خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 37 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 553
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Salsevome نمایش پست ها
      ممنون از همگي . من ميترسم همون اول بيفتم چون رشته هايي كه زدم مهندسي هاي سخته دانشگاه هاي دولتي كه زدم شنيدم سختگيرا نه كه هيچي ندونم ولي خب پايه رياضي و فيزيكم بايد كار بشه كسي ميتونه راهنمايي كه كه به مشكل نخورم دروس رو متشكر
      تو ترم اول ... زیاد درسا سخت و سنگین نیست .. استادا هم باهاتون راه میان .... یه جورایی با ملایمت و نرمی و لطافت خاص برخورد دارن باهاتون (که البته خود شماها چون ترمک هستین متوجه نمیشین، اینو ترم های بعد متوجه میشین ) ..... به خصوص سر درسای عمومی که همش تفریح و عشق و حاله ........ ! :::: بقیه درسا هم استاد خوش سر و زبون و پرخاطره ای داشته باشین .... میشینه واستون از خاطرات و تجربیاتش واستون میگه .... :: در کل تو ترم اول درسا یه جوریه که سعی میشه با یه ذهنیت خوب کلاسارو شروع کنید و خاطره خوبی از درس و کلاس دانشگاه داشته باشین ....
      ..........................
      واسه کسب تجربه درسا هم ... بهترین یکی همون دانشجو های سال بالاتر هستش .... یکی هم استادای خودتون ... به خصوص مدیر گروه ..... ! :: که مثلن سطح درسا و واحدا در چه حده .. یا فلان استاد درسش چه جوریه ..... یا انواع موارد دیگه ...... :: به خصوص بین بچه ها خوابگاهی باشی این تبادل دیتا بیشتر هستش ! (چون همه مدل دانشجو بینشون پیدا میشه !)

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظر من حتما با یکی از اعضای خانواده برین . اصلا هم زشت نیست !
      برای ثبت نام ارشد و دکترا هم همه با همراه میان . دلیلش زیاد بودن کارهاست و همراه داشتن یکی خیلی کمک میکنه . مثلا یه جا باید کپی گرفته بشه یا پولی واریز بشه از طرفی باید بعدش در صف قرار بگیرین . خوب دو نفر بودن باعث میشه زودتر همه کارها انجام بشه .
      نگران تصور دیگران هم نباش !
      موفقط و سربلند باشی

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      یه نکته خاص هم واسه آقا پسرا .....
      ...................
      تورو جون عمه هاتون ....... حداقل ترم اول عاشق نشین ... ! ... حداقل یک ترم دندون رو جگر بزار ... بعد کلی فرصت و کیس های متنوع واسه عاشقی هستش .... البته قبلش هم باید تکلیف خودتو با خودت روشن کنی که از چه زاویه میخای به طرف نزدیک شی ........ و تازه شم ... حواستم باشه ... دختراش مثل دخترای کوچه بازار و فامیل که دیدی نیستنا ... اکثرن باهوش و حواسا توپ جمع هستش ... هم یه حرکت کوچیک از شما شاخکاشون حساس میشه میگیره طرف قصد و منظورش چیه و فلان ...... !

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پسرا کت و شلوار نپوشین
      دخترا قرار نیست برید عروسی
      و.همتون عاشق نشین ک اکثرا میشید

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من كه عمرا عاشق بشم اصلا حال و حوصله اين بازي ها و وقت تلف كردنو ندارم . البته چون فكر ميكنم درسا رو ميفتم بايد حسابي بخونم اينو ميگم خخخخخ

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من كه عمرا عاشق بشم اصلا حال و حوصله اين بازي ها و وقت تلف كردنو ندارم . البته چون فكر ميكنم درسا رو ميفتم بايد حسابي بخونم اينو ميگم خخخخخ
      اولش همه همین ُ میگن

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      با پدر مادر عمه خاله عمو دایی ... کلهم یه قشون راه بیفتین کاروانی واسه ثبت نام ..... ! :: تو دانشگاه فردوسی که این مدلی چند مدل دیده بودم انگار اومدن پیک نیک ::: اونقدر وسیله و چیز میز همراشون بود که انگار بچشون اومده سفر دور دنیا از لاس وگاس تا اتیوپی ..... ::::
      ......................
      واسه ماها از بهترین خاطرات بودش ...... :: یه ثبت نام نتی دارین ... که شامل ارسال مدارک هستش ..... از قبل هم اطلاعات شما به دانشگاه ارسال شده ......... بعد با ارسال مدارک اسکن شده و تاییدیه دانشگاه .... بعدش که حضوری تشریف ببرید ..... همون مدارک رو اصلشو تحویل دانشکده میدین و بعدش واستون پورتال شخصی باز میشه و یه چند روز هم میرین دنبال کارت دانشجویی که واستون صادر میشه ..... و بعدشم یه اردو دانشجویی دسته جمعی از تمامی ورودی های جدید خاهین داشت (بچه های پزشکی دندون دارو جدان !) ...... و بعدشم یه جلسه معارفه و آشنایی با مدیر گروه و اساتید و رشته و زیرگروه های مربوطه خودتو خاهین داشت .......... و بعدشم احتمالن یه آشنایی مختصر با کلاسا و کارگاه ها و آزمایشگاه ها و فضای دانشکدتون ....... و بعدش دیگه رسمن شروع کلاسا ............... !
      ....................
      از هیجان انگیزترین لحظات ... یکی آشنایی اولیه با مدیر گروهتون میتونه باشه (به خصوص اگه یه جنتلمن خوش تیپ باشه !) ! وبعدشم اون نگاه و برخورد اولیه با همکلاسیاست
      اینا ک خودش چهارسال طول میکشه
      یادمه جشن گرفتن توهمون روز و همون ساعت کلاس ریاضی1داشتیم نرفتیم
      اردوهم نرفتیم
      معارفه هم نداشتیم
      دلم میخواد برم کارشناسی دوباره

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه نکته خاص هم واسه آقا پسرا .....
      ...................
      تورو جون عمه هاتون ....... حداقل ترم اول عاشق نشین ... ! ... حداقل یک ترم دندون رو جگر بزار ... بعد کلی فرصت و کیس های متنوع واسه عاشقی هستش .... البته قبلش هم باید تکلیف خودتو با خودت روشن کنی که از چه زاویه میخای به طرف نزدیک شی ........ و تازه شم ... حواستم باشه ... دختراش مثل دخترای کوچه بازار و فامیل که دیدی نیستنا ... اکثرن باهوش و حواسا توپ جمع هستش ... هم یه حرکت کوچیک از شما شاخکاشون حساس میشه میگیره طرف قصد و منظورش چیه و فلان ...... !
      خخخخ
      این حرفتو اویزه گوشم میکنم همه تلاشمو میکنم روز اول عاشق نشم
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

9. Top | #24
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      عجب

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برادر اونی که بتونی جلوشو بگیری عشق نیست! عشق اونیه که یهو میاد کاریم از دست شما و حوصله ت ساخته نیست

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من از همین الان عاشق شدم چرا زودتر نگفتید

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arz نمایش پست ها
      من خوشبختانه شرایطم طوری بود که زود مستقل شدم و الان همه کارامو خودم می کنم. به نظرم اولین قدم شروعش همین ثبت نام باشه. حتی اگه خانوادتون هم اصرار کنن خودتون تنهایی برین ثبت نام.(خودم قبلا تجربه مشابه داشتم باعث میشه ترس آدم بریزه و ببینه هیچی نیست)
      متاسفانه جامعه ما طوریه که طرف تا ۳۰ سالگی می بینی هنوز مامانش براش نون میده. الان اونور آب طرف ۱۶ سال داره یه تشکیلات چند میلیون دلاری واسه خودش درست کرده!
      به دور از شوخی و تمسخر...شرایط و کیفیت زندگی هر خانواده و جامعه اروپایی مثلا با ایران مقایسه نکنید اصلا

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      اگه ازاد یا پردیس بود شاید عاشق میشدم ولی میترسم دولتیا خوب قبول شم دچار سرد مزاجی شم بعد از این قرصا که ماهواره تبلیغ میکنه بخرم بخورم

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      کافیه یکی از دخترای خوشگل کلاس بزنه تو کار عشوه و دلبری .... تو که نه ... رستم هم بیاد ... جلوش سر خم میکنه ...
      ............................
      مثل یه دختری از دانشکده خودمون نبود .. کلی کشته مرده داشت ...... خیلی هم اعتماد به نفس داشت در حد لالیگا ... با هیچ پسری هم تعارف نداشت ... بهش نزدیک میشدی ... راحت میگفت .. قصد ازدواج داری .... من شرط دارم .. شرط اولمو قبول کنی میشه درباره بقیش حرف زد ...... ::: بعدش که میگفتی شرط اولت چیه .... میگفت حق طلاق با منه

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      کافیه یکی از دخترای خوشگل کلاس بزنه تو کار عشوه و دلبری .... تو که نه ... رستم هم بیاد ... جلوش سر خم میکنه ...
      ............................
      مثل یه دختری از دانشکده خودمون نبود .. کلی کشته مرده داشت ...... خیلی هم اعتماد به نفس داشت در حد لالیگا ... با هیچ پسری هم تعارف نداشت ... بهش نزدیک میشدی ... راحت میگفت .. قصد ازدواج داری .... من شرط دارم .. شرط اولمو قبول کنی میشه درباره بقیش حرف زد ...... ::: بعدش که میگفتی شرط اولت چیه .... میگفت حق طلاق با منه
      کاری نداشت که همه قول ازدواج میدن اون کار انجام میش بعد فرار ._. بعد چن واحد به همتون اموزش میدم ._. نگران شدم اصلا ._.

صفحه 2 از 37 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن