خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کنکور مجدد بعد از 2 سال سربازی

سلام خدمت دوستان
      من 2 تا کنکور تجربی دادم که متاسفانه جفتش ناموفق بود و نتونستم رتبه ای که مد نظرم بود رو بیارم.
      بعد از کنکور با صحبت های که داخل خونه شد تصمیم گرفتم برم خدمت و دفترچه پست کردم.
      الان که خدمتم تموم شده ، خانواده خیلی اصرار داشتن که کنکورو بیخیال شو و قیدشو بزن و حالا برو کاری پیدا کنو کنارش اگه دوست داشتی مدرکی هم بگیر....ولی خوب خودم اصلا این مسیرو دست نداشتم و حاضر نیستم هم این کارو کنم. خیلی صحبت نمیکنم که نخواد طولانی بشه......حالا قصد دارم کنکور 97 هم شرکت کنم... قلم چی ثبت نام کردم ولی چون برنامه تابستونش به درد من که 2سال از درس دور بودم نمیخورد تصمیم گرفتم تابستونشو شرکت نکنم...و از خود مهر ایشالا باهاش پیش برم.حالا دوستانی که وارد هستن میخواستم کمک کنن و بگن که این یک ماه شهریور چه مباحثی و کتابایی کار کنم که مقداری از نظر پایه قوی بشم و بتونم از مهر عالی با قلم چی پیش برم.هدفمو هم برای رتبه زیر 200 منطقه 3 قرار دادم اگه خدا بخواد.هر کی واقعا بتونه راهنمایی کنه ممنونش میشم.
      مرسی از همگی

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      پیشنهاد میکنم توی این فرصت باقی مونده تابستون زیست و شیمی پایه رو مطالعه کنید مطمئن باشین اگه مستمر کتاب درسی + کمک درسی رو مطالعه کنین حتماً
      موفق میشین برای منابع هم اگه یه نگاه به بقیه تایپک ها بندازین دستتون میاد..

راستی اگه رستگار رحمانی رو بشناسین اونم بعد سربازی اومد رتبه 1 شد
      امیدوارم موفق باشین

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه نیاز به ویدیو داشتین از سایت آلا که رایگانه استفاده کنید .. sanatisharif.ir

این تایپک رو هم مطالعه کنید :

http://forum.konkur.in/thread55151.html

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یکی از دوستای برادر رفیفم سال اول کنکور داد هیچی قبول نشد رفت سربازی از سربازی برگشت دوباره کنکور داد بازم هیچی قبول نشد سال 95 دوباره کنکور داد پزشکی شیراز قبول شد.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام رستگار شماره دو
      عزیزم منطقه سه هستی رقابت عین 1 و2 نیست
      راحت میتونی بری جلو...200بشی....فقط تلاش کن همین
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ما دوباره سبز میشویم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javad12 نمایش پست ها
      سلام
      پیشنهاد میکنم توی این فرصت باقی مونده تابستون زیست و شیمی پایه رو مطالعه کنید مطمئن باشین اگه مستمر کتاب درسی + کمک درسی رو مطالعه کنین حتماً
      موفق میشین برای منابع هم اگه یه نگاه به بقیه تایپک ها بندازین دستتون میاد..

راستی اگه رستگار رحمانی رو بشناسین اونم بعد سربازی اومد رتبه 1 شد
      امیدوارم موفق باشین
      مرسی از راهنماییتون
      منابعم تکمیله تکمیله

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      سلام رستگار شماره دو
      عزیزم منطقه سه هستی رقابت عین 1 و2 نیست
      راحت میتونی بری جلو...200بشی....فقط تلاش کن همین
      صد البته که تلاش خیلی مهمه
      قثظ گیجم که این یک ماه رو چه مباحثی وقت بزارم بهترین وبیشترین بازدهی رو برام داره و میتونه کار ایندمو سبک تر کنه

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.Reza._ نمایش پست ها
      سلام خدمت دوستان
      من 2 تا کنکور تجربی دادم که متاسفانه جفتش ناموفق بود و نتونستم رتبه ای که مد نظرم بود رو بیارم.
      بعد از کنکور با صحبت های که داخل خونه شد تصمیم گرفتم برم خدمت و دفترچه پست کردم.
      الان که خدمتم تموم شده ، خانواده خیلی اصرار داشتن که کنکورو بیخیال شو و قیدشو بزن و حالا برو کاری پیدا کنو کنارش اگه دوست داشتی مدرکی هم بگیر....ولی خوب خودم اصلا این مسیرو دست نداشتم و حاضر نیستم هم این کارو کنم. خیلی صحبت نمیکنم که نخواد طولانی بشه......حالا قصد دارم کنکور 97 هم شرکت کنم... قلم چی ثبت نام کردم ولی چون برنامه تابستونش به درد من که 2سال از درس دور بودم نمیخورد تصمیم گرفتم تابستونشو شرکت نکنم...و از خود مهر ایشالا باهاش پیش برم.حالا دوستانی که وارد هستن میخواستم کمک کنن و بگن که این یک ماه شهریور چه مباحثی و کتابایی کار کنم که مقداری از نظر پایه قوی بشم و بتونم از مهر عالی با قلم چی پیش برم.هدفمو هم برای رتبه زیر 200 منطقه 3 قرار دادم اگه خدا بخواد.هر کی واقعا بتونه راهنمایی کنه ممنونش میشم.
      مرسی از همگی
      سلام
      توی مدت باقی مونده بهتره زیست پایه کار کنی و اگر برسی شیمی هم که عالیه
      فکر نمیکنم نیازی به دی وی دی و ازینجور مسایل داشته باشی
      یک کتاب تست خوب بگیر و برو جلو
      فرمول موفقیت توی کنکور خیلی پیچیده نیست و همین تلاش مستمر و متمرکزه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      http://forum.konkur.in/thread55081.htmlاگر قصد خردی دی وی دی داری ایشون دی وی دی داشتن برای عربی زیست شیمی اینا...ازش کمک بگیر..رتبه 600منطقه 2..تو منطقه سه یعنی زیر 300 شایدم بهتر
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeedkh76 نمایش پست ها
      سلام
      توی مدت باقی مونده بهتره زیست پایه کار کنی و اگر برسی شیمی هم که عالیه
      فکر نمیکنم نیازی به دی وی دی و ازینجور مسایل داشته باشی
      یک کتاب تست خوب بگیر و برو جلو
      فرمول موفقیت توی کنکور خیلی پیچیده نیست و همین تلاش مستمر و متمرکزه
      ممنون از راهنماییتون
      خوش بحالتون شیرازید دانشگاه من عاشق دانشگاه شیرازم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      http://forum.konkur.in/thread55081.htmlاگر قصد خردی دی وی دی داری ایشون دی وی دی داشتن برای عربی زیست شیمی اینا...ازش کمک بگیر..رتبه 600منطقه 2..تو منطقه سه یعنی زیر 300 شایدم بهتر
      مرسی
      نه به dvd اعتقادی ندارم و فکر میکنم بیشتر وقت تلفیه
      مسلما همون وقتو بزاری روی تست باید بهتر باشه ولی خوب استثنا هم ممکنه وجود داشته باشه

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.Reza._ نمایش پست ها
      سلام خدمت دوستان
      مرسی از همگی
      سلام ..
      ادبیات ارایه و قرابت خوانی ، عربی قواعد پایه ای عربی اول و راهنمایی ، زبان اگه مشکل داری زیاد کلمات پایه ای و ترجمه متن های ساده ...
      ریاضی سعی کن مباحث سخت تر رو همین اول کاری کار کنی مثل هندسه ، مختصاتی و اینجور بحث هایی که نمیشه اخر سال با قلم چی خیلی عالی خوندش الان کار کنی اگه هم این کار برات سخته از مباحث ساده تر شروع کن که از ریاضی دل زده نشی ! زیست هم به نظر من شما زیست 2 رو فقط عالی بخون ، چون از مهر با زیست 1 و پیش دانشگاهی پیش میری و مهم تر اینکه زیست 2 تست بیشتری داره و ترکیبی تره ، حتما کل بحث ژنتیک رو تا قبل مهر بخونی خیالت راحت باشه ! فیزیک میتونی فصل 1 و 2 پیش دانشگاهی یا فیزیک 1 یا فیزیک 3 فصل اول و دوم اینا در اولویت باشه برات ! شیمی هم خب طبیعتا تسلط بر شیمی 2 خیلی مهمه مخصوصا سه فصل اول که راحتم هستند اما کاربردی رو دقیق یاد بگیری ... فقط یادت باشه هر بحثی رو تو این یه ماه دقیق بخون که به دردت بخوره ن کم تسلط بخونی و زیاد بخونی فایده ای نداره عملا

ولی چون خیلی وقته از کنکور دوری ، زیاد درگیر حاشیه نشو و اینکه سعی نکن همه چی رو اوکی کنی که مثلا اره میخای از مهر با قلم چی عالی پیش بری همین الانم میتونستی تو تابستون با قلم چی پیش بری ولی نرفتی ، اون موقعه هم از مهر اگه یه ازمون نرسی ولش کنی تا اخر ازمونا رو به خودت باختی ...

موفق باشی
      ویرایش توسط iman1376 : 30 مرداد 1396 در ساعت 20:45

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iman1376 نمایش پست ها
      سلام ..
      ادبیات ارایه و قرابت خوانی ، عربی قواعد پایه ای عربی اول و راهنمایی ، زبان اگه مشکل داری زیاد کلمات پایه ای و ترجمه متن های ساده ...
      ریاضی سعی کن مباحث سخت تر رو همین اول کاری کار کنی مثل هندسه ، مختصاتی و اینجور بحث هایی که نمیشه اخر سال با قلم چی خیلی عالی خوندش الان کار کنی اگه هم این کار برات سخته از مباحث ساده تر شروع کن که از ریاضی دل زده نشی ! زیست هم به نظر من شما زیست 2 رو فقط عالی بخون ، چون از مهر با زیست 1 و پیش دانشگاهی پیش میری و مهم تر اینکه زیست 2 تست بیشتری داره و ترکیبی تره ، حتما کل بحث ژنتیک رو تا قبل مهر بخونی خیالت راحت باشه ! فیزیک میتونی فصل 1 و 2 پیش دانشگاهی یا فیزیک 1 یا فیزیک 3 فصل اول و دوم اینا در اولویت باشه برات ! شیمی هم خب طبیعتا تسلط بر شیمی 2 خیلی مهمه مخصوصا سه فصل اول که راحتم هستند اما کاربردی رو دقیق یاد بگیری ... فقط یادت باشه هر بحثی رو تو این یه ماه دقیق بخون که به دردت بخوره ن کم تسلط بخونی و زیاد بخونی فایده ای نداره عملا

ولی چون خیلی وقته از کنکور دوری ، زیاد درگیر حاشیه نشو و اینکه سعی نکن همه چی رو اوکی کنی که مثلا اره میخای از مهر با قلم چی عالی پیش بری همین الانم میتونستی تو تابستون با قلم چی پیش بری ولی نرفتی ، اون موقعه هم از مهر اگه یه ازمون نرسی ولش کنی تا اخر ازمونا رو به خودت باختی ...

موفق باشی
      داداش این همه مبحثی که شما گفتی فک نکنم کسی بتونه تو 1 ماه جمعش کنه
      ولی مرسی بابات قسمت اخر صحبتتون.شاید حق با شما باشه

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باید تغییر کتابها رو هم درنظر بگیری و اسلوب طراحی کنگور که شاید جدید بشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن