خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pezeshkitehran نمایش پست ها
      گاج پایه رو دارم اما خوشم نمیاد یه منبع بگید که تجربه دارید ازش مرسی

فرستاده شده از D6502ِ من با Tapatalk
      سلام
      گاج برا فیزیک خیلی کتاب عالی هس ولی حالا ک بااین کتاب راحت نیستید میتونید ازخیلی سبز استفاده کنید.
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

2. Top | #17
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات

Lightbulb

یه چیز کلی اینه که این کتابا خیلی با هم تفاوت ندارن جز گاج پایه که احساس می کنم یکم آسون ، من خودم هم پیش و هم پایه خیلی سبز استفاده کردم، کتاب خوبیه و در کل راضیم به جز تعدادی انگشت شمار اشتباه در راه حل که رواله
      نکته بعدی این که فارآزمون فیزیک رو نگیرید من چاپ اولشو که داشتم از هر نوعی غلط داشت یعنی هر اشتباهی که برای یه کتاب می تونه باشه. موج آزمون فیزیک هم درسته برا این زمان نیس و برا جمع بندیه، ولی درکل کتاب سختیه و اگه مسلطید در آینده بخریدش ....
      ----* خبری نیس *----

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظرم کتابای گاج خوبن. اگه هم نیاز دارید که به درصدای بالا برسید فیزیک جامع خیلی سبز رو کار کنید. واقعا حیفه این کتابو نخونید

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      الگو بیشتر واسه عاشقان فیزیک خوبه .... :: نه ما که هنوز در خم ابروش گرفتار گشته ایم ... !
      عاشق فیزیک باس هالیدی رو بخونه تا بدونه فیزیک چیه البته توی ایرانی ها هم خوشخوان خوبه
      به محض این که از یادگرفتن دست بردارید شروع به مردن می کنید

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      وسط این همه گاج و خیلی سبز یه نگاهم به مبتکران بنداز بزرگوار شاید نظرتو جلب کرد
      وقتت رو برای فکر کردن به گذشته تلف نکن. قرار نیست برگردی اونجا.

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اما یک چیز رو بدون تعصب و هرچی دیگه بگم دوست عزیز
      خیلی سبز خوب نیست
      اگه الگو هم برات نمیسازه با مبتکران پیش برو
      به محض این که از یادگرفتن دست بردارید شروع به مردن می کنید

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pezeshkitehran نمایش پست ها
      گاج پایه رو دارم اما خوشم نمیاد یه منبع بگید که تجربه دارید ازش مرسی

فرستاده شده از D6502ِ من با Tapatalk
      سلام
      اول گاج پایه رو داشتم هر چند از لحاظ تستی گاج کتابهای خوبی هست ولی همانطور که ابتدای خود کتاب گاج گفته شده درسنامه کتاب خلاصه هست و باید از جزوه دیگری استفاده کنید در کنارش

در مرحله بعد باید به سطح آموخته های خودتون و نیاز رشته تون توجه کنید که تجربی میخونید
      به جز گاج معمول این هست که خیلی سبز یا مبتکران که درسنامه دار هستن و هم تست سخت و آسان دارن کار کنن
      که من خودم خیلی سبز پایه و پیش استفاده میکنم به خاطر نظرات بچه های انجمن در بهتر بودن پیش مبتکران چند روز قبل رفتم و پیش مبتکران رو از نزدیک دیدم کتاب خوبی هست و با توجه به گفته بچه ها استفاده کننده هاش تست هاش هم خوبه ولی واقعا قانع نشدم که منبع خودم خیلی سبز پیش رو عوض کنم و راضی هستم کتاب خیلی سبز کتاب خوبیه و مبتکران هم خوبه و سطحشون نزدیک به هم هست با رتبه برتر کنکورم با خیلی سبز درصد بالا گرفته پس کسی نمیتونه بگه خوب نیست
      ولی خب در مورد الگو چون تست آسون نداره یا شاید کم داره اگر تونستین اینها رو بخونین و مسلط بشین از حدود بهمن استفاده کنین کلا نیاز تجربی و ریاضی متفاوت هست هر چند فیزیک تجربی گاهی سخت ترم میشه !

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      4 جلد گاج
      4 جلدی خیلی سبز
      4 جلد مبتکران
      رو دارم

بگو از چی گاج خوشت نیومده و از کتاب کدوم قسمتا برات مهم تره تا راهنماییت کنم!

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گاج پیش دانشگاهی که به نظرم خیلی ضعیف تر از خیلی سبز هست...پیش خیلی سبز خیلی خفنه
      برای پایه هم به نظرم خیلی سبز و گاج در یک سطحن ولی خیلی سبز در مجموع یک نمه بهتره
      اگه از گاج خوشت نمیاد به نظرم ریسک نکن و خیلی سبزو بگیر...

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farbodsrt نمایش پست ها
      4 جلد گاج
      4 جلدی خیلی سبز
      4 جلد مبتکران
      رو دارم

کدومش واسه کسی که ضعیفه بهتره ؟ یعنی کدوم اموزشش بهتره ؟ کلا نطرت راجع به مبتکران
      وقتت رو برای فکر کردن به گذشته تلف نکن. قرار نیست برگردی اونجا.

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farbodsrt نمایش پست ها
      4 جلد گاج
      4 جلدی خیلی سبز
      4 جلد مبتکران
      رو دارم

کدوم یکی از اینا فرمولی تره ؟ سریع تره؟

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مبتکران هم ایستگاه های درسش خیلی روون و مفهومی هست هم تستاش عالیه هم سخت داره هم آسون.به نظرم مبتکران در کنارش الگو.گاج رو به شخصه تایید نمیکنم چون درسنامه هاش خوب نیست خیلی.

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Petrichor نمایش پست ها
      کدوم یکی از اینا فرمولی تره ؟ سریع تره؟
      جواب سوال اول: گاج!
      سوال دوم اگر منظور کوتاه بودن درسنامه هست، گاج.

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hannibal نمایش پست ها
      کدومش واسه کسی که ضعیفه بهتره ؟ یعنی کدوم اموزشش بهتره ؟ کلا نطرت راجع به مبتکران
      درسنامه و پاسخنامه مبتکران از همشون بهتره
      اکثرا با شکل و خیلی مفهومی تر از اونای دیگه درس داده؛ به خصوص کتاب پیش 1 که دو فصل حرکت شناسی و دینامیک (فقط) رو داره، ارزش خرید بالایی داره
      پ.ن: البته توی فیزیک 2 و فیزیک پیش 2 زیاد بین اینا تفاوتی نیست و همشون عالین
      پ.ن: جلد فیزیک 3 رو هنوز نگرفتم، نظری ندارم. ولی میگن مثل پیش درسنامه خوبی داره.

پیشنهادم اینه
      اونهایی که خیلی سبز دارند نیازی به تغییرش نیست با همون پیش برند
      اونهایی هم که گاج دارند اگر نتونستند اون 3،4 تا فصل پیچیده (سخت) رو خوب پیش برن پیش 1 یا فیزیک 3 مبتکران رو بگیرند.
      از نظر تست همشون تستای سخت و تالیفی خوبی دارند اگر هرکدوم خوب کار بشند میشه به درصد بالایی رسید.

در کل قبل از خرید، تونستید همه اینارو یه نگاهی بندازید...

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای بخش آینه و عدسی گاج پایه و کتاب نور و عدسی خیلی سبز رو دارم اما جالب نیستن . مبتکران این بخشو چه جور گفته؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن