خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بخاطر فیزیک ضعیفم دارم کلافه می شم

سلام بچه ها فیزیک خیلی ضعیف در حد هیچی من توانای خرید ‏DVD‏ ندارم من طلوعی آلاء نگاه کردم ولی نمی تونم یک تست بزنم کازارنیان همین طور مفهوم تا حدودی می فهم ولی مشکل پایه است که خوب نیست من جدیدن بایک سایت
      http://www.************
      وی آی پی لرن . این‎
      آشنا شدم با آدمین سایت صحبت کردم گفت اول فیلم فیزیک مسعودی ببین که قوی شی و بعد برو سراغ کامیار تا کامل وجامع فیزیک کامل یاد بگیری و همه تست ها از پسش بر بیای
      حالا شنیدم فیزیک مسعودی خیلی زمان بر است و تکنیک هاش همه جا درست در نمی آد و آقای کامیار مسائل بانمودار ‏VT‏ حل می کنه که همه جا درست نیست
      دوستان راستی من پول کتاب کمک آموزشی خریدن فیزیک حتی ندارم
      کتاب کمک آموزشی که دارم کتابخانه محل آوردم حالا با وضعیت بد اقتصاد به خانواده فشار نیاورم تمام تلاش بر این با همین امکانات رشته مورد نظر قبول شم
      حالا که وضعیت گفتم تقاضا دارم کمکم کنید
      همتون تجربه دارید ‏
      راستی یک مورد دیگه این سایت در ساماندهی ثبت نشده ولی زرین پال ضمانت خرید اکانت می کند اصلا اعتمادی هست ببخشید که طولانی شد کمک کنید باتشکر‎ ‎t

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز. من همیشه هر وقت میخواستم فیزیک بخونم اول کتاب درسی رو میخوندم کامل چه پایه چه پیش. خیلی دقت میکردم به متن کتاب تمرین هاشم حل میکردم. هم مثال های بین متن و هم مسائل آخر کتاب. کتاب درسی خیلی توی فهمیدن درس فیزیک کمک میکنه. باید سعی کنید بفهمید متن کتاب رو. بعدش برید سراغ یه کتاب کمکی برای اینکه تست بزنید و با نوع تست هایی که مطرح میشه و همچنین قسمت هایی از درس رو که کامل متوجه نشدید از درس نامه کتاب کمکی بخونید. از همون کتاب خانه محلتون یه کتاب بگیرید گاج، آبی قلمچی، مبتکران، خیلی سبز، هر کدوم رو تونستید بگیرید ببینید خودتون درس نامه ها و پاسخ تشریحی کدومش رو بیشتر می پسندید. مهمترین چیز توی درس فیزیک: یاد گرفتن مفاهیم و فرمول های اصلی یه مبحث و بعد از اون زدن تست های زیاد که ترجیحا این تست ها از کنکور های گذشته و آزمون های استاندارد باشن مثل آزمون های سنجش یا گزینه دو که خیلی سوال های خوبی توی آزمون هاشون میارن. بعد از یاد گرفتن درس و زدن تست های زیاد خلاصه نویسی و یاد داشت برداری کنید که بعدا برای مرور ها کارتون راحت تر باشه. من خودم این چیزی هایی که گفتم رو بکار بردم نتیجه بخش بود. کتاب کمکی هم گاج میکرو استفاده میکردم.

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نمیدونم چرا بعضیا الکی حرف میزنن...من رتبه 70کنکور دیدم مسعودی دیده ...رتبه 100هزارم دیده دبیر بدی نیست تکنیکاش جوریه ک همه دبیرا میگنن تنها بدیش اینه جومیده...کامیار از مسعودی بهتره ولی حرکت مسعودی خیلی عالیه...
      ویرایش توسط رویا77 : 11 شهریور 1396 در ساعت 07:43

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن