خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 48
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      شیمی بالا 90؟
      چه خبره
      درود به شما دوست عزیز
      شیمی یا هر درسی را می توان درصد 100 را کسب کرد اما رسیدن به این مهم نیازمند برنامه ریزی دقیق ، منابع اصولی و صحیح و تلاش و پشتکار بسیار و مستمر است

هر غیر ممکنی ممکن هست زمانی که تفکرات معلول خود را کنار بگذاریم و بگوییم تفاوت من با فلان داوطلب کنکوری چه بود که در فلان درس توانسته درصد 100 را کسب کند

همه چیز به ذهنیت و باورهای ما بر می گردد ..
      و برای رسیدن به قله های بزرگ ، نیازمند زمان هستیم
      موفق وموید باشید

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

ادبیات الگو قرابت وارایه زبان فارسی املا لغت تاریح=خ تست کنکور بسه
      دینی کتاب درسی وزیپ اندیشه فاعق
      شیمی میتکران با اقاجانی یاشیروانی
      ریاضی خیلی سبز برای 60کافیه برای تیپ یک هم 60کافیه
      فیزیک من پیش گاج پایه 30سال
      عربی رایان با تست های سراسری
      زبان من فقط کلوز گرامر لغت میخونم 50بسه
      زیست کتاب درسی وگاج نقه ایی راه ک افتادم ای کیو...

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خیلی خوب بود ولی جای ادبیات الگو خالی هستش

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عمارلو هم عالیه

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنظر من بجای تاپیک زدن و اینا بشینی بخونی بهتره من به این حقیقت رسیدم! و این آخرین باریه که توی چنین تاپیک های میام واقعا منبع ، منبع ست ولی استفاده مهمه و این منبع جز حواشی کنکوره شما اینقدر از این تاپیک و و منبعی بگیرم میذاری که آخرش زمانی که صرف خواندن یک مبحث میشه رو از بین می‌برین!و هم بدتر گیج پیشین
      یعنی خودم یک تاپیک زدم گفتم کتاب ریاضی جامع چی بگیرم یکی می‌گفت مهرماه یکی می‌گفت خیلی سبز! و.. حتی الان هنوز یک تاپیکژ به عنوان بهترین کتاب ریاضیات جامع تجربی هست نمی‌فهمم کی آپ ش می‌کنه هر هفته یکبار بالا میاد!!
      اینقدر توی حواشی هستین به فکر درس نیستین بخدا کسی که منبع میخواد یکبار فقط اصولی میگرده نه اینکه از اول خرداد تاپیک داریم «منابع کنکور۹۷» تا همین الانشم همش همین تاپیک با اسمهای دیگه بالا میاد! یادم میاد رتبه ۲۵ ایثارگران یک تاپیک زدن که بهترین منابع برای همیشه ولی...!!! مردم ما خیلی مشکل وسواسی بیجا سر منبع دارن وقتی میفهمن اینا چرته! که دیر شده
      مورد داشتیم طرف یک هفته مونده به کنکور تاپیک زده فیزیکو از خیلی سبز بخونم این مبحثو یا گاج بگیرم بخونم! آخه داداش / آبجی! بشین همون ده بار بخون اگر نفهمیدی معلم بپرس اگر نفهمیدی از دوستات بپرس اگر نفهمیدی اینقدر گروه تلگرامی درمورد کنکور و از این حرفا ولی منبع عوض کردن و تعدد منابع جز ضرر چیزی نداره
      یه موقع به همین حرفا میرسین ولی اون وقت دیره
      کسی که الان خوره(!) این منبع گرفتن اون منبع گرفتن هست ببین ضرر میکنی اینقدر منبع منبع میکنی آخرش جز اتلاف وقت چیزی نداره ! همیشه میگم الانم میگم یک منبع بگیر تا آخرشم بخون اصلا چندبار بخونش ولی به حواشی منبع نرین!
      حرف زیاده ولی متاسفانه وقت تنگه!
      تا درودی دیگر بدرود

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یه وقتایی امیدت رو از دست میدی
      یه وقتایی فکر میکنی دیگه نمیشه… ادامه دادن فایده نداره
      یه وقتایی تموم آرزوهات یادت میره و خودت رو تو هیاهوی کنکور گم میکنی…
      از خودت و بقیه میپرسی: واقعا میشه؟ اگه تلاش کنم میرسم؟ میتونم موفق شم؟
      با قاطعیت بهت میگم میتونی، تو میتونی طعم شیرین رسیدن به هدفت رو حس کنی…
      فقط باید خودت رو باور کنی!
      خودت رو باور کن دوست من…تو فوق العاده ای.
      تموم آرزوهات واقعی میشن اگر بخوای!
      اگر تسلیم شدی، اگر تلاش نمیکنی و اگر جا زدی یعنی تو هدفت رو نمیخوای…نمیخوای یه زندگی خوب داشته باشی! نمیخوای تحصیل تو یه رشته و دانشگاه خوب رو تجربه کنی!
      با تمام وجود بجنگ! حتی اگر نتیجه دلخواهت رو نگیری، حسرت نمیخوری…سرت رو بالا میاری و با خودت میگی هرکاری که لازم بود انجام دادم اما خدا صلاحم رو بهتر از خودم میدونه.
      باور کن خستگی و بی خوابی این روزا یادت میره تنها چیزی که میمونه نتیجه کنکور هست که یک عمر زندگیت رو تحت تاثیر قرار میده!
      میدونی دلیل موفقیت بعضی کنکوری هایی که مثل تو این موقع از سال ناامید بودن چیه؟ اینه که باور کردن که این‌ زمان برای موفقیت و رسید‌ن به‌ هد‌ف کافی هست و از فرصت ها استفاده کردن و برای هدفشون جنگیدن! البته خیلی ها هم موفق نشدن چونکه باور نداشتن تو این زمان باقی مونده میشه موفق شد و با این کارشون سست و کند شدن و فرصت رو به رقبای دیگشون دادن… رقباشون هم به خوبی از این فرصت استفاده کردن و نتیجه تلاششون رو تو کنکور دیدن! هم موفق شدن ممکنه و هم موفق نشدن… این بستگی خودت داره که چقدر هدفت برات ارزش داره، چقدر حاضری روش وقت بزاری.

باور کن این یه فرصت عالی برای جبران هست…فقط خودت رو باور کن و ایمان بیار به اینکه میشه موفق شد!
      مثل خیلی ها که تونستن موفق باشن!
      مثل رستگار رحمانی رتبه ۱ سال ۸۸

رستگار رحمانی تو یک خانواده ۱۲ نفره که پدرش کارگر ساختمانی بود زندگی میکرد… رستگار از بهمن ماه با معدل پایین برای کنکور استارت زد و رتبه یک تجربی شد! جالبه بدونید این نابغه تا قبل از بهمن دوران سربازی رو طی میکرد.

اینجوریه که بعضی آدما تو کنکور کولاک میکنن! نق زدن رو بزار کنار و خودت رو باور کن و از همین الان دوباره شروع کن…تصور کن آخرین کنکور زندگیته و تو باید هرکاری برای موفقیت لازمه همین امسال انجام بدی. هیچ وقت یه دونده دو ماراتن تو یه مسابقه ۶۰ کیلومتری، وسط مسیر (کیلومتر ۳۰) ناامید نمیشه! چون میدونه هنوز ۵۰ درصد مسیر باقی مونده و ممکنه تو این مسیر خیلی ها جا بزنن و کم بیارن در نهایت فرصت برنده شدن رو به اون بدن!

نگو که وضعیت تو با بقیه فرق میکنه، نگو که این حرف‌ها فقط امید‌ دادن الکیه! این حرف ها امید دادن الکی نیست بلکه واقعیتی هست که بارها برای کنکوریها تجربه شده! واقعیتی که با یک تغییر شروع شده و تا بهترین شدن پیش رفته…

تصور کن به هرچی بخوای میرسی…بزار بقیه فکر کنن تو دیوونه ای! آره تو دیوونه ای! دیوونه هدفت! تا بهش نرسی نباید جا بزنی…

اگه تا الان خوب نبودی و فرصت هارو هدر دادی میتونی جبران کنی به شرطی که دیگه هیچ فرصتی رو از دست ندی و اشتباهات گذشته رو تکرار نکنی… نسبت به رقبا تلاش بیشتری داشته باشی تا نه تنها بهشون برسی بلکه ازشون جلو بزنی! تلاشت را متوقف نکن چون موفقیت د‌ر یک قد‌می تو قرار داره.

زمان برای هیچکس منتظر نمیمونه همیشه یادت باشه یک روز ۱۴۴۰ دقیقه هست این دقایق برای تو حکم طلا رو داره، این دقایق سرمایه توئه، این دقایق آینده تو رو میسازه… پس سعی کن به احترام این دقایق سرنوشت ساز برای خودت ارزش قائل بشی و با تمام وجود تلاش کنی.

اگر کاری رو با عشق انجام بدید حتما به نتیجه می رسید. هیچ چیز خوبی به آسونی به دست نمیاد پس با عشق درس بخونید و با اشتیاق فراوان تلاش کنید. انسان های افتخار آفرین کارهای خودشون رو با جدیت و سخت کوشی انجام میدن و بارها در راهشون شکست میخورن اما هیچوقت تسلیم نمیشن….

این تو و این زمان باقی مونده…خودت رو ثابت کن… ثابت کن که لیاقت موفقیت رو داری…

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shiva.tr نمایش پست ها
      سلام من پارسال واسه فیزیک 4 جلدی گاج رو خریدم و زیادم ازش استفاده نکردم شاید 4 فصل خوندم کلااما باتوجه به اینکه میگن فیزیک امسال سخت بوده و گاج جوابگو نیست و ...تصمیم دارم عوض کنم میخوام پایه خیلی سبز و پیش الگو رو بخرم..بنظرتون خوبه؟مبتکران برای پایه بهتر نیست؟واقعا گیج شدم ممنون میشم راهنمایی کنید
      دقیقا اشتباه پارسال منو کردی. برای فیزیک به هیچ عنوان گاج نگیر چون اکثر تستاش سادس. الگو پیش و پایشو بگیری حله. مبتکرانم اگه خواستی بگیری سومشو بگیر

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط chris300 نمایش پست ها
      دقیقا اشتباه پارسال منو کردی. برای فیزیک به هیچ عنوان گاج نگیر چون اکثر تستاش سادس. الگو پیش و پایشو بگیری حله. مبتکرانم اگه خواستی بگیری سومشو بگیر

سلام بی نهایت از حضور زیبای شما سپاسگزارم

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یجاهاییش مثه قلبو خوب توضیح داده ولی درکل خیلی حاشیه رفته قبول داری؟
      بیا دِل بَر دلِ پر دردِ من نِه

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط chris300 نمایش پست ها
      برای پیش ک الگو رو میگیرم اما پایه یکم ضعیفم ..میخام یه کتاب باشه که درسنامه و مخصوصا تست عالی داشته باشه...بنظرتون پایه خیلی سبز بهتره یا مبتکران؟اخه تعریف پیش الگو رو زیاد شنیدم اما پایشو نه فک میکنم زیاد خوب نباشه.. نمیدونم خودمم موندم برا پایه چی بخرم...همه ی منابعم تکمیله فقط برای فیزیک نمیدونم چیکار کنم
      ویرایش توسط Sh_1998 : 09 شهریور 1396 در ساعت 23:07

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منبع زیاد اهمیت نداره !
      مهم تلاش شماست ...
      تاپیکهای اینجوری فقط حاشیه هستن .

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مرسی از استارتر که وقت گذاشته ولی منابع خیلی بهتری هم هست از اینایی که معرفی کردید که من خودم تک تکشون رو امتحان کردم و فوق العادن تو درس مربوط به خودشون:
      زیست همایش دریافت و iq

فیزیک مبتکران

ریاضی خیلی سبز با اختلاف از بقیه بهتره!

و درباره شیمی هم خیلی سبز سوم و پیش2 رو که من خوندم بنظرم بهتره از مبتکران

عربی جامع خیلی سبز(با فوت و فن اشتباه نگیرید بدبخت میشید) برای افراد ضعیف و سیرتاپیاز مهروماه برای افراد قوی(درسنامه های نکته محور فوق العاده ای داره واسه افراد قوی و مثل خیلی سبز توضیحات خسته کننده نداده، ولی خب این توضیحات برای افراد ضعیف یک پوءن مثبته)

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      این نشون میده شما فرد بی اطلاعی هستید....همون سال 76 ک اقای اناری رتبه یک شدن تجربی 1میلیون 200هزارنفر داوطلب داشت الان ب نصف رسیده...یا سال 88ک رستگار کنکور داد کنکور یک ونیم میلیون داوطلب داشت الان شده 900هزارنفر..شما سن بالا ها که برای کنکور میخونید همش میخواید غوول جلوه بدید تا بقیه عقب بیفتن وذوق کنید..نخیر هرکس ب میزان تلاشش بهره میبره...من ی روز عض. این انجمن شدم ودیدم 90درصد از مهر ابان خوندن قبول شدن ونصفشون پشت کنکوری بودن فارغ تحصیل....از محمد فاضلی گرفته ک ازابان ماه شیمی 10درصد رو کرد 65 درصد تا اقای تارم ک از دی خوندن...واقعیت اینه توهمین کنکورا هم کسی 6ماه بکوب بخونه اندازه ی سال خیلیا جلو میفته ولی شما هستید ک موفقیت رو محدود زمان میکنید...رستگار رحمانی یک اسوه وادم خاصی بود از نظر اراده من ایشون رو دیدم و توجشن نخبگان کانون همبودن ومیگفتن من فقط تلاش کردم .....واقع بین باشیم نه منفی باف ...سال 3500تا صندلی پزشکی هست ماتواین انجمن فق 20تاشو میبینم قبول میشن همه این 3500تا شرایط یکسانی ندارن...چ بسا خیلیاشون از بدترین رتبه معدل ب اینجا میرسن و رتبه میشن ولی ما نمیدونیم...کنکور یک قطاره ولی برای رسیدن ب مقصد قرار نیست ازاول سوارش باشی یکی انقد قویه قطار ابان ماه سوار میشه عین اقای محمدی ک من خوندم یکی از دی یکی ازمهر یکی از تیر ماه
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiirhosein نمایش پست ها
      مد شده دیگه الان میگن تو تلاش کن ایمان داشته باش و ... میرسی به هر هدفی که داری
      اینا چرته .شما یک هفته نخونی اونم تو کنکورای الان با این حجم داوطلب به اندازه یک هفته عقب تر میمونی
      زمان که متوقف نمیشه ما بهش برسیم . رستگار رحمانی 83 فارغ التحصیل شد تا سال 88 4 بار کنکور داد چرا اینارو نمیگید؟
      این حرف هارو میزنید که طرف تا یه هفته مونده به کنکور اصلا نمیخونه بعد روزی 10 ساعت میخونه رتبش میشه چندهزار میگه من روزی ده ساعت خوندم نشد
      مگه میشه من که تا الان هیچی بارم نیست با کسی که خیلی مشتی خرخونی کرده از راهنمایی یکی باشم ؟ پس انصاف کجاست؟
      من 30 سالمه مثلا میخام انیشتن شم.بنظر شما میتونم ؟!!
      کنکور مثل یه قطار حرکت میکنه وقتی یکی واگن اوله هیچوقت واگن اخر ازش نمیتونه جلو بزنه
      البته الان یه عده پشت کنکوری میان حرف من رو رد میکنن

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط رویا77 نمایش پست ها
      این نشون میده شما فرد بی اطلاعی هستید....همون سال 76 ک اقای اناری رتبه یک شدن تجربی 1میلیون 200هزارنفر داوطلب داشت الان ب نصف رسیده...یا سال 88ک رستگار کنکور داد کنکور یک ونیم میلیون داوطلب داشت الان شده 900هزارنفر..شما سن بالا ها که برای کنکور میخونید همش میخواید غوول جلوه بدید تا بقیه عقب بیف.......
      سلام عذرمیخوام در رابطه با این قسمت فرمایشون که اشاره به سالهای اوخر دهه ۷۰ و اوایل ۸۰ داشتین که اوج هرم جمعیتی ایران و کنکور دهه ۶۰ ی ها هست کل جمعیت شرکت کنندگان ۱ میلیون و خرده ای بوده و سال های ۸۳ اینا به ۱ میلیون و ۴۰۰ اینا رسیده
      که اونجا شرکت کنندگان رشته ریاضی و تجربی و انسانی تقریبا برابر هستن حتی انسانی هم گاها بیشتر مثلا تجربی ۴۶۰ هزار تا و انسانی ۴۶۵ هزار تا
      الان فرقی که داشته این هست که درسته آمار کل داوطلبان به نسبت اون سالها کم شده ولی شرکت کنندگان تجربی افزایش داشته

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      . در مقطع دبيرستان وارد مدرسه تيزهوشان (علامه حلي تهران) شدم. اغلب هم كلاسي ها از مقطع راهنمايي در مدرسه تيزهوشان بودند، اما من جزو آنهايي بودم كه تازه وارد به حساب مي آمدم. تيزهوشاني ها ما جديدالورودها را 'پايينتر و كند ذهنتر' از خود حساب مي كردند. سال اول در مدرسه رتبه بيست و سوم شدم. سال دوم نهم. سال سوم رتبه ششم. و سال آخر رتبه اول كنكور سراسري ايران بين يك ميليون و دويست هزار نفر. و البته يادم نرفته كه چند سال قبلترش، آن 'جديد الورود كند ذهن' به حساب مي آمدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط persian_sphinx نمایش پست ها
      سلام عذرمیخوام در رابطه با این قسمت فرمایشون که اشاره به سالهای اوخر دهه ۷۰ و اوایل ۸۰ داشتین که اوج هرم جمعیتی ایران و کنکور دهه ۶۰ ی ها هست کل جمعیت شرکت کنندگان ۱ میلیون و خرده ای بوده و سال های ۸۳ اینا به ۱ میلیون و ۴۰۰ اینا رسیده
      که اونجا شرکت کنندگان رشته ریاضی و تجربی و انسانی تقریبا برابر هستن حتی انسانی هم گاها بیشتر مثلا تجربی ۴۶۰ هزار تا و انسانی ۴۶۵ هزار تا
      الان فرقی که داشته این هست که درسته آمار کل داوطلبان به نسبت اون سالها کم شده ولی شرکت کنندگان تجربی افزایش داشته

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن