خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 33 از 33
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMTR.2000 نمایش پست ها
      up
      کسی نمیدونه چجور کتابیه؟؟؟
      برای ضعیفا خوبه یا نه؟؟؟
      سير تا پياز برا كسي كه پايش ضعيفه بهترين انتخابه
      برخلاف تصور خيليا برا كنكور هم مناسبه
      هم درسنامه هاش خيلي روونه و كامله هم تستاش
      من خودم خوندم اين كتابو برا رياضي .در اخرم كنكورارو از ٩٠ به بعد كار كردم از كتاب تخته سياه ..البته چند مبحث رو هم dvd منتظري ديدم
      رياضي كنكور ٩٧ رو ٤٥ درصد زدم .درصد زيادي نيست ولي برا من كه رياضي ٩٦ رو منفي زدم پيشرفت خوبي بود
      ویرایش توسط Elahe_ : 13 تیر 1397 در ساعت 14:49

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMTR.2000 نمایش پست ها
      نه بابا اشتباه منظورم رو متوجه شدید.اینهمه منبع رو رتبه یک هم استفاده نکرده!!!کاملا درسته.ولی از اینایی که گفتم فقط فیلمای امینی راد و جمعبندی خیلی سبز رو دارم (اینم چون از اردیبهشت یکمی ریاضی میخواستم بخونم گرفتم)
      اینایی رو که گفتم رو میتونم تهیه کنم.و کلا میخواستم نظرتون رو دربارش بدونم.و در نهایت ی جمعبندی خوب و ی منبع اصلی رو ازشون انتخاب کنم.اوکی؟؟؟
      با این توضیحات فک کنم الان بتونید راهنمایی کنید.
      خط ویژه و جمعبندی خیلی سبز رو هم واسه الان نگفتم ک.گفتم دارمش!!!
      اخه ما توی شهرمون ی دبیر ریاضی خوب نداشتیم ک سر کلاس ریاضی رو یاد بگیریم.ی نفر بود عالی بود درس دادنش.ماه بود.رفت تیزهوشان ب خاطر همین بیشتر مباحث رو اگه با فیلم ببینم فک کنم بهتر باشه.الان با این توصیفات میگید چ کنم؟
      آهان معذرت میخوام

حقیقتش من به اینکه بگم فلان کتاب خوبه بخونید اعتقادی ندارم اینو هر شخص باید خودش تشخیص بده و به نتیجه برسه

خوشبختانه شما هم میتونید فیلم ببینید هم کتاب (حالا بسته به شرایط خودتون ببینید کدوم بهتره واستون)

راجب فیلم که هم آفبا هم امینی راد رو دارید پس بهترین کار اینه یه مبحثو از جفتش ببینید و بررسی کنید با کدوم بهتر مطلب رو فهمیدین

راجب کتاب هم کوله پشتی بیشتر آموزش محوره و تست کمتر کار کرده پس باید حتما کنارش تست کار بشه اما کتاب سیز تا پیاز گاج هم تسته هم آموزش و البته مبنا رو گذاشته سطح دانش آموز صفره

کتاب های خوب در زمینه ریاضی تجربی اینا هستن
      مهر و ماه (یکم سطحش بالاست و درسنامه هاش یکم ممکنه واستون گنگ باشه) آی کیو (این کتاب بیشتر تست محوره و چون شما سطحتون پایینه توصیه نمیشه) ریاضی جامع بابک سادات(کتاب خوبیه و حتی توی کانالش هم تطبیق با کنکور 97 رو هم گذاشته) حتی واسه درس ریاضی کتاب ده سال کانون هم میتونه راه گشا باشه واستون
      راستی ریاضی میکرو گاج هم هست (مقدم نیا مولفشه) اینم کتاب خوبیه و هم درسنامه هس و هم تست

حالا دیگه شما بررسی کنید کدوم به دردتون میخوره
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      up

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن