خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

عربی مصطفی آزاده چطوره

دوستانی ک دیدنش لطفا ی راهنمایی بکنن!
      ارزش160 تومن رو داره یا نه؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1378 نمایش پست ها
      دوستانی ک دیدنش لطفا ی راهنمایی بکنن!
      ارزش160 تومن رو داره یا نه؟
      یکی ازدوستام خرید این دی وی دی اقای ازاده رو گفت اشغاله مفتشم گرونه با اون یقه سفید مسخرش ..این نظر دوستم بود نظر من نبود ...اما نظر من برو دی وی دی عربی گاج رو بخر خیلی بهتره.

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kurdish boy نمایش پست ها
      یکی ازدوستام خرید این دی وی دی اقای ازاده رو گفت اشغاله مفتشم گرونه با اون یقه سفید مسخرش ..این نظر دوستم بود نظر من نبود ...اما نظر من برو دی وی دی عربی گاج رو بخر خیلی بهتره.
      از گاج مگه عمومی نیس فقط داداش؟
      من یه چیز میخوام عمومی و تخصصی با هم باشه!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اشغاله خریدم استغاده نکردم مال پرواز بهتره

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عمومی و تخصصی نمیدونم ولی گاج خوبه ازش راضی بودن جست و جو کن پول مفت نده فیلم های الا هم هست استاد واعضی حرف اخرم هست ولی دوره ازاده رو خط بکش .

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      وقا ماهینی بگیرید پشیمون نمیشید

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezaazimi نمایش پست ها
      وقا ماهینی بگیرید پشیمون نمیشید

آقا یــــکم توصیفش کن مگه چی داره انقدر تعریفشو میکنی ؟ تازه میگن درسنامه شم خوب نیستو تستاش قدیمیه که!

8. Top | #8
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بعنوان کسی که فیلمای فلاح، نژادعلی، واعظی، ماهینی، ایادفیلی و آزاده رو دیده، نظرم اینه که از بین دی وی دی های بازار سراغ آزاده نرید. تا وقتی فیلمای رایگان آلاء (جلادتی یا ناصح زاده) هست اصلاً نیازی به هزینه کردن برای دی وی دی عربی نیست... با جلادتی میتونین از -33 به بالای 90 برسین
      ولی بازم اگه احساس کردین که نیاز به یادگیری بیشتر دارین عربیِ فلاح رو انتخاب کنین. از پایه میچینه میره بالا...
      .More than yesterday, less than tomorrow

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiirhosein نمایش پست ها
      آقا یــــکم توصیفش کن مگه چی داره انقدر تعریفشو میکنی ؟ تازه میگن درسنامه شم خوب نیستو تستاش قدیمیه که!
      اولا درسنامه هاش عالیه ! بابا منو از منفیه ۳ رسونده به ۹۵ تو ازمون های ازمایشی و ۷۰ تو کنکور
      تستاشم خودش گفته اینا حذف شدن اما چون گاهی طراح دیوونه میشه سوال میده باقی گذاشته پس قدیمی نیس
      سی دی هاشم خدااااس !

مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezaazimi نمایش پست ها
      اولا درسنامه هاش عالیه ! بابا منو از منفیه ۳ رسونده به ۹۵ تو ازمون های ازمایشی و ۷۰ تو کنکور
      تستاشم خودش گفته اینا حذف شدن اما چون گاهی طراح دیوونه میشه سوال میده باقی گذاشته پس قدیمی نیس
      سی دی هاشم خدااااس !
      میخاستم خیلی سبز بخرم بجاش سفیدو میخرم اگه بد بود بوالله ازت نمیگذرم
      سی دی های گاج شو میگی یا افبا؟

میخاستم خیلی سبز بخرم بجاش سفیدو میخرم اگه بد بود بوالله ازت نمیگذرم
      سی دی های گاج شو میگی یا افبا؟

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      فرق نمیکنه اما افبا
      گاج سفید بگیر پشیمون نمیشی

12. Top | #12
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezaAsghari نمایش پست ها
      بعنوان کسی که فیلمای فلاح، نژادعلی، واعظی، ماهینی، ایادفیلی و آزاده رو دیده، نظرم اینه که از بین دی وی دی های بازار سراغ آزاده نرید. تا وقتی فیلمای رایگان آلاء (جلادتی یا ناصح زاده) هست اصلاً نیازی به هزینه کردن برای دی وی دی عربی نیست... با جلادتی میتونین از -33 به بالای 90 برسین
      ولی بازم اگه احساس کردین که نیاز به یادگیری بیشتر دارین عربیِ فلاح رو انتخاب کنین. از پایه میچینه میره بالا...
      جلادتی و ناصح زاده فرق خاصی ندارن؟
      کدومشون بهتره؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بررسی تشریحی تست های نظام جدید به طور کاملا تشریحی ازطریق تصاویرانیمیشن کیفهای متحرک بسیاردریادگیری تاثیرگذارخواهدبود باتشکر

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هزینه کردن برای آموزش کاردرستی هست.بعًی ازقدیم گفته اماهیچ آرزویم بی حکمت نیست هیچ گرونی بی دقت نیست.درًمن شما که نخریدی ازکجا فهمیدی فلان دبی خوبه فلان دبیر بده خودت که میگی نگاه نکردی پس چطوری قضاوت کردی

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kurdish boy نمایش پست ها
      لطفا بجای بی احترامی دلیل منطقی بیاورید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن