خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بازار کار رشتهی مکانیک{برای تحصیل کردگان امیر کبیر و علم و صعت}

نظراتتون رو بگید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای بازار کار فرقی نمیکنه شما امیرکبیر و علم و صنعت بخونید یا شهرستان. ولی قطعا دانشجوها و اساتید علم و صنعت و امیرکبیر بهترن و سطح علمی بالاتره.

بازار کار از شما مهارت میخواد. و این یک حقیقته که قرار نیست برای فارغ التحصیلای دانشگاه(حالا میخواد هر دانشگاهی باشه) فرش قرمز پهن کنند که بیا کار کن.
      مثلا پسر خالم که مکانیک خواجه نصیر خونده بود بعد از فارغ التحصیلی به سختی یک شغل با درامد کم پیدا کرد.
      معمولا فارغ التحصیلای رشته های مهندسی برای ورود به بازار کار مشکل دارند. دستمزد هم ابتدا خیلی اندکه ولی بعد از چند سال کار کردن و تجربه به دست اوردن شرایطشون بهتر میشه. بازهم به خود فرد بستگی داره هر چی مهارت هاش بیشتر باشه شرایطش بهتره. برای اپلای کردن و مهاجرت هم دستتون بازتره.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا بازار کار واسه شریف هم چندان جالب نیست
      تو رشته های فنی مهندسی و مخصوصا مکانیک تمام اینده و بازار کار به خود شخصه وابسته اس و کارهایی که تو دانشگاه انجام میده و لینک هایی که از طریق استادا و کارباهاشون به دست میاره

اما هیچکدوم تضمین خوبی واسه یه شغل خوب نیست

دانشگاه بهتر صرفا دسترسی به اساتید بهتر و شرایط بهتر اپلای رو داره که میتونه کمک کننده باشه

4. Top | #4
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      فکر کنم بازار کارش به خودتون بستگی داره.من تجربه خودمو میگم
      داداش من مهندس مکانیکه، این ماه های اخر برای پروژه مهندسیش با یکی از استاداش و دانشجوی دکترای استادش کار میکرد، پروژه که تموم شد استادش بهش گفت بیا با من بریم سر پروژه های شرکت نفت باهم کار کنیم.یه زنگ میزنم کارتو ردیف میکنم،اما نشد بهرحال.
      میخام بگم این قضیه کار به عرضه بستگی داره بقول دوستایی که نظر دادن مهارت نیازه
      I'm coming

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن