمومی وتخصصی خوبهه؟خواهشن کمک و راهنمایی کنید کتابهای که میگین مفصل توصیح داده باشه.اصلا باید چه کتابهایی رو گرفت.فقط اوضاع مالی زیاد جالب نیست.لطفا دقیق بگید چی خوبه؟گاج ،نشر الگو یا.....لطفا راهنمایی بفرمایید.
      واسه عمومیا فقط یکی رو انتخاب کن و بخون تو حاشیه نرو کدوم خوبه
      عربی:جامع خیلی سبز یا کامل گاج(هر دو از صفر شرو میکنند)
      زبان:بستگی به خودت داره من میگم شبقره(قواعد عالی) بگیر با درک مطلب پت و متن خیلی سبز
      ادبیات:7خان خیلی سبز یا 5 تا کتاب الگو + موضوعی گاج
      دینی: جامع گاج و بس
      واسه اختصاصیا
      شیمی:چون توضیح خوب میخوای دوم مبتکران سوم و پیش خیلی سبز
      فیزیک:3جلدی مبتکران یا 4 جلدی خیلی سبز یا 4جلدی گاج
      زیستم نمیدونم چون ریاضیم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون برای پاسخ گویی.فقط یه چیز دیگه کتابهای درسی رو باید مال امسال رو بگیرم.یا مایل سال های قبل.چون کتاب های امسال همشون چاپ اول و فکر کنم تغییر کردند.لطفا در این مورد هم راهنمایی بکنید.(چه سالی بگیرم).زیست هم کسی میدونه بگه.ممنون میشم

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      زیست دوم خیلی سبز
      سوم و پیش الگو

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      زیست دوم خیلی سبز
      سوم و پیش الگو

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من پایه دهمم از لحاظ منابع کمکی نمیتونم بکنم .ولی میتونید از فیلمای آموزشی سایت آلاء هم استفاده ببرید .به صورت رایگان گذاشتنشون تو سایت

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام. کتاب های درسی رو از همین لینک ببین:
      فهرست منابع سوالات کنکور 97 - کنکور

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن