خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام بهتون تبریک میگم امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشید

کد:
      اطمینان دارم یه روز خوب میاد

2. Top | #17
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام.
      تبریک میگم

3. Top | #18
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      سلام تبریک بسیار!
      ان شاا... در دانشگاه‌ و آینده موفق تر باشین!

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تبریک!
      - برای فیزیک چه کاری باید انجام میدادید تا درصدتون بالاتر بره؟
      - برای شروع زبان فارسی، موضوعی گاج رو پیشنهاد میدید یا 5 بحث نشر الگو؟ البته هامون سبطی هم دارم...

5. Top | #20
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farbodsrt نمایش پست ها
      تبریک!
      - برای فیزیک چه کاری باید انجام میدادید تا درصدتون بالاتر بره؟
      - برای شروع زبان فارسی، موضوعی گاج رو پیشنهاد میدید یا 5 بحث نشر الگو؟ البته هامون سبطی هم دارم...
      برای فیزیک از لحاظ مفهومی شاید من مشکلی نداشتم. همان طور که عرض کردم از دو کتاب گاج میکرو و نشر الگو کار کرد بودم. در آزمون های آزمایشی بیشترین درصدم در اختصاصی ها برای فیزیک می شد. اما در جلسه کنکور فهمیدم که فیزیک را بر خلاف شیمی، سخت تر داده اند. شاید در جلسه کنکور خودم را بهتر مدیریت می کردم می توانستم به درصد بهتری برسم.
      درباره زبان فارسی هامون سبطی را برای کنکور اصلا توصیه نمی کنم. من خودم اول پنج بحث خواندم و تمام تست هایش را زدم. اما بعدا که تست های موضوعی را دیدم، تفاوت چندانی را ندیدم. همان موضوعی را بزنید کافی است. به ویترین ها و همینه که هست توجه کنید. نکات خوبی را در بر دارند.

6. Top | #21
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsa نمایش پست ها
      سلام تبریک بسیار!
      ان شاا... در دانشگاه‌ و آینده موفق تر باشین!
      خیلی خیلی ممنونم.

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام،تبریک میگم واقعا!
      من شیمی رو درسنامه مبتکران و فار پیش و پایه کار میکنم!
      از کتاب فار راضی بودی؟کلا توصیه میکنی؟
      یا به نظرت آیکیو یا موج آزمون کار کنم به جاش؟

8. Top | #23
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza is here نمایش پست ها
      سلام،تبریک میگم واقعا!
      من شیمی رو درسنامه مبتکران و فار پیش و پایه کار میکنم!
      از کتاب فار راضی بودی؟کلا توصیه میکنی؟
      یا به نظرت آیکیو یا موج آزمون کار کنم به جاش؟
      سلام و تشکر بابت تبریکتون.
      من با iq کار نکردم. اما فار کتاب خوبی بود. با تست های نسبتا سنگین و خوب. روی حفظیات هم سوالات خوبی طرح شده بود. موج آزمون نیز در همین سطح بود. اما من خودم به شخصه با فار بهتر شیمی رو فهمیدم و تست هاش من را به این درس راغب تر می کرد.
      اما توصیه من اینه که اول تست های مبتکران را بزنید بعد به سراغ فار بروید. من خودم این کار را کردم. چون تست های مبتکران سطحش خوبتره و اگه یکهو وارد تست های نسبتا دشوار بروید ممکنه زودتر خسته بشید. باز به خودتان و توانمندی هایتان بستگی دارد.
      البته تستهای فار چندان سخت نیست. شاید یه کمی، خیلی جزیی دشوار باشه.

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مسعود جان واقعا تبریک
      انشاالله درخشش بیشتر
      فقط یه دوتا سوال کوچولو دارم!
      در مورد زبان فارسی به نظرت تو این فرصت باقی مونده از تابستون و چند هفته ابتدایی مهر ماه به نظرت رو کدوم مباحث فوکوس کنم بهتره؟
      و سوال دوم این که به نظرت درسنامه های شیمی مبتکران دوم برای کنکور کامله؟
      چون بعضی از تست های الگو پارواز مبتکران خیلی فراتر گذشته؟
      در آخر اگه تجربه ای از کارکردن با شیمی دوم الگو داری هم خوشحال میشم بدونم...
      بازم تبریک!

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دیفرانسیل: گاج میکرو، خیلی سبز دیف، خیلی سبز پیشرفته،
      ریاضی پایه: گاج میکرو حسابان، خیلی سبز حسابان، خیلی سبز جامع(پایه و دیفرانسیل)
      هندسه تحلیلی: خیلی سبز، میکرو گاج، iq گاج
      گسسته: میکرو گاج، خیلی سبز، iq گاج
      جبر و احتمال: گاج میکرو، خیلی سبز

سلام.
      یکم در مورد استفاده از منابع ریاضیاتتون توی هر درس توضیح میدید؟
      اکثرا هم گاج داشتید هم خیلی سبز
      - برای هر درس همرو تستاشونو کامل زدید؟
      - با کدوم شروع کردید و کی رفتید سراغ دومی؟
      - به نظرتون توی هر درس درسنامه کدوم بهتره؟
      کلا پیشنهاد خودتون چیه؟
      و...

11. Top | #26
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammdreza نمایش پست ها
      مسعود جان واقعا تبریک
      انشاالله درخشش بیشتر
      فقط یه دوتا سوال کوچولو دارم!
      در مورد زبان فارسی به نظرت تو این فرصت باقی مونده از تابستون و چند هفته ابتدایی مهر ماه به نظرت رو کدوم مباحث فوکوس کنم بهتره؟
      و سوال دوم این که به نظرت درسنامه های شیمی مبتکران دوم برای کنکور کامله؟
      چون بعضی از تست های الگو پارواز مبتکران خیلی فراتر گذشته؟
      در آخر اگه تجربه ای از کارکردن با شیمی دوم الگو داری هم خوشحال میشم بدونم...
      بازم تبریک!
      سلام و تشکر فراوان؛
      در مورد سوال اول به نظرم روی مباحثی که حفظیاتش کمتره، مثل شمارش تکواژ و واژه و گروه های اسمی و ساختار جملات، کار بشه. چون این مباحث بیشتر قواعدی هستن و دستور زبان می باشند و برای مدت بیشتری روی ذهن می مونند و مباحث نگارشی زبان فارسی و زبان شناسی بمونه برای یه موقع دیگه.
      درباره ی سوال دوم این که من خودم شیمی 2 با مبتکران کار کردم. به نظرم درسنامه هاش زیاد از حد هم گفته و کافی و خوب است. اما سال چهارم واسه مرور، از الگو موج آزمون پایه استفاده کردم که کتاب خوبی بود. به صورت فشرده و کامل درسنامه داشت و هم تست های خوبی را مطرح کرده بود. اما من توصیه ام اینه که با مبتکران کار کنید، همه چیز را به خوبی توضیح داده. اگر وقت داشتید و علاقه، به موج آزمون هم رجوع کنید.

12. Top | #27
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farbodsrt نمایش پست ها
      دیفرانسیل: گاج میکرو، خیلی سبز دیف، خیلی سبز پیشرفته،
      ریاضی پایه: گاج میکرو حسابان، خیلی سبز حسابان، خیلی سبز جامع(پایه و دیفرانسیل)
      هندسه تحلیلی: خیلی سبز، میکرو گاج، iq گاج
      گسسته: میکرو گاج، خیلی سبز، iq گاج
      جبر و احتمال: گاج میکرو، خیلی سبز

سلام.
      یکم در مورد استفاده از منابع ریاضیاتتون توی هر درس توضیح میدید؟
      اکثرا هم گاج داشتید هم خیلی سبز
      - برای هر درس همرو تستاشونو کامل زدید؟
      - با کدوم شروع کردید و کی رفتید سراغ دومی؟
      - به نظرتون توی هر درس درسنامه کدوم بهتره؟
      کلا پیشنهاد خودتون چیه؟
      و...
      سلام. اول این رو بگم که گاج و خیلی سبز به تنهایی کافی نیستن و در واقع مکمل همدیگه هستن. به این ترتیب که اول باید با گاج کار بشه. چون فهم درسنامه هاش راحت تر هستش و تست های متوسط و خوبی دارد. بعد از اتمام کتاب های گاج، باید به خیلی سبز مراجعه بشه. چون تست های خوب و قوی دارد. در واقع بدون گاج نمیشه خیلی سبز رو فهمید و عملا گاج نیز به تنهایی از کیفیت خوبی برخوردار نیست و کافی نمی باشد. اگه این دو در کنار هم استفاده بشند، ما را در فهم ریاضی بسیار بسیار کمک می کنند.
      درسنامه های گاج خوبند اما کافی نیستن و درسنامه های خیلی سبز عالی هستن اما فهمش سخته. پس اول فهم گاج بعد بهبود بخشیدن آن با خیلی سبز کار درستی هستش..
      من خودم اول گاج رو کامل می زدم و تقریبا تا اواسط اسفند ماه تمام شدن.بعد از این مدت از خیلی سبز استفاده می کردم.(البته در هندسه تحلیلی پا به پای گاج، خیلی سبز را نیز کار می کردم )
      جبر و دیفرانسیل و هندسه تحلیلی از هردو کتاب به طور کامل استفاده کردم و برای باقی دروس گاج را کامل و خیلی سبز را حداقل 50% زدم.
      این روش استفاده از منابع به نظرم خوب و کافی و ایده آل باشه. امیدوارم به دردتون بخورد.
      ویرایش توسط MasouD1377 : 17 شهریور 1396 در ساعت 16:31

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MasouD1377 نمایش پست ها
      سلام. اول این رو بگم که گاج و خیلی سبز به تنهایی کافی نیستن و در واقع مکمل همدیگه هستن. به این ترتیب که اول باید با گاج کار بشه. چون فهم درسنامه هاش راحت تر هستش و تست های متوسط و خوبی دارد. بعد از اتمام کتاب های گاج، باید به خیلی سبز مراجعه بشه. چون تست های خوب و قوی دارد. در واقع بدون گاج نمیشه خیلی سبز رو فهمید و عملا گاج نیز به تنهایی از کیفیت خوبی برخوردار نیست و کافی نمی باشد. اگه این دو در کنار هم استفاده بشند، ما را در فهم ریاضی بسیار بسیار کمک می کنند.
      درسنامه های گاج خوبند اما کافی نیستن و درسنامه های خیلی سبز عالی هستن اما فهمش سخته. پس اول فهم گاج بعد بهبود بخشیدن آن با خیلی سبز کار درستی هستش..
      من خودم اول گاج رو کامل می زدم و تقریبا تا اواسط اسفند ماه تمام شدن.بعد از این مدت از خیلی سبز استفاده می کردم.(البته در هندسه تحلیلی پا به پای گاج، خیلی سبز را نیز کار می کردم )
      جبر و دیفرانسیل و هندسه تحلیلی از هردو کتاب به طور کامل استفاده کردم و برای باقی دروس گاج را کامل و خیلی سبز را حداقل 50% زدم.
      این روش استفاده از منابع به نظرم خوب و کافی و ایده آل باشه. امیدوارم به دردتون بخورد.

ممنون از توضیحاتتون...به منم کمک کرد!
      یه سوال:برای تحلیلی منظورتون از پابه پای هم چیه؟
      یعنی اول یه فصل رو کامل از گاج کار میکردین بعد میرفتید سراغ خ سبز یا مبحث به مبحث؟
      و سوال بعدیم اینه که تحلیلی رو طبق آزمون گزینه دو پیش رفتن خوبه؟یعنی طرفای اوایل اردیبهشت تموم کردن منطقیه یا سعی بشه تا عید تموم بشه بعد رفع اشکال تا جمع بندی؟
      یه سوال دیگ...از یه دوستم که رتبه 90 و خورده ای امسال شد شنیدم ک گفت باید جبر و گسسته جدا کار بشه!نظر شما چیه؟با هم بصورت مبحثی کار کنم یا جدا؟
      ممنون از وقت و انرژیتون...❤
      ویرایش توسط Alireza is Here : 19 شهریور 1396 در ساعت 00:20

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ؟کی مصاحبه میکنه

15. Top | #30
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza is Here نمایش پست ها
      ممنون از توضیحاتتون...به منم کمک کرد!
      یه سوال:برای تحلیلی منظورتون از پابه پای هم چیه؟
      یعنی اول یه فصل رو کامل از گاج کار میکردین بعد میرفتید سراغ خ سبز یا مبحث به مبحث؟
      و سوال بعدیم اینه که تحلیلی رو طبق آزمون گزینه دو پیش رفتن خوبه؟یعنی طرفای اوایل اردیبهشت تموم کردن منطقیه یا سعی بشه تا عید تموم بشه بعد رفع اشکال تا جمع بندی؟
      یه سوال دیگ...از یه دوستم که رتبه 90 و خورده ای امسال شد شنیدم ک گفت باید جبر و گسسته جدا کار بشه!نظر شما چیه؟با هم بصورت مبحثی کار کنم یا جدا؟
      ممنون از وقت و انرژیتون...❤
      سلام؛منظورم از پابه پا مبحث به مبحث بود. یعنی مثلا فصل اول یه مبحثش رو از گاج میزدم بعد میرفتم سراغ خیلی سبز تا اون فصل تموم بشه بعد فصول بعدی. یه کم شاید سخت میشد و وقت محدودتر میشد اما واقعا می ارزه.
      در مورد سوال دوم، بهتره تا عید به طور کامل یا حداقل 80 درصد خونده بشه. بعد از عید جمع بندی و مرور صورت بگیره. تمام آزمون های آزمایشی مثل هم هستند. قلمچی هم اردیبهشت تموم می کرد. اما مدرسه ما تا عید تموم کرد و ما هم مجبور بودیم تموم کنیم.
      درباره ی سوال سوم ، به نظرم بهتره احتمالات جبر و گسسته با هم خونده بشن. کلا کتب کمک آموزشی هم این طوری چیدمان شدن که هر دو با هم و در کنار هم یاد گرفته بشن.
      فصل اول و دوم جبر و همین طور گسسته چیزهای جدیدتر و متفاوتی می باشند که از طرفی هم آسونتر هستن. اون ها باید جداگانه مطالعه شن. گرچه فصل دوم جبر و سوم گسسته وجه اشتراکاتی دارند و میشه باهم خوندشون.
      امیدوارم مفید باشه.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن