خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات

شروع زیست با iq؟ یا الگو ؟

سلام دو سه تان،
      من چندروزی هست شروع کردم..توی کنکور قبلیم.زیست الگو داشتم بگید خب
      ولی یک کلمشم نخوندم بعد الان دیدم اکثر بچه ها برتر امسال ایکیو روهم زدن الان با توجه به اینکه تستای ایکیو هم زیاده،بنظرتون از همین اولش با ایکیو بیام جلو یا اول الگو رو تموم کنم.بعد ایکیو بزنم
      I'm coming
      ویرایش توسط Tia : 05 شهریور 1396 در ساعت 10:19 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      از اون جایی که یه کلمه از کتاب الگو رو نخوندین ( انگار سطح زیستتون بالا نیست ) و با توجه به سطح سوالات زیست شناسی در کنکور 96 ( که نسبتا آسون بود ) به نظرم خوندن کتاب های الگو منطقی تر هست . اگه با این کتاب کنار میایید پس کامل و دقیق بخونیدش ( همین کافیه به نظرم ولی اگه وقت اوردین می تونین بعدش آی کیو بزنین )
      همیشه آخر هر چیز خوب می شود ... اگر نشد ...
      ... بدان هنوز آخر آن نرسيده است . ( چارلی چاپلین )

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الگو رو ک من خودم باهاش حال نمیکنم
      اما خب کنار الگو ب نظرم ای کیو لازمه
      چون تستای الگو اون جون لازم رو نداره
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      به نظرم اینکه فلان رتبه منبع خودش رو فلان کتاب گفته نمیتونه ملاک خوبی باشه برای انتخاب و شما باید ببینید اول به چی نیاز دارین مطمئن باشین رتبه های برتر از کتاب های دیگه بازار اول استفاده کردن و به یه سطحی رسوندن بعد از فلان منبع شروع کردن و ترجمه حرفشون اینه که در اون سطح که خونده بودم منبع اصلیم iqبود

الان شما مصاحبه اکثر رتبه ها رو ببینین در کنار منبعی مثلiqمنبع های قبلی خودشون هم گفتن مثلا رتبه برتر پارسال گفته ۲۸ هزار تا تست از منابع مختلف زده
      کلا بهتر هست اول الگو یا خیلی سبز پایه ها یا گاج میکرو رو کار کنین ( چون شما الگو دارین همین خوبه )و اگر وقت کردین لابلاش تست هایiq رو هم بزنین

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من كه خودم هر دو تاش رو دارم و به اين صورت ميخونم كه اول الگو بعد براي يه حالتي مث امتحان و خود ازمايي نهايي از اي كيو استفاده ميكنم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب درسی کامل و عمقی بخون بعدش برو تستای ای کیو رو بزن درست یا غلط زدن تستاش مهم نیست مهم اینه که یاد بگیری نکات مختلفو همینجوری کم کم قوی میشی فقط کتاب رو باید خیلی خوب بخونی و روش خوندنشو یاد داشته باشی که با همین کتاب ای کیو یاد میگیری

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ببینید از اول با ایکیو شروع کردن خوبه
      اما اصلا نمیشه سریع زد و درست و غلط جلو رفتن چون ۹۰ درصد تستاش شمارشی هست و بردی همین ادم سرعتش گرفته میشه
      ابتدا با الگو کار کنین و بعدش بیاین رو ای کیو سرعتتو بیشتر میشه
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezaazimi نمایش پست ها
      ببینید از اول با ایکیو شروع کردن خوبه
      اما اصلا نمیشه سریع زد و درست و غلط جلو رفتن چون ۹۰ درصد تستاش شمارشی هست و بردی همین ادم سرعتش گرفته میشه
      ابتدا با الگو کار کنین و بعدش بیاین رو ای کیو سرعتتو بیشتر میشه
      ۹۰ درصد تستای آی‌کیو شمارشی هست؟؟؟؟ چجورس حساب کردین؟ بالای ۳۰ درصد هم نیست

9. Top | #9
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      ۹۰ درصد تستای آی‌کیو شمارشی هست؟؟؟؟ چجورس حساب کردین؟ بالای ۳۰ درصد هم نیست
      بنظر شما منی که پایه زیستم خوب نیس میتونم با ای کیو شروع کنم
      I'm coming

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هر چی میخونید نشرالگو نخونید مولفش تکلیفش با خودش معلوم نیست پارسال تو 40 تا تیت اول پروتیین سازی 3 تا غلط علمی داشت
      درسنامه هاشم افتضاح
      ای کیو رو حتی میتونید منبع اول کار کنید از اون بهتر پیدا نمیکنید

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در ضمن به نظرم برای مطالعه زیست اگه مشکل فهم و اموزشی دارید از وویس های اقای امیر استفاده کنید ، درسنامه اصلا نخونید متن کتاب بهتر از درسنامس
      در نهایت تسلط بر کتاب و شکل هاش بسیار مهم تر از زدن n هزار تا تسته
      تستای کنکورو تحلیل کنید حتما از همون اول سال همشو و هدف اط تست زدن هم این باشه که بهتون در مطالعه کتاب جهت بده وگرنه کتاب درسی ما انقدد پتانسیل سوال جدید داره که همه تستای بازارم بزنید باز میشه ازش نکته جدید دراوردن ، خیلی به نکات کتاب تستا اکتفا نکنید و فقط برای یادگیری خوندن متن کتاب ازشون استفاده کنید

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظر مني كه ٣سال كنكور دادم و زيست امسالو ٨٠ زدم بهترين كتاب زيست ايران اول خيلي سبزه(هم از لحاظ درسنامه و هم تست چندين سر و گردن از همرده هاش بالاتره،كلا فوق العادس ولي فقط سوم و دومش رو كه ويرايش جديد شده بگيريد چهارم ويرايش جديد نشده)بعد از اون هم iq بهتره
      به نظر من الگو آشغاله،آشغال

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آی کیو در کنار کتاب تست دیگه ای که دارید شروع کنید و کاملا (صورت و گزینه ها)بررسی کنید.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط persian_sphinx نمایش پست ها
      سلام
      به نظرم اینکه فلان رتبه منبع خودش رو فلان کتاب گفته نمیتونه ملاک خوبی باشه برای انتخاب و شما باید ببینید اول به چی نیاز دارین مطمئن باشین رتبه های برتر از کتاب های دیگه بازار اول استفاده کردن و به یه سطحی رسوندن بعد از فلان منبع شروع کردن و ترجمه حرفشون اینه که در اون سطح که خونده بودم منبع اصلیم iqبود

الان شما مصاحبه اکثر رتبه ها رو ببینین در کنار منبعی مثلiqمنبع های قبلی خودشون هم گفتن مثلا رتبه برتر پارسال گفته ۲۸ هزار تا تست از منابع مختلف زده
      کلا بهتر هست اول الگو یا خیلی سبز پایه ها یا گاج میکرو رو کار کنین ( چون شما الگو دارین همین خوبه )و اگر وقت کردین لابلاش تست هایiq رو هم بزنین
      یه مساله ای رو به عرض قبلی اضافه کنم اونم اینکه درگیر حاشیه منابع نشین کمترین تاثیرش این هست که تا چند روز باعث سردرگمی و درگیر شدن ذهنتون میشه و شاید از اون بدتر از این شاخه به اون شاخه باعث عقب افتادن شما میشه

و مساله بعدی کتابهایی که مطرح هستن هر کدوم نکات مثبت و منفی خودشون رو دارن و حالا چه الگو باشه چه خیلی سبز و ... خالی از اشکال و غلط نیستن توی همین انجمن چند صفحه رو بگردین تاپیک های مختلفی رو برای کتابهای مختلف میبینین که بحث روی غلط هاش هست و و واقعیت راه حلی که وجود داره این هست که به اصل کتاب درسی مسلط باشین که اون زمان میتونین متوجه بشین که پاسخ غلط هست حالا یا با قیاس با رفرنس دیگه یا سوال از بچه های همین جا

در پایان اینکه با توجه صحبتهاتون فکر میکنم هنوز شروع نکردین یا کم خوندین با هر منبعی که الان دارین شروع کنین که عقب نیفتین بررسی سوالات هر کدوم زمان زمان زیادی میطلبه
      Iq حدود ۵۰۰۰ هزار تست که بررسی تست باید وقت بذارید
      الگو سه سال روی هم حدود ۸۷۰۰ تست
      و خیلی سبز سه سال حدود ۷۰۰۰ تست و فقط پایه دوم و سوم حدود ۴۳۰۰ تست
      که باید برای بررسی تست زمان بگذارید که تست زنی شما نتیجه داشته باشه

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با این 2تا شروع نکنین اول رو خیلی سبز کار کنین کامل بخونید درسنامه هاش رو و تستاش رو بزنید.چون هم درسنامه های کاملی داره و هم تست های متنوع و مفهومی از هر بخش.اگه نیاز به تست بیشتر داشتین هم به نظرم iq خیلی بهتره تستاش سطح بالاس و تسلط رو زیاد میکنه.الگو به نسبت کتاب های دیگه غلط زیاد داره متاسفانه.و توی زیست خیلی سوال ها رو الکی پیچونده و کاربردیم نداره فقط گیج کننده اس .
      ویرایش توسط echo : 06 شهریور 1396 در ساعت 13:42

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن