خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

داوطلبان منحصرا زبان

سلام...اینجا داوطلبان منحصرا زبان داریم؟؟؟ یعنی فقط گروه ازمایشی زبانهای خارجی شرکت کنند نه گروهای دیگه.
      اگر هست یه سوال؟
      شما بالاخره اگر تو این گروه ازمون بدید و انتخاب رشته کنید دبیر یا... در بحث زبانهای خارجی میشین.مثلا من خودم دبیری زبان انگلیسی رو دوست دارم.
      چه دلیلی باعث شده که فقط و فقط شما در کنکور اینده در این گروه ازمون بدید؟؟ایا گروهای دیگه بهتر نیستند؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      UP

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      UP

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      با اجازتون من به جای این قشر عزیز ج سوالتون رو میدممن خودم یکی از کسایی بودم که اولین بار قصدم فقط منحصرا زبان بود اما خب خانواده اجازه ندادن(آرزوی پزشکی در سر داشتند).اصولا بچه هایی که فقط منحصرا زبان میدن و اونایی که منحصرا زبان انتخاب رشته می کنن چهار پنج دسته هستن.
      1-اون دسته ی از دوستان که واقعا علاقه مند به مترجمی یا ادبیات هستند.مخصوصا زبان هایی به جز انگلیسی، یعنی صرفا جهت علاقه میان این رشته
      2-اون دسته ای هستن که به هدف شغل اینده میان این رشته.تعداد زیادیشون میخوان توی سفارت خونه ها یا دارالترجمه ها یا اموزشگاه های زبان کار کنن
      3-اون دسته ای هستن که قصد مهاجرت رو دارن و زبان کشور مقصد رو یاد میگیرن.
      4-اون دسته ای که قصد کار پژوهشی یا تدریس(استاد دانشگاه) رو دارن، که البته اینو همه ی رشته ها دارن
      5-یه دسته ی دیگر هم هستن که به دلیل ناتوانی در سایر رشته ها میان انحصرا زبان.(دوست نداشتم این شکلی بگم اما خب...اینا دسته ای هستن که توانایی ادامه تحصیل در رشته ی ریاضی و تجربی رو ندارن، که معمولا در فنی و انسانی هم زیادن)
      طبیعیه که دسته های دیگری هم هستن با دلایلی دیگر...

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      یه دسته دیگه هم هستن که کنکورو میدن
      کسایی که میخوان ببینن تو کنکور زبان رتبشون چند میشه
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن