خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی کتاب عالیه. در واقع خود متن کتابه که یک سری قسمت هاشو پررنگ کرده یسری قسمت ها رو با فلش زدن به هم مربوط کرده و کلا اینکه بازی با متن کتابه. خوبیش اینه باعث میشه متن کتاب رو همینجوری بی هدف حفظ نکنی و بدونی هر قسمت چه پتانسیل هایی برای طرح سوال داره. راجبه اون بارکد شکل ها هم، واسه ی همه ی ایات نیست. فقط اونایی که نکته دارن و یا قسمت هایی از متن کتاب... من خودم اینجوری ازش استفاده میکنم که کتاب درسی رو میزارم کنارم و هر قسمتی که پررنگ کرده و فلش زده وارد کتاب درسی میکنم بعد از رو کتاب درسی شروع میکنم خوندن و حفظ کردن، چون من خیلی از حافظه تصویری برای درس دینی کمک میگیرم و از روی خود کتاب درسی خوندن سرعت عملم رو حین تست جواب دادن میبره بالا. فقط باید در کنارش یک کتاب سطح متوسط رو به بالا داشته باشی که از روی اون تست های ایات کار کنی خصوصا جاهایی که مفاهیم رو با هم ترکیب میکنن، اون قسمت بدون تست زدن تسلط بهش سخته.

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      ویس ها؟
      اها ببخشید ندیدم اینو.منم چن تای اولو گوش دادم دیگه حسم نکشید گوش ندادم.مهم نیست خیلی

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سال ۹۵ رو زیپ خوندم دینیمو.کاملا با پادکستاش گوش دادم عالیییی بود.دینی رو ۸۴درصد زدم

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب کتاب بینظریه فقط صبر کنین چاپ جدیدش بیاد

5. Top | #20
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jan snow نمایش پست ها
      کتاب کتاب بینظریه فقط صبر کنین چاپ جدیدش بیاد
      خیلی وقته اومده

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      این کتاب زیپ دینی دقیقا چه برتری نسبت به کتاب خیلی سبز تو دینی داره؟ اونم جاهای مهم رو پر رنگ کرده و آیات رو کامل توضیح داده ، من امسال خیلی سبز دینی رو زیاد نخوندم ولی 76 درصد زدم تو کنکور ، اگه زیپ میگرفتم ب نظرتون درصدم بالای 90 میشد؟ کتاب زیپ شامل تست هم میشه یا فقط درسنامه اس؟

دینی چیز سختی نیست و میشه تو دو هفته با خوندن کتاب درسی به درصد بالای 70 رسید ولی برای درصد 100 بنظرتون باید چیکار کنیم؟؟؟

ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدید

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بنظر منکه انتخاب منبع سلیقه ای هست ولی این کتاب زیپ هر کسی خونده واقعا عاشقش شده . واسه هر درس 10 تست جامع داره و بین درسنامه هر درس هم چندتایی تست داره با خوندن و مرور زیاد میشه واقعا دینی رو 100 زد البته بستگی به سختی سوالات هم داره مثلا سال 97 کلا تو رشته تجربی فقط 2نفر دینی رو 100 زدن ولی کنکور پارسال دینی ساده بود و میشد 100 زد

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بنظر منکه انتخاب منبع سلیقه ای هست ولی این کتاب زیپ هر کسی خونده واقعا عاشقش شده . واسه هر درس 10 تست جامع داره و بین درسنامه هر درس هم چندتایی تست داره با خوندن و مرور زیاد میشه واقعا دینی رو 100 زد البته بستگی به سختی سوالات هم داره مثلا سال 97 کلا تو رشته تجربی فقط 2نفر دینی رو 100 زدن ولی کنکور پارسال دینی ساده بود و میشد 100 زد

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      این کتاب زیپ دینی دقیقا چه برتری نسبت به کتاب خیلی سبز تو دینی داره؟ اونم جاهای مهم رو پر رنگ کرده و آیات رو کامل توضیح داده ، من امسال خیلی سبز دینی رو زیاد نخوندم ولی 76 درصد زدم تو کنکور ، اگه زیپ میگرفتم ب نظرتون درصدم بالای 90 میشد؟ کتاب زیپ شامل تست هم میشه یا فقط درسنامه اس؟

دینی چیز سختی نیست و میشه تو دو هفته با خوندن کتاب درسی به درصد بالای 70 رسید ولی برای درصد 100 بنظرتون باید چیکار کنیم؟؟؟

ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن