خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 86
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مصاحبشون رو خوندم و مشاورشون رو هم میشناسم
      چه حقیقت داشته باشه چه نه کسی نباید خودش رو ببازه و بگه پس تلاش من بی فایدست
      99.9% کسایی که توی کنکور موفق شدن این روش ها رو نه دیدن نه شنیدن
      تا اینجای کار چیزی که همه میدونیم واسه موفقیت تلاشه و روش کار هم با تحقیق و پرس و جو از دوستان و کسایی که موفق بودن دستتون میاد

2. Top | #17
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Petrichor نمایش پست ها
      خدایی من حسود نیستم ولی به نظرم چرت اومد
      نه رتبرو گفته نه اسمشو گفته
      انشالا که اگه آورده نوش جانش
      کل حرف منم این بود
      یا میخواسته تبلیغ اون رتبه 10 رو بکنه
      یا هدف انگیزه دادن به 6 رقمی ها بوده
      وگرنه پیشرفت قطعا ممکنه و مثالای زیادی داریم
      ولی پیشرفت هندی مشکوکه؟؟؟

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein1377 نمایش پست ها
      چشم از این به بعد بیشتر درسم میخونم تا رتبه 100 هزار ازم جلو نزنه
      منکه نگفتم 7000 نمیتونه 600 بشه میتونه خوبشم میتونه..حتی داشتیم تو انجمن 12000 به 200 رسید
      ولی سه سال پشت سرهم 6رقمی شده بعد یهو دورقمی؟؟؟تازه تو مصاحبش هم هیچ اطلاعاتی نمیده؟؟؟
      دوست خودمم5000 بود شد 540
      ولی خب بیین اینایی که این مدلین ینی 12000 و 7000 و 5000......بعد میشن 200 و 600 و 500........اینا استعدادشو داشتن ولی سال اول اونو بروز ندادن(حالا بدلیل مشکلات مختلف)......یا مثه سامان تارم با معدل 14 شد 600........رستگار با معدل 13 شد 1.............خب اینا تواناییشو داشتن معدل 20 باشن ولی بروزش ندادن(شرایط اینطوری بوده براشون)...........علاوه بر استعداشون قطعا بسیار هم تلاش کردن
      ولی به طور نرمال اکثر کسایی که سال اول حدود 3000 بودن سال بعد حدود 1000 شدن(اینم مثالاش...خودم!!...درسا3500به1039.. ......علی نظامی وطن2500 به 900.........امیراستاد3000 به 900...و چند نفر دیگه)...
      هرکسی تا یه جایی میتونه پیش بره و تا یه حدی پیشرفت رتبه داشته باشه یکی ظرفیت 1 شدن داره یکی 200 یکی 6000 یکی 50000......و ممکنه اونی که ظرفیت 200 شدن رو داره سال اول نتونسته خودشو نشون بده و شده 12000و سال بعد براش شرایط فراهم بوده و شده 200.......حالا یکی دیگه هست که تلاششو کرده و 12000 شده این دیگه نباید بگه منم بخونم سال بعد 200 شم..........یا هر معدل 13 ای پیدا شد بگه میخوام یک شم
      اینکه شما یه هم چنین مواردی رو ندیدی دلیل نمیشه که یه همچین مواردی وجود نداشته باشه.دوست خود من پارسال180هزار شده .امسال 1.5ماه خوند شد 6000منطقه 2.اگر واقعا زود تر شروع میکرد احتمال دورقمیش بود.

4. Top | #19
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      اینکه شما یه هم چنین مواردی رو ندیدی دلیل نمیشه که یه همچین مواردی وجود نداشته باشه.دوست خود من پارسال180هزار شده .امسال 1.5ماه خوند شد 6000منطقه 2.اگر واقعا زود تر شروع میکرد احتمال دورقمیش بود.
      بله فاصله ی 180 هزار تا 6000 همون 1.5 ماه بیشتر نیست
      اما فاصله 6000 تا دورقمی بیشتر از فاصله ی اسمون تا زمینه

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اون دوسال ک رتبش نجومی شده مشخصه هیچی نخونده و تفننی کنکور داده
      هوش و تلاششو امسال نشون داد

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببخشید مگه ما دستگاهیم که ظرفیت محدودی داشته باشیم.مقدار پیشرفت میتونه کم باشه یا زیاد.روش خوندن تو کنکور خیلی تعیین کنندست.و تلاش خودمونه که تعیین میکنه . تو خود فرصت برابر سال 93 یادمه میگفت رتبه های بالای 100هزار که سال بعد زیر 500 دو رقمی یا حتی تک رقمی شدن.البته نه این فرصت برابر الان که مسخره شده و تبلیغ -بلکه سال93.که چندذ تا نمونه بود یکیش رتبه 4 یا 7 انسانی 91بود که سال قبلش شده بود رتبه 100هزار ریاضی.کنکور اونقدام که فکر میکنید سخت نیست.تلاش و روش درست مطالعه میخواد

7. Top | #22
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      من مواردی دیدم نداشته...سامان تارم ..یکیش

ببینید همین کسی که الان مثال زدین مصاحبش رو بخونید
      ایشون هم دانش آموز تنبل نبوده و 3سال قبلش 8000 شده پس مشخصه یه پایه ای داشته و از صفر شرو نکرده و در ضمن دانشگا بوده پس از فضای درس دور نشده

ولی اینکه از مثلا 197000 بشی دورقمی دیگه یه چیز دیگس... ینی ایشون همه درسا رو 0 زده و الان همه رو بالای 70 شده؟؟
      منطقی نیس

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بله فاصله ی 180 هزار تا 6000 همون 1.5 ماه بیشتر نیست
      اما فاصله 6000 تا دورقمی بیشتر از فاصله ی اسمون تا زمینه
      میشه با مدرک برام اثبات کنید

9. Top | #24
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      اگه اون مصاحبه رو خونده باشین و ادم زود باوری نباشین خیلی واضحه که بدون اشاره به رتبه یا اسمی و هر چیز دیگه معلوم نیست هدفش چی بوده
      دیدم طرف بگه 5 رقمی شد
      اما کسی که دوشمه میشه نمیگه دورقمی شدم میگه 55 مثلا شدم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اینم جزو عجایب هفت گانس ...ولی تلاش و اراده ادم خیلی چیزا رو تغییر میده جای تامل داره

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اگه اون مصاحبه رو خونده باشین و ادم زود باوری نباشین خیلی واضحه که بدون اشاره به رتبه یا اسمی و هر چیز دیگه معلوم نیست هدفش چی بوده
      دیدم طرف بگه 5 رقمی شد
      اما کسی که دوشمه میشه نمیگه دورقمی شدم میگه 55 مثلا شدم
      توی همین انجمن افشین مقتدا تو 5 ماه شد دورقمی .رتبه ی کاملش رو نگفت .این یه چیز شخصیه

12. Top | #27
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      میشه با مدرک برام اثبات کنید
      انشالله که موفق خواهید بود

13. Top | #28
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      توی همین انجمن افشین مقتدا تو 5 ماه شد دورقمی .رتبه ی کاملش رو نگفت .این یه چیز شخصیه
      بله هیچ مدرکی هم ارائه نکرد ..........

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من پارسال زیاد از این بحثا کردم وقتم تلف شد.حوصله ندارم .اما خطاب به دوستان عزیزی که میدونن هر کاری توی این دنیا ممکنه.:2درصد مردم دنیا موفق میشند چون تلاش و طرز فکر متفاوتی دارند.یاعلی

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من پارسال زیاد از این بحثا کردم وقتم تلف شد.حوصله ندارم .اما خطاب به دوستان عزیزی که میدونن هر کاری توی این دنیا ممکنه.:2درصد مردم دنیا موفق میشند چون تلاش و طرز فکر متفاوتی دارند.یاعلی
      اگر در خانه کس است یک حرف بس است

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن