خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

كتاب زيست زير ذره بين جامع

سلام دوستان
      كساني كه از كتاب زير ذره ذره بين زيست شناسي جامع استفاده كردن نظرشون در مورد اين كتاب براي درسنامه با توجه به اين كه همون كتاب درسيه چيه ؟
      ممنون
      ویرایش توسط AshkanAmjad : 02 شهریور 1396 در ساعت 15:49

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کیفیت تصاویرش افتضاح هست

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط METTIX نمایش پست ها
      کیفیت تصاویرش افتضاح هست
      بله متاسفانه کیفیت تصویرا خیلی بده به خاطر چاپه بدشه ...

ولی کلا کتاب خیلی خوبیه دیگه نیازی نداری قصه حسین کرد شبستریو از رو خ سبز یا فاگو بخونی
      .H.O.L.D.
      Hold On , Pain Ends

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه نگاهی به کتابنامه های مهر و ماه بنداز کیفیت تصاویرشم عالیه نکات و چنتا تستم آورده

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      هیچ کتابی جای کتاب درسی رو نمیگیره ........ به خصوص کتابی که بخاد اداشو در بیاره ....
      .......
      حتی اگه به خود کتاب درسی هم دسترسی ندارین ...... Pdf ش رو از نت بگیرین بخونید خیلی بهتره

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      هیچ کتابی جای کتاب درسی رو نمیگیره ........ به خصوص کتابی که بخاد اداشو در بیاره ....
      .......
      حتی اگه به خود کتاب درسی هم دسترسی ندارین ...... Pdf ش رو از نت بگیرین بخونید خیلی بهتره

این خود کتاب درسیه ها فقط نکته های خوبی اضافه شده بهش + هایلایتای قید ها کارو واقعا راحت کرده
      .H.O.L.D.
      Hold On , Pain Ends

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aloneboy051 نمایش پست ها
      این خود کتاب درسیه ها فقط نکته های خوبی اضافه شده بهش + هایلایتای قید ها کارو واقعا راحت کرده
      اینو میدونم که میگم گل من ... ! ... بازهم خود کتاب درسی چاپ شده آموزش پرورش و حتی اون فایل pdf ش خیلی بهتره !

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چه کاریه چهل پنجاه تومن بدی به کتاب درسی دوباره!

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kurdish boy نمایش پست ها
      چه کاریه چهل پنجاه تومن بدی به کتاب درسی دوباره!
      چون من رشتم رياضي بودم و كتاب رشته تجربي رو هم ندارم . تازه قيمتش هم پايين تر از اين كه برم كتاباي درسي زيست رو بخرم پايين تر در مياد . بعد براي شكل هاي كتاباي درسي كه گفتن كيفيتش پايينه خب شكل ها رو از روي پي دي اف كتاب ميبينم اين طور بهتر نيست

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AshkanAmjad نمایش پست ها
      چون من رشتم رياضي بودم و كتاب رشته تجربي رو هم ندارم . تازه قيمتش هم پايين تر از اين كه برم كتاباي درسي زيست رو بخرم پايين تر در مياد . بعد براي شكل هاي كتاباي درسي كه گفتن كيفيتش پايينه خب شكل ها رو از روي پي دي اف كتاب ميبينم ������ اين طور بهتر نيست
      الان اومدم بهت توصیه میکنم کتاب نامه مهروماه روتهیه کنی به جای زیر ذره بین خودت نمونه پی دی اف هردوتاشونو ببین.

11. Top | #11
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      زیست زیر ذره بین خوبه ولی مهروماه بهتره...زیر ذره بین کیفیت شکلهارو به دلیل نامعلومی آورده پایین...مهروماه بهتره و یه سری نکته هم کنار کتاب اضافه کرده که بد نیست
      When will those dark clouds all disappear

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AshkanAmjad نمایش پست ها
      سلام دوستان
      كساني كه از كتاب زير ذره ذره بين زيست شناسي جامع استفاده كردن نظرشون در مورد اين كتاب براي درسنامه با توجه به اين كه همون كتاب درسيه چيه ؟
      ممنون
      سلام
      ببین این کتاب خیلی چیز شاخی نیست! که فکر کنید الان اونو بخونین دیگه تموم هرچی نکته باشه گفته نه اصلا اینجوری نیست... بعضی فصول واقعا انگار فقط متن کتابه هیچ نکته یی نیاورده مثل فصل ۸ سال سوم!
      یک بدی دیگه که داره اینه تصاویر رو واقعا خراب کرده که باید از کتاب درسی استفاده کرد البته شکل هایی مثل نمودارها و چیزایی که با دوربین گرفته نشدن وضوحش از خود کتاب بیشتره
      اما خوبیاش
      اول اینکه تمامی قیود و کلمات تأکیدی مهم رو خط کشیده( خط نکشیده از قید هم داره اما اصولا اونا مهم نیستند)
      بعضا سعی کرد مثال نقص کار کنه
      و بعضی اوقات نکات واقعا خوبی رو میگه که توی الگو نیست(البته اونقدر هم نیستاا) و هر سه تا چهار صفحه بعلت حذف بیشتر بدانید ها فضا برای نکته نویسی داره البته حاشیه نویسی توپی هم میتونی بکنی چون فضاش واقعا بازه
      سعی کرده تست های کنکور که نکته یی توشون بوده رو هم واسه هر صفحه بیاره البته واسه ژنتیک سال سوم هیچ نکته یی و تست کنکوری نیاورده کلا!
      اما خدایش من زیاد راضی نیستم ازش شیمی جامع زیر ذره بین خیلی کامل تر تألیف شده حداقل ممکن سعی کرده تست هارو تحلیل کنه و واقعا لغت زیر ذره بین به زیستش نمیخوره اما شیمی چرا که نه( البته شیمی هم مشکلاتی مثل افتضاح بودن تصویر اینا داره ولی از نظر جامعیت از زیست جامعشون بهتره!)
      واسه من که مفتی بود(!) اما من بودم پولشو نمیدادم! تازه من سال به سال گرفتم که اگر قیمت روی جلد حساب کنی میشه ۸۶ت! باز جامع ۵۴ت هست
      موفق باشی

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من تو این سبک کتابنامه رو استفاده کردم و اگر یه ذره چشم پوشی داشته باشیم از نظرم حرف نداشت
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بعضي از دوستان حرفاي خنده داري ميزنن!مثلا ميگن چه كاريه 40-50بدي كتاب درسي
      يا ميگن خود كتاب درسي بهتره(اين نسخه پيچيدن و تعميم دادن به همه رو نميفهمم!)
      البته به هيچ عنوان قصد توهين يا تمسخر ندارم!صرفا ميگم حرفاشون خنده داره!
      انگار كه مورد استفاده ي كتاب رو نميدونن!
      اين كتاب،كتاب خيلي خوبيه و براي2دسته استفاده ميشه:

1-اونايي كه بخوان روش خوندن صحيح زيست رو زودتر ياد بگيرن!بدونن قيد مهمه ميتواند مهمه و ...(اين كتاب سرنخ رو ميده بهتون و تا1جاي خوبي هم همراهي تون ميكنه ولي از 1جا به بعد خودتونيد كه بايد ريزتر از مولف با توجه به تستاي كنكور رو مطالب كتاب درسي ريز بشيد!)
      2-دوستان فارغ التحصيلي كه كتاب درسي بروز رو بخوان(يعني منطبق با منابع كنكوري كه در حال برگزاري هس)

خود كتاب درسي هس با1سري مزيت ها و البته اندكي معايب(مثل اندك نكات اشتباهي كه ذكر شده و كيفيت كم تصاوير كه دست ناشر نبوده تقصير سازمان تاليف كتاب درسي هس كه نسخه ي pdf اصلي رو در اختيار كسي نميذاره) و به هيچ عنوان نميشه ردش كرد
      به هيچ عنوان هم نميشه واسه كسي الزامش دونست(چون كه اين خود كتاب درسي هس حالا يا از سبك اين بيشتر خوشت مياد و از اين استفاده ميكني يا همون كتاب هايي كه آموزش پرورش داده)
      اين كتاب منبع كمك درسي نيست!منبع درسي هس!كتاب درسي هس با1قيافه ي ديگه!
      _________
      به عنوان مقايسه با كتابنامه ي مهروماه بايد بگم اينو بيشتر ميپسندم چون بر خلاف مهروماه زيادي شلوغش نكرده
      مهروماه اشتباهات به مراتب بيشتري داري
      شكل صفحه ها رو عوض كرده ولي با حفظ امانت متن( كه اينو درست نميدونم!!هر چي شبيه تر به كتاب درسي بهتر!)
      مهروماه يه جورايي اومده چكيده ي فاگوزيست+كتاب درسي رو ريخته داخل 1كتاب( از نظر حجمي نه اينكه تقليد از متن مولف) اين كار، شلوغيِ بي مورد و نادرستي هس و توصيه نميشه با اينكه منبع بدي نيست ولي وقت دانش آموز رو ميگيره و از مسير اصلي يه مقدار دورش ميكنه!(البته بازم به مسير بر ميگرده!برخلاف فاگوزيست كه فرد رو به راهش بر نميگردونه مگر اينكه خود فرد با كنار گذاشتنش برگرده)

ویرایش توسط M o h a m m a d : 03 شهریور 1396 در ساعت 12:53

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kurdish boy نمایش پست ها
      الان اومدم بهت توصیه میکنم کتاب نامه مهروماه روتهیه کنی به جای زیر ذره بین خودت نمونه پی دی اف هردوتاشونو ببین.
      آره واقعا عالیه فقط کاش نکاتش بیشتر بشه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن