خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

1 ماه مونده به مهر

سلام
      میخواستم بدونم این یک ماه مونده به مهر را چی بخونم که ضرر نکنم؟ رشته تجربی سال 4 ام . خواهشا زودتر جواب بدید .

2. Top | #2
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      واقعا کسی نیست؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmr نمایش پست ها
      سلام
      میخواستم بدونم این یک ماه مونده به مهر را چی بخونم که ضرر نکنم؟ رشته تجربی سال 4 ام . خواهشا زودتر جواب بدید .
      درس های اختصاصی که ادامه شون رو سال چهارم میخونید یا بهشون نیاز پیدا میکنید مثلن استو (اینو ادامه شو سال چهارم نمیخون ولی به شدت بهش نیاز داری )یا سینماتیک ودینامیک که سال چهارم ادامشو میخونی

4. Top | #4
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      up

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام. در تایم باقی مانده بهتره مباحثی رو کار کنید که هم نسبت به بقیه مباحث در اونا ضعیف ترید و هم پیش نیاز مباحث پیش دانشگاهی هستند.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ye voice i ro aqaye afshaar gozashtan channeleshoon....mn khodm hnoo goosh nkrdmesh vli shoma htmn goosh bedid k sardargom nabashid

7. Top | #7
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      up

8. Top | #8
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط chocolate نمایش پست ها
      ye voice i ro aqaye afshaar gozashtan channeleshoon....mn khodm hnoo goosh nkrdmesh vli shoma htmn goosh bedid k sardargom nabashid
      کدوم فایل؟

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      فقط شروو کنین منم تازه شرو کردم...میخوام ریاضی اول رو ک پیش نیازه ..با مبحثای قرابت و آرایه و زبان فارسی ادبیات رو با واژه و ترجمه و درک مطلب عربی رو با زبان اول و دوم رو تا جایی ک بشه اول بخونم بعدش برم سراغ بقیه ی مباحث اگ وقت بشه...دیگه فک کنم مهر یرسه و دیگه از اول مهر طبق برنامه ی کانون پیش برم....واسهاولین آزمونم ک 20 مهره فک کنم از اول مهر میشینم میخونم ک مبادا عقب نیفتم .....

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      کمتر از یک ماه مونده البته
      کمتر از بیست روز
      دارم میرم یازدهم .
      ولی خب از قبل مدرسه استارت رو بزنی خوبه
      من شنیدم بودن کسایی که در عرض یک سال تحصیلی رتبه دو رقمی رو به راحتی اوردن ، قبل از شروع هم به اون صورت قوی نبودن .

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بچه ها من این تابستون رو واقعا خراب کردم . تو این چند روز باقی مونده چه درسایی رو لازمه بخونم که با آمادگی وارد پیش دانشگاهی بشم ؟ بگید لطفا

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      اگه تازه شروع کردی به خوندن
      فیزیک2 فصل 1و2
      عربی 1
      زیست 2 فصل 5 تا 8
      تا ابتدای مهر اینا را بخون
      از اول مهر مطابق آزمون برو جلو.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      اگه تو آزمون های آزمایشی شرکت میکنی بهتره که با همون برنامه آزمون پیش بری.ولی اگه آزمون نمیدی بهتره مباحثی که تو سال چهارم بهشون نیاز پیدا میکنی و مباحث مهم رو بخونی.
      ادبیات:آرایه و قرابت عربی:قواعد زبان:گرامر زبان 2و3 و درک مطلب ریاضی:پایه(از کتاب سال اول شروع کن هر جا ایراد داشتی تا جایی که میتونی رفع اشکال کن چون اگه پایه بلد نباشی ریاضی پیش رو اصلا یاد نمیگیری)
      زیست:3فصل اول زیست1 و فصل5 زیست2 و ژنتیک و گیاهی(بدن انسان و جانوری رو میتونی سال چهارم بخونی
      )
      فیزیک:حرکت شناسی شیمی:استوکیومتری(تمام فصلای سال چهارم بهش نیاز داری) و محلول ها(مخصوصا قسمت محاسباتیش)
      البته بعیده بتونی تمام این مباحثو تا اول مهر بخونی اما میتونی چند تا از درس ها رو انتخاب کنی و رو اونا وقت بزاری.
      ((موفق باشی))

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با اجازه استارتر من یه سؤال بپرسم ، اینجا همه ی بچه ها پیشنهاد دادن واسه شیمی استو بخونیم و محلول ، بعد از یه طرف چندنفری به من گفتن شیمی ۲ بلد نباشی از شیمی چهارم هیچی نمیفهمی !! پس تکلیف چیه به نظرتون شیمی چی بخونیم الآن ؟!
      منتظر فرصت مناسب نباش...همین فرصتو بگیرو و مناسبش کن...

15. Top | #15
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      Up

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن