خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

زیست شناسی پیش دانشگاهی عمارلو و فار؟ و یه سری سوال دیگه

سلام دوستان خسته نباشید...
      قبل از اینکه به ۲ سوال جواب بدین لطفا توجه کنین اگه کتاب رو استفاده کردین جواب بدین نه صرفا با دیدن پی دی اف یا مرور کوتاه در کتابخانه...
      سوال اول : کسی کتاب درسنامه و تست زیست پیش فار رو داره ؟ ( منظورم کتاب آزمونش نیست ) اگه داره لطفا اینجا اعلام کنه ازش چندتا سوال میخوام بپرسم.

سوال دوم : برای درسنامه و تست زیست پیش چه کتابی رو پیشنهاد میدین ؟ نشر الگو زو خیلیا بد میگن. خیلی سبزم تستاش تو آفسایده. بدون کتاب کمک درسی میشه زیست پیش رو از روی متن کتاب فهمید ؟ اگه نه نظرتون در مورد عمارلو یا فار چیه . سطح زیستمم متوسط و بهتره...

ممنون از دوستانی که کمک میکنن
      ویرایش توسط Tia : 30 مرداد 1396 در ساعت 15:03 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      قسمتای سخت زیست پیش فصل 1 و2(زیست مولکولی) فصل 8(شارش انرژی) این سه فصل رو خودت بخون ببین میفهمی از رو کتاب یا نه(نیاز به خوندن دو یا سه باره دارن) اگه دیدی واقعا متوجه نمیشی اونموقع به فکر کتاب پیش فار باش، چون اون از بیخ و بن توضیح داده...گرچه هیچی عمارلو نمیشه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      در ضمن پیش نیاز فصل 1 و2 پیش، فصل پنج سال سوم هستش، شما تا ندونی باز آلی چیه، پیوند هیدروژنی و فسفو دی استر و ... عمرا مطالب فصل 1 پیش رو بفهمی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      قسمتای سخت زیست پیش فصل 1 و2(زیست مولکولی) فصل 8(شارش انرژی) این سه فصل رو خودت بخون ببین میفهمی از رو کتاب یا نه(نیاز به خوندن دو یا سه باره دارن) اگه دیدی واقعا متوجه نمیشی اونموقع به فکر کتاب پیش فار باش، چون اون از بیخ و بن توضیح داده...گرچه هیچی عمارلو نمیشه
      سلام
      تشکر از شما...
      ولی من الان متوجه نشدم از صحبتتون فار رو بگیرم یا نشردریافت ؟
      شما خودتون کدوم یکی از کتابارو داشتین و خوندین ؟

در مورد فصلای پیش نیاز هم در جریان هستم و خوندم این فصلارو

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها

سلام
      تشکر از شما...
      ولی من الان متوجه نشدم از صحبتتون فار رو بگیرم یا نشردریافت ؟
      شما خودتون کدوم یکی از کتابارو داشتین و خوندین ؟

در مورد فصلای پیش نیاز هم در جریان هستم و خوندم این فصلارو
      ساختار فار و عمارلو فرق داره(درسنامه های فار پایه ای و عمار لو ترکیبی هست) ، اگه دیدید میتونید از رو کتاب متوجه بشید این سه فصل رو...اصلا نیازی به فار نیست و عمارلو رو تهیه کنید...راستی من پارسال توی سایت دریافت دقیقا سوال مشابه شمارو دیدم پاسخی که آقای عمارلو داده بود این بود:اگه نیاز به درک مفاهیم پایه ای دارید(مثلا تغییر رشته اییا که زیستشون صفره) از کتاب فار پیش دانشگاهی استفاده کنید...اینطور که شما گفتید ظاهرا نیاز به درک مفاهیم پایه ای ندارید و قطعا عمارلو مناسب تره...خودمم واسه درسنامه فقط عمارلو دارم و مباحثی رو که از روش خوندم فوق العاده راضی بودم...به طوری که تستای ترکیبی سخت رو که اصلا جرات نمیکردم برم طرفشون رو با خوندن عمارلو خیلی خوب پاسخ میدم بهشون(حدود 80 درصد)
      ویرایش توسط .khosro. : 30 مرداد 1396 در ساعت 15:16

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      كتاب زيست فار خيلي مطالب كتاب درسيو باز كرده و كلي توضيح داده و انصافا عالي هم درس داده اما كتاب زيست دريافت خلاصه مفاهيم كتاب درسي و نكات تركيبي
      تستاي كتاب دريافت عاليه و اكثرشون تستاي خود جزوه عمارلو
      كتاب فار هم تستاش عاليه و بعد درسنامه هم ي سري سوال صحيح غلط اورده كه واقعا به فهم مفاهيم كتاب درسي كمك ميكنه
      هر دوشون كتاباي خيلي خوبي هستند

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​داداش عمارلو نخریدی ب خودت ظلم کردی ..باورکن کل 3جلدش 750صحفه س...بعدش روون بدون غلط....مولف س تا دکتره ن ی ادم با 200تا دانش اموز....باورکن خیلی راضیم..من خودم عامارلو کتاب درسی زیر ذره بین میخونم....فقط
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قبل از اینکه به ۲ سوال جواب بدین لطفا توجه کنین اگه کتاب رو استفاده کردین جواب بدین نه صرفا با دیدن پی دی اف یا مرور کوتاه در کتابخانه...
      سوال اول : کسی کتاب درسنامه و تست زیست پیش فار رو داره ؟ ( منظورم کتاب آزمونش نیست ) اگه داره لطفا اینجا اعلام کنه ازش چندتا سوال میخوام بپرسم.

سوال دوم : برای درسنامه و تست زیست پیش چه کتابی رو پیشنهاد میدین ؟ نشر الگو زو خیلیا بد میگن. خیلی سبزم تستاش تو آفسایده. بدون کتاب کمک درسی میشه زیست پیش رو از روی متن کتاب فهمید ؟ اگه نه نظرتون در مورد عمارلو یا فار چیه . سطح زیستمم متوسط و بهتره...

اگر شما منبع كمك درسيتون منطبق با تدريس معلمتون و كتاب درسي باشه بسيار بازدهي بيشتري داره(هم از لحاظ يادگيري مطلب هم از نظر زماني كه صرف ميكنيد)
      چرا كه مطلب خيلي بهتر و عميق تر تو حافظه تون جاي ميگيره و چند باره خوندن1مطلب حكم مرور داره در حالي كه اگر شما منبعي استفاده كنيد كه از كتاب درسي دور باشه بايد اونم بخونيد و يادبگيريد و مرور هاتون به دفعات بعد موكول ميشه و در واقع يك يا چند قدم عقب ميمونيد و اين ميشه همون هدر دادن وقت
      درسنامه ي همايش عمارلو منطبق با كتاب درسي و كنكور هس و انگار كه كتاب درسي رو كامل ميكنه
      در حالي كه زيست پيش فار سبك تاليفش جوري هس كه انگار خواسته يه كتاب درسي جديد بدون كم و كاست بنويسه
      درسنامه هاي تفصيلي و كامل و گاهي اضافه بر موضوع
      فار فقط به افراد علاقه مند توصيه ميشه كه بخوان خارج از مقوله ي كنكور كتاب رو بخونن!
      نقاط قوتي هم داره مثل جمع بندي در قالب جمله ي درست و نادرست
      تستاي خوب(كه البته ميتونستن بهتر باشن،ولي خب توي آزمون پيش كه بازم فوق العاده حجيم هس تستاي بهتري هس)
      از نظر درسنامه بايد بگم مطلب اضافه داره،كه البته توي ويرايش جديد خيلي از مطالب اضافه حذف شده و كتاب به سبك كتاب درسي و كنكور نزديك تر شده ولي باز هم براي دانش آموز كنكوري وقت گيرِ و حجيمه و دانش آموز كنكوري جاdي براي هدر دادن زمان نداره!
      پ ن: من به شخصه ويرايش قبلي اين كتاب رو داشتم كه خيلي زياد از كتاب دور بود و ازشم بسيار استفاده كردم ولي خب وقتي خريدمش فهميدم كه اين فقط ميتونه علاقه ي منو جوابگو باشه نه يه منبع كنكوري برام باشه
      عمارلو توصيه ميشه
      كتاب درسي ميتونه مطلب رو يادتون بده ولي براي اينكه برداشت هاي اشتباهتون رو اطلاح كنيد و مطالعه تون رو سريعتر انجام بديد به 1معلم يا درسنامه ي خوب نياز داريد
      وگرنه كتاب درسي چيزي كم نداره!
      پ ن2: حجم مطالب يادگرفتني توي كتاب درس و تست زياده نه از لحاظ تعداد صفحه!ولي كتاب آزمونش از نظر تعداد صفحه زياد هس

ویرایش توسط M o h a m m a d : 30 مرداد 1396 در ساعت 16:11

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برا پیش دانشگاهی کتاب زیست دریافت عالیه البته کتاب زیست شناسی پیش قیاس هموجود داره که اونم کتاب عالی هستش اولی رو دارم ولی قیاس رو فقط نمونشو دیدم تو گوگل سرچ کنم اسم کتابو میاد برو یه نگاه بنداز زیست شناسی پیش قیاس شاید خوشت اومد ازش.

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

درسنامه پیش 1 خیلی سبز خوبه
      برا پیش 2 هم بنظرم حتی بدون درسنامه هم میشه پیش رفت چون مطلب مفهومی خاصی نداره
      فقط میمونه شارش انرژی که کتابچه آموزش مفهومی کانون (قرمز رنگه) رو پیشنهاد میکنم

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      مشکل شما اینه که از بیس کار راهو غلط رفتی ... هیچ درسنامه ای نباید خونده بشه بابا ! شما باید اگر نمیفهمی با تست مشکل خودتو حل کنی نه با درسنامه

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن