خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 39
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      موضوع سر اینه که ایا یه شخصی که چن تا مسئله ریاضی و فیزیک حل میکنه یا یه متن زبان میزنه یا قرابت ادبیات توانایی اینو داره که پزشک شه؟ ایا ورودی ها پزشکی از نظر روحی و روانی برسی میشن یا از نظر روابط عمومی و اجتماعی یه دانشجوی پزشکی سنجیده میشه ؟ ایا هیچ نوع سنجش بررسی سلامتی جسمی از اینا گرفته میشه؟...........یا فقط با چن تا سوال چهار جوابی و اونم با چیزای احمقانه ای مثل معادله ی بیضی و نمیدونم قوانیین نیوتون طرف میره تا پزشکی بخونه! راه حل اینه که کنکور تجربی فقط بشه زیست و زبان 100 تا سوال همین + مصاحبه ای که توی اون 5-6 تا دکتر نشستن تا بررسی کنن ایا این ادم صلاحیت پزشک شدن رو داره یا نه!

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza16 نمایش پست ها
      موضوع سر اینه که ایا یه شخصی که چن تا مسئله ریاضی و فیزیک حل میکنه یا یه متن زبان میزنه یا قرابت ادبیات توانایی اینو داره که پزشک شه؟ ایا ورودی ها پزشکی از نظر روحی و روانی برسی میشن یا از نظر روابط عمومی و اجتماعی یه دانشجوی پزشکی سنجیده میشه ؟ ایا هیچ نوع سنجش بررسی سلامتی جسمی از اینا گرفته میشه؟...........یا فقط با چن تا سوال چهار جوابی و اونم با چیزای احمقانه ای مثل معادله ی بیضی و نمیدونم قوانیین نیوتون طرف میره تا پزشکی بخونه! راه حل اینه که کنکور تجربی فقط بشه زیست و زبان 100 تا سوال همین + مصاحبه ای که توی اون 5-6 تا دکتر نشستن تا بررسی کنن ایا این ادم صلاحیت پزشک شدن رو داره یا نه!
      ببین بحث استارتر تاپیک اصلا رو این چیزی که تو بحث می کنی نیست
      ولی فک کنم از وضع جامعه و وضع مصاحبه هایی که میگیرن خبر نداری که فقط برای قبولی در مصاحبه باید پارتی بازی و پول و ریاکاری بلد باشی تا قبول شی بعدش هم طی مصاحبه همون فرزند آقا زاده ها قبول میشن نه من و شما

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ​البته شما سهمیه دارید باید هم دعا کنید این پزشکی هم مصاحبه ای بشه

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirh نمایش پست ها
      ببین بحث استارتر تاپیک اصلا رو این چیزی که تو بحث می کنی نیست
      ولی فک کنم از وضع جامعه و وضع مصاحبه هایی که میگیرن خبر نداری که فقط برای قبولی در مصاحبه باید پارتی بازی و پول و ریاکاری بلد باشی تا قبول شی بعدش هم طی مصاحبه همون فرزند آقا زاده ها قبول میشن نه من و شما
      نه دیگه هدف از این حرفا اینه که کنکور خیلی مضره و باید حذف بشه یعنی باید چون اصلا نابود کرده چن تا نسلو....
      چرا خوب میدونم همون بند پ اس ولی این شیوه ای هست که تو خیلی از کشورای مدرن میکنن منظورم مصاحبه علمی و شخصیتی بود نه ریاکاری هایی که شما میگی مال مصاحبه های عقیدتی ایناس.

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نه دیگه هدف از این حرفا اینه که کنکور خیلی مضره و باید حذف بشه یعنی باید چون اصلا نابود کرده چن تا نسلو....
      چرا خوب میدونم همون بند پ اس ولی این شیوه ای هست که تو خیلی از کشورای مدرن میکنن منظورم مصاحبه علمی و شخصیتی بود نه ریاکاری هایی که شما میگی مال مصاحبه های عقیدتی ایناس.
      کشور ما چه اش مدرن هست که گزینش دانشجوش بر اساس صلاحیت علمی باشه؟
      اولین سوالشون تو مصاحبه ولایت فقیه را تعریف کنید.
      دومین.........ولش کن
      براساس اینا میفهمن که پزشک خوبی هستی یا نه

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirh نمایش پست ها
      ​البته شما سهمیه دارید باید هم دعا کنید این پزشکی هم مصاحبه ای بشه
      شما تاپیک رو از موضوع اصلیش منحرف میکنی!

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببینین دوستان من نمیدونم چرا میگن کنکور حذف شه!اول ببینیم کنکور یعنی چی؟ خب یعنی ازمون ورودی دانشگاه.ببخشید خیلی معذرت میخوام بدون ازمون وروردی میشه پذیرش داشت؟حذف کنکور یه چیز کاملا مسخرس.30هزار تا معدل بیست 20 پزشکی تهران میخواند .این ازمون ورودی یا کنکور نمیخواد؟!!!!دانشگاه های امریکا که جزو ده دانشگاه برتر دنیا هستند دارند کنکوری برگزار میکنند بنام sat.هزار تاثیر معدلم باشه بازم کنکور خواهد ماند. دانشگاه های پر متقاضی ازمون ورودی میخواهد

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کنکور میمونه ولی تاثیر سوابق تحصیلی بیشتر میشه
      تاچند سال اینده 70 درصد برحسب سوابق تحصیلی میشه و 30 درصد بر حسب ازمون

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad114 نمایش پست ها
      کنکور میمونه ولی تاثیر سوابق تحصیلی بیشتر میشه
      تاچند سال اینده 70 درصد برحسب سوابق تحصیلی میشه و 30 درصد بر حسب ازمون
      اره عالیه یادش بخیر کلاس ما از 30 نفر 20 تا شون تقلب می کردن همه هم 20 میشدن من که موافق سوابق تحصیلیم(حرف هام رو با طعنه گفتم)

10. Top | #25

نمایش مشخصات
      این خان از بست ویرانه است
      نگاه کنین اولا انتخاب رشته بر اساس آینده ی شغلی صورت میگیره تو کشور نه علاقه و استعداد
      پس همه رشته های پر درآمد یا رشته هایی که آینده ی کاری تضمین شده دارن رو میخوان
      در نتیجه سیستم تفکیک از دبیرستان هیچ وقت جواب نمیده همونطور که هدایت تحصیلی با شکست مواجه شد
      اینجا میمونه یه آزمون 4 ساعته ی پر استرس به نام کنکور
      هیچ کاریش نمیشه کرد تقریبا
      پس هر جور میزنن باید رقصید
      LEAVE ONE WOLF ALIVE...& THE SHEEPS ARE NEVER SAFE

11. Top | #26
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aries نمایش پست ها
      این خان از بست ویرانه است
      نگاه کنین اولا انتخاب رشته بر اساس آینده ی شغلی صورت میگیره تو کشور نه علاقه و استعداد
      پس همه رشته های پر درآمد یا رشته هایی که آینده ی کاری تضمین شده دارن رو میخوان
      در نتیجه سیستم تفکیک از دبیرستان هیچ وقت جواب نمیده همونطور که هدایت تحصیلی با شکست مواجه شد
      اینجا میمونه یه آزمون 4 ساعته ی پر استرس به نام کنکور
      هیچ کاریش نمیشه کرد تقریبا
      پس هر جور میزنن باید رقصید
      به نظر من یه کاریش میشه کرد
      یکی به قول دکتر سبطی بیان گزینه هارو نمره بندی کنند تا کسی که توی تله میوفته بازم نمره ای بگیره نه اینکه ازش کم شه...........خب مشکل این اینه که تفکیک بچه ها سخت میشه پس به نظر من چند بار باید کنکور بگیرند و میانگین نمره شو حساب کنند اینطوری دیگه کسی استرس نداره......اصلا خیلی نامردیه که من مثلا 8000 تا تست فیزیک زدم واسه کنکورم و بعد بخوام با 30 تا تست سنجش بشه فیزیکم خب توی اون 30 ت ممکنه خیلی ابعاد دیده نشه ولی اگه مثل سه بار کنکور بگیرن هم استرس کمتره هم ابعاد مختلف بررسی میشه و نمره واقعی دانش اموز بدست میاد

12. Top | #27
      TAT
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      حذف کنکور هم راه حل داره

حتما میشه کنکورو از ایران کند

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

هر دم از این باغ بری میرسد ...

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من کنکور تقریبا بدترین راه تفکیک دانش آموزهاست.چه قدیم که تشریحی بوده چه الان که تستیه البته الان خیلی بدتر شده...
      من فکر می کنم مصاحبه تخصصی وسوابق تحصیلی به شرطی حرفی توش درنیاد راه خیلی بهتریه.اولا می شه داوطلب رو سنجید که واقعا چیزی بارش هست یا با ده بیست سی چهل سرجلسه یه درصدی آورده ، دوما اگه براساس سوابق باشه بالاخره امتحانا یک ماه طول می کشه یکیشم خراب کنی ده تا دیگه هست.
      ولی این روشها هم ایراد داره.مصاحبه حضوری هم احتمالش خیلی بالاست که کسی پیروز ازش بیرون بیاد که خوش سرزبان و بااعتماد به نفس باشه یا مصاحبه گیرنده از یکی خوشش نیاد و قبولش نکنه...سوابق هم که مشکلش تقلب عجیب و غریب و گسترده س.
      ولی کلا کنکور خیلی روش بدیه.می شه روشهای خیلی بهتری پیدا کرد،من حس می کنم مدیران آموزشی خیلی حال و حوصله حذف کنکور و انتخاب یه شیوه بهتر رو ندارن چون بالاخره کلی ایده می خواد،کلی زحمت می خواد.می گن حالا فعلا با همین فرمون می ریم جلو مدیر بعد از ما که اومد کار رو درست کنه!

15. Top | #30
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شاید تکراری باشه ولی اونایی که ندیدن ببینن! نمیدونم به تایپیک ربطی داره یا نه! گویا مشکل از ریشست! http://www.aparat.com/v/hHl19/%D9%81...B1%D8%A7%D9%86
      البته کاملش اینه که اون ویدیو بالایی خلاصه اینه:http://www.aparat.com/v/72xzh/%D8%AE...2%D8%B4_%D9%88
      حرف دل خیلیا!
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir
      ویرایش توسط amin1441 : 01 شهریور 1396 در ساعت 12:16

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن