خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 107
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hzF نمایش پست ها
      چه ربطی به زاده شدن از مادر داره ایشون سال ها پس از زاده شدن تصمیم به انتخاب رشته ی ریاضی گرفته و بعد یهو 180 درجه فرق کرده و به تجربی علاقه پیدا کرده . این تغییر فقط ناشی از علاقه نمیتونه باشه
      البته من به تصمیمشون احترام میذارم
      من راجع به خودم میگم...من دید بسته ای از شغل ها داشتم مشاورمون چند تا کاتالوگ بهمون میداد و بعدم میرفت و مام باید همون چیزی ک هیچی نبودو میخوندیم و انتخاب رشته میکردیم.من میخواستم کارگردان(سال سوم راهنمایی) بشم چون فیلمارو خیلی دوسدارم و بعد چند سال (سال دوم دبیرستان)یه فیلم راجب کارگردانی دیدم و محیط و فضای کارش و بعد فهمیدم اصلا علاقه ای ندارم بهش.بچه تر که بودم میخواستم فضا نورد بشم تا ده سالگیمم همه جا با اطمینان میگفتم ولی الان از فضا میترسم و از فشار متنفرم.سه سال پیش از بازیگری خوشم میومد ولی حالا ازش متنفرم.من اشتباه انتخاب نمیکردم،من عوض شدم.

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط midnight نمایش پست ها
      از نظرات بچه ها میشه برداشت کرد که حسادت کردن به این آقا...نمیدونم چرا میخواید پزشک شید یکی دیگه تو آرزوی شما غوطه وره؟
      جا واسه همه هست...باقی رو خراب نکنید.
      من نه هيج كسي رو خراب كردم ن چيزي...
      خودم علوم پزشكيم عاشق رشتمم هستم و خدا بخاد خودمم بدليل علاقه دوباره قصد دارم يه رشته ي مرتبط با اين رشتم رو دوباره بخونم يعني دوباره كنكور بدم ...
      يعني ايناها ميشن رقيبن ... حالا ك شما فك ميكني من حسودم منم ميگم كافر همه را به كيش خود پندارد...
      بزارين بيان ... ميخاد طرف رتبه ٣ باشه ميخاد رتبه يك باشه... ميخاد صنعتي شريف باشه ميخاد امير كبير باشه ميخاد mit باشه ميخاد استنفورد باشه ... من به هدفم ميرسم ..
      ضمنا بگم وقتي كنكور دادم هدفم پزشكي نبود و الان ك رفتم دانشگاه هم هدفم نيس
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      التبه دمش گرم اومده کنکور داده قبول شده.....ازبهمن ماهم فک کنم خونده////
      ولی هیچکس محمد احمدی نمیشه

ما دوباره سبز میشویم

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      من نه هيج كسي رو خراب كردم ن چيزي...
      خودم علوم پزشكيم عاشق رشتمم هستم و خدا بخاد خودمم بدليل علاقه دوباره قصد دارم يه رشته ي مرتبط با اين رشتم رو دوباره بخونم يعني دوباره كنكور بدم ...
      يعني ايناها ميشن رقيبن ... حالا ك شما فك ميكني من حسودم منم ميگم كافر همه را به كيش خود پندارد...
      بزارين بيان ... ميخاد طرف رتبه ٣ باشه ميخاد رتبه يك باشه... ميخاد صنعتي شريف باشه ميخاد امير كبير باشه ميخاد mit باشه ميخاد استنفورد باشه ... من به هدفم ميرسم ..
      ضمنا بگم وقتي كنكور دادم هدفم پزشكي نبود و الان ك رفتم دانشگاه هم هدفم نيس
      این حرف کافر همه را به کیش خود پندارد کاملا درسته.شوپن هاور میگه:شما با چیزی ارتباط برقرار میکنید ک در خودتون هست. البته اصل جمله و ناقلش رو به خاطر نمیارم ولی همینه.

5. Top | #35
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط midnight نمایش پست ها
      من راجع به خودم میگم...من دید بسته ای از شغل ها داشتم مشاورمون چند تا کاتالوگ بهمون میداد و بعدم میرفت و مام باید همون چیزی ک هیچی نبودو میخوندیم و انتخاب رشته میکردیم.من میخواستم کارگردان(سال سوم راهنمایی) بشم چون فیلمارو خیلی دوسدارم و بعد چند سال (سال دوم دبیرستان)یه فیلم راجب کارگردانی دیدم و محیط و فضای کارش و بعد فهمیدم اصلا علاقه ای ندارم بهش.بچه تر که بودم میخواستم فضا نورد بشم تا ده سالگیمم همه جا با اطمینان میگفتم ولی الان از فضا میترسم و از فشار متنفرم.سه سال پیش از بازیگری خوشم میومد ولی حالا ازش متنفرم.من اشتباه انتخاب نمیکردم،من عوض شدم.
      شما انتخاب نمیکردین فقط بهش فکر میکردین بیشتر که فکر کردین دیدین علاقه ندارین و انتخابتون رو تغییر دادین ولی ایشون فکر کرده انتخاب کرده رفته دنبالش بعد گفته من میخوام عوض کنم انتخاب خودمو
      و هر روز منتظرتر از دیروز

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hzF نمایش پست ها
      شما انتخاب نمیکردین فقط بهش فکر میکردین بیشتر که فکر کردین دیدین علاقه ندارین و انتخابتون رو تغییر دادین ولی ایشون فکر کرده انتخاب کرده رفته دنبالش بعد گفته من میخوام عوض کنم انتخاب خودمو
      موافق نیستم.چند سال اینو دوست داشتم و احساساتم کلا عوض شد.مثلا فعالیت جمعی رودوستداشتم الان ندارم.بگذریم.بسه.

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همشون بیان اصن..همشون... این مملکت ، مملکت نیست من ک حقمو میگیرم اخرش...
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farbodsrt نمایش پست ها
      سید محمد جواد موسوی؛ رتبه 3 کشور کنکور ریاضی 92 و دانشجوی برق دانشگاه صنعتی شریف، با انتشار عکس انتخاب رشته خود در صفحه اینستاگرامش علاقه خود را به رشته پزشکی اعلام نمود.

فایل پیوست 74645

با توجه به گفته های او از دی ماه سال 95 تصمیم به شرکت در کنکور 96 رشته تجربی گرفته است و با کسب رتبه 147 الویت اول او دانشگاه علوم پزشکی اصفهان میباشد.

باو شما فازتون چیه خوب انصراف بده چه فرقی به حال تو میکنه

9. Top | #39
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      تو کنکور حتی دبیران کنکور هم شرکت میکنند رتبه های خوبی کسب میکنند نظیر سروش مویینی

10. Top | #40
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      آقا حالا همه یطور موضع میگیرن اینگار خودشون عاشق رشته تجربینتو وضعیت موجود تعداد افراد بسیار! اندکی هستن که واقعا بدنبال علاقشون میرن!!!خیلی ها توهم علاقه دارن و بعدن تو دانشگاه متوجه میشن چی رو دوست دارن و کلا تصوراتی که در مورد رشتشون(چه ریاضی چه تجربی) داشتن به هم میخوره!اصلا تو آمریکا سال اول دانشجوها رشته ای رو انتخاب نمیکنن!!!یعنی سال اول از هر درسی که بخوان چنتا واحد برمیدارن بعد یه سال تصمیم میگیرن چه رشته ای برن!

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ب قولی: خودش بیاد، میزنمش(درحقیقت: میبرمش )
      با هم رشته ایاش بیاد، میزنمشون
      با رییس سازمان سنجش بیاد، بازم میزنمشون

مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

12. Top | #42
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تصمیم ایشون‌ و خیلی های دیگه چه اجبار چه علاقه بیانگر سیستم معیوب آموزشی کشور ماست‌...اما من یه توصیه دارم به بچه های ریاضی:اصلا ناامید نشید رشته ریاضی کاملا رشته خوب و عالی است گرچه در کشور ما متاسفانه داره کم ارزش تلقی میشه...دوستان مهم علاقه است قول می دم آگه با علاقه درس بخونید قطعا چه ایران چه از طریق اپلای‌ شدن‌ موفق میشید‌. توصیه هم به هم رشته های خودم: آگه واسه پول اومدید تجربی پزشکی دارو دندون مطمئنا‌ موفق نمی شید چون سختی های بسیار زیادی داره و همه هم پزشک شهیر نمی شن که بخوان میلیاردر‌ بشن‌...فقط سعی کنید با عشق با علاقه بیاین‌ پزشکی تجربی براتون مهم نباشه بقیه چه می کنن چیکار خواهند کرد فقط با علاقه درس بخونید باعشق زندگی کنید پول هم میاد ولی بدونید نجات دادن جان ادما و خوب کردن حالشون‌ ارزش میلیاردها‌ پول داره

ویرایش توسط amin firoozniya : 05 شهریور 1396 در ساعت 00:23

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خوش به حال ننش و ددیش . ما چیکار کنیم ببین بی کاری با ملت چه می کنه

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      والا اصلا برا پولم باشه برای پوووووووووووووول !!!!
      به منو شما چه آخه دارین طرف و تیربارون میکنین
      اقا دمش گرم عرضه شو داشته شمام جای اینکه حکم ابد و یک روزش رو بدین جربزه خودتونو نشون بدین
      جای اینکه تو پروفایل انجمن بنویسین ایشالا پزشکی یا ایشالا پزشکی تهران !! یا اینکه تو بیو اینستاتون بنویسین دکتر آینده یه مشت قرص و آمپول هم کنارش خودتونو نشون بدین
      خوشا دیدار ما در خواب ...

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      بزارين بياد ...
      طرف ك اكثرا پسرن و واسه بازار كار ميان، فك ميكنين اينا ك ٢سال ٣ سال ٤ سال ميشينن درس ميخونن كشش اينو دارن ك ٧ سال پزشكي بخونن؟ ! خود بچه هاي تجربي هم خيلياشون مخصوصا پسراشون كشش ندارن...
      شما برو ببين يه دانشگاه مثلا ١٠٠ تا پسر گرفته پزشكي چنتاشون تا آخر ميمونن؟! مگه اينا نخبه نيستن؟! پس چرا نميتونن؟!... اين رياضي ها هم فك كردن همه چي كشكه راحت بهت مدركو ميدونو بعدش ماهي ٥٠ ميليون راحت درامد داري...
      اينا حتي دوره ي فيزيوپاتي رو هم تموم نميكنن... ديدم ك ميگم... پزشكي مال همه نيس...من خودم علوم پزشكيم ميدونم چخبره...
      شماها هم خيالتون راحت بشينيد درستونو بخونيد بعدش به خدا توكل كنيد
      یا نمیدونی مهندسی برق چقد سخته یا سطح شریف رو نمیدونین
      کسی که فارغ التحصیل برقه اونم شریف پزشکی براش آسونه ! نمیگم متوسطه ها آسونه
      اینو اونایی که از برق رفتن پزشکی خوندن بهم گفتنا !
      خوشا دیدار ما در خواب ...

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)