خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

دندان پزشکی زنجان..لطفا کمک

سلام دوستان من بعد دو روز تازه تونستم عضو بشم...لطفا کمک کنید
      بنظر شما من میتونم با روزی 8تا10ساعت مطالعه خوب به این درصدا برسم وودندون زنجان قزوین قبول شم...؟ همه میگن شدنیه این درصدا چیزی نیست..منطقه سه هستم بوم یک یعنی زنجان تهران قم قزوین سمنان نواحی بومی من هستند...
      فقط ب جای ریاضی 60زیست 60بزنم وجای زیست ریاضی تواین کارنامه عوض کنم تا رتبم بهتر بشه....لطفا خالصانه نظر بدید...پایه خوبی دارم تو کنکور 6 هر درسو 20تا 30زدم....اصن شما فک کنید متوسط هستم...لطفا کمک...
      cd.jpg

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      لطفا

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام / تجربه ی سه کنکور من || ساعت مهم نیست بلکه کیفیت و تست و مرور مهمه یعنی اگه من فقط مرور درستی داشتم الان رتبه ی کنکور 96 م نصف میشد / # # پیشنهاد دوم : اصلا به درصد فک نکن سعی کن 100% یه درس رو فرا بگیری و بعد از عید حذف کنی یا به درصد پایین تری فکر کنی / پیشنهاد سوم : هیچ روزی رو بدون خوندن تموم نکن حتی اگه شده یه نیم ساعت لغت یا دو صفحه از یه کتابی رو بخون ( بعدا بهش فک کنی میبینی چه کار با ارزشی کردی ) | این درصد ها ساده ن اما با زحمت به دست میان / موفق باشید

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ​خیلی ممنونم خیلی اقایی
      نقل قول نوشته اصلی توسط POOYAE نمایش پست ها
      سلام / تجربه ی سه کنکور من || ساعت مهم نیست بلکه کیفیت و تست و مرور مهمه یعنی اگه من فقط مرور درستی داشتم الان رتبه ی کنکور 96 م نصف میشد / # # پیشنهاد دوم : اصلا به درصد فک نکن سعی کن 100% یه درس رو فرا بگیری و بعد از عید حذف کنی یا به درصد پایین تری فکر کنی / پیشنهاد سوم : هیچ روزی رو بدون خوندن تموم نکن حتی اگه شده یه نیم ساعت لغت یا دو صفحه از یه کتابی رو بخون ( بعدا بهش فک کنی میبینی چه کار با ارزشی کردی ) | این درصد ها ساده ن اما با زحمت به دست میان / موفق باشید

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ببین خواهرم
      دنبال یه قاعده خاص واسه یه رشته و دانشگاه خاص نباش! تاجاییکه دیدم جواب نداده تاثیر منفی هم داشته
      حتی درصدم تعیین نکن که همونا رو بزنی. چون کنکور یه طوری شده هرسال تخمین رتبه ها چندبرابر میشه
      پس بیا هدفتو یه سقف رتبه ای تعیین کن. مثلن واسه این چیزایی ک گفتی من میگم نهایت رتبه 500. شما هدفت زیر 500 باشه
      درصد اصلن تعیین نکن چون تو باید 100% مطالبو بخونی. حالا چون تو ک قرار نیس همه رو 100 بزنی مثلن فیزیک اگه با دینامیک مشکل داری اونو حذف کنی
      پس از همین اول به خودت راحت نگیر
      منم پارسال میگفتم 50 درصد از هر درس کاری داره مگه !! ولی نتونستم بزنم
      برای زیست و شیمی فقط رو 100 تمرکز کن.
      ساعت مطالعه هم بستگی به روشای مطالعت داره
      خود من امسال زیر 5 ساعت میخوندم ولی چون سال دومم بود و مطالبو بلد بودم دیگه درسنامه نمیخوندم
      شما اگه همون 8 ساعتو از اول سال بخونی تا اخر عالی میشه
      دیگه هرچی میدونستمو تجربه کردم گفتم
      بدون حاشیه و بهونه و دلیل و ... استارت کارو بزن
      شاد و موفق باشی

6. Top | #6
      TAT
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      تا برنامه نداشته باشی همینه که هست
      دنبال معجزه با حرف من یا بزرگتر /کوچیکتر از من نباش
      فقط روش فهمیدن مطالبو پیدا کن
      و برنامه ای که دوس داری و راحتی رو بریز بشین بخون

7. Top | #7
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من هم سال 95 در وضعیت مشابهی قرار داشتم با این تفاوت که الان یکسال از اون موقع میگذره و الان رتبم در منطقه 3 ( ناحیه 1 یا همون بوم تهران هستم ) شد 871 .
      اشتباهاتم : بزرگترین اشتباهم این بود که از نوبت دوم به بعد خیلی ناامید شدم چون حسابی عقب بودم ... بعضی روزا اصلن درس نمیخوندم یا خیلی کم ( البته روزای تعطیل تا 12 ساعت هم میخوندم اما بعضی روزای مدرسه تقریبا هیچی ) ... آزمون آزمایشی نمی تونستم شرکت کنم برای همین تو خونه باید آزمون میدادم که از زیرش در میرفتم ... کلا بعضی روزا دنبال بهانه ای بودم که درس نخونم مثلا امتحان مدرسه ... اومدن مهمون یا دیر از خواب پا شدن ... وقتی بهش فکر میکنم اگه یه کم منظم تر درس میخوندم یا اون روز هایی که کم خوندم حداقل 6 ساعت می خوندم ( دقت کنین که امسال مدرسه بودم ) حتما رتبم زیر 500 منطقه 3 میشد

با این حال مهمترین عاملی که تونستم رتبه ی زیر 1000 بگیرم این بود که جمع بندی نسبتا خوبی داشتم و سر جلسه کنکور خیلی آروم و بی استرس بودم ( امتحان نهایی فیزیک بیشتر از جلسه کنکور استرس داشتم )
      رتبه ی زیر 1000 صد در صد امکان پذیره اما واقعا اگه هر روز بخونین میشه ... هر روز 8 تا 10 ساعت کافیه ( البته اگه بتونید حفظ کنید این زمان رو ) ... در ضمن برای موفقیت شما به تایید هیچ کسی نیازی نیست ... به درصد هم فکر نکنین چون ممکنه سطح کنکور یا بعضی درسا بالا و پایین بشه ... شما به بیشترین درصد ممکن فکر کنین
      موفق باشید
      همیشه آخر هر چیز خوب می شود ... اگر نشد ...
      ... بدان هنوز آخر آن نرسيده است . ( چارلی چاپلین )

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      مگه 5000 و خورده ای کشوری دندان روزانه زنجان میاره؟!؟مطمئنید تعهد یا پردیس نیست؟!؟
      اخه اخرین رتبه ای که من دیدم 3500-3600 کشوری بوده
      ولی درسا20 رو تگ کنید ازش بپرسید قطعا کمکتون میکنه

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مناطق فرق میکنه منطقه سه قبولی راحت تره..خیر پردیس نبوده هرسال همین حدود میارن...
      نقل قول نوشته اصلی توسط zizo نمایش پست ها
      مگه 5000 و خورده ای کشوری دندان روزانه زنجان میاره؟!؟مطمئنید تعهد یا پردیس نیست؟!؟

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بله حرفتون درسته اما برفرض کنکور سال بعد در همین روال باشه یا سخت تر یااسون تر...بلاخره رشد درصدا تو منطقه سه من دیدم حدی داره همین امسال مثلا بازیست 70تا75 شیمی فیزیک ریاضی 50 عمومی 70 دوست من زیر 500شد پارسالم سایت کانون دیدم دقیقا همین بود 5دردصد کمتر اونم شیاد بخاطر روال بودن سوالات بوده...
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh2Net نمایش پست ها
      ببین خواهرم
      دنبال یه قاعده خاص واسه یه رشته و دانشگاه خاص نباش! تاجاییکه دیدم جواب نداده تاثیر منفی هم داشته
      حتی درصدم تعیین نکن که همونا رو بزنی. چون کنکور یه طوری شده هرسال تخمین رتبه ها چندبرابر میشه
      پس بیا هدفتو یه سقف رتبه ای تعیین کن. مثلن واسه این چیزایی ک گفتی من میگم نهایت رتبه 500. شما هدفت زیر 500 باشه
      درصد اصلن تعیین نکن چون تو باید 100% مطالبو بخونی. حالا چون تو ک قرار نیس همه رو 100 بزنی مثلن فیزیک اگه با دینامیک مشکل داری اونو حذف کنی
      پس از همین اول به خودت راحت نگیر
      منم پارسال میگفتم 50 درصد از هر درس کاری داره مگه !! ولی نتونستم بزنم
      برای زیست و شیمی فقط رو 100 تمرکز کن.
      ساعت مطالعه هم بستگی به روشای مطالعت داره
      خود من امسال زیر 5 ساعت میخوندم ولی چون سال دومم بود و مطالبو بلد بودم دیگه درسنامه نمیخوندم
      شما اگه همون 8 ساعتو از اول سال بخونی تا اخر عالی میشه
      دیگه هرچی میدونستمو تجربه کردم گفتم
      بدون حاشیه و بهونه و دلیل و ... استارت کارو بزن
      شاد و موفق باشی

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من رتبم بشه 3هزار کشوری میشم زیر 500 منطقه سه دندان تهران قبول میشم خب

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فایل پیوست 74830​دندون دانشگاه تهران قبول شده از شهر خودم قزوین

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط رویا77 نمایش پست ها
      من رتبم بشه 3هزار کشوری میشم زیر 500 منطقه سه دندان تهران قبول میشم خب
      تهران که قبول نمیشدید ولی شاید شهرهایی مثل شیراز و اصفهان می اوردید
      واقعا نمیدونم منبعتون چیه.اگه سایت کانونه بذارید یه مثال بزنم.مثلا توی این سایت اورده شده که با 6000 کشوری پزشکی زنجان روزانه میشه اورد
      درصورتی که ما اصلا همچین کسی رو تو کلاسمون نداریم
      6000 تعهد داریم ولی روزانه خیر
      البته بازم من از بوم و رتبه ی زیرگروه ها خبر ندارم، شاید تغییر ایجاد کنه
      فایل پیوستتان هم برای من باز نمیشه

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بوم خیلی ربط داره من از مشاور سنجش پرسیدم...چرادیگه مثلا گفت تو ک بوم یک هستی شانس قبولیت تو اصفهان شیراز درحد 30درصده شایدم کمتر ولی تهران قزوین قم اینا بوم تو هستن میتونی راحت قبول شی....خب سایت کانون هرسال اینارو میزاره دیگهه مثلا فامیل ما پارسال 311شد فکنم دندون دانشگاه تهران اورد منطقه سه یا یکی 436شد اورد..بومی گزینی 80به 20هست...تو دفترچه خوندم دیشب
      واقعا نمیدونم منبعتون چیه.اگه سایت کانونه بذارید یه مثال بزنم.مثلا توی این سایت اورده شده که با 6000 کشوری پزشکی زنجان روزانه میشه اورد

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فایل پیوست قبولی های دندون تهران بهشتی هست که اغلب از بومی ها هستن بارتبه های زیر 500منطقه سه...الان دیدم اقای فاضلی 270منطقه شدن تهران اوردن از همین انجمن خب

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن