خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

آغاز انتخاب رشته‌ با آزمون دانشگاه آزاد از پنجشنبه/ امکان انتخاب 20 رشته محل

آغاز انتخاب رشته‌ با آزمون دانشگاه آزاد از پنجشنبه/ امکان انتخاب 20 رشته محل

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از آغاز انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد از روز پنجشنبه 17 مرداد ماه خبر داد.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ناصر اقبالی با اعلام این خبر، گفت: انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد شامل دکتری حرفه‌ای، کاردانی ناپیوسته رشته‌های گروه علوم پزشکی و کارشناسی پیوسته رشته‌های پزشکی و غیرپزشکی از روز پنجشنبه 17 مردادماه آغاز می‌شود و تا پایان مردادماه ادامه دارد.

وی افزود: داوطلبان می‌توانند با توجه به کارنامه خود که از طریق سایت سازمان سنجش دریافت کرده‌اند، نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.

وی در خصوص این دسته از متقاضیان، گفت: داوطلبان رشته‌های با آزمون باید به سایت مرکز آزمون به نشانی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه و با توجه به گروه آزمایشی خود و براساس علاقه 20 رشته محل را انتخاب کنند.

اقبالی افزود: پذیرش دانشجو در انتخاب‌های 20گانه داوطلبان صرفاً با اولویت نمره کل خواهد بود و درج یک رشته محل در انتخاب اول مزیت رقابتی را برای داوطلبان به همراه نخواهد داشت، بنابراین به داوطلبان توصیه می‌شود صرفاً براساس علاقه خود نسبت به انتخاب رشته شهرها اقدام کنند.

وی ادامه داد: اسامی قطعی پذیرفته شدگان در شهریورماه اعلام خواهد شد و پذیرفته شدگان می‌توانند پس از اعلام نتایج که از طریق مرکز آزمون انجام می‌شود به واحدهای مربوطه مراجعه کنند.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد در پایان توصیه کرد: داوطلبان می‌توانند در صورت مواجه شدن با هر سؤال یا ابهامی به سایت | روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه کنند و در قسمت پرسش و پاسخ سؤال خود را مطرح کنند و یا به نشانی الکترونیکی porsesh@azmoon.net ایمیل خود را ارسال کنند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی اطلاع ندارهکارت اعتباری ثبتنام ازمون ازاد دیگ رو سایت قرار نمیگیره تا کسایی ک قبلا ثبتنام نکردن الان برا انتخاب رشته هاش بخرن؟؟؟؟؟؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام میخواستم بدونم بارتبه 7400منطقه2 میتونم ازادپزشکی قبول شم؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها دانشگاه آزاد رو اینجا فک نکنم کسی بدونه
      گفتم بیاید اینجا که سوالتونو بفرستینporsesh@azmoon.net
      تا خود کارشناسای دانشگاه آزاد راهنمایی تون کنن
      فقط سوالای مشاوره ای نپرسین
      بپرسین نمره ی کل قبولی واسه پزشکی از چن هست
      شرایط و اینا رو بپرسین

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      علاوه بر اون ایمیل میتونید از لینک زیر سوال خودتونو بپرسید
      | روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      ببخشید من در خرداد ماه از طریق سایت سنجش در کنکور کاردانی فنی حرفه ای رشته کامپیوتر ثبت نام کردم و دانشگاه های دولتی مورد نظرم رو انتخاب کردم
      حالا اگه من بخوام برای دانشگاه های ازاد هم شرکت کنم چیکار باید بکنم؟ ایا این ثبت نامی که از 17 مرداد شروع میشه به رشته من هم مربوط میشه؟ من اصلا نمیدونم کی کارت های کاردانی فنی حرفه ای توضیع میشه و اصلا محل ازمونمون کجاست؟ اخه از اون موقع تا حالا هیچ چیزه جدیدی در بخش کاردانی فنی حرفه ای سایت سنجش گفته نشده....همش در مورد سراسری هاست
      میشه یه راهنماییم بکنین در این باره که اصلا نحوه برگزاری ازمون چجوری؟ ایا ازمون دانشگاه های دولتی با دانشگاه ازاد یکیه؟ یا سوا سواست؟ایا من باید یه بار دیگه در دانشگاه های ازاد ثبت نام کنم؟
      میشه یه کمک کامل در مورد این موارد کنید خیلی ممنونم دوستان

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      "
      درج یک رشته محل در انتخاب اول مزیت رقابتی را برای داوطلبان به همراه نخواهد داشت، بنابراین به داوطلبان توصیه می‌شود صرفاً براساس علاقه خود نسبت به انتخاب رشته شهرها اقدام کنند.
      "
      منظور از این جمله چیه؟؟؟ یعنی سیستم پذیرش آزاد هم مثل سراسری شده و انتخاب اول همه رو بررسی نمیکنن؟؟؟

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tanhaei نمایش پست ها
      "
      درج یک رشته محل در انتخاب اول مزیت رقابتی را برای داوطلبان به همراه نخواهد داشت، بنابراین به داوطلبان توصیه می‌شود صرفاً براساس علاقه خود نسبت به انتخاب رشته شهرها اقدام کنند.
      "
      منظور از این جمله چیه؟؟؟ یعنی سیستم پذیرش آزاد هم مثل سراسری شده و انتخاب اول همه رو بررسی نمیکنن؟؟؟
      یعنی کل رشته های فرم انتخاب رشته داوطلب ها به ترتیب رتبه بررسی میشه و مثل گذشته انتخاب اوّل نسبت به سایر انتخاب ها اولویّت نداره.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امسال فکر کنم دانشگاه ازاد هم مثل سراسری سهمیه بومی داشته باشه ؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن