خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 41 از 41
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام اگه فقط و فقط دارو ميخواي بخون ، خوب هم بخون.
      وگرنه ، كار كاملا بيهوده ايه . ضريب " صفر " هه
      اينايي كه ميبيني ميخونن بخاطر اينه كه كاملا مطمئنن رتبه كشوري شون زير 1000 هه و ميخوان دو و تك رقمي شن .
      خلاصه اينكه نه وقتتو سرش تلف نكن چون واقعا هيچي گيرت نمياد در نهايت .
      خيلي ها هم براي ازمون ها ميخونن تا ترازشون بياد بالا به بقيه نشون بدن همين.

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      زمين شناسي، يه جور سوپاپ اطمينان هستش..كه اگه يه موقع دروس اصليتون خراب شد، زمين كمك كنه كه دارو بياريد...
      واقعا ریسک وحشتناکیه...از ی طرف وقت با ارزش پشت کنکور و حین کنکور رو میگیره، از ی طرف میتونه راه نجات باشه...
      ویرایش توسط .khosro. : 10 شهریور 1396 در ساعت 21:56

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط رویا77 نمایش پست ها

زمین بخونی میشه 40زد با خیلی سبز...حتمابزن حتی اگه دارو نمیخوای...
      رتبه کشوری در انتخاب داشنگاه موثره..ب اچشام دیدم...فقط کافیه چندتا کارنامه براتون بیارم و حرفای مشاور سنجش رو....ادم زرنگ از فرصت بهره میبره...سال سوم ازخیلی سبز بخونید ولقمه مهروماه بخونید 40میزنید...
      خب این مشاور سنجش برای چه دسته ای این حرف رو زدن؟ هدف ها متفاوته آخه! یکی دو رقمیش تضمینه یکی همه زورشو میزنه تا زیر 1000 بیاره...ممنون میشم اونم ذکر کنید

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aries نمایش پست ها
      من زمين رو تو كنكور 21 زدم
      زير گروه يكم كشوريش 5300
      زير گروه 2 كشوريش 3600
      تقريبا 1700 تا با 5 تا سوال
      اگه برگردم جوري ميخونم زير 50 نشه
      چون الآن واسه رشته ي مورد علاقم كه داروعه واسه اون دانشگاهي كه ميخوام كار به اما و اگر كشيده
      اينايي كه ميگن نخونين بزارين درس ديگه اشتباه ميكنن
      شايد همين زمين كليد نجاتتون باشه...
      وقت زيادي نميخواد...
      والا من حرفی که تا حالا از بچه ها شنیدم میگن بهتره وقتشو بدی به یه درس دیگه، ولی فکر میکنم شما خلافشو گفتی...عاغا پس بذارید سوالی رو که از همه پرسیدم از شما هم بپرسم به نظر شما اگه ده دقیقه وقت مونده باشه به پایان کنکور و بتونی تو این وقت سه یا چهار سوال شیمی رو جواب بدی یا ده سوال زمین رو...کدومش بهتره از نظر شما؟

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatyma.mlhnsb نمایش پست ها
      ما ک نمیخونیم ...مگه ضریبش چنده ...همون داروسازی رو هم میشه بدون زمین آورد...بنظرم وقتشو بدین به بقیه ی درسا ...اگه دیدین وقت دارین اونموقه میتونین بخونینش
      بعضیا دقیقا خلاف حرف شمارو زدن...میشه یک خرده دلیلتون رو برای زمین نزدن بیشتر باز کنید...چون میخوایم آخر این تاپیک به یک جمع بندی کلی برسیم

6. Top | #36

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      والا من حرفی که تا حالا از بچه ها شنیدم میگن بهتره وقتشو بدی به یه درس دیگه، ولی فکر میکنم شما خلافشو گفتی...عاغا پس بذارید سوالی رو که از همه پرسیدم از شما هم بپرسم به نظر شما اگه ده دقیقه وقت مونده باشه به پایان کنکور و بتونی تو این وقت سه یا چهار سوال شیمی رو جواب بدی یا ده سوال زمین رو...کدومش بهتره از نظر شما؟
      بدون شك 10 تا زمين
      من شيمي هم 67 زدم
      ولي اگه الان بهم بگن شيميتو ميكنيم 77 ولي زمينو صفر ميكنيم قبول نميكنم
      اكثر اين كسايي كه ميگن نزن يا كنكور ندادن
      يا دارو نميخان
      بعدش
      ممكنه همون 2-3 تا شيمي غلط در بياد
      ولي زمين هر 10 تا كه غلط نميشه خلاصه خونده باشي صفر نميشه!
      پس يه درصد مثبتي ميگيري و به نفعت ميشه
      همينجا يه دوست عزيزي هس زير گروه يكش 1900 منطقه 2 و زيرگروه دوش 2400
      الان پشيمونه چون ميدونه داروي روزانه نمياره
      پزشكيو دندون روزانه هم نزديك نمياره
      ولي اگه 3 تا سوال زمين ميزد حداقل داروي روزانه مياورد
      گرچه شما قبول نميكني من هر چقدرم بگم
      ولي اميدوارم يه روزي نگي اي كاش حداقل 10 درصد ميزدم زمينو...
      LEAVE ONE WOLF ALIVE...& THE SHEEPS ARE NEVER SAFE

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser0411 نمایش پست ها
      زمین یه درس حفظیه
      هفته ای یه ساعت روش وقت بذاری و دروس خیلی سخت رو هم حذف کنی خیلی راحت می تونی 50 بزنی که خیلی عالیه زیاد لازم نیست براش تست بزنی در ضمن زدن 50 زمین با مبحث های ساده و متوسط حدود 10 دیقه وقت میبره تو کنکور ولی ارزشش رو داره
      دوست عزیز اجازه بدید قانع نشم دیگه تا سال 94 میشد راحت 50 زد...ولی خدایی کنکور 95 و 96 ثابت کردن به این کشکیا هم نیست! باید حدود بیست دقیقه واسش وقت گذاشت سر جلسه برای یه درصد خوب...درباره هفته ای یک ساعت هم که گفتید مخالفم! زمین مخصوصا بخش دوم سال سوم خیلی بهم پیوسته اس و مرور هم میخواد کانی ها و سنگ هاش...حداقل سه جلسه در هفته لازمه متاسفانه

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بدون شك 10 تا زمين
      من شيمي هم 67 زدم
      ولي اگه الان بهم بگن شيميتو ميكنيم 77 ولي زمينو صفر ميكنيم قبول نميكنم
      اكثر اين كسايي كه ميگن نزن يا كنكور ندادن
      يا دارو نميخان
      بعدش
      ممكنه همون 2-3 تا شيمي غلط در بياد
      ولي زمين هر 10 تا كه غلط نميشه خلاصه خونده باشي صفر نميشه!
      پس يه درصد مثبتي ميگيري و به نفعت ميشه
      همينجا يه دوست عزيزي هس زير گروه يكش 1900 منطقه 2 و زيرگروه دوش 2400
      الان پشيمونه چون ميدونه داروي روزانه نمياره
      پزشكيو دندون روزانه هم نزديك نمياره
      ولي اگه 3 تا سوال زمين ميزد حداقل داروي روزانه مياورد
      گرچه شما قبول نميكني من هر چقدرم بگم
      ولي اميدوارم يه روزي نگي اي كاش حداقل 10 درصد ميزدم زمينو...
      والا من موضع گیری قطعی ندارم هنوز نسبت به زمین...اگه متن استارت تاپیک رو خونده باشید میبینید که من توی یک بازه ای زمین رو خواستم بخونم و بدونین که زیاد هم تست زدم ازین درس...سوم رو جز یک فصل کامل تست زدم از رو زمین مهر و ماه و پیش رو هم چند فصل اول رو،لقمه مهر و ماه هم گرفتم واسه مرور کانی ها و سنگ هاش...ولی الان که برنامه کانون رو میذارم جلوم میبینم واسه مطالعه شیمی و فیزیک وقت کم میارم ولی اگه وقت مطالعه زمین رو حذف کنم مشکلم حل میشه...تاپیک رو هم زدم تا مشکل خودم و امثال خودم رو حل کنم...ولی فعلا که هرکی کامنتارو بخونه بیشتر گیج میشه، ولی من هنوزم معتقدم آخر این تاپیک خوش است

9. Top | #39

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      والا من موضع گیری قطعی ندارم هنوز نسبت به زمین...اگه متن استارت تاپیک رو خونده باشید میبینید که من توی یک بازه ای زمین رو خواستم بخونم و بدونین که زیاد هم تست زدم ازین درس...سوم رو جز یک فصل کامل تست زدم از رو زمین مهر و ماه و پیش رو هم چند فصل اول رو،لقمه مهر و ماه هم گرفتم واسه مرور کانی ها و سنگ هاش...ولی الان که برنامه کانون رو میذارم جلوم میبینم واسه مطالعه شیمی و فیزیک وقت کم میارم ولی اگه ساعت زمین رو حذف کنم مشکلم حل میشه...تاپیک رو هم زدم تا مشکل خودم و امثال خودم رو حل کنم...ولی فعلا که هرکی کامتارو بخونه بیشتر گیج میشه، ولی من هنوزم پعتقدم آخر این تاپیک خوش است
      برادر من
      من دارم چيزي كه درسته رو بهت ميگم
      ديگه وقت و تصميم گيريه نهايي با خودته...
      LEAVE ONE WOLF ALIVE...& THE SHEEPS ARE NEVER SAFE

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برادر من
      ممنونم از راهنماییت واقعا گیج شدم چون شما هم تجربه خوبی داری و نمیشه واقعا خرفتون رو پشت گوش انداخت...از طرفی هم ان تایم شیمی فیزیک لعنتی... شاید باید بازم صبر کنم شاید یکی ی نتیجه کلی خیلی خفن تونست از حرف همه بگیره که به ذهن معیوب من نرسیده در هر صورت خیلی ممنونم بابت وقتی که گذاشتید

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برادر من
      ممنونم از راهنماییت واقعا گیج شدم چون شما هم تجربه خوبی داری و نمیشه واقعا خرفتون رو پشت گوش انداخت...از طرفی هم ان تایم شیمی فیزیک لعنتی... شاید باید بازم صبر کنم شاید یکی ی نتیجه کلی خیلی خفن تونست از حرف همه بگیره که به ذهن معیوب من نرسیده در هر صورت خیلی ممنونم بابت وقتی که گذاشتید

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن