خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 79
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali13791379 نمایش پست ها
      آقای دکتر تبریک عرض میکنم خدمتتون
      ببخشید یه سوال داشتم اگه میشه در مورد مشکلات برنامه قلم چی در طول سال و نکاتی که به نظرتون مهم هستن و خودتون در طول سال بهشون رسیدید و این که بعد از عید برنامه قلم چی یه جوریه دیر تموم میکنه یه راهکاری پیشنهاد بدید ممنون
      سلام سپاسگزارم از شما ببینید اگه شما اعتماد کنید به برنامه قلمچی نتیجه میگیربد همینطوری که من و دو سه تا از دوستانم که طبق برنامه پیش رفتیم و ترازامون در حد ۷۰۰۰ بود نتیجه کرفتیم در کارایی برنامه قلمچی همین بس که رتبه یکا همه قلمچی میان پس اگه برنامه مشکل داشت نباید این همه آدم ازش نتیجه میگرفتن نگران دیر و زود تموم شدن درسا نباشید اگه زود تموم شن و جمع بندی زود شروع شه هفته آخر که سرنوشت ساز هم هست از دست میره به خاطر خستگی راستی من سنجش حتی آزمون های جامعشو نرفتم سوالاشو از یکی از رفقام گرفتم دیدم ساده س سوالا برم فقط اعتماد به نفس کاذب ایجاد میشه نکاتی که بش رسیدم بتون میگم: هفته اوّل تو اون فرجه دو هفته ای ازمونا درسارو تموم کنید نه مغرور شید نه ناامید اگه لازم ندارید گوشیتونو بزارین کنار من بعدظهر جمعه بعد آزمون برنامه ریزی میکردم برا دو هفته م و حتی اگه سنگم میبارید و مریض بودم برنامه مو اجرا میکردم به برنامه ریزیتون ایمان داشته باشید با علاقه درس بخونید و مسائل حاشیه ای رو بزارین کنار از دی وی دی استفاده کردم نتیجه نداشت درس خوندن گروهی رو امتحان کردم نتیجه نداشت و اینکه با جدیت تلاش کنید خستگی بع سراغ همه میاد موفق کسی که بتونه پقتی خسته هم هست تلاش کنه کما اینکه یکی از دوستان تراز بالایی من به دلیل خستگی ازمون عقب افتاد اگه بازم سوالی داشتید بفرمایید اگه نکته ای به ذهنم رسید اینجا اضافه میکنم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهدیار۹۶ نمایش پست ها
      با عشق!!! خارج از شوخی من اول کتاب رو میخوندم بعد تمارین کتاب بعد فوت و فن بعد گاج بعد متن درسارو تجزیه ترکیب میکردم زیر هر چیزی نقششو مینوشتم اینطوری عربی کنکورمو ۹۰ زدم
      منم به همین نتیجه رسیدم
      ولی فوت و فن رو قبول ندارمش اصلا چیز خاصی نیست حداقل در کنار خیلی سبز جامع!
      لغات رو حفظ میکردین؟
      چ راهکاری برای افزایش فهم درک مطلب عربی دارین؟؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali13791379 نمایش پست ها
      آقای دکتر تبریک عرض میکنم خدمتتون
      ببخشید یه سوال داشتم اگه میشه در مورد مشکلات برنامه قلم چی در طول سال و نکاتی که به نظرتون مهم هستن و خودتون در طول سال بهشون رسیدید و این که بعد از عید برنامه قلم چی یه جوریه دیر تموم میکنه یه راهکاری پیشنهاد بدید ممنون
      سلام سپاسگزارم از شما ببینید اگه شما اعتماد کنید به برنامه قلمچی نتیجه میگیربد همینطوری که من و دو سه تا از دوستانم که طبق برنامه پیش رفتیم و ترازامون در حد ۷۰۰۰ بود نتیجه کرفتیم در کارایی برنامه قلمچی همین بس که رتبه یکا همه قلمچی میان پس اگه برنامه مشکل داشت نباید این همه آدم ازش نتیجه میگرفتن نگران دیر و زود تموم شدن درسا نباشید اگه زود تموم شن و جمع بندی زود شروع شه هفته آخر که سرنوشت ساز هم هست از دست میره به خاطر خستگی راستی من سنجش حتی آزمون های جامعشو نرفتم سوالاشو از یکی از رفقام گرفتم دیدم ساده س سوالا برم فقط اعتماد به نفس کاذب ایجاد میشه نکاتی که بش رسیدم بتون میگم: هفته اوّل تو اون فرجه دو هفته ای ازمونا درسارو تموم کنید نه مغرور شید نه ناامید اگه لازم ندارید گوشیتونو بزارین کنار من بعدظهر جمعه بعد آزمون برنامه ریزی میکردم برا دو هفته م و حتی اگه سنگم میبارید و مریض بودم برنامه مو اجرا میکردم به برنامه ریزیتون ایمان داشته باشید با علاقه درس بخونید و مسائل حاشیه ای رو بزارین کنار از دی وی دی استفاده کردم نتیجه نداشت درس خوندن گروهی رو امتحان کردم نتیجه نداشت و اینکه با جدیت تلاش کنید خستگی بع سراغ همه میاد موفق کسی که بتونه پقتی خسته هم هست تلاش کنه کما اینکه یکی از دوستان تراز بالایی من به دلیل خستگی ازمون عقب افتاد اگه بازم سوالی داشتید بفرمایید اگه نکته ای به ذهنم رسید اینجا اضافه میکنم

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_Amirmd نمایش پست ها
      منم به همین نتیجه رسیدم
      ولی فوت و فن رو قبول ندارمش اصلا چیز خاصی نیست حداقل در کنار خیلی سبز جامع!
      لغات رو حفظ میکردین؟
      چ راهکاری برای افزایش فهم درک مطلب عربی دارین؟؟
      من اول یه دور سرسری لغاتو میخوندم بعد متنو میخوندم و لغات جدید معنیشو حدس میزدم بعد میرفتم جدی لغاتو حفظ میکردم و این حس کنجکاوی باعث میشد بیشتر تو ذهنم بمونه درک مطلب روزانه کار شه سعی کنید متنا رو عربی بفهمید و تو متن غرق شین اگه راهکارهای درک مطلب انگلیسی که تو هر کتاب درک مطلب انگلیسی نوشته شده مث پریدن از رو لغات نااشنا خوندن سوالا قبل از متن
      کمک میکنه

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عید نوروز رو فراموش کردم بگم ::
      عید بازدید بزرگ فامیل و پدربزرگ و مادربزرگ به خانه شتافتم و درس خوندم از مهمونا خاستم عذرمو بپذیرنو بعد یع سلام و احوالپرسی و تبریک عید دوان دوان میرفتم تو اتاق و شروع میکردم به خوندن برا آزمون های جمع بندی بدم نشد ترازام روزی ده دوازده ساعت میخوندم عید و وقت زیادی برای شیمی و نقاط ضعفم گذاشتم

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jojo1 نمایش پست ها
      سلام دوستان از طريق سايت زير که معرفي ميکنم ميتونيد به سادگي تمام دي وي دي هاي کنکور همه موسسات رو دانلود کنيد
      https://goo.gl/******
      https://goo.gl/eNfk92
      عمیقا توصیه میکنم از دی وی دی استفاده نکنید من کردم جواب ندادبعدم دانلود از این سایت نه اخلاقا نه شرعا نه قانونا مجاز نیست

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      تبریک میگم
      انشالله موفق باشید
      خیلی مفید بود

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mo3n نمایش پست ها
      سلام
      تبریک میگم
      انشالله موفق باشید
      خیلی مفید بود
      سلام خیلی ممنون از شما
      خیلی خوشحالم که مفید بوده
      ایشالا موفقیت های شما در کنکور

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      چجوری نکته برداری میکردین؟اگ واسه دروس نکته برداری یا خلاصه برداری نکنیم عیبی داره آخه من خیلی وسواس دارم میخوام همه چی رو بنویسم........واسه چه درسایی نکته برداری میکردین و هر کدوم به چه صورت؟مثلن نکته ها رو مینوشتین یا هایلایت میکردین تو پاسخنامه یا تستای مهم رو علامتدار میکردین؟مرسی اگ جواب بدین

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatyma.mlhnsb نمایش پست ها
      چجوری نکته برداری میکردین؟اگ واسه دروس نکته برداری یا خلاصه برداری نکنیم عیبی داره آخه من خیلی وسواس دارم میخوام همه چی رو بنویسم........واسه چه درسایی نکته برداری میکردین و هر کدوم به چه صورت؟مثلن نکته ها رو مینوشتین یا هایلایت میکردین تو پاسخنامه یا تستای مهم رو علامتدار میکردین؟مرسی اگ جواب بدین
      ادبیات. سرآمد فصل ها . عربی نموداری کردن قواعد.دینی خلاصه نویسی به شیوه درختی.شیمی حفظیات نموداری و جدول بندی کردن
      خلاصه ها اگه خوب باشن بعد عید خیلی به کار میاد اگه ننویسید هم مشکلی پیش نمیاد... وسواس زیاد میتونن شما رو از قافله عقب بندازه زیست هم که نکات کتاب کمک آموزشی رو داخل کتاب درسی مینوشتم

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      ادبیات. سرآمد فصل ها . عربی نموداری کردن قواعد.دینی خلاصه نویسی به شیوه درختی.شیمی حفظیات نموداری و جدول بندی کردن
      خلاصه ها اگه خوب باشن بعد عید خیلی به کار میاد اگه ننویسید هم مشکلی پیش نمیاد... وسواس زیاد میتونن شما رو از قافله عقب بندازه زیست هم که نکات کتاب کمک آموزشی رو داخل کتاب درسی مینوشتم
      با خلاصه نویسی مشکل ندارم اگه میشه راجبه نکته برداری توضیح بدین؟واسه چه دروسی نکته برداری داشتین وبه چه صورت؟مثلن تو پاسخنامه هایلایت میکردین یا مینوشتین تو دفتر؟واسه عمومیام نکته داشتین /یا تستارو علامتدار میکردین؟

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ftm_mlh نمایش پست ها
      با خلاصه نویسی مشکل ندارم اگه میشه راجبه نکته برداری توضیح بدین؟واسه چه دروسی نکته برداری داشتین وبه چه صورت؟مثلن تو پاسخنامه هایلایت میکردین یا مینوشتین تو دفتر؟واسه عمومیام نکته داشتین /یا تستارو علامتدار میکردین؟
      نکاتو تو دفتر مینوشتم عمومیا چون درسنامه کتابم رو میخوندم هم تو کتاب هایلایت میکردم هم تو دفتر مینوشتم اختصاصی ها هم همینطور نکاتی که تو کتاب نبود و یا به صورت استنباطی استخراج میکردم مینوشتم

13. Top | #28
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببخشید اقای دکترشما خواهرتون پزشکی میخونن یادندون؟؟
      به نظرشمادندون تاچن سال آینده اشباع نمیشه؟؟
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      نکاتو تو دفتر مینوشتم عمومیا چون درسنامه کتابم رو میخوندم هم تو کتاب هایلایت میکردم هم تو دفتر مینوشتم اختصاصی ها هم همینطور نکاتی که تو کتاب نبود و یا به صورت استنباطی استخراج میکردم مینوشتم
      مرسی و تشکر....

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ftm_mlh نمایش پست ها
      مرسی و تشکر....
      خواهش میکنم امیدوارم که موفق باشید

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن