خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بعد از دانشگاه علوم پزشکی تهران کدام دانشگاه را می پسند

رأی دهندگان
    256. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • دانشگاه علوم پزشکی شیراز

127 49.61%
    • دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

26 10.16%
    • دانشگاه علوم پزشکی مشهد

56 21.88%
    • دانشگاه علوم پزشکی تبریز

47 18.36%
    صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 98
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      احتمالا ماله کله رشته هاشه !!! دانشگاه تهران که فقط پزشکی نیست هر وقت حوصلمون سر میرفت از امیرکبیر میرقتیم یونی تهران خیییییلی توپه پزشکیش

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.23 نمایش پست ها
      احتمالا ماله کله رشته هاشه !!! دانشگاه تهران که فقط پزشکی نیست هر وقت حوصلمون سر میرفت از امیرکبیر میرقتیم یونی تهران خیییییلی توپه پزشکیش
      سهمیه مناطق محروم فقط واسه پزشکی تهرانه ولی خب در سایر رشته ها هم شانس بچه های منطقه 3 نزدیک به تهران خیلی بیشتر از تهرانیاس

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه زمون میگفتم فقط تهران علوم پزشکی تهران اما الان میگم هر جا باشه فقط پزشکی باشه

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط homehr نمایش پست ها
      یه زمون میگفتم فقط تهران علوم پزشکی تهران اما الان میگم هر جا باشه فقط پزشکی باشه
      یه زمونیم میگفتن یارو پزشکی تهران میخونه دهن همه باز میموند اما الان 60درصد سهمیه واسه مناطق محرومه و کلی هم با سهمیه هیئت علمی و... میان!

5. Top | #35
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط petotem نمایش پست ها
      یه زمونیم میگفتن یارو پزشکی تهران میخونه دهن همه باز میموند اما الان 60درصد سهمیه واسه مناطق محرومه و کلی هم با سهمیه هیئت علمی و... میان!
      کی گفته داداش، همش الکیه، هیچ سهمیه ای برای منطقه محروم در نظر گرفته نشده، همش دروغه، اگر هم باشه، من ندیدم.

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      کی گفته داداش، همش الکیه، هیچ سهمیه ای برای منطقه محروم در نظر گرفته نشده، همش دروغه، اگر هم باشه، من ندیدم.
      شما یه سری به رتبه های قبولی تو رشته - شهرهای مختلف تو سایت قلم چی بزنی میفهمی سهمیه هست یانه! سهمیه هیئت علمی ، سهمیه منطقه 3 ، سهمیه بومی گزینی که از همه بدتره و ... باعث شده بار علمی کشور بالا نره.

7. Top | #37
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sin fc نمایش پست ها
      شما یه سری به رتبه های قبولی تو رشته - شهرهای مختلف تو سایت قلم چی بزنی میفهمی سهمیه هست یانه! سهمیه هیئت علمی ، سهمیه منطقه 3 ، سهمیه بومی گزینی که از همه بدتره و ... باعث شده بار علمی کشور بالا نره.
      سهمیه منطقه محروم رو قبول ندارم، ولی سهمیه بومی گزینی رو به شدت قبول دارم و از دستش هم خیلی ناراضی هستم، خیلی ضرر داره واسه ما.

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      قرار نیست که شما ببینی.اگه علنی باشه خب همه اعتراض میکنن..مثلا قراره پزشکی تهران باشه هشتاد نفر یه دفعه صدوپنجاه نفر میشن..این یعنی چی؟؟؟

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      آخرین قبولی شهر تهران تو پزشکی تهران 45 هستش ولی یه شهرستان در منطقه 3 با رتبه حدود 200 قبول شده! 200 منطقه 3 یعنی 1200 کشور در حالی که 45 منطقه 1 یعنی 100 کشور....
      از همه اینا که بگذریم با رتبه 4500 میان بین الملل پیش رتبه یک میشینن! فک کنم زیادی عصبانی شدم!

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      سهمیه منطقه محروم رو قبول ندارم، ولی سهمیه بومی گزینی رو به شدت قبول دارم و از دستش هم خیلی ناراضی هستم، خیلی ضرر داره واسه ما.
      داداش کاری نداره که . شما برو یه سر به سایت قلم چی بزن . قسمت قبولیاش. همه چی دستت میاد. من از رشته خودم بگم که طرف با رتبه 1200 کشور حقوق شهید بهشتی قبول شده اما با 250 کشور از منطقه 1و2 نمیتونی قبول بشی. ناحقی زیاده تو کنکور... برو ببین.

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      داداش کاری نداره که . شما برو یه سر به سایت قلم چی بزن . قسمت قبولیاش. همه چی دستت میاد. من از رشته خودم بگم که طرف با رتبه 1200 کشور حقوق شهید بهشتی قبول شده اما با 250 کشور از منطقه 1و2 نمیتونی قبول بشی. ناحقی زیاده تو کنکور... برو ببین.
      البته انگار که وزیر بهداشت امسال طرح شایسته سالاری رو داده به مجلس که هر کی واقعا شایستست پزشک بشه نه صرفا بخاطر منطقه محروم بودن
      منطقه محروم به خودی خود کار خیلی خوبیه اما ایا اونایی که از منطقه محروم میان و پزشکی میخونن به منطقه محرومشون باز میگردند؟؟؟

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      البته انگار که وزیر بهداشت امسال طرح شایسته سالاری رو داده به مجلس که هر کی واقعا شایستست پزشک بشه نه صرفا بخاطر منطقه محروم بودن
      منطقه محروم به خودی خود کار خیلی خوبیه اما ایا اونایی که از منطقه محروم میان و پزشکی میخونن به منطقه محرومشون باز میگردند؟؟؟
      اگه به مجلس داده باشه که بد از بدتر میشه. شک نداشته باش سهمیه مناطق محروم بالاترم میره اگه پایین تر نیاد. البته اون چیزی که خیلی رو اعصابه من طرح بومی گزینیه!

13. Top | #43
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      قرار نیست که شما ببینی.اگه علنی باشه خب همه اعتراض میکنن..مثلا قراره پزشکی تهران باشه هشتاد نفر یه دفعه صدوپنجاه نفر میشن..این یعنی چی؟؟؟
      داداش مگه بم منطقه محروم نیست؟ مگه شهر ما منطقه محروم نیست؟ پس چرا من نمی بینم، رتبه 6 منطقه 3 از بم نتونست پزشکی تهران بیاره، شما چی میگی؟ کجایی شما؟

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      داداش مگه بم منطقه محروم نیست؟ مگه شهر ما منطقه محروم نیست؟ پس چرا من نمی بینم، رتبه 6 منطقه 3 از بم نتونست پزشکی تهران بیاره، شما چی میگی؟ کجایی شما؟
      اون خودش تهرانو نزده. چون تو قسمت قبولی تهران خیلیا با رتبه پایین تر منطقه 3 قبول شدن.

15. Top | #45
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اون خودش تهرانو نزده. چون تو قسمت قبولی تهران خیلیا با رتبه پایین تر منطقه 3 قبول شدن.
      اونا یا سهمیه شاهد و ایثارگران داشتن، یا بومی تهران بودن، بله، اینجوریه.

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)