خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 81
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون خوب بود
      راستی بچه ها من فاگوزیست میخونم ، بنظرتون خوبه ؟ کسی نظری نداره
      آقای زاپاتا بازم ممنون بخاطر این تایپیکای خوب
      خُــــــ ~ بآ طُ بودَنْ زِ هَمــه‍ دَست کِشیـدَن دآرَدْ ~ دا

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samareh نمایش پست ها
      خیلی ممنون خوب بود
      نه اصلا. شما هم باید کتاب درسیو خیلی خوب بخونید هم تست بزنید. ممکن نیست این دوتا کارو در کنار خوندن فاگو انجام بدین. رتبه یک کشور میگفت اگه هم کسی خوندن زیستو بلد نیست بجای درسنامه خودشو تو تست غرق کنه تا زودتر روش خوندن زیستو یاد بگیره. هرجا مشکلی داشتین و نفهمیدین فیلم های آموزشی آلا و دکتر آیکیو یا نهایتا درسنامه خیلی سبز کافیه.
      فاگو شاید مطالب خوبی داشته باشه ولی به هیچ عنوان نمی ارزه به وقتش مگه اینکه بخواید دو سال کنکور بدین

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط enthusiastic نمایش پست ها
      نه اصلا. شما هم باید کتاب درسیو خیلی خوب بخونید هم تست بزنید. ممکن نیست این دوتا کارو در کنار خوندن فاگو انجام بدین. رتبه یک کشور میگفت اگه هم کسی خوندن زیستو بلد نیست بجای درسنامه خودشو تو تست غرق کنه تا زودتر روش خوندن زیستو یاد بگیره. هرجا مشکلی داشتین و نفهمیدین فیلم های آموزشی آلا و دکتر آیکیو یا نهایتا درسنامه خیلی سبز کافیه.
      فاگو شاید مطالب خوبی داشته باشه ولی به هیچ عنوان نمی ارزه به وقتش مگه اینکه بخواید دو سال کنکور بدین
      من پشت کنکوریم حقیقتش
      اره فاگو حجمش زیاده ،‌منم متاسفانه بیشتر رو درسنامه مانور میدم تا تست
      عاخه وقتی خوب نخونم نمتونم تست بزنم ، اعصابم خورد میشه
      کتاب درسی رو هم اگه واو به واوش رو هم حفظ کنم باز نمتونم تست بزنم

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من پشت کنکوریم حقیقتش
      ولی خیلی ممنون راهنمایی خوبی بود
      راستی برا زیست پیش و زیست ۱ ، الگو دارم
      و برا زیست ۲ ، مهر و ماه ....بنظرتون برم آی کیو هم بخرم ؟؟

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ولی خیلی ممنون ،راهنمایی خوبی بود

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بنظرتون بجز همایش عمارلو و زیست آیکیو چه منبعی لازمه برا زیست ؟ چون توی مسائل و درسای ریاضی و فیزیک ضعیفم میخوام اینو قوی کنم که اونور رو جبران کنه
      مرسی @zapata
      وقتت رو برای فکر کردن به گذشته تلف نکن. قرار نیست برگردی اونجا.

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      تاپيكاي خوبي داري ميزني زاپاتا ايول، همين مسير رو ادامه بده...
      اما؛ نتيجه گيري كه اخرش كردي واقعا اشتباست...بهتر بود نتيجه گيري رو به عهده بازديد كننده ميزاشتي..اينكه توي اين چند نفري كه تو گفتي، كسي زيست انديشه فايق يا حتي عملرلو نشر دريافت، يا تخته سياه و مهر و ماه استفاده نكرده، دليلي نيست كه اينا كتاباي بدي هستن... كما اينكه حتي عده اي از رتبه برترا اعتقاد دارن تستاي كنكور و فول بودن كتاب درسي حتي واسه ١٠٠ زدن "زيست" كافيه...
      خُنُک آن قماربازی، که بباخت آن‌چه بودش
      بنماند هیچش إلّا، هوس قمار دیگر...

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      من پشت کنکوریم حقیقتش
      تجربه من از فاگو . واقعیتش من خودم فاگو اولش واسم عین بت زیست شناسی بود . به حرف هیچ احدی هم گوش نمی دادم که میگفتن فاگو رو نخون تو ازمونا هم اکثرا زیر ۴۰ میزدم تا اخرش داداش عزیزم یاسین منو قانع کرد بدون فاگو بخونم یه ازمون . با عمارلو خوندن دقیق یادمه ازمون فروردین بود جمع بندی کل پایه درصد زیستم شد ۸۶ در حالیکه قبلش ۳۶ زده بودم اونم تنها یه مبحثو . من متاسفانه فاگو رو اسفند ماه گذاشتم کنار و بعد فروردین مدت کم بود ولی خداروشکر ۶۰ زدم فاگو رو اگه از دی ماه کنار گذاشته بودم قطعا بالای ۷۰ میزدم زیستو . این نظرم به این خاطر گذاشتم که بدونی فاگو زیست درسته هر چیرو نوشته ولی لازم نیست واسه کنکور هر چیرو یاد بگیری . امیدوارم موفق باشی همشهری هم که هستی
      و خدایی که در این نزدیکی ...

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب نباید اعصابتون خورد بشه. اگه خدای زیستم باشی فقط با خوندن نمیتونی یاد بگیری هردفعه که میخونی خلا هایی داری وقتی تست میزنی اینا مشخص میشه.
      خب ببینید تالیفی های آیکیو سنگینه و اگه اعصاب خورد شدنتون حل نشه قراره هر تست به اندازه ده تست الگو اعصابتون خورد شه
      الان من موندم چه تست تالیفی به شما بگم. آیکیو سخته الگو مسخره . شما بخش اجباری کارتون کنکور و کنکور آزمایشی باشه. تست تالیفی هم یه مشورتی میکنم میگم @nodetboy @amir1378

10. Top | #40
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط D.A.A نمایش پست ها
      تجربه من از فاگو . واقعیتش من خودم فاگو اولش واسم عین بت زیست شناسی بود . به حرف هیچ احدی هم گوش نمی دادم که میگفتن فاگو رو نخون تو ازمونا هم اکثرا زیر ۴۰ میزدم تا اخرش داداش عزیزم یاسین منو قانع کرد بدون فاگو بخونم یه ازمون . با عمارلو خوندن دقیق یادمه ازمون فروردین بود جمع بندی کل پایه درصد زیستم شد ۸۶ در حالیکه قبلش ۳۶ زده بودم اونم تنها یه مبحثو . من متاسفانه فاگو رو اسفند ماه گذاشتم کنار و بعد فروردین مدت کم بود ولی خداروشکر ۶۰ زدم فاگو رو اگه از دی ماه کنار گذاشته بودم قطعا بالای ۷۰ میزدم زیستو . این نظرم به این خاطر گذاشتم که بدونی فاگو زیست درسته هر چیرو نوشته ولی لازم نیست واسه کنکور هر چیرو یاد بگیری . امیدوارم موفق باشی همشهری هم که هستی
      یکی از آشناهای من قبلا کلاس میرفت ولی به خاطر اینکه فکر میکرد اتلاف وقته دیگه کلاس نمیره و از فاگوزیست داره استفاده میکنه. به نظرتون منصرفش کنم از خوندن فاگو یا بزارم یه مدت بخونه بعدش؟ یا کلا پیشنهادتون چیه؟
      ممنون میشم جواب بدین

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hyun jung نمایش پست ها
      یکی از آشناهای من قبلا کلاس میرفت ولی به خاطر اینکه فکر میکرد اتلاف وقته دیگه کلاس نمیره و از فاگوزیست داره استفاده میکنه. به نظرتون منصرفش کنم از خوندن فاگو یا بزارم یه مدت بخونه بعدش؟ یا کلا پیشنهادتون چیه؟
      ممنون میشم جواب بدین
      اگه باهاش نتیجه میگیره ادامه بده . این تجربه شخصی من بود . یه کانال هست زیست شناسی ایلیا ایمانی زیست سیاه به نظرم فوق فوق العادس میتونین معرفی کنین
      و خدایی که در این نزدیکی ...

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من iq میتونه کمکت کنه به شرطی با رعایت جوانب احتیاط بدونین که چجوری ازش استفاده کنین

چون به نسبت کتابای دیگه بازار سطحش بالاتره و نباید با دید سنجش خودتون تست های اونو بزنین بیشتر باید با این دید تست هاش رو بزنین که روش خوندن و نکته استخراج کردن رو یاد بگیرین حتی اکثر رتبه های برتر با تستاش چالش داشتن چون سطحش بالاس ولی مطمئن باشید از اینکه iq زدن راضین چون روش درست خوندن کتاب رو یاد گرفتن

البته مثلا یاسین بازرگانی عملا خودش میگه iq رو خیلی کم کار کردم و منبع اصلیش iq نبوده

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب نباید اعصابتون خورد بشه. اگه خدای زیستم باشی فقط با خوندن نمیتونی یاد بگیری هردفعه که میخونی خلا هایی داری وقتی تست میزنی اینا مشخص میشه.
      خب ببینید تالیفی های آیکیو سنگینه و اگه اعصاب خورد شدنتون حل نشه قراره هر تست به اندازه ده تست الگو اعصابتون خورد شه
      الان من موندم چه تست تالیفی به شما بگم. آیکیو سخته الگو مسخره . شما بخش اجباری کارتون کنکور و کنکور آزمایشی باشه. تست تالیفی هم یه مشورتی میکنم میگم @nodetboy @amir1378
      آهان ....دستتون درد نکنه بازم متشکر
      ایشالا که دیگه خدا رحم کنه ....انقد فشار رومه میخام کلا امسال تجربی رو بذارم کنار کنکور ریاضی بدم

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انجمن کنکور
      konkur.us

راهنمای کار با انجمن بیشتر
      کاربران برچسب زده شده
      -AMiN-

+ پاسخ به موضوع
      صفحه 4 از 5
      نخست
      2
      3
      4
      5
      آخرین
      نمایش نتایج: از 31 به 40 از 43
      موضوع: جمع بندی زیست رتبه برترا ...... !
      دیروز, 20:53 #31
      samareh
      کاربر انجمن

خیلی ممنون خوب بود
      من زیستو با فاگزیست فهمیدم و خوندن زیستو یاد گرفتم تو تست زنی هم بهم کمک کرد ....اگه زیست صفر کیلومتری به هر قیمتی که شده فاگو رو بخون من خودم تو دوماه (تمام وقت زیست!)کل زیستو به جز ژنتیک و بعضی مبحثا با فاگو خوندم و نکاتشو وارد کتاب کردم و گاج نقره ایم تست زدم.درکل فک میکنم ارزش یه بار خوندنو داشت!

15. Top | #45
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واقعا عالی بود مرسی از زاپاتای عزیز!
      .Well, here I am
      ?What are your other two wishes

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن