خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 101112 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 198
    1. Top | #151
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa20 نمایش پست ها

نه فقط تست نه
      مثل سال قبل بخونید
      ولی میتونید ی کم از ازمونا جلوتر بندازید خودتون رو دروس زیست و شیمی رو در حد یک فصل اینا
      فقط تست نه ؟! چرااا
      من تو شیمی و فیزیک و ریاضی مشکل آموزش ندارم فقط یه دوره کوچولو میخوام اون قسمت حفظیاش رو انجام بدم...!
      من فک میکردم ففط تست بزنم بهتره...!!
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      قیامت کرده ای زین قد و قامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      به قد قامت بماند تا قیامت
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

2. Top | #152
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadMahdi14 نمایش پست ها
      فقط تست نه ؟! چرااا
      من تو شیمی و فیزیک و ریاضی مشکل آموزش ندارم فقط یه دوره کوچولو میخوام اون قسمت حفظیاش رو انجام بدم...!
      من فک میکردم ففط تست بزنم بهتره...!!
      نه چون این تصور اشتباست که چون سال دوم هستید دیگه متن و درسنامه نخونید چون مطالب فرارن و فراموش میکنید هر قدر هم که قوی باشید

3. Top | #153
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa20 نمایش پست ها

نه چون این تصور اشتباست که چون سال دوم هستید دیگه متن و درسنامه نخونید چون مطالب فرارن و فراموش میکنید هر قدر هم که قوی باشید
      متشکرم که راهنمایی کردید
      قشنگ داشتم خودمو مینداختم تو چاه
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

4. Top | #154
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      متشکرم...!
      بعد سر این کسی که جلو زده بود چی اومد؟!
      هیچی. قبول نشد

5. Top | #155
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.n25 نمایش پست ها
      سلام من تازه دیدم مصاحبتونو.تبریک میگم بابت قبولیتون
      راستش من امسال تابستون بجز یه سری مطالعه ی پراکنده و کلاس کنکورایی که میرفتم تقریبا 10 درصد بیشتر مطالعه نداشتم
      تیزهوشان درس میخونم و هرسال حین مطالعه ی زیست تست هم کار میکردم
      یعنی الان ازمون که دارم با یه مطالعه ی جزیی بدون حتی تست حداقل 65 میزنم وقتایی هم که دقیق میخونم زیر 80 نمیشه
      فقط تنها نگرانیم بابت ریاضیمه که یکم ضعیفم
      بنظرتون با مطالعه تا چندساعت درطول سال میتونم خودمو به بقیه که تابستون خوندن برسونم ؟؟و اینکه بنظرتون درسایی که ضعیفم رو بیشتر بخونم یا مثه اکثر داوطلبای تجربی تمرکز اصلیم همچنان روی زیست باشه؟؟
      سلام خیلی ممنونم
      خب اگه واقعا پتانسیل موفقیت رو دارید حیفه تلاش نکنید
      ببینید من خودم پارسال تابستون هیچی نخوندم. اگه از اول مهر با یه برنامه خوب پیش برید میتونید از اونایی که تابستون خوندن پیشی بگیرید
      در مورد سوال آخرتون، به نظرم اشتباهه که فقط زیست بخونید
      اگه زیست رو بالا بزنید اما یه درس دیگه رو خراب کنید خیلی ضربه میخورید.
      همه ی درسا رو خوب بخونید و به دلیل اهمیت زیست شناسی، یه کم بیشتر بهش بها بدید

6. Top | #156
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.amp98 نمایش پست ها
      هیچی. قبول نشد
      پس من عطاشو به لقاش فروختم(همین بود دیگه ضرب المثله؟!)
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را

7. Top | #157
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پس من عطاشو به لقاش فروختم(همین بود دیگه ضرب المثله؟!)
      والا رفیق خودم هم سطح من بود. اصلی ترین رقیبم بود. اما اون بر اساس برنامه پیش نرفت و خواست جلوتر بره. اون ۱۵۰۰ اومد من ۱۴۹
      من فقط یه راهنمایی کردم. خوددانی که چیکار کنی. موفق باشی

8. Top | #158
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من قبلا از شما سوال کردم ببخشید که باز اینجا سوال میپرسم ازتون
      سوالی که چنوقته برام پیش اومده اینه که شما کاملا با ازمون قلمچی پیش میرفتید و قبل عید تموم نکردید درسارو ؟ جلوتر نمیخوندید ؟ واینکه به کل بودجه بندی می رسیدید؟؟

9. Top | #159
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiirhosein نمایش پست ها
      من قبلا از شما سوال کردم ببخشید که باز اینجا سوال میپرسم ازتون
      سوالی که چنوقته برام پیش اومده اینه که شما کاملا با ازمون قلمچی پیش میرفتید و قبل عید تموم نکردید درسارو ؟ جلوتر نمیخوندید ؟ واینکه به کل بودجه بندی می رسیدید؟؟
      سلام خواهش میکنم.
      بله کاملا بر اساس برنامه قلم چی پیش رفتم. ۱۵ اردیبهشت درسا رو تموم کردم
      نه جلوتر رفتم نه عقب افتادم

10. Top | #160
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.amp98 نمایش پست ها
      والا رفیق خودم هم سطح من بود. اصلی ترین رقیبم بود. اما اون بر اساس برنامه پیش نرفت و خواست جلوتر بره. اون ۱۵۰۰ اومد من ۱۴۹
      من فقط یه راهنمایی کردم. خوددانی که چیکار کنی. موفق باشی
      دقیقا منهم الآن که فکر میکنم میبینم باید به برنامه پایبند بود!! نه جلوتر نه عقب تر همگام با آزمون
      تشکر از راهنماییتون واقعا مفید بود من میخواستم جلوتر باشم اما واقعا متشکرم که راهنماییم کردی
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را

11. Top | #161
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی مبارکتون باشه عزیز .
      یه سوال داشتم که اگه جواب بدید لطف بزرگی در حقم کردید : هر درس رو تو یه هفته تقریبا چند ساعت میخوندید ؟ من متاسفانه پشت کنکوری شدم و نمیدونم باید چطوری مدیریت کنم وقت رو . برای مثال چند ساعت بهتره زیست خوند ( با احتساب زمانی که برای دیدن ویدئوی اموزشی مثلا اقای ارامفر گذاشت ) یا هر درس عمومی رو چه قدر وقت بزارم.خیلی ممنون میشم جواب بدید و اگه یه نمونه از برنامه های هفتگیتون رو هم بزارید که فوق العاده میشه.ببخشید اگه وقتتون رو گرفتم.

12. Top | #162
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دقیقا منهم الآن که فکر میکنم میبینم باید به برنامه پایبند بود!! نه جلوتر نه عقب تر همگام با آزمون
      تشکر از راهنماییتون واقعا مفید بود من میخواستم جلوتر باشم اما واقعا متشکرم که راهنماییم کردی
      خواهش میکنم ، موفق باشی

13. Top | #163
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matrix M نمایش پست ها
      خیلی مبارکتون باشه عزیز .
      یه سوال داشتم که اگه جواب بدید لطف بزرگی در حقم کردید : هر درس رو تو یه هفته تقریبا چند ساعت میخوندید ؟ من متاسفانه پشت کنکوری شدم و نمیدونم باید چطوری مدیریت کنم وقت رو . برای مثال چند ساعت بهتره زیست خوند ( با احتساب زمانی که برای دیدن ویدئوی اموزشی مثلا اقای ارامفر گذاشت ) یا هر درس عمومی رو چه قدر وقت بزارم.خیلی ممنون میشم جواب بدید و اگه یه نمونه از برنامه های هفتگیتون رو هم بزارید که فوق العاده میشه.ببخشید اگه وقتتون رو گرفتم.
      ممنونم لطف داری
      والا برنامه من به این شکل بود که ۸ تا ۹ و نیم ادبیات. ۱۰ تا ۱۳ زیست. ۲ تا ۳ و نیم دینی. ۴ تا ۶ شیمی. ۶ و ربع تا ۷ و نیم یه روز در میان عربی و زبان. ۹ تا ۱۲ یه روز در میان ریاضی و فیزیک
      این روش رو تا اخر پیش رفتم

14. Top | #164
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      اول از همه تبریک
      من امسال 2400 منطقه دو شدم که فقط پزشکی و دندون زدم و طبق انتظار مردود شدم.
      از شنبه هم میخوام دوباره شروع به خوندن کنم و امسال برخلاف پارسال آزمون آزمایشی بدم.
      چند کامنت قبلتر دیدم مخالف جلو زدن از برنامه کانون هستید. چیزی که من تو ذهنم قصد داشتم انجامش بدم. میشه دلیلتون رو بگید؟ آخه الان خیلی از مطالب ترم 2 پیش رو مسلط هستیم اما اگه تا چهار پنج ماه دیگه مرورشون نکنیم بیشتر مطالب فراموش میشن و دوباره خوندشون کلی وقت میبره!
      ویرایش توسط mehdi1900 : 28 شهریور 1396 در ساعت 17:15

15. Top | #165
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1900 نمایش پست ها
      سلام
      اول از همه تبریک
      من امسال 2400 منطقه دو شدم که فقط پزشکی و دندون زدم و طبق انتظار مردود شدم.
      از شنبه هم میخوام دوباره شروع به خوندن کنم و امسال برخلاف پارسال آزمون آزمایشی بدم.
      چند کامنت قبلتر دیدم مخالف جلو زدن از برنامه کانون هستید. چیزی که من تو ذهنم قصد داشتم همین کارو انجام بدم. میشه دلیلتون رو بگید؟ آخه الان خیلی از مطالب ترم 2 پیش رو مسلط هستیم اما اگه تا چهار پنج ماه دیگه مرورشون نکنیم بیشتر مطالب فراموش میشن و دوباره خوندشون کلی وقت میبره!
      سلام ممنونم
      ببین دوست عزیز این برنامه ها کاملا تخصصی و استاندارد هستن. شما وقتی رو که داری بذار روی این که مباحث فعلی رو مسلط بشی
      ارزشی نداره اگه مطالب فعلی رو خوب نخونی و بری دنبال پیش ۲
      به نظر من اگه وقت اضافی اوردی بشین همون مباحث رو بهتر بخون و بیشتر تست بزن تا نیاز نباشه بعدا به خاطر تسلط کم، دوباره بیای اینا رو بخونی
      من خودم دیدم که بیشتر کسایی که این کارو میکنن سردرگم میشن و نه مبحث فعلی رو خوب میخونن نه مبحثی که دارن اضافه میخونن
      من خیلی از آزمونا میتونستم از برنامه ازمون جلوتر پیش برم اما ترجیح دادم توی اون مباحث کم حجم تسلطم رو بالاتر ببرم

صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 101112 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن