خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

⇪ جزوه كامل زيست شناسي 1 علي پناهي شايق ⇪

نمونه اي از صفحات:

2017-08-28_204011.jpg
      2017-08-28_204044.jpg
      دانلود فايل كامل

دانلود جزوه کنکوری بسیار کامل زیست سال دوم
      حجم فایل : 10.91 مگابایت
      پسورد فايل فشرده : www.konkur.in

لينك كمكي

منبع: تلگرام مولف

ویرایش توسط M o h a m m a d : 09 شهریور 1396 در ساعت 19:55

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      با تشکر از استارتر
      این نظر شخصیه منه البته. به نظر من تو درس زیست جزوه مناسب نیست. دیدم از دوستان که کلاس میرفتن و دبیر بهشون جزوه میداد. خود کلاس مشکلی نیست برای آموزشه ولی در مورد نکات بهتره که از طریق تست به دست بیاد و خود آدم بنویسه اونا رو تا اینکه صرفا بخونه جزوه رو.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hyun jung نمایش پست ها
      با تشکر از استارتر
      این نظر شخصیه منه البته. به نظر من تو درس زیست جزوه مناسب نیست. دیدم از دوستان که کلاس میرفتن و دبیر بهشون جزوه میداد. خود کلاس مشکلی نیست برای آموزشه ولی در مورد نکات بهتره که از طریق تست به دست بیاد و خود آدم بنویسه اونا رو تا اینکه صرفا بخونه جزوه رو.
      خوندن زیست مراحل مختلفی داره یکی از مراحلش خوندن ی درسنامه ی خوبه..

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fate.meh_ نمایش پست ها
      خوندن زیست مراحل مختلفی داره یکی از مراحلش خوندن ی درسنامه ی خوبه..
      کتاب درسی کافی نیست؟ کتابای تست هم درسنامه دارن که اغلب خوبه. منظورم اینه که جزوه ی جدا وقت میگیره فقط و بازدهی کمتر از تست داره

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کتاب درسی کافی نیست؟ کتابای تست هم درسنامه دارن که اغلب خوبه. منظورم اینه که جزوه ی جدا وقت میگیره فقط و بازدهی کمتر از تست داره
      اگه درسنامه ی خوبی باشه ارزش وقت گذاشتنو داره...اگ بخوایم درصد خوبی تو کنکور بزنیم باید بیشتر از ۲۰ دور زیست رو بخونیم یکی از این دور ها هم اون جزوه باشه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نظرات دوستان همگی قابل احترامه ..

مطمئناً نحوه مطالعه بسته به اشخاص متفاوته..

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fate.meh_ نمایش پست ها
      اگه درسنامه ی خوبی باشه ارزش وقت گذاشتنو داره...اگ بخوایم درصد خوبی تو کنکور بزنیم باید بیشتر از ۲۰ دور زیست رو بخونیم یکی از این دور ها هم اون جزوه باشه
      حرف شما درسته ولی تاثیر حافظه ی تصویری رو نباید نادیده گرفت.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ebi92 نمایش پست ها
      مرسی استارتر
      ولی جزوه برای زیست؟
      خواهش ميكنم
      هر چيزي ميتونه كمك كنه
      1تست
      پاسخ1سوال
      يه شكل
      يه انيميشن
      و
      .
      .
      .

حرف شما درسته ولی تاثیر حافظه ی تصویری رو نباید نادیده گرفت.
      جزوه اي كه گذاشتم به متن كتاب از نظر نگارشي نزديك هس!
      توي زيست انتخاب جزوه بايد درست باشه
      الان من ميگم جزوه ي عمارلو خوبه!چون متن كتاب+يه سري نكات تركيبي تعميمي و پنهان و اينا جمع شده1جا كنار هم!(تركيبي از كتاب درسي و همايش دريافت!)
      به هيچ عنوان كسي نميتونه منكر اين موضوع بشه
      چرا؟!چون متن كتاب درسي هس
      حتي از طرفي چون جزوه سياه سفيد هست و شكلا مثل كنكورِ
      ميشه گفت حافظه ي تصويري بيشتر كمك ميكنه حتي!
      بعله هر جزوه اي رو نبايد خوند چون اصل مطلب واسه درسنامه خود كتاب درسي هس و بيان كتاب درسي مهم تر از هر چيزي هس(اين چيزيه كه همه ميدونن،گفتنش نياز نيست)
      ولي اين جزوه م ميتونيد شبا وقتي تو رخت خواب هستيد يا تو مهموني نشستيد و بيكاريد يا... واسه مرور استفاده كنيد
      به عنوان1خلاصه(
      نه منبع اصلي براي يادگيري مطلب)
      چه اشكالي داره به جاي چك كردن اينستا و تلگرام چند صفحه اي مطالعه كن
      البته يكي ديگه هم هس كه در آينده ميذارم اون كل زيست در حجمي حدود40ص خلاصه شده!
      قبل از شروع بحث بگم كه من عقيده دارم خلاصه نويسي تو زيست معني نداره چون در عين مهم بودن همه ي مطالب هيچ چيز مهم نيست!
      ولي وقتي غالب موضوع توسط يه مولف و مدرس آشنا به كنكور، با نگارشي شبيه به كتاب درسي نوشته ميشه! قطعا ميتونه واسه مرور1فصل توي زمان خيلي خيلي كوتاه مفيد باشه!
      بازم هر كسي مختارِ خودش منابعش رو انتخاب و استفاده كنه

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فکر میکنم نتونستم منظورم رو از حافظه ی تصویری برسونم. منظورم این بود که وقتی من مثلا 15 بار کتاب رو خوندم ( از نظر خودم بازم میگم نظر منه ) واسه ی مرور بهتره بار بعدی هم دوباره همون کتابم رو با نکته هایی که از تست ها در آوردم و نوشتم بخونم تا اینکه یه جزوه ی جدید بخونم. من به نوشتن مطالب برای یادگیری اعتقاد دارم. با حرف آخرتون هم موافقم.
      من نمیگم جزوه خوندن درست نیست حرف من اینه که وقتی کتاب خوب مطالعه شده بازدهی تستی بهتر از جزوه است تو درس زیست چون موندگارتره و ذهن درگیر میشه بین گزینه ها و مطالب مختلف.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فکر میکنم نتونستم منظورم رو از حافظه ی تصویری برسونم. منظورم این بود که وقتی من مثلا 15 بار کتاب رو خوندم ( از نظر خودم بازم میگم نظر منه ) واسه ی مرور بهتره بار بعدی هم دوباره همون کتابم رو با نکته هایی که از تست ها در آوردم و نوشتم بخونم تا اینکه یه جزوه ی جدید بخونم. من به نوشتن مطالب برای یادگیری اعتقاد دارم. با حرف آخرتون هم موافقم.
      من نمیگم جزوه خوندن درست نیست حرف من اینه که وقتی کتاب خوب مطالعه شده بازدهی تستی بهتر از جزوه است تو درس زیست چون موندگارتره و ذهن درگیر میشه بین گزینه ها و مطالب مختلف.

بله درسته!ولي1موقع ما ملاكي به اسم زمان داريم كه مجبوريم محدود كنيم خودمون رو!(حالا اين محدود كردن متفاوت هس ميتونيم فقط متن كتاب رو بخونيم بدون يادداشت هاي شخصيمون يا ...)
      مثلا شب آزمون جمع بندي پيش1هس شما فصل3و4رو نرسيدي جمع كني
      ولي با 1مرور كوچيك از1منبع جمع و جور ميتوني مثلا خودت رو ازتسلط20درصدي توي اين فصول به40-50درصد برسوني!
      شما تو 10(يا1ربع) دقه ميتوني 1 فصل رو جمع كني؟!شايدم بتونيد!
      ولي خيليا نميتونن در حالي كه توي اون جزوه ي خلاصه اي كه ميگم! شدنيِ! چون فصل رو توي چند صفحه خلاصه كرده(جوري كه متن كتاب رو هم تا حد زيادي حفظ كرده)!

11. Top | #11
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دستتون درد نکنه آقای محمد ..
      .Well, here I am
      ?What are your other two wishes

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ادرس تلگرام شومیدی?

13. Top | #13
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظرم كنار كتاب درسي جزوه هم باشه خيلي خوبه چون ممكنه تو متن كتاب نكاتي باشه كه ما متوجه نشديم يا ساده از كنارشون رد شديم من خودم از جزوه اقا عمارلو استفاده كردم و نكات خوبشو وارد كتاب ميكردم اينم بگم كه جزوه فقط براي درك بيشتر و بهتر كتابه قرار نيست جاي اونُ بگيره

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مرسی استارتر فقط اگه این جزوه خلاصه کل زیست رو که گفتی گذاشتی منو تگ کن تو تاپیکش مرسی میشم
      ویرایش توسط .khosro. : 09 شهریور 1396 در ساعت 16:43

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من خودم جزوه به اون صورت استفاده نکردم داشتم ولی استفاده نشده بیشتر تمرکزم رو تست بوده و کتاب و نکته های دست نویس خودم.
      در کل چیزی که من خواستم یاداوری بشه اهمیت تست واسه مروره. حرف شما رو هم درباره زمان قبول دارم. هرکسی روش خوشو داره.
      باز هم تشکر می کنم از استارتر

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن