خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 47
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1378 نمایش پست ها
      عزیزم شما معنی نتورک و شرکت های هرمی رو میدونی ک این دو تا رو ربط میدی بهم؟؟؟
      ای کاش درباره چیزی ک سرسوزنی ازش نمیدونیم اظهار نظر نمیکردیم
      و اما درباره سوال استارتر:نتورک یه مجموعه ی زنجیروار بهم پیوستس ک با فروش محصولات انحصاری شرکت تلاش میکنن، شما مثلا باید تو یک ماه 200تومن محصول بخری ک این هم میتونه مصرف شخصی خودت باشه و هم برای فروش ب دیگران و بازار یابی،شرکت های تولید محصول هم انحصار شرکت هستن ب طور کامل یا اینکه شرکت تو اون کارخونه ها یه سهم تپلی داره،ینی عملا ی کار بسیار مثبت برای اشتغال سازیه
      راز موفقیت تو این شغل بسیار سخت چیزی نیست جز صرف زمان زیاااااااد برای شغل،هر شرکتی هم خوب و پورسانت بده نیست،بیز و بخصوص بادران دارن کاملا بر اساس استاندارد جهانی کار میکنن و بادران هر روز یه پلن اقتصادی جدید رو میکنه
      برای اینکار اولا باید یه روابط اجتماعی بالا داشته باشی دوما بازار یابی توت ذاتی باشه.
      تو همه ی دنیا نتورک داره به سرعت پیشرفت میکنه و ایرانم از این قضیه جدا نیس،اگ میبینی هر ننه قمری اظهار فضل میکنه درباره نتورک جدی نگیر.
      تو نتورک شما پول میدی و جنس میخری و به مرور شروع ب پورسانت گرفتن میکنی.الان این کجاش میشه کلا گذاشت؟؟؟خیلی چیز ساده ای هست((پول میدی و جکس دریافت میکین))درباره کیفیت اجناس هم باید بگم یه سر ب سایت بادران بزن و شرکت های خوبی ک باشون قرار داد دارن رو ببین،البته خب جنس با کیفیت متوسط و حتی پایین هم خیلی کم وجود داره.
      ولی درباره بقیه شرکت ها رو اطلاعی ندارم
      درضمن این شرکت ها مورد تایید بانک مرکزی هستن و اونجا اعتبار اولیه دارن.
      واویلا ! بعضی حرفات درسته ولی اساس این کارا الکیه

پول میدی جنس میخری ؟ اره پول میدی ولی ی دستمال کاغذی که همه جا دو هزار تومن هست رو بهت میده دو هزار پونصد تومن ! دیگه جایی برا بازار فروختن نیست

بعدشم مصرف شخصی کجا بوده ؟ من تن ماهی بخام میرم سرکوچمون اندازه مصرفم میخرم دیگه لازمم نیست ده روز صبر کنم برسه دستم ب قیمت خوب و قیمت واقعیم میخرم

نه گرون تر !

دوستان توجه کنید که همه کسایی که میان شما رو وارد این شرکت بکنن میگن :

اینجا گلد کوئیست و... نیست که پول بزاری وسط پول وسط نیست هیچی نمیخا بزاری بیا کار بکن نترس ! یارو تا این رو به من گفتم بهش گفتم اره درست میگی ولی ی چیز گرون
      تر و مهم تر از پول باید بزارم که اون هم وقت هست ! من زمان بزارم برا شما تبلیغ بکنم تهشم هیچی نمیشم و اون شرکت هم هیچی که بهش نرسه چهارتا تبلیغ مفتی واسش شده و اسمش دهن ب دهن میشه !

شما همین کار رو برو برا ی نفر توضیح بده مسخرت میکنه ! میگه جمع کن بابا اینا الکیه همین که مسخره دست مردم بشی از میلیارد ها پول نمیرزه

رک بگم ! آدمایی که گش.د هستن و عرضه کار ندارن میرن سراغ این کارا

2. Top | #17
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نتورک مارکتینگ
      والا ندیدم فردی از این کار موفق شده باشه
      یه نگاه به اطراف بکنین میبینین الان پردرامد ترین شغل معلمی کنکور و زبانه
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منکه تالا هرچی شنیدم کلاهبرداری بوده

4. Top | #19
      TAT
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      یک نکته از این معنی گفتیم و همین باشد

5. Top | #20
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      این کار کلا برمیگرده به وجدان ادم ...
      حدود 2 سال پیش بود دوستانم به زور منو بردن ... اصل این کار گول زدن مردمه ... من خودم اینکاره نبودم نرفتم
      ولی الان رفیقم وضعش بد نیس ولی کلا دیگه این کار جواب نمیده الان که بخوای تازه استارتش رو بزنی

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Sharmande
      نمایش مشخصات
      فقط گول خوردنه من برادرم رفت مام هرچی بهش میگفتیم بابا نرو اما واقعا ادمو خر میکنن اصلا تو جلسات شون هم شرکت نکن... یکسال وقتش رو تلف کرد

7. Top | #22
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnammanu نمایش پست ها
      فقط گول خوردنه من برادرم رفت مام هرچی بهش میگفتیم بابا نرو اما واقعا ادمو خر میکنن اصلا تو جلسات شون هم شرکت نکن... یکسال وقتش رو تلف کرد
      اره میدونم

8. Top | #23
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sami7 نمایش پست ها
      واویلا ! بعضی حرفات درسته ولی اساس این کارا الکیه

پول میدی جنس میخری ؟ اره پول میدی ولی ی دستمال کاغذی که همه جا دو هزار تومن هست رو بهت میده دو هزار پونصد تومن ! دیگه جایی برا بازار فروختن نیست

بعدشم مصرف شخصی کجا بوده ؟ من تن ماهی بخام میرم سرکوچمون اندازه مصرفم میخرم دیگه لازمم نیست ده روز صبر کنم برسه دستم ب قیمت خوب و قیمت واقعیم میخرم

نه گرون تر !

دوستان توجه کنید که همه کسایی که میان شما رو وارد این شرکت بکنن میگن :

اینجا گلد کوئیست و... نیست که پول بزاری وسط پول وسط نیست هیچی نمیخا بزاری بیا کار بکن نترس ! یارو تا این رو به من گفتم بهش گفتم اره درست میگی ولی ی چیز گرون
      تر و مهم تر از پول باید بزارم که اون هم وقت هست ! من زمان بزارم برا شما تبلیغ بکنم تهشم هیچی نمیشم و اون شرکت هم هیچی که بهش نرسه چهارتا تبلیغ مفتی واسش شده و اسمش دهن ب دهن میشه !

شما همین کار رو برو برا ی نفر توضیح بده مسخرت میکنه ! میگه جمع کن بابا اینا الکیه همین که مسخره دست مردم بشی از میلیارد ها پول نمیرزه

رک بگم ! آدمایی که گش.د هستن و عرضه کار ندارن میرن سراغ این کارا
      چرا بدون خوندن دقیق کامنتم اظهار فضل میکنین؟؟ اولا من درباره کیفیت مخصولات عرض کردم ک فقط درباره محصولات بادران میتونم درباره محصولات بادران صحبت کنم ک هیچ کدوم قیمت عجیبی ندارن و با عرف بازار مطابقن،با مراجعه ب سایت شرکت این مورد رو میتونین عینا ببینین!
      ثانیا ،ده روز طول میکشه برسه؟؟؟؟ بادران توی هر استان حداقل 2 الی3 تا انبار فعال داره ک بعضا کمتر از24 ساعت محصول رو میرسونن
      ثالثا برای هر شغلی باید وقت صرف کرد و جوابیک شما دادین
      به این معنی هست هیچ چیزی از نتورک سرتون نشده و جوابتون مغالطه ای بیش نیست، نتورک یه زنجیره،اوایل باید بدویی و هر چی شریع تر بدویی زود تر میرسی اون بالایی ها هم از صفر شروع کردن و الان رسیدن ب اون بالا و توی این زنجیر هر کس فعالیتش بیشتر باشه میرسه ب بالا حالا فرقی نداره ک تعداد بازاریاب های شرکت چقدر باشه
      رابعا نظر تو هین آمیز شماشما درباره ی نتورکر ها هم فقط نشانه ی شخصیت و شعور شماست
      نتورک همه جای دنیا بخصوص کشور های توسعه یافته ب شدت رواج پیدا کرده و خب این جا ی کشور جان سومیه و این چیزا توش طبعیه ک عامه ی مردم نظر خوبی نداشته باشن،مگه اونوفت ک واکسن اومد غیر این بود ک ملت بچه هاشون رو نمیبردن بزنن و یه ننگ میدونستن این کار رو!یا مگه غیر اینه ک اول ک مدرسه تو ایران شروع ب کار کرد ملت میگفتن اینجا مال کافراس مسلمون باس بره مکتب خونه.کسی ک همچین نظری داشته باشه درباره نتورک فقط عقب مومدگی ذهنی خودشو میرسونه و مسخره کردنش برای ما پشیزی نمی ارزه
      و از همه مهم تر بهتره درباره موضوعی نظر بدیم ک حداقل اطلاعات لازم رو دربارش داشته باشیم!
      ویرایش توسط Mehran1378 : 05 شهریور 1396 در ساعت 16:38

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      والا دایی منم الان یه ساله داره اینکارو میکنه(کلا ادم ماجراجوییه همه کارو امتحان کرده اینم روش) الان یه ساله هیچی به هیچی درامد خوبیم نداره فقط علافی البته این چیزیه که من دیدم شاید بقیه اینطور نباشه.

10. Top | #25
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hony1996 نمایش پست ها
      والا دایی منم الان یه ساله داره اینکارو میکنه(کلا ادم ماجراجوییه همه کارو امتحان کرده اینم روش) الان یه ساله هیچی به هیچی درامد خوبیم نداره فقط علافی البته این چیزیه که من دیدم شاید بقیه اینطور نباشه.
      فردی داریم ک 7 ماهه شروع کرده و الان پو سانت 1و نیم میلیونی داره. اکثرا 7 الی8 درصد افراد موفق میشه ولی این ب این معنا نیست ک اون 92 درصد نمیتونن این ب این معنا هست ک اون 92 درصد فقط ب قصد تجربه میان و کار رو اصلا جدی نمیگیرن

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      فردی داریم ک 7 ماهه شروع کرده و الان پو سانت 1و نیم میلیونی داره. اکثرا 7 الی8 درصد افراد موفق میشه ولی این ب این معنا نیست ک اون 92 درصد نمیتونن این ب این معنا هست ک اون 92 درصد فقط ب قصد تجربه میان و کار رو اصلا جدی نمیگیرن
      چی بگم والا دایی من که کلا کاروزندگیش شده این قضیه همه ازش شاکین که چرا نیست و سرش انقد مشغوله. خیلیم جدی میگیره کارو ولی شاید استعدادو اینجور چیزا در این زمینه نداره شایدم چیزی میدن بهش به ما نمیگه. به هر حال این تجربه من بود شما فک کنم با اطلاعاتی که دادین بهتر بدونید در مورد این قضیه

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      اون 8 درصد هم شامل مدیران شرکت و صاحبان انبارها و تولیدکنندگان محصولات هستند و لاغیر

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این بیشتر شبیه شرکت پبنه ریز ه فک کنم نمیگم چیزه بیخودیه ولی باید حسابی تلاش کنی روابط اجتماعی بالا داشته باشی مردمو؟گول بزنی! ..یاده یه طرح ابلهانه افتادم با دوستام طرح از این قرار بود من یه میلیون داشتم تقریبا شش نفر بودیم هر کدوم یه میلیون میشد شش میلیون خوب یکی از بانکها این طرحو گذاشته بود به این قرار فرض کن ما شش نفر هر کدوم یه میلیون داشتیم یه حساب باز میکردیم رو هم شش میلیون میشد رو وارد حساب میکردیم بعد یه دفترچه حساب بانک میداد به ما شش نفر و هر سال بین ما شش نفر قرعه کشی میشد که چی بانک هرسال شانسی یه میلیون بده به یه نفر از ما !! حالا منی که یه میلیون گذاشتم اگه شانس نداشتم باید شش سال صبر میکردم برا یه تومن !! تازه اگه در طرح ثبت نام میکردی و انصراف میدادی نزدیک صد هزار تومن رو بانک کسر میکرد به دلیل نقض قرارداد ...هرچند فسفر سوزوندم تقریبا هیچ سودی از این طرح نصیبم نمیشد اونجا بود یه قفا به دوستم زدم گفتم خاک بر سرت با این فکر اقتصادیت بقیه دوستام رو هم منصرف کردم ..این چاه ابی نداره !!

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      سلام
      ی کار بیخود که سودش رو شرکت میکنه و خر حمالیش رو نتورکرهای عزیز
      هم از لحاظ شرعی مشکل داره هم از نظر قانونی تو کشور ما براش مصوبه ای از طرف مجلس نیست و صرفا ی متنی چند سال پیش تو خود مجموعه وزارت کار نوشته شده که تنها پشتوانه قانونی اینا قلمداد میشه
      برا خودت زیرشاخه میگیری و فروش میکنی
      شرکت های مختلف پنل درآمدی مختلفی دارن
      پول میدی جنس می خری بعد در به در می افتی دنبال مشتری که جون من بیا این دستمال کاغذی نمیدونم مسواک پودر شربت یا هر چیز دیگه ای رو بخر از من تا سر ماه شرکت درصدی از سود فروش محصولات رو بزنه به حساب من وقتی زیرشاخه های شما هم فروش داشته باشن مطابق پنل شرکت درصدی از سود اون زیرشاخه هم به شما تعلق میگیره
      ضمن این که اجناس گاها گرون تر از سایر کالاهای مشابه موجود در بازار هستند یا گاها جزوه وسایل ضروری نیستند و فروششون سخته مثل رژ لب یا ریمیل و... گاها هم کیفیتشون خیلی پایینه

خلاصه کنم: دورش رو خط بکش
      عوض این کارا چهارتا چیز بخری گوشه خیابون بفروشی بیشتر سود میکنی
      سلام
      ببخشید یه سوال... چرا از لحاظ شرعی مشکل داره؟
      ویرایش توسط Qazale : 06 شهریور 1396 در ساعت 01:02

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Qazale نمایش پست ها

سلام
      ببخشید یه سوال... چرا از لحاظ شرعی مشکل داره؟
      اونجاش که شما هیچ کاری نمیکنید ولی بابت فروش زیرمجموعه تون هم سود دریافت میکنید....اونجاش محل اشکال هست

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)