خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

برنامه ریزی پشت کنکوری

سلام دوستان من کنکور 96 شرکت کردم رتبه 8000 شدم ولی چون هدفم پزشکیه موندم پشت کنکور الان نمیدونم با چ برنامه ای بخونم . اگه با کانون پیش برم چیزایی ک خوندمو یادم میره. برنامه دیگه ای هم ندارم اگه چیز مفیدی میدونید بگید ممنون میشم[emoji3]

فرستاده شده از SM-J500Hِ من با Tapatalk

2. Top | #2
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_t_jr نمایش پست ها
      سلام دوستان من کنکور 96 شرکت کردم رتبه 8000 شدم ولی چون هدفم پزشکیه موندم پشت کنکور الان نمیدونم با چ برنامه ای بخونم . اگه با کانون پیش برم چیزایی ک خوندمو یادم میره. برنامه دیگه ای هم ندارم اگه چیز مفیدی میدونید بگید ممنون میشم[emoji3]

مگه برنامه کانون چشه?مرور هم که داره
      I'm coming

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط halsey نمایش پست ها
      مگه برنامه کانون چشه?مرور هم که داره
      منظور منو متوجه نشدین . من خیلی از کتابارو کامل خوندم ولی برنامه کانون طبق مدرسه پیش میره یعنی تا نیم سال اولو تموم کنه من نیم سال دومو فراموش میکنم خب

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منظور منو متوجه نشدین . من خیلی از کتابارو کامل خوندم ولی برنامه کانون طبق مدرسه پیش میره یعنی تا نیم سال اولو تموم کنه من نیم سال دومو فراموش میکنم خب

برنامه ازمون ها واسه یه پشت کنکوری خیلی کنده و درسارو تا بعد عید لفت میده ...در صورتی که تو وقت بیشتری داری و میتونی حداقل یه بار تا قبل عید بخونیشون ...
      به نظرم با برنامه ریزی دقیق و منظم خودت برو...اگه خواستی سوالای ازمون هارم حل کن ...

5. Top | #5
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      شما وقت بیشتری در مقایسه با دانش آموزان مدرسه دارید.ما ترم دوم مدرسه مون تعطیل شد من همزمان مباحثی از پیش یک رو که اشکال داشتم میخوندم جدا از برنامه قلم چی.
      الویتتون با برنامه قلم چی باشه به طور موازی خیلی کم برخی مباحث پیش دوروهم کارکنید

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط young wolf نمایش پست ها
      برنامه ازمون ها واسه یه پشت کنکوری خیلی کنده و درسارو تا بعد عید لفت میده ...در صورتی که تو وقت بیشتری داری و میتونی حداقل یه بار تا قبل عید بخونیشون ...
      به نظرم با برنامه ریزی دقیق و منظم خودت برو...اگه خواستی سوالای ازمون هارم حل کن ...
      ممنون بابت کمکت
      اما آدم بدون آزمون و سنجیدن کارش و مقایسه با بقیه کم کم خسته میشه و خوندنش یجورایی بی هدف میشه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط neda415 نمایش پست ها
      شما وقت بیشتری در مقایسه با دانش آموزان مدرسه دارید.ما ترم دوم مدرسه مون تعطیل شد من همزمان مباحثی از پیش یک رو که اشکال داشتم میخوندم جدا از برنامه قلم چی.
      الویتتون با برنامه قلم چی باشه به طور موازی خیلی کم برخی مباحث پیش دوروهم کارکنید
      ممنون[emoji257]
      اگه بشه اینکارو کرد که خوبه ولی خوندن جدا از برنامه کانون واسه کسی ک برای ازمون میخونه سخته

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

عزیزه من هوس سفر نداری ز غبار این بیابان(از این پشت کنکور موندن ) مگه خانوم شبنم کوشک نبود؟مگه مصیب نبود؟ مگه غلام شوهرخاله عمم اینا نبود؟ خوب چه شد؟ همه اینا رو من رتبه کردم... بلد نیستی برنامه بریزی!؟! بیا من با روش pq5rtr - smos و و و و و و واست میریزم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      لطفا یکی منو راهنمایی کنه چیکار کنم بتونم ریاضی رو بالاتر بزنم. امسال ریاضی رو منفی 3 زدم!!!!!

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط silverstar93 نمایش پست ها
      سلام
      لطفا یکی منو راهنمایی کنه چیکار کنم بتونم ریاضی رو بالاتر بزنم. امسال ریاضی رو منفی 3 زدم!!!!!
      سلام

باید از پایه ریاضی رو بخونی + ساعت مطالعت رو افزایش بدی+ بررسی کامل تست های کنکور و .. ( منابع توی انجمن به طور مفصل بررسی شدن )

کنار اینا از ویدیو های سایت آلا که رایگانه میتونی استفاده کنی sanatisharif.ir

موفق باشی

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javad12 نمایش پست ها
      سلام

باید از پایه ریاضی رو بخونی + ساعت مطالعت رو افزایش بدی+ بررسی کامل تست های کنکور و .. ( منابع توی انجمن به طور مفصل بررسی شدن )

کنار اینا از ویدیو های سایت آلا که رایگانه میتونی استفاده کنی sanatisharif.ir

موفق باشی
      ممنونم بابت راهنمایی!
      شما هم موفق باشی

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      pq5rtr - smos این که گفتی چیه؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برنامه ی کانون کامله به نظرم چون دوره هم داره . ولی یه جاهاییش پشت کنکوریا جلو میزنن . هروقت جلو زدی هم یذره وقت بذار برگرد درسایی که حس میکنی یادت میره رو دوره کن هم با برنامه برو جلو.مثلا اگه 2 ماه دیگه پیش 1 و 1 پایه رو تموم کردی خودت برو سراغ پیش 2 . اینجوری زودتر کارت تموم میشه و واسه جمع بندی و دوره ی آخر وقت بیشتری داری دوره هاتم بیشتر بوده

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به نظرم باید برنامه قلم چی رو برید واینکه شما در نیم سال اول وقتتون زیاده و میتونید خارج از برنامه خودتون درسهای نیمسال دومو هم بخونید تا دیگه فراموش نکنید و اینکه نباید انقد عجله کنید چون آخر سال دوران خطر ناکیه که باید انگیزه درس خوندن داشته باشین
      وقتی چشم امیدتان به خدا باشد.
      هیچ چیز انقد عجیب نیست که راست نباشد
      هیچ چیز انقد عجیب نیست که پیش نیاید
      و هیچ چیز انقد عجیب نیست که دیر نپاید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن