خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

یک سال استراحت پس از اتمام تحصیل (کنکور سوم با داشتن تجدیدی)؛ مهم

سلام دوستان عزیز

این پرسش یا دغدغه ممکنه بعضی دیگه از بچه ها مثل من داشته باشن! من امسال (کنکور 97) قراره سومین کنکورم بدم. من با پرس و جویی که از پلیس 10+ و آموزش و پرورش داشتم گفتن 1 سال بعد از آخرین ترمی که حضوری بودی (خرداد 96 حضوری بودم بزرگسالان) فرصت استراحت داری و بعد اون باید بری خدمت.

یعنی منی که تا همین خرداد (خرداد 96) دبیرستان بزرگسالان درس حضوری داشتم، مشکلی برای کنکور 97 ندارم و نیازی به ثبت نام توی پیام نور و اینا نیست؟ (از اون فرصت 1 سال استراحت بعد تحصیل استفاده کنم)

+ + و سوال دیگه اینکه کسی (مثل من) هنوزم از پیش دانشگاهی درس داشته باشه تا شهریور سال آینده میشه پاسش کنه؟ (الان دیگه نریم سراغ امتحان و خرداد یا شهریور سال آینده بعد کنکور پاسش کنیم؛ خصوصا شهریور منظور و سوالم هست)

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من دخترم ولی برای یکی از اشناها اتفاق افتاده
      شما طبق همون قانون میتونی 97شرکت کنی مشکلی نداری....یقین دارم به حرفم...چون ک این قانونه دقیقا یادمه رفته بودم برای پاسپورت ی اقا پسری با همین مدل شما 4باری کنکور داده بود پزشکی البرز قبول شده بود.....
      البته بگما شما تا زمانی میتونید ک اون درس رو پاس کنید ک مهلت داده شده...مثلا نوشته تا تاریخ 15دی سال 96 باید تااون روز پاس کنید و اگه پاس کنید بعله ی سال معافیت یا همون فراغت دارید....من وویسای دکتر افشار گوش میکردم به یکی اینجوری داشت میگفت....

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ​وقتی خود مدرسه پلیس +10گفته نداری نداری دیگه بشین بخون راحت

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط K0nKur نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز

این پرسش یا دغدغه ممکنه بعضی دیگه از بچه ها مثل من داشته باشن! من امسال (کنکور 97) قراره سومین کنکورم بدم. من با پرس و جویی که از پلیس 10+ و آموزش و پرورش داشتم گفتن 1 سال بعد از آخرین ترمی که حضوری بودی (خرداد 96 حضوری بودم بزرگسالان) فرصت استراحت داری و بعد اون باید بری خدمت.

یعنی منی که تا همین خرداد (خرداد 96) دبیرستان بزرگسالان درس حضوری داشتم، مشکلی برای کنکور 97 ندارم و نیازی به ثبت نام توی پیام نور و اینا نیست؟ (از اون فرصت 1 سال استراحت بعد تحصیل استفاده کنم)

+ + و سوال دیگه اینکه کسی (مثل من) هنوزم از پیش دانشگاهی درس داشته باشه تا شهریور سال آینده میشه پاسش کنه؟ (الان دیگه نریم سراغ امتحان و خرداد یا شهریور سال آینده بعد کنکور پاسش کنیم؛ خصوصا شهریور منظور و سوالم هست)
      توی معافیت تحصیلی که از پلیس +10 دریافت کردین یه تاریخ نوشته که زمان کامل شدن 20 سالگیه تا اون زمان اگه پیش رو پاس کنی 1سال مهلت تعیین وضعیت بهت میدن اما اگه از اون رد بشه دیگه باید اول بری خدمت
      حالا شما خرداد یا شهریور 96 فارغ التحصیل بشی تا 31 شهریور 97 مهلت داری
      خوشا دیدار ما در خواب ...

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط رویا77 نمایش پست ها
      من دخترم ولی برای یکی از اشناها اتفاق افتاده
      شما طبق همون قانون میتونی 97شرکت کنی مشکلی نداری....یقین دارم به حرفم...چون ک این قانونه دقیقا یادمه رفته بودم برای پاسپورت ی اقا پسری با همین مدل شما 4باری کنکور داده بود پزشکی البرز قبول شده بود.....
      البته بگما شما تا زمانی میتونید ک اون درس رو پاس کنید ک مهلت داده شده...مثلا نوشته تا تاریخ 15دی سال 96 باید تااون روز پاس کنید و اگه پاس کنید بعله ی سال معافیت یا همون فراغت دارید....من وویسای دکتر افشار گوش میکردم به یکی اینجوری داشت میگفت....
      اروپا میخواستی بری

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از همه

فقط در مورد زمان برای پاس کردن درس عرض کنم خدمت شما مشکلی نداره پرسیدم مجدد، کسایی که شرایط من دارن تا شهریور 97 می تونن درس پاس کنن
      ویرایش توسط K0nKur : 13 شهریور 1396 در ساعت 18:22

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      درواقع یه زرنگی ب خرج دادی...شما اینطوری حتی میتونی 4تا کنکورز بدی
      نقل قول نوشته اصلی توسط K0nKur نمایش پست ها
      ممنون از همه

فقط در مورد زمان برای پاس کردن درس عرض کنم خدمت شما مشکلی نداره پرسیدم مجدد، کسایی که شرایط من دارن تا شهریور 97 می تونن درس پاس کنن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن