خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question سلام یه دانشجو پزشکی دندون یا عمومی اگه تو جمع هست لطفا بیاد

سلام . من سال دومه که میخوام کنکور بدم . سال پیش رو فقط برای مدرسه میخوندم که پاس کنم اما امسال میخوام تو کنکور نتیجه بگیرم . و البته هدفم یه رشته ی خوب داخل یه دانشگاه خوبه ( پزشکی عمومی یا دندون ) . که اصلا هیچ چیزی از این ها نمیدونم . از رتبه ای که میخواد تا موضوع ِ خود ِ رشته . اصلا نمیدونم آینده ی شغلیش دقیقا چطوریه . چقدر باید خوند و ...

ممنونم
      ویرایش توسط Tia : 05 شهریور 1396 در ساعت 10:40 دلیل: ایدی خلاف قوانین.

2. Top | #2
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      مستند راه قریب رو ببین تا با زندگی دانشجوهای پزشکی اشنا شی
      درباره ی زندگی دانشجوهای پزشکی هست که با هدف دکتر قریب شدن وارد این رشته میشن ولی به راهی غریب کشیده میشن!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      کاملا درک میکنم که از الان پیگیر انتخاب رشته هستید اما کار درستی نیست.
      خودتون رو درگیر این موضوعات نکنید و روی مطالعه تمرکز کنید.انشاالله سال دیگه این موقع هاست که دارین به این فکر می کنین دندون بهتره یا پزشکی

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      دقیقا
      شما رتبخ ی مورد نظر رو بیار
      بعدش میتونی رلجبه شغلش تحقیق کنی
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

5. Top | #5
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      بابا بنده خدا خودش که گفته
      گفته میخواد بدونه که چقدر باید بخونه و چه رتبه ای میخواد.......و چه اینده ای داره........
      به نظر من اول باید حقیقت اینا رو بدونه بعد شروع کنه واسه سال دوم وگرنه وقتشو الکی هدر نده

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein1377 نمایش پست ها
      مستند راه قریب رو ببین تا با زندگی دانشجوهای پزشکی اشنا شی
      درباره ی زندگی دانشجوهای پزشکی هست که با هدف دکتر قریب شدن وارد این رشته میشن ولی به راهی غریب کشیده میشن!
      این مستند رو نگاه کردم . خیلی چیزای جالبی دست گیرم نشد . یعنی امیدوارم بهتر بشه شرایط !!.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام فکر میکنم برای پیدا کردن روش مطالعه و برنامه ریزی مطالعه تاپیک های تالار مصاحبه با رتبه برتر ها بیشتر بتونه بهتون کمک کنه
      ولی قطعا قبولی دانشگاه ورود به رشته هایی پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی تازه ابتدای راه هست و دروسی به مراتب سنگین ترن باید مطالعه بشه و این مطالعه باید مداوم و همیشگی باشه مخصوصا برای پزشکی که در دوره عمومی امتحان علوم پایه هم که خودش یه کنکور هست باید داده بشه
      یه سری تالارهایی تو این انجمن هست و مطالب مختلفی هم در مورر آشنایی با رشته ها توی نت هست جستجو کنین و مخصوصا عکس بیماری های مختلف رو جستجو کنین ببینین با روحیاتتون سازگار هست یا خیر
      به نظرم مشورت با کسی که داره در این رشته با سختی تلاش میکنه که از روی علاقه س کمک زیادی به شناخت شما نمیکنه !

راستی از لحاظ درآمدی در پزشکی مقطع پزشک عمومی درآمد متوسط هست هر چند استثنا زیادی هم با در آمد بالا هست و در مقطع تخصص و فوق تخصص درآمد به نسبت بهتر هست ولی قطعا شغل های دیگری هستن که با تلاش و استرس خیلی کمتز درآمد به مراتب بهتری دارن مواردی هم که از درآمد های نجومی میگن استثنا و موارد خاص هستن و برای همه نیستن
      در مورد دندانپزشکی در آمد پزشک عمومی هم خوب هست ولی چه بهتر تخصص هم گرفته بشه کشیک شب مثل پزشکی نداره و درآمد زایی بهتری داره
      داروسازی هم ابتدا باید سرمایه ای داشته باشین و داروخانه تاسیس کنین تا بعد از مدتی درآمد بهتری پیدا کنن البته میتونه وارد کار تحفیقاتی و اینها هم بشه

به هر حال توی نت جستجو کنین و به کیس های مورد مطالعه رشته ها و بیماری ها نگاه کنین
      انشالله که موفق باشید

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezaazimi نمایش پست ها
      دقیقا
      شما رتبخ ی مورد نظر رو بیار
      بعدش میتونی رلجبه شغلش تحقیق کنی
      شغل رو تو ی هفته نمیشه تحقیق کرد
      بسی زمان باید.....

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دقیقا موافقم شما اول هدفتون روی رتبه بزارین بعد راجب رشته تحقیق کنین

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هیچ رشته ای بهتر از رشته دیگری نیست
      همه رشته ها درجه یکن
      هر کدوم علاقه داری همونو برو

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein1377 نمایش پست ها
      بابا بنده خدا خودش که گفته
      گفته میخواد بدونه که چقدر باید بخونه و چه رتبه ای میخواد.......و چه اینده ای داره........
      به نظر من اول باید حقیقت اینا رو بدونه بعد شروع کنه واسه سال دوم وگرنه وقتشو الکی هدر نده
      پزشکی سراسری 1400-1500 دیگه میشه زابل و زاهدان
      دندان معمولا 200-300 تا از این کمتر میخواد
      ازاد فقط تهران رو مطلعم که 1200-1300 اخرین های دندان و پزشکی بودن
      این که چقدر بخونن سوال بیخودیه.بسته به هر ادمی متفاوته.داریم کسی رو که با میانگین 4 ساعت پزشکی قبول شده و کسی با میانگین 16(روز تعطیل)
      درمورد اینده...حقیقتا کسی با خبر نیست.اینقدر طول مدت تحصیل طولانیه که نمیشه پیش بینی کرد چه اتفاقاتی می افته.هستند یه عده ای که میگن هر دو رشته دارن اشباع میشن (اینها کسایی هستن که میگن تعهد بزنید تا شغلتون تامین باشه) و هستند کسایی که میگن هیچ فرقی نخواهد کرد
      (رتبه ها در منطقه یک ان)

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تا میتونی بخون.تمام.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن