خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرد حسابی نقدو ول کردی رفتی نسیه چسبیدی؟
      به خودت رحم نمیکنی به زن و بچه آیندت رحم کن
      برو تربیت دبیر پشیمون نمیشی

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام برو دبیری
      شما که برنامه نویسی بلدی تو شرکت ها خصوصی کار کن معلمی هم وقت ازاد زیاد داره
      و درضمن نو دانشگاه به شما چیزی از کامپیوتر یاد نمیدن

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شما هرچی بگید این اقا نمی فهمه مثلا کاش تو نت یه سرچی میزد میدید بیکار ترین افراد فارغ التحصیلای کامپیوترن بابا دبیری بچسب نمیری خدمت دو سالت حروم شه

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      فک کنم استارتر تاپیک به جای جمع بندی ونتیجه گیری گیج تر شد اینقدر که حرف ضد و نقیض اینجا بود

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه چیزیو برات روشن کنم همین اول، ببین بخوی یا نخوای رشته مهندسی کامپیوتر تقریبا یه رشته سختی به حساب میاد که همش ریاضیات هست؛ دقیقا همین مورد باعث میشه خیلیا این رشته رو بخونن ولی از اون طرف نتونن کار بلد بیرون بیان یا مثلا به همین لیسانس بسنده کنن و واقعا کشش روحی برای ادامه مطلب نداشته باشن. البته اگه علاقه باشه خب سختی هاشو هم میتونی به جون بخری و مشکلی نیست.
      در مورد شهید رجایی خودم عمران و کامپیوتر رجایی رو زدم ولی اگه عمران اصفهان قبول بشم شهید رجایی رو نمیرم عمرا ! ولی اگه برسه به عمران یکی از شهرای درجه دو و سه خب شهید رجایی با توجه به چیزایی که خودت و دوستان در مورد امنیت شغلی و سربازی گفتن قطعا میرم هیمن شهید رجایی ولی احتمالا بعد از 8 سال میام بیرون/ اگه فکر اپلای و اینا به سرت زده که باید بگم شهید رجایی اصلا گزینه خوبی نیست چراکه خیلیا با همین فکر واردش شدن ولی بعد 8 سال تعهد با یه مدرک لیسانس اومدن بیرون و 31/32 سالشون شده که دیگه حس انجام کارای اپلای نیست. حالا در نظر بگیر همین 8 سال( 2 سال سربازی بره که میمونه 6 سال) تو این 6 سال هم میتونست 4.5 سال سابقه کاری تو یه شرکت خیلی خوب داشته باشه و تو همین تایم دکتراش رو بگیره. دیگه باقیش بستگی به انتخاب خودت داره که به کفِ حقوق 1 تا 1.5 میلیون بگی حقوق یا نه : )
      اینم بگم تحصیل مهندسی کامپیوتر تا تو یه دانشگاه تاپ مثلا تهران ها یا صنعتی اصفهان نباشه دیگه ارزش زیادی نداره؛ تو همین روزا دارم برای 5 نفر کار پایان نامشون رو انجام میدم که رشتشون کامپیوتر بوده تو دانشگاه هایی مثل یزد و سمنان و ... . مواظب باش اگه میری کار یاد بگیری تا ازین مهندسا نشی و مثل خیلیا بگی م.کامپیوتر خوب نیست! و اونایی که واقعا علاقه دارن با جمله "کامپیوتر چیه! فلانی رفته بیکاره..." از طرف خونوادشون مواجه کنی.
      موفق و شاد باشی و اون چیزی که قلبا دوس داری واست پیش بیاد.
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش حقوق معلمی و مهندسی کامپیوتر الان در ی اندازس ... در حال حاضر مهندسی کامپیوتر بیشترین تعداد دانشجو رو در کشور داره (بعد از حسابداری) و ب همین علتم فضای کارش رقابتی شده و کسایی ک خیلی خیلی شاخن کارای با درامد بالا گیرشون میاد ( البته اونا هم خودشون کار درست میکنن نه اینکه استخدام بشن ) ... در مورد استخدام برنامه نویس تو شرکت ها هم اینو بهت بگم ک بیشتر خانوم ها رو استخدام میکنن و مردا رو هم اگه استخدام کنن کارش تمام روزه و درامدشم حداکثر 1.5 تا 2 میلیونه ... با این اوصاف بنظر من معلمی خیلی بهتره ... تازه تو معلم باشی میتونی خودت دنبال برنامه نویسی هم بری بدون نیاز ب کلاسای دانشگاه.... مثلا موسسه جهاد دانشگاهی هس ک کلاسای برنامه نویسی میزاره و خیلی ها هم میرن و یاد میگیرن
      شرکت هایی هم ک استخدام میکنن براشون مهم اینه ک تو برنامه نویسی بلد باشی و کاری ب مدرک دانشگاه ندارن

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed sajjad نمایش پست ها
      داداش حقوق معلمی و مهندسی کامپیوتر الان در ی اندازس
      اگه منظورت حقوق پایه معلمی در مقایسه با کار کردن یه مهندسی کامپیوتر تو یه سازمان دولتی و بخش دولتی باشه حرفت درسته؛ منتها اگه بخش خصوصی منظورت هست من برنامه نویس میشناسم همین الان داره ماهی 15 میلیون در میاره؛ جالبه بدونی مدرکش هم کامپیوتر نیست! این دوره زمونه کسی ازت مدرک نمیخواد و مدرک گرایی نیست، میگن چقد میتونی کار مارو جلو بندازی! همین.
      در حال حاضر مهندسی کامپیوتر بیشترین تعداد دانشجو رو در کشور داره
      درسته ولی به جرعت میگم فقط 10 درصد کسایی که فارق التحصیل میشن کاربلد میان بیرون؛ یه رشته ای هست که باید واقعا پیگیر باشی وگرنه کلات پس معرکس : )
      در مورد استخدام برنامه نویس تو شرکت ها هم اینو بهت بگم ک بیشتر خانوم ها رو استخدام میکنن
      حماقت محض هست یکی بخواد استخدام یه ارگان خاصی بشه! هیچ درامدی مثل بخش خصوصی نیست، بخش دولتی سودش رو فقط مدیراش میبرن نه کسی که کارو انجام میده!
      تازه تو معلم باشی میتونی خودت دنبال برنامه نویسی هم بری بدون نیاز ب کلاسای دانشگاه
      یکی مثل من با فکر اپلای زدن میخواست بره کامپیوتر، که بدون مدرک بالا غیرممکن هست؛ یکی از راحت ترین رشته هایی که الان اپلای میگیره بدون دردسر همین م.کامپیوتر هست که البته بازم باید کار و رزومه کاریت درست باشه. اینم بگم وقتی از محیط دور بشی و وارد معلمی بشی خیلی خیلی خیلی کم پیش میاد که بخوای خودت بری دنبال برنامه نویسی تو کلاس های بیرون.
      همینا دیگه موفق باشی عزیز
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      در مورد استخدام برنامه نویس تو شرکت ها هم اینو بهت بگم ک بیشتر خانوم ها رو استخدام میکنن

سایت استک اورفلو (رنک الکسا جهانی =56 و تو ایران=22) هر ساله یک نظرسنجی برگزار میکنه از میان برنامه نویس ها نتایج خیلی جالبه
      این در مورد جنسیت
      screenshot-262-.png

تازه تو معلم باشی میتونی خودت دنبال برنامه نویسی هم بری بدون نیاز ب کلاسای دانشگاه
      اینم تحصیلات آکادمیک که بیشتر از 70 درصد رشته شون مرتبط با کامپیوتره
      screenshot-263-.png
      پ ن : نمیدونم تا چه حد میتونه واسه ایران درست باشه ولی اینو میدونم از هرجای دنیا (چه کشورهای توسعه یافته و چه کشورهای جهان سوم ) تو این سایت کسایی هستن
      منبع : https://insights.stackoverflow.com/survey/2017

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa181 نمایش پست ها
      [/FONT]
      سایت استک اورفلو (رنک الکسا جهانی =56 و تو ایران=22) هر ساله یک نظرسنجی برگزار میکنه از میان برنامه نویس ها نتایج خیلی جالبه
      این در مورد جنسیت
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot (262).png
مشاهده: 54
حجم: 13.8 کیلو بایت
      [FONT=IranSans]
      پ ن : نمیدونم تا چه حد میتونه واسه ایران درست باشه ولی اینو میدونم از هرجای دنیا (چه کشورهای توسعه یافته و چه کشورهای جهان سوم ) تو این سایت کسایی هستن
      منبع : https://insights.stackoverflow.com/survey/2017
      والا اینو ک گفتم بیشتر خانوما رو استخدام میکنن از قول یکی از دوستام گفتم ک خودش فارغ التحصیل کامپیوتره ... میگفت هرجا رفتم ، دنبال برنامه نویس زن بودن چون میگفتن خانومارو حقوق کمتری بهشون میدیم و اونا هم راضین ... مثلا اگه ی برنامه نویس مرد 1.5 میگیره ب ی برنامه نویس زن 900 تومن میدن و خانوما هم خودشون راضین از این بابت
      «امام جعفر صادق(عليه‌السلام)»:

به ياد آن ساعتي باش که بندبند تو در قبر از هم جدا مي‌شوند و دوستانت بعد از به خاک سپردن از سر خاکت برمي‌گردند. اين تذکر، تو را از هم و غم روزگارت تسلّي مي‌دهد. (المحجّة‌البيضاء، ج ٨، ص ٢٤١)

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آپ

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. جواب تربیت دبیر اومد من هم برای مصاحبه معرفی شدم.
      کسی تجربه‌ای از مهندسی خوندن تو تربیت دبیر داره؟
      من به خاطر ۸ سال تعهد خدمتی که داره تربیت دبیر رو ترجیح نمیدم. احساس میکنم موقعیت‌های بهتر بعدشو از دست میدم. تا اون موقع ۳۰ سالم میشه :/
      از یه طرف میگم اگه قبول شم به هر حال حقوق داره، هر چند میدونم ناچیزه

یه سوال دیگه درباره‌ی ادامه تحصیل؟ تو دفترچه نوشته بلید یه سال کار کنی تا بتونی برای ارشد بخونی. درسته؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)