خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rahaz نمایش پست ها
      نمیدونم یعنی حتما باید لفظ داوطلبانه توی کارت قید شده باشه؟
      اخه برای امسال میگفتن گویا بودن وظیفه هایی ک سهمیه گرفتن و داوطلبانهه هایی که رد شدن قاطی بوده همه چی
      نه تو کارت چیزی نمینویسه، به فرماندهی سپاه منطقتون یا تهران برای ارتش باید مراجعه کنید بپرسید.
      وقتی شما تیک میزنی سازمان سنجش راجع به صحتش پیگیری میکنه و ...

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mo3n نمایش پست ها
      با اجازه شروع کننده گفتگو
      منم سهمیه 5 درصدی رو دارم .
      یه عده میگن تاثیر مثبت داره یه عده میگن نداره
      بالاخره داره یا نه ؟
      منطقه چندی؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان به حرف افرادی که هیچ تخصصی ندارن گوش ندین.بله رتبه کم میشه ولی هیچ ربطی به بهتر قبول شده تو نداره وقتی کسی تیک میزنه از سهمیه منطقه ای خودش خارج میشه و وارد سهمیه 5 درصدی میشه و (یعنی از سهمیه هر دانشگاه 5 درصدش برا شما هاست)مثلا دانشگاه تهران 100 نفر برداره 5 نفرش مربوط میشه به اینها.
      خلاصه هر منطقه فرق میکنه و.... به نظرم به لینک زیر مراجعه کنید و درصد ها و قبولی های امسال رو ببینید بهتر متوجه میشید.
      پزشکی تهران آخرین رتبه قبولی امسال در منطقه 3 :: 175 و سهمیه 5 درصدی:: 6

رتبه های زیر هزار::

منطقه 3 :: کارنامه های رتبه های زیر 1000 کنکور 96
      5 درصدی:: کارنامه های رتبه های زیر 1000 کنکور 96

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.mo79 نمایش پست ها
      دوستان به حرف افرادی که هیچ تخصصی ندارن گوش ندین.بله رتبه کم میشه ولی هیچ ربطی به بهتر قبول شده تو نداره وقتی کسی تیک میزنه از سهمیه منطقه ای خودش خارج میشه و وارد سهمیه 5 درصدی میشه و (یعنی از سهمیه هر دانشگاه 5 درصدش برا شما هاست)مثلا دانشگاه تهران 100 نفر برداره 5 نفرش مربوط میشه به اینها.
      خلاصه هر منطقه فرق میکنه و.... به نظرم به لینک زیر مراجعه کنید و درصد ها و قبولی های امسال رو ببینید بهتر متوجه میشید.
      پزشکی تهران آخرین رتبه قبولی امسال در منطقه 3 :: 175 و سهمیه 5 درصدی:: 6

رتبه های زیر هزار::

منطقه 3 :: کارنامه های رتبه های زیر 1000 کنکور 96
      5 درصدی:: کارنامه های رتبه های زیر 1000 کنکور 96
      تو کارنامه از منطقشون میرن بیرون و وارد پنج درصدی میشن ولی واسه انتخاب رشته، سهمیه منطقشون محفوظه و لحاظ میشه.
      ینی طبق پیک سنجش 16 مرداد هر اولویتشون ابتدا با سهمیه منطقه بررسی میشه اگه نشد بعدش با سهمیه ایثارگری و همینجور تا آخرین اولویت.
      stay focused and never give up

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منطقه چندی؟
      منطقه سه هستم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هرسهمیه ای به جز سهمیه مدال تاثیرش از سهمیه ایثارگری کمتره حتی اگه یک درصد باشه.
      اصلا شک نکنید تو گرفتنش.
      البته این چیزایی که می گن که با تراز 6000 پزشکی تهران قبول شده و...افسانه س ولی درهیچ صورت این سهمیه تاثیر منفی یا خنثی نداره و از منطقه سه هم بهتره.
      و طبیعیه که رتبه پذیرشش از مناطق کمتر باشه چون تعداد داوطلبینش هم کمتره!کسی که مثلا رتبه نهصد با سهمیه پنج درصد میاره اگه با تعداد داوطلب عادی رقابت کنه قطعا و حتما رتبه ش از این بیشتر می شه .هرچقدرم تعداد داوطلبین قوی دراین سهمیه زیاد باشه باز رتبه و پذیرش از مناطق خیلی بهتره.
      پس انسانیت چی می شود؟
      گر از این درد جان سپارم رواست...

ویرایش توسط susba : 12 آبان 1396 در ساعت 00:59

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو سایت کانون زده 96 رو، هر منطقه فرق میکنه ولی میانگین بالای 1000 پزشکی قبول نشدن.!!
      قبولی های منطقه3 بهتر از 5% ایثارگری نیس ؟؟!!!

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط motahare_77 نمایش پست ها

قبولی های منطقه3 بهتر از 5% ایثارگری نیس ؟؟!!!
      تو رشته پزشکی.دارو.دندان بله،خیلیییی

9. Top | #24
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام گرم خدمت همه شما دوستان عزیزم

بچه هامن منطقه 3 هستم و پدرم هم سهمیه 5 درصدی ایثارگران داره و کنکوری 97 هم هستم.
      بنظرتون سهمیه رو تیک بزنم یا نه ؟
      بچه های 96 خواهشا نظرتون رو بگید.؟
      بچه های 97 ، شما میخواید چیکار کنید؟
      و اینکه خیلی ها میگن امسال بدرد نخورد؟چرا؟
      برای پزشکی زنجان نمره کل چند و رتبه چند تو سهمیه ایثارگران میخواد؟
      ممنون از همگی

سلام
      اقای عزیز خوب گوش کن که مطلب مهمی رودارم میگم:::
      سهمیه ی منطقه 3 اصلا قابل مقایسه با 5%%نیست
      سهمیه ی منطقه 3 فوق العاده است{میدونستی با رتبه 290 منطقه 3 میتونی پزشکی تهران بخونی؟؟؟؟ولی تو ایثارگران اخرین رتبه قبولی 5بوده؟؟؟میدونستی؟؟}
      سهمیه %5 اشغاله محضه اینو مطمن باش بدرد نمیخوره من دوستی داشتم با رتبه ی 700پنج درصد هیچ دولتی قبول نشد و پشت کنکوریه الان
      ولی اگه سهمیه ی منطقه 3 رو داشت الان پزشکی دولتی میخوند من با چشم خودم دیدم که میگم
      قضاوت با خووووووووودت
      ویرایش توسط zamina : 28 آبان 1396 در ساعت 14:01

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      جالبه طرف تو منطقه پنج درصدی با نصف جمعیت منطقه سه شده ده به فرض اومده میگه حقه منو خوردن من با ده باید فلان جا قبول میشدم ولی نشدم داداشه من یه نگاه به رتبه کشوریت بنداره ببین چنصده رتبت تو اگه منطقه سه بوده 400 هم نمیشدی چه برسه به ده حالا یکم عددارو به فرض گفتم ولی منظورم اینه که همچینن فک نکنید تو منطقه ایثارگر هر رتبه ای میشیدین تو منطقه یک و دو سه همونم میتونستید بیارید

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 0UnknowN0 نمایش پست ها
      دوستان
      سوال رسید سوال
      میگم من پدرم امرو برام کد ایثارگری گرفته
      بعد 5 درصدی محسوب میشم
      حالا سوالم اینه مهلت ویرایشی کوفتی زهرماری چیزی هس؟
      چجو میتونم چیزش کنم اوکی شه اعمال شه تو کارنامم؟
      ظاهرا 16 ام تموم شده مهلت ویرایش ولی برم دره سازمان سنجش دخیل ببندم راهی هس؟
      جدی میگما هر راهی اگه وجود داره پیشنهاد بدین جز خون ریزی
      همچین 5درصد 5درصد میکنی انگار خیلییی بهتر از منطقه 1 بود ! والا
      اول برو چارتا کارنامه بررسی کن ببین که تاثیری نداشته بعد دخیل ببند

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چیزی که برام جالب و خنده داره اینکه شما مثلا میاین میگین رتبه ۵۰۰ منطقه ۳ تونسته پزشکی بیاره ، ولی رتبه ۵۰۰ پنج درصدی نتونسته پس ۵ درصدی بده !

حالا خوبه همتون ریاضی میخونین و با چیزایی مثل نسبت و تناسب و جزء و کل آشنایین !

در همین حد بگم اگه میخواید بدونید چرا قبول نشده باید رتبه کشوریشون رو هم مقایسه کنید !
      رتبه ۵۰۰ پنج درصدی قبول نشده چون با اون درصدا اگه میومد تو منطقه ۳ رتبش خیلی بیشتر از ۱۰۰۰ میشد !
      امیدوارم منظورمو متوجه شده باشین !
      مثه اینکه من بیام نفر اول کلاسمون رو با نفر اول کلاس یه مدرسه دیگه برابر بدونم !درحالی که شاید یکی معدلش ۲۰ باشه اون یکی ۱۸ !
      مقایسه بعضیاتون دقیقا همینقدر رو هواست !

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها
      چیزی که برام جالب و خنده داره اینکه شما مثلا میاین میگین رتبه ۵۰۰ منطقه ۳ تونسته پزشکی بیاره ، ولی رتبه ۵۰۰ پنج درصدی نتونسته پس ۵ درصدی بده !

حالا خوبه همتون ریاضی میخونین و با چیزایی مثل نسبت و تناسب و جزء و کل آشنایین !

در همین حد بگم اگه میخواید بدونید چرا قبول نشده باید رتبه کشوریشون رو هم مقایسه کنید !
      رتبه ۵۰۰ پنج درصدی قبول نشده چون با اون درصدا اگه میومد تو منطقه ۳ رتبش خیلی بیشتر از ۱۰۰۰ میشد !
      امیدوارم منظورمو متوجه شده باشین !
      مثه اینکه من بیام نفر اول کلاسمون رو با نفر اول کلاس یه مدرسه دیگه برابر بدونم !درحالی که شاید یکی معدلش ۲۰ باشه اون یکی ۱۸ !
      مقایسه بعضیاتون دقیقا همینقدر رو هواست !
      اتفاقا این حرفت کاملا اشتباس!
      امسال رتبه ۵۰۰ منطقه ۳ ترازش ۹۹۸۲ بوده در حالی که رتبه ۵۰۰ سهمیه ۵ درصدی ترازش ۹۹۱۹ اولی بین حدود ۱۹۰ هزار نفر و ولی دومی بین ۳۲ هزار نفر ! ولی ظرفیت پذیرش منطقه ۳ کجا و ظرفیت ۵ درصد کجا! با منطقه ۵۰۰ قطعا ۳ رشته قبولی ولی با ۵۰۰ سهمیه ۵درصد لب مرز قبولی روزانه هستی!
      #کمی تفکر

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن