خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question آیا برنامه ای برای آینده ی خودتون ترسیم کردید؟ هدفتون از دانشگاه رفتن چیه؟

سلام. چند روز دیگه نتایج نهایی کنکور سراسری اعلام میشه و هر کسی یه جایی قبول میشه. بعضی ها هم هستند که پشت کنکور میمونند و شانسشون رو سال آینده امتحان میکنند. سوال من اینه که آیا هدف و برنامه ای برای آینده تون دارید؟ اصلا لازمه؟
      مثلا میخواید بعد از فارغ التحصیلی دنبال کار برید یا در مقاطع بالاتر تحصیل کنید؟ کار خودتون رو راه اندازی کنید یا کارمند جایی بشید؟ شاید هم علاقه داشته باشید که به خارج از کشور برید. یا اینکه منتظر میمونید که زندگی برای شما چی تصمیم میگیره و به آینده فکر نمیکنید؟

لازمه که آدم مسیری رو برای خودش مشخص کنه و تو اون مسیر گام برداره؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خودم هیچ برنامه ی مشخصی ندارم به نظرم این یک جور ضعف حساب میشه.

3. Top | #3
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      من میمونم اما برنامم اینه که بعد از دوران لیسانس، فوق رو هم بخونم توی ایران و برای دکترا خارج از کشور ادامه بدم، و بعدا هم دلم میخاد هم توی یه دانشگاه مشغول بشم هم برای خودم کار کنم.
      I'm coming

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فعلا برنامم محدود میشه ب درس خوندن و بردن ی کل کل سر درصدای ازمون قلم
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      هدف ینی امیدواری ب آینده اگه خدا چز دیگه ای برات رقم زده باشه ب وقتش میفهمیو هدفتو عوض میکنی ن اینکه کلا بی هدف زندگی کنی الان دوره ی کسالت خیلیامونه تا جوابا بیاد ولی خب برنامه ریزی میکنیم مثلا من دوس دارم حالا هر دانشگاهی شد برم انقد بخونم ک شاخص اون رشته و دانشگاه بشم البته درکنارشون ورزش و زبان هم ادامه میدم برای تحصیل خارج از کشور نمیرم ولی برای اقامت اگه شرایط جور باشه بعد از اتمام تحصیلام تا دکترا چرا ک ن...
      هرگز تسلیم نشوید
      معجزه ها هر روز رخ می دهند
      شاید امروز روز شما باشد...

6. Top | #6
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      من که پزشکی هم بیارم فقط ثبت نام میکنم بعد انصراف میدم
      میخوام برم بازیگری و فیلمنامه نویسی بخونم
      کلا با پزشکی حال نمیکنم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرم اونایی که یک هدف و برنامه ی مشخصی دارند انگیزشون هم بیشتره. موفق تر هم میشن.
      من خودم چون دوران دبیرستان هدف مشخصی نداشتم درس هم نمیخوندم. برای دانشگاه میخوام راه خودمو پیدا کنم.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mme نمایش پست ها
      من که پزشکی هم بیارم فقط ثبت نام میکنم بعد انصراف میدم
      میخوام برم بازیگری و فیلمنامه نویسی بخونم
      کلا با پزشکی حال نمیکنم
      امسال کنکور دادین؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من لیسانس رو تو هررشته ای می گیرم،همه رشته هایی که زدم یه خواصی دارن!یعنی به یه دردی می خورن هیچکدوم بیخود نیستن.همزمان طراحیمو روبه راه می کنم و انیمیشن می سازم.
      ارشد اگه تونستم انیمیشن بخونم که چه بهتر...اگر هم نتونستم مشغول کارآموزی تو استودیوهای مختلف می شم و از طریق جشنواره ها تهیه کننده می گیرم.
      ادامه تحصیل هم اگه قرار به کنکور ارشد و دکترا و مصاحبه دکترا باشه سخته...ولی هروقت حالشو داشتم ادامه تحصیل هم می دم و دکترا هم می گیرم.
      پس انسانیت چی می شود؟
      گر از این درد جان سپارم رواست...

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من چندوقت قبل خیلی تو این فاز بودم که یه برنامه کاملا مشخص برای زندگیم بریزم ولی الان فهمیدم واقعا لازم نیس که مثلا ۲۰ سال آیندت رو پیش بینی کنی و سعی کنی به اون چشم انداز برسی، کافیه هرجایی که هستی و هر رشته ای و هر شغلی داری سعی کنی بهترین کاری که میتونی انجام بدی و سعی کنی از همه بهتر باشی ، اینجوری بی‌شک آدم موفقی میشی.اگه سعی کنی بهترین باشی ایده های موفقیت هم میاد سراغت.اگه امروز بری از آدمای موفق بپرسی که ۲۰ سال پیش فک میکردی که به اینجا برسی ۹۰ درصدشون میگن نه.
      قهرمان زندگیه خودت باش

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      به نظر من واقعا نمیشه دقیق گفت که من مثلا فلان سال اینکارو میکنم وبعدش بهمان کارو اینجور چیزا. چون واقعا مشخص نیس یه سال دیگه چه اتفاقی بیوفته که انقد دقیق برنامه ریخته بشه براش ولی خب یه مسیری رو باید انتخاب کنیم بریم جلو و اینطورم نباشه که بگیم برم جلو و ببینم چی میشه حالا. اولش یه برنامه کلی و بعدتو هر مسیری که قرار گرفتیم متناسب با شرایط برنامه جزئی دقیق ریخته بشه. مثلا من فعلا برا همین سال تلاش میکنم که کنکورو با بهترین نتیجه بگذرونم. ولی خب اینم تو ذهنم هست که حتما طراحی لباس که علاقه خاص خودمه رو تو اینده ادامه بدم تا جایی که بشه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب کلا دو تا پلن مختلف دارم و اینا 180 درجه باهم در تضادن .......اول این که بتونم توی ایران مستقیم دندون یا پزشکی بخونم بعد خب صد در صد همون پزشکی عمومی کفایت میکنه و یه شهر کوچیک ترجیحا.......ولی اگه یه رشته ای باشه که کارشناسی باشه تا لیسانس تحصیل در ایران بعد گرفتن پذیرش و اپلای به کانادا ....ترجیحا یه شهر بزرگ و مدرن و چند فرهنگی.

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله منظور منم ترسیم کردن یک مسیر کلی هست و برنامه ریزی دقیق غیر ممکنه.
      منم کلا به دو موضوع فکر میکنم ادامه تحصیل در خارج از کشور و موندگار شدن اونجا یا پیشرفت در ایران و در نهایت راه اندازی کار خودم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوب میریم یونی بعد
      مثه ادم درس میخونیم یه پرستار باسواد میشم
      بعد 2سال کار میکنم (شاید با خانوم بچه ازد کردیم )دقیق این مشخص نیس(هر چی خانوم بگه)
      بعد ک میریم تهرون با خانوم کار و بار و بعد 7یا 8 سال کوچ به سمت اروپا
      پلن کلی زندگیم
      ﺑﮑـــــﻮﺵ ﺁﻧﮕﻮﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﯽ...

ﮐﻪ ﺍی ﮐﺎﺵ

ﺗﮑﻪ ﮐﻼﻡ ﭘﻴﺮی ﺍﺕ ﻧﺒﺎﺷــﺪ...!

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مثل آدم تو ایران تا فوق لیسانس درس میخونم (الکترونیک یا کامپیوتر)بعد یه کار پیدا میکنم (اگه نشد به زور)بعد تو اوقات فراغتم کار تحقیقاتی در زمینه رشته مورد علاقه خودم انجام میدم کلا هدف نهاییم اینه که تا وقتی که دارفانی را ودا بگویم یکی دوتا کتاب در زمینه کامپیوتر یا الکترونیک بنویسم والسلام
      خوبی از درون آدم میاد... خوبی انتخابیه... وقتی آدم نتونه انتخاب کنه، از آدم بودن هم دست می‌کشه.
      A Clockwork Orange 1971/Stanley Kubrick

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن