خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 107
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​میگم که اصن سر درد داری برای حاشیه.....
      نقل قول نوشته اصلی توسط farbodsrt نمایش پست ها
      میشه رتبه های تک رقمی تجربی سال های اخیر رو که به ریاضی تغییر رشته دادن رو نام ببرید؟

امیدوارم تاثیری تو هدف و درس خوندن کسی نداشته باشه؛ فقط جهت اطلاع میپرسم...
      ما دوباره سبز میشویم

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه چیزی هم هست، الان زدن این تاپیک چه سودی برا یه کنکوری می تونه داشته باشه، جان هر کی دوس دارین از این تاپیکای حاشیه ای نزنین، به خدا حق الناس این نیست که فقط پول مردمو نخوری، می دونین با این تاپیک چه بلایی سر یه آدم استرسی میارید؟ تا چند لحظه پیش تپش قلب من رو 200 بود، مطمئنم خیلیا بدتر از من هم هستن، مراعات کنین جان عزیزتون، مرسی

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      اذیت نکنید بچه ها رو

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این شریف یه مشکلی داره فک کنم همه دانشجو هاش فرار میکنن کلا
      نیاید ریاضی اگه علاقه ندارید خب. (یا اگه فکر میکنید پول توی تجربیه)

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به من که ربط نداره
      قانون بهش اجازه میده که بیاد شرکت کنه
      ( البته در مورد درست یاغلط بودن این قانون نظری ندارم )
      ولی حرف از خدمت به جامعه بشری و این حرفا خیلی دیگه ضایعه و یجوری توهین به شعور مخاطبه
      اگ هدف خدمت به جامعست رشته خودشو ادامه بده ، هر شغلی که داشته باشی به جامعه خدمت کردی ،جامعه همه چی میخواد

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ​میگم که اصن سر درد داری برای حاشیه.....
      دوست عزیز فقط سوال کردم...
      درسته؛ بعضی ها به دنبال حاشیه برای درس نخواندن هستند؛ ولی فرض کنید کنکوری نیستم و با توجه به گفتتون اگر خواستید سوالم رو جواب بدید.
      خودتون دارید میگید که حتی از 15 سال پیش تغییر رشته از ریاضی به تجربی رایج بوده؛ درسته ولی چرا تعدادی از رتبه های تک رقمی ریاضی بعد از چند سال تحصیل در مهندسی به سمت پزشکی روی می آورند؟ اینها فقط تعدادی از رتبه های تک رقمی هستند که میبینیم و رتبه های دو رقمی و سه رقمی زیادی هستند... مشکل کجاست؟
      لطفا اگر از پزشکی به مهندسی هم به همین صورت بوده نام ببرید.
      اگر فکر میکنید که باعث ناامیدی محصلین این دو رشته میشه پیام خصوصی بفرستید.
      ولی کسی که واقعا هدفی داشته باشه و علاقه به هدفش داشته باشه الان اینجا نیست و با این خبرها تاثیری درش ایجاد نخواهد شد. چه کسی که بخواد تهران قبول شه و چه کسی که هدفش فقط دانشگاهی در جایی پرت باشه، نباید تو هدفش با این چیز تغییری ایجا بشه.
      دو دلیل برای این تاپیک داشتم یکی اینکه بازگو کردن مشکلات جامعه که نباید در برابرش ساکت موند و دوم اینکه اکانتمو تازه ساختم و خواستم اولین تاپیکمو بزارم؛ البته این به عنوان تازه وارد بودن در انجمن نیست. بیشتر از 2 ساله انجمن میام و خیلی ها از جمله شمارو میشناسم و میدونم تجربیات زیادی دارید.

باز هم میگم که دلیلش رو فقط جهت اطلاع میپرسم.
      ویرایش توسط farbodsrt : 04 شهریور 1396 در ساعت 22:58

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا عزیز برادر من خودم پشت کنکوری تجربیم...ب اینکه میگن پرستارا میان مهندسا نمیدونم خلبانا کنکور تجربی میدن فقط میخندم چو.ن سر کنکور فهمیدم همش حاشیه باد هواسس..من ب شمام یک توصیه دارم اینکه کسی از تجربی میاد ریاضی یا بلعکس اگه نمونه شو من وشما ندیدم نمیشه بگیم وجود نداشته..البته الان نه ولی یادمه سال 91 بود ی بنده خدایی عشق هوافضا داشت ازتجربی رفت ریاضی...بخدا قسم نمیشه گفت چون من حامد یگانه ژاپن ندیدم ژاپن وجود نداره....هرمدلیشو داریم سرکنکور
      نقل قول نوشته اصلی توسط farbodsrt نمایش پست ها
      دوست عزیز فقط سوال کردم...
      درسته؛ بعضی ها به دنبال حاشیه برای درس نخواندن هستند؛ ولی فرض کنید کنکوری نیستم و با توجه به گفتتون اگر خواستید سوالم رو جواب بدید.
      خودتون دارید میگید که حتی از 15 سال پیش تغییر رشته از ریاضی به تجربی رایج بوده؛ درسته ولی چرا تعدادی از رتبه های تک رقمی ریاضی بعد از چند سال تحصیل در مهندسی به سمت پزشکی روی می آورند؟ اینها فقط تعدادی از رتبه های تک رقمی هستند که میبینیم و رتبه های دو رقمی و سه رقمی زیادی هستند... مشکل کجاست؟
      لطفا اگر از پزشکی به مهندسی هم به همین صورت بوده نام ببرید.
      اگر فکر میکنید که باعث ناامیدی محصلین این دو رشته میشه پیام خصوصی بفرستید.
      ولی کسی که واقعا هدفی داشته باشه و علاقه به هدفش داشته باشه الان اینجا نیست و با این خبرها تاثیری درش ایجاد نخواهد شد. چه کسی که بخواد تهران قبول شه و چه کسی که هدفش فقط دانشگاهی در جایی پرت باشه. نباید تو هدفش با این چیز تغییری ایجا بشه.
      باز هم میگم که دلیلش رو فقط جهت اطلاع میپرسم.
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اینم بگم برم کتاب ابی شیمی کانون بخرم الان مغازه ها میبنده....
      کسی ک فک میکنه معدلش پایینه ترازش فلانه بهمانه مهندسا رقیبشن پرستارا برید دنبال کار دیگه ایی درسو ول کنید..کسیم شوق پیروزی داره بمونه..منم شاید بببرم یا ببازم ولی درکل علت باختم اینا نبوده علت پیروزیم اینا نبوده..همه چی خود ادمه....
      پارسال 10ساعت خواب بودم 3ساعت باشگاه بعد ترازم میمومد 5هزار میزدم توسرم وایی چقدر سخته حالا یکی از دور ببینه فک میکنه 24ساعته درسخوندم شدم 5هزار...برادر من کجایی کاری 6ماهم قوی بخونی ازاونی ک 1سال تاتی تاتی خونده میزنی جلو....
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بزارين بياد ...
      طرف ك اكثرا پسرن و واسه بازار كار ميان، فك ميكنين اينا ك ٢سال ٣ سال ٤ سال ميشينن درس ميخونن كشش اينو دارن ك ٧ سال پزشكي بخونن؟ ! خود بچه هاي تجربي هم خيلياشون مخصوصا پسراشون كشش ندارن...
      شما برو ببين يه دانشگاه مثلا ١٠٠ تا پسر گرفته پزشكي چنتاشون تا آخر ميمونن؟! مگه اينا نخبه نيستن؟! پس چرا نميتونن؟!... اين رياضي ها هم فك كردن همه چي كشكه راحت بهت مدركو ميدونو بعدش ماهي ٥٠ ميليون راحت درامد داري...
      اينا حتي دوره ي فيزيوپاتي رو هم تموم نميكنن... ديدم ك ميگم... پزشكي مال همه نيس...من خودم علوم پزشكيم ميدونم چخبره...
      شماها هم خيالتون راحت بشينيد درستونو بخونيد بعدش به خدا توكل كنيد
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من خوشحالم که این افرادو میبینم و میدونم که هیچ وقت دیر نیست که برم دنبال علاقم حتی وقتی هفتاد سالم بشه و بفهمم اشتباه اومدم راهو نباید بشینم و دقشو بخورم بلکه برم سراق همونی که فک میکنم درسته.

11. Top | #26
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کسی که از اول نتونسته بود علاقش رو به درستی تشخیص بده فک نکنم بشه به عنوان یه پزشک موفق در اینده حسابش کرد
      و هر روز منتظرتر از دیروز

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به همه دوستان توصیه میکنم مصاحبه ایشون رو جستجو کنن و بخونن. توضیح میدن که چطور بر خلاف بقیه تغییر رشته دهنده ها، برای ایشون بر اساس علاقه بوده تا درامد... شاید همینکه میتونستن دوتا دانشگاه اول برن ولی استان خودشون رو انتخاب کردن بازگوی این قضیه باشه

اگر انجمن سوالاتی اختصاصی برای مصاحبه دانشجویان تغییر رشته دهنده داره، من با ایشون در ارتباطم مدیران سایت برام ارسال کنند.
      ویرایش توسط farbodsrt : 04 شهریور 1396 در ساعت 23:09

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hzF نمایش پست ها
      کسی که از اول نتونسته بود علاقش رو به درستی تشخیص بده فک نکنم بشه به عنوان یه پزشک موفق در اینده حسابش کرد
      انسان تغییر میکنه.من از مادرم یک نویسنده ی خوب زاده نشدم بلکه انتخاب خودم بوده(این مال من نبود یه نویسنده ی کودک میگهه).طی این چند سال از انتخاب هنر به تجربی به ریاضی تغییر کردم و شاید بیشتر تغییر کنم و بفهمم چیز دیگه ای رو دوست دارم تا حالا ندیدمش.موفق هم بشم.
      ویرایش توسط midnight : 04 شهریور 1396 در ساعت 22:57

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      بزارين بياد ...
      طرف ك اكثرا پسرن و واسه بازار كار ميان، فك ميكنين اينا ك ٢سال ٣ سال ٤ سال ميشينن درس ميخونن كشش اينو دارن ك ٧ سال پزشكي بخونن؟ ! خود بچه هاي تجربي هم خيلياشون مخصوصا پسراشون كشش ندارن...
      شما برو ببين يه دانشگاه مثلا ١٠٠ تا پسر گرفته پزشكي چنتاشون تا آخر ميمونن؟! مگه اينا نخبه نيستن؟! پس چرا نميتونن؟!... اين رياضي ها هم فك كردن همه چي كشكه راحت بهت مدركو ميدونو بعدش ماهي ٥٠ ميليون راحت درامد داري...
      اينا حتي دوره ي فيزيوپاتي رو هم تموم نميكنن... ديدم ك ميگم... پزشكي مال همه نيس...من خودم علوم پزشكيم ميدونم چخبره...
      شماها هم خيالتون راحت بشينيد درستونو بخونيد بعدش به خدا توكل كنيد
      از نظرات بچه ها میشه برداشت کرد که حسادت کردن به این آقا...نمیدونم چرا میخواید پزشک شید یکی دیگه تو آرزوی شما غوطه وره؟
      جا واسه همه هست...باقی رو خراب نکنید.

15. Top | #30
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط midnight نمایش پست ها
      انسان تغییر میکنه.من از مادرم یک نویسنده ی خوب زاده نشدم بلکه انتخاب خودم بوده.طی این چند سال از انتخاب هنر به تجربی به ریاضی تغییر کردم و شاید بیشتر تغییر کنم و بفهمم چیز دیگه ای رو دوست دارم تا حالا ندیدمش.موفق هم بشم.
      چه ربطی به زاده شدن از مادر داره ایشون سال ها پس از زاده شدن تصمیم به انتخاب رشته ی ریاضی گرفته و بعد یهو 180 درجه فرق کرده و به تجربی علاقه پیدا کرده . این تغییر فقط ناشی از علاقه نمیتونه باشه
      البته من به تصمیمشون احترام میذارم
      و هر روز منتظرتر از دیروز

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)