خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم بهتره

رأی دهندگان
    29. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • مکانیک علم وصنعت

21 72.41%
    • دبیری فیزیک

8 27.59%
    صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 44
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohaa_mad نمایش پست ها
      اینو که میدونم. باید 15 یا 20 میلیون تومن گرو بزاری.
      واسم سوال بود بچه هایی که میرن اونور درس میخونن سربازی میرن اول یا اینکه میرن دیگه اصلا برنمیگردن
      وثیقه 20 تومنی مال دیپلمه هاس...لیسانسه ها بیشتره...چون بالاخره چهارسال بیشتر تو این مملکت نون خوردنهزینش بیشتره فک کنم 35
      در مورد اونم بله...وثیقه میذارن و گذرنامه میگیرن و بر هم نمیگردن...یکی دو مورد که من دیدم اینجوری بود...یعنی برنگشتن...البته فک کنم برگردن کاریشون نکنن...فقط سربازی باید برن و زندان فک کنم
      When will those dark clouds all disappear

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      دوست عزیز در این مورد اگه با دانشجوهای رشته مورد نظر در همون دانشگاهی که انتخاب کردی حرف بزنی به نظرم بهتر میتونن کمک کن اگه امکانشو داشتی حتما برو باهاشون حرف بزن.
      من همسایمون دانشجوی تربیت رجایی و خیلی تعریف میکنه{از همون چیزایی که بالا گفتم}از طرفی تو شعاع یک کیلومتری خونمون حدود 10 تایا 15 تا معلمه و همشون وضعشون خوبه وهر روز دارن ترقی میکنن{بعضیا هیچی نداشتن ولی الان ماشین عوض میکنن خونه میخرن زمین میخرن و....} وبا یه فامیلمون که مکانیک شریف خونده صحبت میکردم میگفت کار هست ولی نه برای همه{البته تو ایران}ولی بنظرم اگه کار آدم درست باشه آدمو میخوان ولی بگیر نگیر داره و بعضی جا ها به شدت به پارتی و ژن و......بستگی داره
      ببخشید سوال.شما از درامد کسایی که میرن اونور خبر دادید؟؟؟؟زندگی واقعا اونور بهتره یا یجورایی دیگه مد شده که هرکی شریف و تهران و.....بره آمریکا؟؟؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اونایی که میرن اونور - البته بستگی داره به رشته ی تحصیلیشون- اکثرا جذب بازار کار میشن. اونجا هم ممکنه یک فرد چند وقت دنبال کار بگرده ولی چون دولتشون حمایت میکنه خیلی اذیت نمیشن. خلاصه از ایران که بهتره.

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.sniper نمایش پست ها
      وثیقه 20 تومنی مال دیپلمه هاس...لیسانسه ها بیشتره...چون بالاخره چهارسال بیشتر تو این مملکت نون خوردنهزینش بیشتره فک کنم 35
      در مورد اونم بله...وثیقه میذارن و گذرنامه میگیرن و بر هم نمیگردن...یکی دو مورد که من دیدم اینجوری بود...یعنی برنگشتن...البته فک کنم برگردن کاریشون نکنن...فقط سربازی باید برن و زندان فک کنم
      الان دیپلمه ها هیچ راهی برای ادامه تحصیل در خارج ندارن جز اینکه سربازی برن اول. طبق قانون جدید

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز درآمد دبیرا الان از بعضی از مهندسا خیلییییی بیشتره
      بیشتر تحقیق کن ب نظرم
      دبیر دیفرانسیل ما حداقل روزی 4 ساعت کلاس خصوصی و یا کلاس کنکور رو داره.ایشون پارسال دبیر حسابانمون بود و من یه مدتی مریض شدم مدرسه نرفتم و مجبور شدم برای جبران عقب افتادگی کلاس خصوصی برم . تنها ساعت خالی ایشون 11 شب بود
      و هر جلسه حسابان 130 تومن گرفتن
      تازه تو تهران که فک کنم جلسه ای 250 تومنم عادی باشه
      کلاسای مدرسه رو فقط برای بیمه و بازنشستگی و اینجور چیزا میاد وگرنه با پول کلاسای کنکور بیرونش....
      از طرفی هم معلمی شغلی کاملا تکراری و یکنواخته ولی مهندسی کاملا برعکسه
      اون راحتی ها و تعطیلات و نرفتن سربازی دبیری هم خیلی ارزشمنده.برف که میاد مدارس تعطیل میشه دانش آموزا میگن جووون ولی دبیرا میگن آخخخخخخ جووووووووووون9
      ویرایش توسط IMAN7 : 04 شهریور 1396 در ساعت 01:55

6. Top | #21
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      الان دیپلمه ها هیچ راهی برای ادامه تحصیل در خارج ندارن جز اینکه سربازی برن اول. طبق قانون جدید
      چرا هنوزم راهی هست
      تاجایی که من شنیدم میرن پیام نور و معافیت تحصیلی میگیرین و سپس رهسپار دیار غرب میشن
      When will those dark clouds all disappear

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1999 نمایش پست ها
      سلام دوستان من انتخاب اولم دبیری فیزیکه و مصاحبه داره و اگه مصاحبشو قبول نشم یا به مصاحبش نرم دستگاه میری رو انتخابای بعدی و من یه جورایی دیگه مطمعنم که اگه مکانیک امیرکبیر نیارم دیگه مکانیک علم و صنعت رو میارم حالا چرا بین اینا موندم:
      1.چرا دبیری آره؟؟؟؟
      2.چرا مکانیک نه؟؟؟؟
      مکانیک .... به دلیل اینکه شما میتونی با همین مدرک علاوه بر کارهای صنعتی ، توی مدارس غیرانتفاعی هم تدریس کنید

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فقط یک سوال تو ذهنمه. اینایی که اپلای میکنن دقیقا سربازی رو چیکار میکنن؟ می پیچونن و دیگه برنمیگردن یا اینکه اول میرن سربازی بعد خارج میشن از کشور؟
      البته ببخشید که به تاپیک ربطی نداره
      یا سربازی میرن یا سربازی رو با طرح و پروژه ای از سپاه میگیرن کسر میشه یا با وثیقه20تومن میدن میرن...اغلب هم برای دکتری که علتشم مشخصه

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب اگر مکانیک علم و صنعت بخونید بعدش میتونید بعنوان یه دبیر کنکور ریاضی یا فیزیکم درس بدین...

10. Top | #25
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      مکانیک علم و صنعت
      من داداشم مهندسی مکانیک خونده دانشگاه شهید چمران.امسال تابستون فارغ التحصیل شد ولی رزومه اش اونقدر پروپیمونه و تافل داره و ازحدود دوسال پیش داره هی بررسی میکنه برای خارج کشور ریکامندشم از استاداش گرفته.با اونور ابیام در ارتباطه،فقط مشکل سربازیشه ک ما متاسفانهنه پارتی داریم نه چیزی،مجبوره بره..شما اگر بری علم و صنعت مکانیک بخونی قطعا جای پیشرفتت بیشتره از یک معلم.من پدرم دبیره.الان8ماهه اضافه کاریاشو پرداخت نکردن..حقوق گاهی دیر و زود میشه، اما شما اگر مهندس شدی .چه بخای کنکوری کار کنی چه بخای استخدام شی اگر نرم افزارهای روز دنیا کامل مسلط باشی محاله کار گیرت نیاد..حتی اگر بخای اپلای هم کنی بری اونور ک چ بهتر..موفق باشی
      I'm coming

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فقط یک سوال تو ذهنمه. اینایی که اپلای میکنن دقیقا سربازی رو چیکار میکنن؟ می پیچونن و دیگه برنمیگردن یا اینکه اول میرن سربازی بعد خارج میشن از کشور؟
      البته ببخشید که به تاپیک ربطی نداره
      انگار مبلغی رو باید به عنوان وثیقه قرار بدن .

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بقیهی دوستان هم تو بحث شرکت کنند

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من چون آدم راحت طلبی ام و عاشق فیزیک قطعا دبیری فیزیک رو انتخاب می کردم
      ولی دانشگاه فرهنگیان محیطش مثل علم و صنعت دانشگاهی نیست ممکنه جوش ناراحتت کنه
      ویرایش توسط dars : 04 شهریور 1396 در ساعت 20:44

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      داداش برادرانه میگم برو دبیری فیزیک اولا که از الان کارت مشخصه درحالی هزاران مهندس مکانیک بیکارن بعدشم سربازی نمیری بری مهندسی باید بری خدمتتتت مرد شی دو سال عمرت پر
      سوم شما یکم زرنگ باشی روی مباحث تسلط داشته باشی بتونی کنکوری تدریس کنی چندین برابر درامد مهندس در میاری فکر کن

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      سوالات مشابه این سوال برام عجیب هست و تازگی داره
      خب دوست خوبم وقتی میگین به رشته مکانیک علاقه دارین قطعا مهندسی مکانیک! مخصوصا اگر دانشگاه علم و صنعت و یا دانشگاه مطرح دیگری خودش اعتبار مدرک شماست و از این گذشته بر فرض لیسانس گرفتین و نخواستین ارشد و دکترا ایران بخونین شما میتونین امریه بگیرین خیلیا هستن که با همین امریه و فعالیت توی پروژه های دوره سربازی راه ورود به بازار کار رو پیدا کردن اصلا خود سربازی یه رزومه کاری براشون شده
      دبیری فیزیک مسلما رشته خوبی هست برای کسی که با علاقه وارد میشه ولی به نظرم یه سقف محدود پیشرفت داره و داستانش شبیه همون گروه کوهنوردها هست که تو راه قله میمومن کنار آتش گرم استراحت گاه و صعود بقیه رو نگاه میکنن
      به نظرم شما بر اساس علاقه و تواناییتون تصمیم بگیرید با مدرک مهندسی هم میتونین یک دبیر مطرح و خوب باشید یا یک مهندس خوب

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)