خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

Unhappy بی هدف درس خوندن

سلام علیکم
      یه مشکل خیلی جدید ارم گقتم با شما در میون بذارم شاید فرجی شد به هر حال چن تا عقل بهتر از یکیه
      من درس میخونم و خوشبختانه نتایج خوبی هم میگیرم (یعنی توی درس خوندن موفق بودم تا الان)
      از دیروز که آزمون دادم و اتفاقا بهترین نتیجه ام توی این چن سال شد تا الان حس میکنم که من اصن الکی دارم درس میخونم
      علاقه ی خاصی نسبت به هیچ رشته ای توی خودم نمیبینم
      انگار هیچی رو دوس ندارم
      مددی کنین

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      یه سری دلایل و انگیزه ها درونی هستن ... یعنی در خودمون باید دنبالش باشیم که در چی استعداد داریم و از چیا خوشمون میاد
      یه سری انگیزه ها بیرونی هستن ... یعنی وقتی در ارتباط با آدمای دیگه هستیم احساس میکنیم که ما هم وظیفه و تعهد و مسئولیت داریم که باید به انجامش برسونیم
      کافیه بیشتر تو جامعه باشی ... یا تو ارتباطای مختلف خانوادگی و فامیل باشی .... یا با دوستات بیشتر دورهمی داشته باشی .... ::: یه سری یادآوری ها و تنلگرها واست بدک نیست ... ::: یا یه سر به دانشگاه شهر خودت بزن .....
      گاهی هم کمی تفریح و مسافرت بدک نیست ....... یادت میاره که زندگی یه معناش واسه راحتی خودمونه هرچند گاهی کمی بهمون سخت بگذره .... !
      ................

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      یه روز باخودت فکر کن که تو اینده چی میخوای
      پول ... پرستیژ ... سفر کاری ؟ چی ؟ هر وقت اینکارو کردی میفهمی واسه چه هدفی چه کاری انجام‌میدی
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

4. Top | #4
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedzr نمایش پست ها
      سلام علیکم
      یه مشکل خیلی جدید ارم گقتم با شما در میون بذارم شاید فرجی شد به هر حال چن تا عقل بهتر از یکیه
      من درس میخونم و خوشبختانه نتایج خوبی هم میگیرم (یعنی توی درس خوندن موفق بودم تا الان)
      از دیروز که آزمون دادم و اتفاقا بهترین نتیجه ام توی این چن سال شد تا الان حس میکنم که من اصن الکی دارم درس میخونم
      علاقه ی خاصی نسبت به هیچ رشته ای توی خودم نمیبینم
      انگار هیچی رو دوس ندارم
      مددی کنین
      به نیت زنده موندن درس بخون..
      تو دنیای لیبرالیستی امروز اگه پول نداشته باشی عملا وجود نداری
      حتی اگه علاقه نداری
      بخون برای پول
      When will those dark clouds all disappear

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      یه سری دلایل و انگیزه ها درونی هستن ... یعنی در خودمون باید دنبالش باشیم که در چی استعداد داریم و از چیا خوشمون میاد
      گاهی هم کمی تفریح و مسافرت بدک نیست ....... یادت میاره که زندگی یه معناش واسه راحتی خودمونه هرچند گاهی کمی بهمون سخت بگذره .... !
      ................
      جمله ها قشنگي بود اين دو تا
      و اما جوابي به استارتر:
      اينكه تا الان درس خونديد و به نظر خودتون موفق بوديد نشون ميده كه چندان هم بي هدف نبوديد!
      آخه فك نميكنم كسي كه هدفي نداشته باشه واسه هيچ و پوچ تلاش كنه در حالي كه شما تلاش ميكني و بگفته ي خودتون موفق هم بوديد
      به نظر من ذهنت به هم ريخته س
      يكم خودتو فكراتو جمع و جور كن
      نذار چيزي تمركزتو بهم بريزه
      پ ن:اينكه ميگن بخون واسه پول رو اصلن قبول ندارم
      از آدماييم كه فقط به پول فك ميكنن خوشم نمياد
      پول به خودي خود چيز بدي نيست ولي اينقد مادي گرا بودن، انسان رو از انسانيت دور ميكنه
      كاش خوب بودن رو ياد بگيريم
      زندگي فقط درس و كنكور و پول نيست

ویرایش توسط M o h a m m a d : 04 شهریور 1396 در ساعت 16:33

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن