خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 108
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

مخارج یک دانشجوی خوابگاهی

سلام دوستان دانشجوهایی که شهر دیگه درس میخونین ماهی چقدر پول میگیرین از والدین تون؟؟میشه یکم توضیح بدین راجب مخارجتون
      ویرایش توسط doctor Hastii : 11 شهریور 1396 در ساعت 01:49

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه ها عنوان تاپیک رو نمیشه ویرایش کرد؟؟

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      راستش اگه خوابگاه باشید خیلی کمتر هزینه میکنید
      چون شام که دانشگاه میدن.. شما در واقع هزینه اصلیتون غذای دانشگاس .. ۲۰۰ تا نهایت ۳۰۰ تومن هزینتون میشه

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor Hastii نمایش پست ها
      سلام دوستان دانشجوهایی که شهر دیگه درس میخونین ماهی چقدر پول میگیرین از والدین تون؟؟میشه یکم توضیح بدین راجب مخارجتون

سلام ...باز شما با پدر گرامی تون مشکل پیدا کردین؟؟
      مشکلت باخوابگاه حل شد؟؟
      پ.ن:به نظرم خانوم دکتر بهترین راه اینه که خودتونو بابقیه قیاس نکنید شاید مثلا پدرشما توانش ماهی200تومن باشه اما پدر دوستتون ماهی مثلا800تومن بتونه بده به بچه اش!! میدونم سخته اما چاره ای نیست عزیزم

پ.ن2:اگه پدرت هنوز مشکلش باخونه گرفتنت حل نشده بگوبیام ارشادشون کنم((شوخی ))
      امیدوارم موفق باشی
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr Hanieh-7797 نمایش پست ها
      سلام ...باز شما با پدر گرامی تون مشکل پیدا کردین؟؟
      مشکلت باخوابگاه حل شد؟؟
      پ.ن:به نظرم خانوم دکتر بهترین راه اینه که خودتونو بابقیه قیاس نکنید شاید مثلا پدرشما توانش ماهی200تومن باشه اما پدر دوستتون ماهی مثلا800تومن بتونه بده به بچه اش!! میدونم سخته اما چاره ای نیست عزیزم

پ.ن2:اگه پدرت هنوز مشکلش باخونه گرفتنت حل نشده بگوبیام ارشادشون کنم((شوخی ))
      امیدوارم موفق باشی
      سلام عزیزم نه دیگه اون مشکلم حل شد...نه با 200 که نمیشه گذروند سر پول با بابام بحث ندارم فقط قرار بود از این ترم یکم بیشتر پول بدن بهم اومدم ببینم بقیه چه حدودایی پول میگیرن... آره مقایسه خوب نیست واقعا

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor Hastii نمایش پست ها
      سلام عزیزم نه دیگه اون مشکلم حل شد...نه با 200 که نمیشه گذروند سر پول با بابام بحث ندارم فقط قرار بود از این ترم یکم بیشتر پول بدن بهم اومدم ببینم بقیه چه حدودایی پول میگیرن... آره مقایسه خوب نیست واقعا
      خب خداروشکر
      یعنی دیگه خونه میگیری؟؟ من به جای توخوشحال شدم که میخوای بری خونه بگیری گرچه که خونه گرفتن واسه یه دانشجوبخصوص دانشجوی دخترسختی های خاص خودشو داره اما از خوابگاهخیلی بهتره به نظرم
      ان شاءالله موفق باشی خانوم دکتر
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فکر میکنم باید 400-500 هزار تومن کافی باشه البته بستگی داره به دانشگاه و شهر و البته خود شخص.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohaa_mad نمایش پست ها
      فکر میکنم باید 400-500 هزار تومن کافی باشه البته بستگی داره به دانشگاه و شهر و البته خود شخص.
      آها که اینطور... منم منظورم حداقل هزینه بود قطعا اونایی که پولدارن خیلی بیشتر هزینه میکننپس دور و بر 400 تا 500 خوبه واسه خوابگاهی ها

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr Hanieh-7797 نمایش پست ها
      خب خداروشکر
      یعنی دیگه خونه میگیری؟؟ من به جای توخوشحال شدم که میخوای بری خونه بگیری گرچه که خونه گرفتن واسه یه دانشجوبخصوص دانشجوی دخترسختی های خاص خودشو داره اما از خوابگاهخیلی بهتره به نظرم
      ان شاءالله موفق باشی خانوم دکتر
      نه خونه نمیگیرم خوابگاه میرم یعنی وقتی دیدم چاره ای ندارم گفتم کنار بیام بهتره خوابگاه جدید هم خداروشکر خیلی بهتر از قبلیه هستبازم ممنون از راهنمایی هات

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ولی مدیریت هزینه خیلی سخته وقتی دانشگاه نمیرفتم همش بابام خرج میکرد و نمیدونستم چقدر پول خرج میکنم ولی الان خیلی سخته
      ویرایش توسط doctor Hastii : 11 شهریور 1396 در ساعت 01:39

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوبار روی گزینه ویرایش کلیک کنید
      یه صفحه جدید باز میشه از اونجا میتونی ویرایش کنی موضوع تاپیک رو : )
      خوشا دیدار ما در خواب ...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      احتمالا بیشترین هزینه برای غذا باشه مخصوصا اگه غذای سلف دانشگاه بد باشه. دانشگاه صنعت نفت تمام هزینه های دانشجو (خوابگاه ، غذا ، کتاب و امکانات رفاهی مثل استخر) میده!:troll (21):
      کتاب های دانشگاهی هم خیلی گرونن.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohaa_mad نمایش پست ها
      احتمالا بیشترین هزینه برای غذا باشه مخصوصا اگه غذای سلف دانشگاه بد باشه. دانشگاه صنعت نفت تمام هزینه های دانشجو (خوابگاه ، غذا ، کتاب و امکانات رفاهی مثل استخر) میده!:troll (21):
      کتاب های دانشگاهی هم خیلی گرونن.
      اتفاقا غذای سلف مون جالب نیست زیاد...آره کتابا گرونن تازه کلی جزوه هم باید بخریم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه یه نفر خونه بگیره که هزینه هاش خیلی بیشتر میشه. مخصوصا اوایلش

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بستگی داره
      من بچه هایی رو دیدم با حداقل زندگی کردن و راضی بودن ولی بود کسایی که کلی پول گرفتن و به وسط ماه نرسیدن !
      شما هزینه هات رو به طور معمول بنویس و تخمین بزن ماهیانه چقدر خرجت میشه .
      از اونجا که چند ترمه رفتی دقیق ریز هزینه ها رو میدونی ...
      من خودمم ترم های اول برای مدیریت هزینه ها دچار مشکل میشدم .

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن