خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 83
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fardad1 نمایش پست ها
      سلام براي شيمي از چه كتابي فقط تست زديد!؟

ميشه در مورد زيست و شيمي بيشتر بگيد خيلي عاليه
      من سال اول مبتکران تست هاش رو زدم به جز دوم که ناقص از گاج میکرو قدیمیم زدم
      ولی سال دوم روش کل به جز رفتم یعنی فقط تست های جمع بندی سیب مهر و ماه رو زدم و تست های کنکور زمان جمع بندی البته خط ویژه مسائل رو هم کار کردم ....عبارت نامه هم همون طور که گفتم خیلی خوبه
      زیست هم همین دیگه...یعنی کلیاتتتتتت خیلی مهمتر و اولی تره از جزئیات...

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گل کاشتی
      دادا منم کرج درس میخونم مدرسه مهر اول خ دوست داشتم با یکی از بچه های سلطانی ارتباط بگیرم خداروشکر شما رو پیدا کردم
      مشکل من اینه که دبیرای ما با سلطانی یکین ولی همش حس میکنم بچه های سلطانی یه ادمای عجیب غریبین مثه امیررضا زند لاف یا محمد سلطانی (نمیدونم میشناسیشون یا ن)
      حالا به نظرت اگه من واقعا تلاش کنم میتونم مثه اونا نتیجه بگیرم یا حتی بهتر؟! (که البته واقعا هم دارم تلاش میکنم)
      همش فکر میکنم چون اونا از پایه دارن میخونن نمیتونم بهشون برسم
      بعد یه سوال دیگه هم دارم اینه که بچه های سلطانی همشون از پایه تستی میخوندن و قوی کار میکردن یا فقط یه عده کمیشون اینجوری بودن؟
      پیشاپیش از پاسخت تشکر میکنم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bewniii نمایش پست ها
      گل کاشتی
      دادا منم کرج درس میخونم مدرسه مهر اول خ دوست داشتم با یکی از بچه های سلطانی ارتباط بگیرم خداروشکر شما رو پیدا کردم
      مشکل من اینه که دبیرای ما با سلطانی یکین ولی همش حس میکنم بچه های سلطانی یه ادمای عجیب غریبین مثه امیررضا زند لاف یا محمد سلطانی (نمیدونم میشناسیشون یا ن)
      حالا به نظرت اگه من واقعا تلاش کنم میتونم مثه اونا نتیجه بگیرم یا حتی بهتر؟! (که البته واقعا هم دارم تلاش میکنم)
      بعد یه سوال دیگه هم دارم اینه که بچه های سلطانی همشون از پایه تستی میخوندن و قوی کار میکردن یا فقط یه عده کمیشون اینجوری بودن؟
      خواهش میکنم عزیز
      من فکر میکنم مهر اول بهتر هم هست!تو فکر کردی تو سلطانی چیکار میکننهیچی فقط یه عده دانش آموزای خیلی قوی وجود دارن که اونا هم خودشون به فکر خودشون بودن...نه مدرسه
      مطمئن باش میتونی نتیجه خیلی خوبی بگیری حتی بهتر از من
      کی گفته از پایه تستی کار میکردیم؟اصلا اینطوری نبوده همونطور که گفتم هر کسی به فکر خودش بوده

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bewniii نمایش پست ها
      گل کاشتی
      پیرو حرف دوستمون که بالا گفتن ، اتفاقا جالبه بدونید امسال تو شهید سلطانی1 مهدی قربانی فیزیک 96 زده(البته من از معلما شنیدم خودم ندیدمش)
      بعد تابستون نیومد مدرسه ، قضیه همه همینطوره ، یه ارین فر بود دبیر گسسته تحلیلی (لعنت الله علیه) همیشه این بد بختو مینداخت بیرون که چون تابستون نیومدی دیگه نمیتونی برسی و همش اذیت میکنه بچه هارو ؛ ولی خب نتیجه گرفت زد تو پوز همه
      کلا جو خوبی تو تیزهوشان ها نیست.....

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام تبریک میگم بهتون.
      یه سوال داشتم درصد ریاضیتون با خط ویژه تو قلمچی چطور بود؟؟؟؟؟؟؟؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad8 نمایش پست ها
      خواهش میکنم عزیز
      من فکر میکنم مهر اول بهتر هم هست!تو فکر کردی تو سلطانی چیکار میکننهیچی فقط یه عده دانش آموزای خیلی قوی وجود دارن که اونا هم خودشون به فکر خودشون بودن...نه مدرسه
      مطمئن باش میتونی نتیجه خیلی خوبی بگیری حتی بهتر از من
      کی گفته از پایه تستی کار میکردیم؟اصلا اینطوری نبوده همونطور که گفتم هر کسی به فکر خودش بوده
      فوق العاده ایی
      خیلی از کمکت ممنون

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TRACKER نمایش پست ها
      پیرو حرف دوستمون که بالا گفتن ، اتفاقا جالبه بدونید امسال تو شهید سلطانی1 مهدی قربانی فیزیک 96 زده(البته من از معلما شنیدم خودم ندیدمش)
      بعد تابستون نیومد مدرسه ، قضیه همه همینطوره ، یه ارین فر بود دبیر گسسته تحلیلی (لعنت الله علیه) همیشه این بد بختو مینداخت بیرون که چون تابستون نیومدی دیگه نمیتونی برسی و همش اذیت میکنه بچه هارو ؛ ولی خب نتیجه گرفت زد تو پوز همه
      کلا جو خوبی تو تیزهوشان ها نیست.....
      با این جمله اخریه خ موافقم
      مشکل کارم اینجا بود که از سلطانی واسه خودم بت ساخته بودم
      ولی اینجا بتش شیکست
      مرسی از کمکت

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط divarsabz نمایش پست ها
      سلام تبریک میگم بهتون.
      یه سوال داشتم درصد ریاضیتون با خط ویژه تو قلمچی چطور بود؟؟؟؟؟؟؟؟
      خیلی به قلمچی من اعتباری نیست چون بعضی وقتا اماده نمیرفتم ولی در کل میشه گفت ۶۰ -۷۰-۸۰
      ویرایش توسط sajad8 : 09 شهریور 1396 در ساعت 22:08

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دبستان مسلم بن عقیل میرفتی؟ بهت تبریک میگم

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من به نظرم جزئیات زیادیش خوب نیست پس تو اولویت نباشه فاگوزیست
      دوما برا ژنتیک چکیده ژنتیک مهر و ماه خوبه
      سوما حضرت قمیشی نصف کار من رو اسون کرد
      ان شاءالله سلطان داریوش هم کار مارو آسون کنه.
      قمیشی که کارش درسته چه خوانندگی چه آهنگسازی ( از جمله ساختن ملودی ترانه گل بارون زده داریوش که به خاطرش قبل انقلاب زندون افتاد )
      تازه همشهریمون هم به روایتی هست.

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سیاوش

من به نظرم جزئیات زیادیش خوب نیست پس تو اولویت نباشه فاگوزیست
      دوما برا ژنتیک چکیده ژنتیک مهر و ماه خوبه
      سوما حضرت قمیشی نصف کار من رو اسون کرد
      سیاوش قمیشی که کارش درسته ، چه خوانندگی چه آهنگسازی ( ملودی که واسه ترانه گل بارون زده داریوش ساخته عالیه ، البته قبل انقلاب به خاطرش زندان افتاد )
      ان شاءالله موفقیت در سایر مراحل زندگی شما.

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط chris300 نمایش پست ها
      از کجا فهمیدی؟؟کی هستی شما؟

13. Top | #28

نمایش مشخصات
      داداش تو cia کار نمیکنی؟
      LEAVE ONE WOLF ALIVE...& THE SHEEPS ARE NEVER SAFE

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از کجا فهمیدی؟؟کی هستی شما؟
      اون سوالو مخصوصا پرسیدم میخواستم ببینم خودتی یا کس دیگه ای. نمیدونم تو منو میشناسی و یادت میاد یا نه ولی من تورو میشناسم. من مهران یگانه ام. چه زود 10 سال گذشت انگار همین دیروز بود من و تو تو یک کلاس و رویه میز و نیمکت میشستیم و درس میخوندیم. راستی هنوزم مثل دبستان تند تند میخونی یا فیتیله رو کشیدی پایین؟

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اون سوالو مخصوصا پرسیدم میخواستم ببینم خودتی یا کس دیگه ای. نمیدونم تو منو میشناسی و یادت میاد یا نه ولی من تورو میشناسم. من مهران یگانه ام. چه زود 10 سال گذشت انگار همین دیروز بود من و تو تو یک کلاس و رویه میز و نیمکت میشستیم و درس میخوندیم. راستی هنوزم مثل دبستان تند تند میخونی یا فیتیله رو کشیدی پایین؟
      ببین اسمت خیلی آشناس...بقیش رو تو پیام خصوصی میگم

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن