خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 77
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.sniper نمایش پست ها
      پسته؟
      جاسوس تحویل نمیده ... سپاهی تحویل میده...درواقع با کار های عقیدتی و فضایی که هفت سال توش تربیت میشن نود نه درصد پزشک نمیان بیرون..کماندو میان بیرون...مثلا خیلی وقتا سپاه عملیات میخواسته انجام بده خارج مرز از همین پزشکی های بقیه الله استفاده کرده که تو جوامع بین المللی وجهش حفظ بشه و بگه ما کمک انسان دوستانه فرستادیم برای فلان کشور ولی خب در باطن نیروی نظامی فرستاده...
      پ ن:نمیشه اینجا بگم کجا و کی اینکارو کردن ولی کردن...یکی از دلایل تحریم هواپیمای مسافربری ایرانم همین بود
      پسسستهههه

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.sniper نمایش پست ها
      پسته؟
      جاسوس تحویل نمیده ... سپاهی تحویل میده...درواقع با کار های عقیدتی و فضایی که هفت سال توش تربیت میشن نود نه درصد پزشک نمیان بیرون..کماندو میان بیرون...مثلا خیلی وقتا سپاه عملیات میخواسته انجام بده خارج مرز از همین پزشکی های بقیه الله استفاده کرده که تو جوامع بین المللی وجهش حفظ بشه و بگه ما کمک انسان دوستانه فرستادیم برای فلان کشور ولی خب در باطن نیروی نظامی فرستاده...

پ ن:نمیشه اینجا بگم کجا و کی اینکارو کردن ولی کردن...یکی از دلایل تحریم هواپیمای مسافربری ایرانم همین بود

داداش کلا 2 ماه میرن اموزشی اونم فقط احکام و اینجور چیزا شاید اموزش نظامی هم ببینن اینو نمیدونم
      کماندو چیه دیگه؟؟؟؟
      اطلاعات غلط نده و دانشگاهم خراب نکن

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      یه سری محدودیت و بدی داره
      ولی مزیت هم داره
      1-مجهزترین دانشگاه خاورمیانه هست
      و حتی از دانشگاه تهران واس ی سری ازمایش ها میان اونجا

کماندو و غیره هم تحویل نمیده ولی نیرو به سوریه و عراق میفرسته مطمعنا ک واس درمان مجروحان هستش

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      باو چ وضشه؟یه بقیه اللهی پیدا کنید قد یه سال شایعه ساختیم و شنیدیم!یکی رو بیارید بینم چه خبره تو اون دانشگاه؟
      عاقا به دوستت بگو بره.جان من!بعد بیاد بگه نینجا شده یا کماندو یا سامورایی؟

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      واقعا بعضی حرفا رو آدم میشنوه خندش میگیره ...
      عزیز من شما با سپاه مشکل داری چرا انقد راجب دانشگاهش بد و بیرا میگی آخه ...
      اون دانشگاه یکی از دانشگاه های تیپ 1 هستش که دانشجو متعد و مومن تحویل میده خب طبیعتا چون سپاهه محدودیت داره دیگه هر جور دلت خواست نمیتونی تو دانشگاه بگردی این بعضیا رو ناراحت میکنه ..
      سپاه انقدی نیرو داره که نیاز نداشته باشه از دانشگاهش واسه خارج کشور نیرو بفرسته .. ثانیا با فرض اینکه بخواد بفرسته داوطلبانه این کار رو انجام میده و الا خودش کلی درمانگاه و بیمارستان توی کشور داره که پزشک نیاز دارن ..
      حق مطب داده میشه و تخصصت هم میتونی توی همون دانشگاه بگیری .. محدودیت خارج از کشور هم خب معلومه دیگه باید از آنتالیا دل بکنی چون سپاهی هستی..
      سراغ دارم از کسانی که رفتن و الان متخصص هستن و مطب هم دارن و حقوق و مزایای کافی هم دارن !
      جزوهایم پر شعر است نمیدانم کی ..
      درس ، دست از سر عاشق شدنم بردارد !

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a--ali--a نمایش پست ها
      اون دانشگاه یکی از دانشگاه های تیپ 1 هستش که دانشجو متعد و مومن تحویل میده خب طبیعتا چون سپاهه محدودیت داره دیگه هر جور دلت خواست نمیتونی تو دانشگاه بگردی این بعضیا رو ناراحت میکنه ..
      سپاه انقدی نیرو داره که نیاز نداشته باشه از دانشگاهش واسه خارج کشور نیرو بفرسته .. ثانیا با فرض اینکه بخواد بفرسته داوطلبانه این کار رو انجام میده و الا خودش کلی درمانگاه و بیمارستان توی کشور داره که پزشک نیاز دارن ..
      حق مطب داده میشه و تخصصت هم میتونی توی همون دانشگاه بگیری .. محدودیت خارج از کشور هم خب معلومه دیگه باید از آنتالیا دل بکنی چون سپاهی هستی..
      سراغ دارم از کسانی که رفتن و الان متخصص هستن و مطب هم دارن و حقوق و مزایای کافی هم دارن !
      به شدت درست توضیح دادن.
      طبیعیه که یک آتئیست نباید بره سپاه ولی برای معتقدین به دین( و البته نظام) یکی از بهترین گزینه هاست
      "روزنوشت های یک کنکوری سابق"

7. Top | #37
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط midnight نمایش پست ها
      چه لحن عاقل اندر سفیحی داشتم!
      این که گفتی یعنی چه

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali555 نمایش پست ها
      به شدت درست توضیح دادن.
      طبیعیه که یک آتئیست نباید بره سپاه ولی برای معتقدین به دین( و البته نظام) یکی از بهترین گزینه هاست
      به شدت توصیه می کنم این دانشگاه نرو
      من مخالف نظام و سپاه و دین اسلام نیستم بلکه عاشقشون هستم
      ولی رفتن به این دانشگاه برای کسی که عاشق پزشکی هست خریت هست چون اونجا هدف اصلیشون پزشک شدن نیست

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      حالا مگه فقط به رتبه اوردن هست ؟ باید اونجا بره تست بدنی و پزشکی و مصاحبه رو طی بکنه قبولی فقط فاکتور ورود هست 90 درصد راه باقی مونده

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirh نمایش پست ها
      به شدت توصیه می کنم این دانشگاه نرو
      من مخالف نظام و سپاه و دین اسلام نیستم بلکه عاشقشون هستم
      ولی رفتن به این دانشگاه برای کسی که عاشق پزشکی هست خریت هست چون اونجا هدف اصلیشون پزشک شدن نیست
      این حرف هم درست نیست متاسفانه.
      یکی از دانشگاه های تیپ 1ئه این دانشگاه و هدف هم تربیت یک پزشک پاسدار هست
      "روزنوشت های یک کنکوری سابق"

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من حس میکنم هر وقت یه سوالی پرسیده میشه تو انجمن،طرف گمراه تر میشه با جوابای ما!
      ویرایش توسط midnight : 06 شهریور 1396 در ساعت 14:43

12. Top | #42
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

13. Top | #43
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a--ali--a نمایش پست ها
      من نگفتم نیرو نداره ولی گفتم بعنوان پوشش استفاده میشه از پزشک بودنشون..
      تو اگه شنیدی من دیدم
      لطفا ازین به بعدم خواستی پشت یکی حرف بزنی مثه خاله زنکا نگو بعضیا جرئت داشته باشن رودر رو حرف بزن
      When will those dark clouds all disappear

14. Top | #44
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad114 نمایش پست ها
      داداش کلا 2 ماه میرن اموزشی اونم فقط احکام و اینجور چیزا شاید اموزش نظامی هم ببینن اینو نمیدونم
      کماندو چیه دیگه؟؟؟؟
      اطلاعات غلط نده و دانشگاهم خراب نکن
      یه ذره میخوندی چی نوشتم من نگفتم آموزشی دوماهه
      گفتم کارهای عقیدتی روشون انجام میشه که طرف داوطلبانه میره
      When will those dark clouds all disappear

15. Top | #45
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام دانشگاه الزهرا وبقیه الله فقط واسه پزشکی دانشجوزن میگیره امسال؟؟
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹
      ویرایش توسط Dr Hanieh-7797 : 08 شهریور 1396 در ساعت 17:09

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن