خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات

زبان را چه کنم؟ واسه درصد 80

سلام دوستان من زبانم در حد 55-60 درصده، ولی میخوام به 80 برسونمش، بهترین منابع کنکور توی درس زبان کدوم کتابه؟
      شبقره
      گاج
      خیلی سبز
      مبتکران
      یا...؟
      و روش مطالعه چطور؟
      راستی یه تاپیک مصاحبه با نفراتی که زبانو خوب زدن دیده بودم اگه لینک اونم بدید ممنون میشم، سرچ میکنم نمیابم
      ویرایش توسط Tia : 03 شهریور 1396 در ساعت 19:48 دلیل: عنوان

2. Top | #2

نمایش مشخصات
      LEAVE ONE WOLF ALIVE...& THE SHEEPS ARE NEVER SAFE

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ماشالله مثل اینکه همه منابع جواب میدن
      خودم یه گاج دست دو دارم؛ کنارش مبتکران کار کنم می تون

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      up

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      هر کدوم از همون کتابایی که گفتیو کامل بخونیش .... گرامر و لغت به خوبی حل شده است .... میمونه درک مطلب ... که بعدش احتمالن به تمرین بیشتر واسش نیاز داری .... ! ::: که یکی از اینارو بزن
      ++ درک مطلب مبتکران
      ++ پت و متن خیلی سبز!
      ++ نترسیم از متن شبقره
      ++ درک مطلب فــــار
      ..........................
      == > یه دونه هم کتاب 1201 لغت تکمیلی مهروماه رو هم بخونی، خوبه !

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      هر کدوم از همون کتابایی که گفتیو کامل بخونیش .... گرامر و لغت به خوبی حل شده است .... میمونه درک مطلب ... که بعدش احتمالن به تمرین بیشتر واسش نیاز داری .... ! ::: که یکی از اینارو بزن
      ++ درک مطلب مبتکران
      ++ پت و متن خیلی سبز!
      ++ نترسیم از متن شبقره
      ++ درک مطلب فــــار
      ..........................
      == > یه دونه هم کتاب 1201 لغت تکمیلی مهروماه رو هم بخونی، خوبه !
      تشکر، لغت رو به نظرتون هر روز تو برنامه م قرار بدم؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad1 نمایش پست ها
      تشکر، لغت رو به نظرتون هر روز تو برنامه م قرار بدم؟
      آره دیگه ... هم روزی نیم ساعت واسش کافیه ... :: تا وقتی یکی از همون کتابات تموم نشده ... زیاد رو گرامر و لغت و درک مطلب حساس نشو ... تموم که بشه خودت متوجه میشی گرامر و لغت رو بلدی .. شاید واسه درک مطلب به تمرین بیشتر نیازت باشه

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تشکر و ممنان

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad1 نمایش پست ها
      سلام دوستان من زبانم در حد 55-60 درصده، ولی میخوام به 80 برسونمش، بهترین منابع کنکور توی درس زبان کدوم کتابه؟
      شبقره
      گاج
      خیلی سبز
      مبتکران
      یا...؟
      و روش مطالعه چطور؟
      راستی یه تاپیک مصاحبه با نفراتی که زبانو خوب زدن دیده بودم اگه لینک اونم بدید ممنون میشم، سرچ میکنم نمیابم
      تقریبا همه ی این منابعی که میگید در هفتاد هشتاد درصد سوالات مشترکن.اون بیست سی درصد متفاوت اما...شبقره سوالات غ روتین زیادی داره.برای اونایی که بالای 90 هدف دارن مناسب تره.شهاب اناری کلا نرمال سوال میده، که خب احتمال اومدن این ها تو کنکور بیشتره.
      اما کارهایی که میتونین برای درصد خوب انجام بدین...یکی این که حتما سوالات قلمچی رو بررسی کنید.اول حل کنید، بعد غ و نزده ها و حتی درست ها رو کاملا بررسی کنید، لغت های نااشنا رو یاد بگیرید، گرامر ها رو بنویسید، سرعت رو در متن و کلوز ببرید بالا.
      سوالات خود شهاب اناری، اونهایی که تو کتاب هاش نیستن اما فکر می کنم توی سایتش میذاره هم مناسبن.
      منبع تکمیلی هم فیل رو انتخاب کنید.حدود یکی دوماه مانده به کنکور باید فیل زده بشه.اما اگر قبلش هم به این نتیجه رسیدید که زبانتون 80-90 درصد هست میتونید امتحانش کنید.
      اگر زمانی تصمیم گرفتید هدف گذاری درصد زبانتون رو به 100 برسونید، توصیه میکنم کتاب زبان تخصصی مبتکران رو بزنید

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      همون طور که قبلا هم گفتم تنها راهش مطالعه ی روزانه هست به خصوص روزانه باید کلوز و ریدینگ رو کار کنین
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezaazimi نمایش پست ها
      همون طور که قبلا هم گفتم تنها راهش مطالعه ی روزانه هست به خصوص روزانه باید کلوز و ریدینگ رو کار کنین
      کسی که الان زبان رو 60 میزنه به مطالعه ی روزانه نیاز نداره.روزانه برای دانش آموز ضعیفه یا کسی که منحصرا زبانه

12. Top | #12
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zizo نمایش پست ها
      کسی که الان زبان رو 60 میزنه به مطالعه ی روزانه نیاز نداره.روزانه برای دانش آموز ضعیفه یا کسی که منحصرا زبانه
      نخیر دوست عزیز
      من از اول سال ۱۰۰ و ۹۵ میزدم
      و مطالعه روزانه داشتم
      من ایلتس ۸.۵ دارم
      اما سبک کنکور متافوته مطالعه روزانه داشتم
      ماه اخر کار نکردم ۸۹ زدم
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نخیر دوست عزیز
      من از اول سال ۱۰۰ و ۹۵ میزدم
      و مطالعه روزانه داشتم
      من ایلتس ۸.۵ دارم
      اما سبک کنکور متافوته مطالعه روزانه داشتم
      ماه اخر کار نکردم ۸۹ زدم

این که خودتون رو مثال بزنید دلیل بر صحت حرفتون نیست.مثل اینه که من بگم روزانه مطالعه نداشتم اما تو تجربی زدم 94.7 و تو منحصرا زبان 100
      البته منکر حرفتون هم نمیشم.ممکنه این دوستمون نیاز به مطالعه روزانه داشته باشن من که مشاورشون نیستم

14. Top | #14
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zizo نمایش پست ها
      این که خودتون رو مثال بزنید دلیل بر صحت حرفتون نیست.مثل اینه که من بگم روزانه مطالعه نداشتم اما تو تجربی زدم 94.7 و تو منحصرا زبان 100
      البته منکر حرفتون هم نمیشم.ممکنه این دوستمون نیاز به مطالعه روزانه داشته باشن من که مشاورشون نیستم
      زبان اختصاصی رو ۱۰۰ زدی ؟ دست خوش

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      زبان اختصاصی رو ۱۰۰ زدی ؟ دست خوش
      نه متاسفانه.زبان عمومی منحصرا زبان رو زدم 100 و زبان اختصاصی 93 اگه اشتباه نکنم(خورده داشت)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن