خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

تلنگری به خودم و اونایی که مث من زیاد درگیر اینترنتن...

خداییش ما حق داریم برای موفقیت زور بزنیم … !

آخه زمان نیوتن ، گراهام بل ، ادیسون و … هم اگه اینقدر زندگی گسترده و پیچیده بود که اونا هم هیچ کاری نمی تونستن بکنن و مثل ما تبدیل میشدن به انگل اجتماع … ! اگه زمان اونا اینستا و تلگرام بود که ادیسون نمی تونست برق رو کشف کنه که؛ فوقش می تونست حالت روح رو توی موبوگرام کشف کنه و از استفادش لذت ببره … !

زمان دانشمندای قدیمی اینقدر دنیا حوصله سر بر بود که از بیکاری میرفتن دنبال اکتشاف و اختراع و هزاران بار آزمون خطا …اون زمان که اینقدر دنیا سهمی از ارتباطات نبرده بود؛ همین خود گراهام بل ، تلفن رو که اختراع کرد دیگه سرگرمی تازه پیدا کرد با معشوقش نشست به حرف زدن و بعد از اون دیگه هیچ اختراعی نکرد … !

دنیای امروز ما دنیای دلمشغولی هاست … !

قبلا اینستا ، تلگرام ، ماهواره ، تلویزیون ، دور دور و کافی شاپ و … نبود که؛ بیست و چهار ساعت برای مردم چهل و هشت ساعت می گذشت

اما دنیای جوری شده انگار وقتت رو جلوی چشمت سر میبرن ، انگار این بیست و چهار ساعتای الان برکت ندارن ، انگار شش هفت ساعته روزا تموم میشن … اینقدر مردم سرگرمی و دلمشغولی و تفریح دارن که شاید وقتشون به فکر کردن به هدفاشون هم نرسه … !

دنیای این روزا ، دنیایی شده که هرکس باید از بین این همه هیاهو ، از بین این همه رقابت بتونه خودشو متمایز کنه و بتونه خودشو نشون بده … !

توی دنیای این روزا کسی موفق میشه که هیپنوتیزم این امکانات و سرگرمی های بیهوده نشه … کسی موفق میشه که بتونه سری توی این سرا بلند کنه … این روزا دنیا دیگه کوچیک نیست ، دنیا بزرگه و فقط آدم هایی رو می خواد که هدفای بزرگی رو داشته باشن

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عالی

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باریکلا

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa20 نمایش پست ها
      باریکلا
      مرسی درسا خانم، البته نویسنده ش من نیستم، تو یه سایتی دیدم که به علت این که خلاف قوانین انجمنه آدرسشو نذاشتم، ولی تلنگر خوبی بهم زد این متن، گفتم بذارم دوستان هم مث من یه تکونی بخورن، واقعا همین طوری که تو این متن نوشته اونایی موفقن که هیپنوتیزم این امکانات نشن، یکی از دوستام دقیقا همین طوری بود، یه سال پیش که پزشکیش تموم شد تازه یه اکانت اینستاگرام ساخت، هیچ پستی نداشتو فعالیتی نمی کرد، بعد یه سال چند وقت پیش اولین پستش این بود:
      2.jpg

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      great

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اما دنیای جوری شده انگار وقتت رو جلوی چشمت سر میبرن ، انگار این بیست و چهار ساعتای الان برکت ندارن ، انگار شش هفت ساعته روزا تموم میشن … اینقدر مردم سرگرمی و دلمشغولی و تفریح دارن که شاید وقتشون به فکر کردن به هدفاشون هم نرسه … !
      متن قشنگ و تلنگر خوبی بود
      کاش منم بتونم بهتر وقتمو مدیریت کنم
      ممنون

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تو فقط تاپیک بزن لنتی ((:

من ک امروز بعد کلی مدت بالاخره کنترل شده اومدم نت
      ایشالا همه بتونن از دست این آدم کش راحت شن

مرسی علی جان
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اينكه ماها تو فضاي مجازي غرق شديم غيرقابل انكار هس(از خودمم شروع ميكنم به گفتن!)
      ولي همين پيشترفت تكنولوژي باعث سلامتي امروزي استيون هاوكينگ شده
      اون از پيشرفت تكنولوژي چه استفاده اي كرد
      ما چه استفاده اي
      اون كاري كرد كه بتونه حرف بزنه و...
      ما ميريم تو تلگرام و اينستا سوالاي قلم چي رو بخريم/بفروشيم!
      ميريم به همديگه فوش ميديم
      باعث شديم كلي آدم عقده اي ديده بشن!
      قبول كنيم اين امكانات بد نيست فرهنگ/شعور استفاده شو نداريم!
      گارد نگيريم!
      ماها تو دنيا به چندين مليت نشون داديم كه ما ايرانيا
      خيليامون بي فرهنگيم/بي شعوريم(تو صفحه فلان سياست مدار،فلان بازيگر،فلان ورزشكار)
      دنياي اين روزا فقط "آدم" به معناي واقعي كلمه ميخواد!
      پ ن: البته افراد با شعور و با فرهنگ هم كم نداريما /اميدوارم كه به كسي بر نخوره!
      با احترام!

ویرایش توسط M o h a m m a d : 04 شهریور 1396 در ساعت 22:07

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      اينكه ماها تو فضاي مجازي غرق شديم غيرقابل انكار هس(از خودمم شروع ميكنم به گفتن!)
      ولي همين پيشترفت تكنولوژي باعث سلامتي امروزي استيون هاوكينگ شده
      اون از پيشرفت تكنولوژي چه استفاده اي كرد
      ما چه استفاده اي
      اون كاري كرد كه بتونه حرف بزنه و...
      ما ميريم تو تلگرام و اينستا سوالاي قلم چي رو بخريم/بفروشيم!
      ميريم به همديگه فوش ميديم
      باعث شديم كلي آدم عقده اي ديده بشن!
      قبول كنيم اين امكانات بد نيست فرهنگ/شعور استفاده شو نداريم!
      گارد نگيريم!
      ماها تو دنيا به چندين مليت نشون داديم كه ما ايرانيا
      خيليامون بي فرهنگيم/بي شعوريم(تو صفحه فلان سياست مدار،فلان بازيگر،فلان ورزشكار)
      دنياي اين روزا فقط "آدم" به معناي واقعي كلمه ميخواد!
      حرفت درسته محمد عزیز، تکنولوژی کاملا بد نیست ولی وقتی بد می شه که به قول نویسنده هیپنوتیزمش بشیم و از کار و زندگی بفتیم (حوصله م نکشید رسمی بنویسم )

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ولی خدایی همین نت باعث شد من از قوانین نظام وظیفه اشنا شم ...با رتبه برتراییی عین محمد فاضلی ...یاخیلی چیزا بدست بیارم...چیزیم زیاد از دست ندادم.....یه چیز دیگه بدست اوردم ک استارتر خودش میدونه...اینجا قابل بیان نیست
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خوب بود

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      هر چیزی زیادیش مضره مثل غذا و خواب و تفریح و اینترنت زیاد ولی هرچیزی کمش مفید و بهینه است البته اینم بگم ماها یک گوشمون دره و گوش دیگرمون دروازه و الان میگیم اینترنت بده فردا که سرحال شدیم میگیم فقط یک روزه دیگه حالا بعدا درس میخونیم و این یک روزه ها جمع میشه و میبینیم چهار ماه مونده به کنکور فیلمون یاد اقای رحمانی میوفته و میگیم حالا ما چهار ماه وقت داریم یک سر به انجمن بزنم و ببینم اوضاع از چه قراره و یکهو میبینیم که دو ماه تا کنکور مونده تاپیک کمک کمک و یا ایا میشه ارسال میکنیم و اخر سر میریم برنامه دو ماهه مکتبستان و الفا مثبت میخریم و میگیم من باید پزشک شم اقای رحمانی تو چهار ماه تونست یک شه حالا من نمیخوام یک شم ولی 1000 که میشم چشم به هم زدیم یک ماه موند به کنکور و امدیم گفتیم حالا فیزیک و ریاضی رو حذف کنیم بدون این ها حداقل پیرا پزشکی میاریم روز کنکور شاد و شنگول میگیم من میرم سر جلسه کیک و ساندیس میخورم حداقل چیزی از دست نمیدم و سر جلسه کنکور به خواب شیرین میریم تو خواب میبینیم که تو اخبار اسم ما رو به عنوان نفر اول پخش کردند و ناگهان با شدت شوق زیاد از خواب بیدار میشیم و مراقب میگه وقت ازمون تمومه و نگاه میکنی به پاسخبرگت و میگی اشکال نداره سال بعد کنکور رو میترکونم و رتبه یک میشم نتایچ میاد ومیبینیم نفر یکی مونده به اخر شدیم کاشف به عمل می اد که نفر اخر پاسخبرگشون کاملا پره طفلکی فکر کنم دوپینگ کرده بود بگذریم رتبه مون میشه شارز ایرانسل و میگیم حالا من خستم و تابستون که کسی درس نمیخونه حالا از مهر با قدرت میخونم و این چرخه ادامه داره دوستان ببینید من این داستان رو بیان کردم که بگم کنکور غول نیست اما اسان هم نیست پس طرفدار حزب باد نباشیم با منطق تصمیم گیری کنیم از حواشی کنکور دوری کنیم و یک برنامه ریزی درست و حسابی تنظیم کنیم تا بعدا حسرت نخوریم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      هر چیزی زیادیش مضره مثل غذا و خواب و تفریح و اینترنت زیاد ولی هرچیزی کمش مفید و بهینه است البته اینم بگم ماها یک گوشمون دره و گوش دیگرمون دروازه و الان میگیم اینترنت بده فردا که سرحال شدیم میگیم فقط یک روزه دیگه حالا بعدا درس میخونیم و این یک روزه ها جمع میشه و میبینیم چهار ماه مونده به کنکور فیلمون یاد اقای رحمانی میوفته و میگیم حالا ما چهار ماه وقت داریم یک سر به انجمن بزنم و ببینم اوضاع از چه قراره و یکهو میبینیم که دو ماه تا کنکور مونده تاپیک کمک کمک و یا ایا میشه ارسال میکنیم و اخر سر میریم برنامه دو ماهه مکتبستان و الفا مثبت میخریم و میگیم من باید پزشک شم اقای رحمانی تو چهار ماه تونست یک شه حالا من نمیخوام یک شم ولی 1000 که میشم چشم به هم زدیم یک ماه موند به کنکور و امدیم گفتیم حالا فیزیک و ریاضی رو حذف کنیم بدون این ها حداقل پیرا پزشکی میاریم روز کنکور شاد و شنگول میگیم من میرم سر جلسه کیک و ساندیس میخورم حداقل چیزی از دست نمیدم و سر جلسه کنکور به خواب شیرین میریم تو خواب میبینیم که تو اخبار اسم ما رو به عنوان نفر اول پخش کردند و ناگهان با شدت شوق زیاد از خواب بیدار میشیم و مراقب میگه وقت ازمون تمومه و نگاه میکنی به پاسخبرگت و میگی اشکال نداره سال بعد کنکور رو میترکونم و رتبه یک میشم نتایچ میاد ومیبینیم نفر یکی مونده به اخر شدیم کاشف به عمل می اد که نفر اخر پاسخبرگشون کاملا پره طفلکی فکر کنم دوپینگ کرده بود بگذریم رتبه مون میشه شارز ایرانسل و میگیم حالا من خستم و تابستون که کسی درس نمیخونه حالا از مهر با قدرت میخونم و این چرخه ادامه داره دوستان ببینید من این داستان رو بیان کردم که بگم کنکور غول نیست اما اسان هم نیست پس طرفدار حزب باد نباشیم با منطق تصمیم گیری کنیم از حواشی کنکور دوری کنیم و یک برنامه ریزی درست و حسابی تنظیم کنیم تا بعدا حسرت نخوریم

ناموسن ایول...دقیق تر ازین نمیشد توصیفش کرد...
      دقیقن همینطوری هستیم....همیشه دنیال فردای رویایی و بترکون هستیم که با قدرت استارت بزنیم و رتبه یک شیم...ولی اگه شنبه مون شد یکشنبه منتظر شنبه دیگه میشینیم تا دوباره با برنامه بریم جلو ....چش رو هم بذاری سال کنکور تموم شده من یکی تجربش کردم..
      وقت که زود میگذره ..پس چه بهتره با درس خوندن تمومش کنیم

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      بهتون پیشنهاد میدم کنترل شده بیاین نت یا انجمن . من خودم انجمن رو بعد از کنکور ثبت نام کردم . هر چند به جای انجمن تلگرام وقتمو گرفت
      𝐏𝐢𝐳𝐳𝐚 𝐢𝐬 𝐭𝐡𝐞 𝐨𝐧𝐥𝐲 𝐜𝐢𝐫𝐜𝐥𝐞 𝐨𝐟 𝐭𝐫𝐮𝐬𝐭 𝐲𝐨𝐮 𝐬𝐡𝐨𝐮𝐥𝐝 𝐡𝐚𝐯𝐞

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بین همه ی پیشنهاد هاتون منم پیشنهاد میکنم

سریع تر ایدی تلگرامشو بگیرید برین تلگرام دیگه اینجا نیاین

(پ خ را رفرش میکند)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)