خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط halsey نمایش پست ها
      سلام دو سه تان،
      من چندروزی هست شروع کردم..توی کنکور قبلیم.زیست الگو داشتم بگید خب
      ولی یک کلمشم نخوندم بعد الان دیدم اکثر بچه ها برتر امسال ایکیو روهم زدن الان با توجه به اینکه تستای ایکیو هم زیاده،بنظرتون از همین اولش با ایکیو بیام جلو یا اول الگو رو تموم کنم.بعد ایکیو بزنم
      برای هر فصل زیست
      اول کرامت رهپویانو نگاه کن بعد کتاب زیر ذره بینو بخون بعد تستای غیر پلاس آی کیو رو بزن در نهایت همایش الگو رو ببین
      قبل کنکور هم آزمون خیلی سبزو کار کن
      موفق باشی

امام علی(ع): زکات علم به نشر آن است

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظر من برا کسی که پایه ش ضعیفه شروع با آی کیوی گاج مناسب نیست، شما دوم و سوم رو اول با خیلی سبز شروع کنین بعدش برین سراغ آی کیوی گاج
      اگه مطالب کتاب براتون نامفهوم بود از فایل های صوتی آقای رضا امیر استفاده کنین...

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دو سه تان،
      ولی یک کلمشم نخوندم بعد الان دیدم اکثر بچه ها برتر امسال ایکیو روهم زدن الان با توجه به اینکه تستای ایکیو هم زیاده،بنظرتون از همین اولش با ایکیو بیام جلو یا اول الگو رو تموم کنم.بعد ایکیو بزنم
      اول درسنامه خیلی سبز بعد تست الگو و خیلی سبز ای کیو اولویت اخر وقتی که فول شدید

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      90%تست های iqسخته.پس بهتره اول از رو الگو یا خیلی سبز تست کار کنی بعدش بری از روiq تست بزنی.

5. Top | #20
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      سلام دو سه تان،
      سلام،به نظرم حالا که با حجم مشکل داری،اول کتابو خوب‌بخون،بعد از ای کیو تستای کنور که‌ساده ترن ومادرند حل کن ،بعد برو سراغ تستای تالیفیش،
      به نظرم همین یه کتاب کافیه به شرطی که برگشت به کتاب و‌رفع اشکال با کتاب درسی تو برنامه ات باشه
      کلا ایکیو نسبت به بقیه کتاب تستا کتاب معقول تریه
      telegram.me/masirgroup

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نميدونم بعضي از دوستان چجوري منابع متعدد پيشنهاد ميدن!
      افراد موفق زيادي هستن كه بعد كنكور گفتن چند تا منبع خوندن و نتيجه ي خوبي هم داشتن!
      اين درست!
      ولي عايا اونام از همون اول همه رو خريدن و موازي با هم خوندن؟؟!!!!
      تا جايي كه من ميدونم در بيشتر مواقع اينطور نبوده!معمولا اول يه منبع رو تموم ميكنن و فول ميشن بعدش دنبال منبع بعدي هستن!اونم با توجه به توانايي ها و زمانشون انتخاب ميكنن
      اينكه همين اول راه، دورتونو با كتاباي رنگ و وارنگ شلوغ كنيد فقط مسير موفقيتتون رو ناهموار يا شايدم سَد ميكنيد!
      اونم با شرايطي كه خيليا توي خوندن زيست كُند هستن!
      كمتر كسي پيدا ميشه كل تستاي الگو رو بزنه(معمولا زوج و فرد ميكنن!)
      حالا دوستان ميان ميگن اول الگو بعدشم آي كيو و...
      بهينه كار كنيد زيست تنها درس كنكور نيست!
      گاج شعار خيلي خوبي داشت:
      به جاي اينكه چند كتاب بخونيد!1كتاب رو چند بار بخونيد!(با اندكي تغيير:دي)
      حالا اگه دوست داشتيد با ايده هاي الگو آشنا بشيد! موج آزمونش هس كه بازم به وقتش(موقعي كه تموم كرديد)خيلي مفيدِ
      وقت بيشتر داريد هر2ش!
      ولي كمتر كسي پيدا ميشه كه وقتش اونقد زياد باشه كه چندين منبع اصلي بخونه!
      منطقي حركت كنيد
      ذوق زده نشيد
      كتاب زياد موفقت نمياره!

7. Top | #22
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      نميدونم بعضي از دوستان چجوري منابع متعدد پيشنهاد ميدن!
      افراد موفق زيادي هستن كه بعد كنكور گفتن چند تا منبع خوندن و نتيجه ي خوبي هم داشتن!
      اين درست!
      ولي عايا اونام از همون اول همه رو خريدن و موازي با هم خوندن؟؟!!!!
      تا جايي كه من ميدونم در بيشتر مواقع اينطور نبوده!معمولا اول يه منبع رو تموم ميكنن و فول ميشن بعدش دنبال منبع بعدي هستن!اونم با توجه به توانايي ها و زمانشون انتخاب ميكنن
      اينكه همين اول راه، دورتونو با كتاباي رنگ و وارنگ شلوغ كنيد فقط مسير موفقيتتون رو ناهموار يا شايدم سَد ميكنيد!
      اونم با شرايطي كه خيليا توي خوندن زيست كُند هستن!
      كمتر كسي پيدا ميشه كل تستاي الگو رو بزنه(معمولا زوج و فرد ميكنن!)
      حالا دوستان ميان ميگن اول الگو بعدشم آي كيو و...
      بهينه كار كنيد زيست تنها درس كنكور نيست!
      گاج شعار خيلي خوبي داشت:
      به جاي اينكه چند كتاب بخونيد!1كتاب رو چند بار بخونيد!(با اندكي تغيير:دي)
      حالا اگه دوست داشتيد با ايده هاي الگو آشنا بشيد! موج آزمونش هس كه بازم به وقتش(موقعي كه تموم كرديد)خيلي مفيدِ
      وقت بيشتر داريد هر2ش!
      ولي كمتر كسي پيدا ميشه كه وقتش اونقد زياد باشه كه چندين منبع اصلي بخونه!
      منطقي حركت كنيد
      ذوق زده نشيد
      كتاب زياد موفقت نمياره!
      تشکر.ولی اکثر بچه ها که باهاشون مصاحبه شده الگو رو تموم کردن ایکیو رم زدن اخه چجووریییییی تازه بعضیا خیلی سبزم زدن
      I'm coming

8. Top | #23
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      شما که پشت کنکوری هسی به نظرم اول کتاب درسی رو درست بخون(در حد1 ساعت) بعد بر الگو تست های فرد رو بزن بعد آیکیو هم همین کار رو بکن و تست های فرد رو بزن
      میمونه تست های زوج!
      اگه قلمچی بری میبینی که فک کنم 3 دور مرور میشه درس ها خب شما برای اون درس خاص مثلا گیاهی سوم فصل 9 که نمیتونی تو دو هفته این همه تست بزنی(البته میتونی به شرط اینکه بعضی درس ها مثل دینی و ادبیات و... رو بذاری کنار و نخونی)
      توی دور 2 میتونی تست های زوج رو بزنی و توی دور سوم هم مرور اون سوالات یا نکاتی رو که علامت زدی رو داشته باشی
      حتی اگه خرخونی کنی و با پشتکار بری جلو به نظر من خیلی سبز و مهروماه رو هم میتونی کار کنی

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

تشکر.ولی اکثر بچه ها که باهاشون مصاحبه شده الگو رو تموم کردن ایکیو رم زدن اخه چجووریییییی تازه بعضیا خیلی سبزم زدن
      قيد اكثر رو قبول ندارم! حتي اگرم درست بگيد بازم دليل قانع كننده اي نيست!
      دوستاني كه اينجا هستن و تجربياتشون رو به اشتراك گذاشتن فقط تعدادي از رتبه هاي برتر هستن!چه بسا كه خيلي از همين دوستان اگر مثل باقي افراد از فضاي مجازي دور بودن با همون1منبع جلو ميرفتن و تعدد منابع كمتر بود چون آشنايي با منابع متفاوت كمتر بود و حتي شايد رتبه هاي بهتري هم داشتن!
      الان تو اين انجمن روزانه كلي پست درباره ي منابع هس خودتون ببينيد !با كلي نظرات متفاوت!آدم سستي باشي ترغيب ميشي كتابي كه تهيه كردي رو بندازي كنار و منبع جديد بخري يا چند تايي كار كني!
      ولي نكنيد اين اشتباه رو!

10. Top | #25
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      قيد اكثر رو قبول ندارم! حتي اگرم درست بگيد بازم دليل قانع كننده اي نيست!
      دوستاني كه اينجا هستن و تجربياتشون رو به اشتراك گذاشتن فقط تعدادي از رتبه هاي برتر هستن!چه بسا كه خيلي از همين دوستان اگر مثل باقي افراد از فضاي مجازي دور بودن با همون1منبع جلو ميرفتن و تعدد منابع كمتر بود چون آشنايي با منابع متفاوت كمتر بود و حتي شايد رتبه هاي بهتري هم داشتن!
      الان تو اين انجمن روزانه كلي پست درباره ي منابع هس خودتون ببينيد !با كلي نظرات متفاوت!آدم سستي باشي ترغيب ميشي كتابي كه تهيه كردي رو بندازي كنار و منبع جديد بخري يا چند تايي كار كني!
      ولي نكنيد اين اشتباه رو!
      نه، کلا همون روز ک تاپیک زدم پشیمون شدم گفتم خودم ک الگو دارم اول همین الگو تموم شد بعد میرم سراغ ایکیو
      اقا اکثر نه شما بگو نصف خو کار کردن دیگه این چجوریش واسم سواله
      I'm coming

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان من کلا زیست رو با الگو یاد گرفتم. الان تستاشو بالای ۷۰ میزنم. مشاورم اصرار داره که یه منبع سطح بالاتر هم کار کن.

با توجه به زمان باقیمونده، به نظر شما الگو رو دیگه کنار بذارم و بچسبم به آیکیو، یا اینکه الگو بمونه و در کنارش سه سطحی کار کنم؟ (نظام قدیم)

12. Top | #27
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonnet نمایش پست ها
      دوستان من کلا زیست رو با الگو یاد گرفتم. الان تستاشو بالای ۷۰ میزنم. مشاورم اصرار داره که یه منبع سطح بالاتر هم کار کن.

با توجه به زمان باقیمونده، به نظر شما الگو رو دیگه کنار بذارم و بچسبم به آیکیو، یا اینکه الگو بمونه و در کنارش سه سطحی کار کنم؟ (نظام قدیم)
      الگو رو فقط سوالای علامتدار و غلط زده رو کار کن سوالی که درست زدی نیازی نیست
      سه سطحی رو کار کن
      یه نگاه به تانک تست تختیه ساه هم بنداز من فایل پی دی افش رو دارم تو چاپ جدیدش سوالای خوبی داره

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن