خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط بهنام فلسفه نمایش پست ها
      چاکریم داداش...این هم چک کنید ببینید خوبه یا نه خیلی ممنون
      فدات ..
      ...............
      شما خودت همین فصل حد رو ببین از خیلی سبز!

اون هم واسه شروع جویده تر و ملایم تر بحث حد رو شروع کرده ...

اولش هم اومده مفهوم «میل کردن» رو توضیح داده ..... که اینو همین سیرتاپیاز نگفته یه راست رفته تعریف حد رو گفته ...

خیلی سبز! بهتره دیگه .... :: حتی تو خیلی از جریان درسنامه و تستا و پاسخ های تشریحی این حد نرم و ملایم آموزش رو به خوبی سروش موئینی رعایت کرده ......
      ...........
      ولی این سیرتاپیاز زیاد انگار تو نخ این جور آموزشا نیست ..... ! :: البته میخای از فصلای دیگه هم عکس بگیر نشون بده تا بهتر بشه دربارش حرف زد رفیق ....
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      رفيق، كتاب خيلي عالي هستش اين كتاب و با مثالايي كه طي درسنامش داره عالي درس رو جا ميندازه...
      پ ن: بهترين كتاب،همون كتابي هست كه دوسش داري و باهاش راحتي..حتي اگه اون كتاب،كتاب درسي باشه...حرف ديگران رو گوش نده و با اطمينان به همين منبع ،راحت به درصد بالاي ٥٠ ميرسي
      خُنُک آن قماربازی، که بباخت آن‌چه بودش
      بنماند هیچش إلّا، هوس قمار دیگر...

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      رفيق، كتاب خيلي عالي هستش اين كتاب و با مثالايي كه طي درسنامش داره عالي درس رو جا ميندازه...
      پ ن: بهترين كتاب،همون كتابي هست كه دوسش داري و باهاش راحتي..حتي اگه اون كتاب،كتاب درسي باشه...حرف ديگران رو گوش نده و با اطمينان به همين منبع ،راحت به درصد بالاي ٥٠ ميرسي
      تشکر از شما ...و البته انتخاب منبع یه چیز نسبی هستش...کتابی که به من حال میده ممکنه به دیگری حال نده ..که اگه اینجوری نبود این همه حجم از منابع گوناگون نداشتیم ...فقط چون من پایه ی خیلی ضعیفی داشتم این کتابو خریدم . و البته طبق گفته ی موسسه ی گاج این کتاب برای افراد سطح ضعیف و صفر تالیف شده تا به سطح 100 برسن ..دیگه ببینیم در عمل واقعا اینجوری هست یا اغراق و تبلیغ بوده

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با هر کتابی حال میکنی با اون کار کن

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      فدات ..
      ...............
      شما خودت همین فصل حد رو ببین از خیلی سبز!

اون هم واسه شروع جویده تر و ملایم تر بحث حد رو شروع کرده ...

اولش هم اومده مفهوم �میل کردن� رو توضیح داده ..... که اینو همین سیرتاپیاز نگفته یه راست رفته تعریف حد رو گفته ...

خیلی سبز! بهتره دیگه .... :: حتی تو خیلی از جریان درسنامه و تستا و پاسخ های تشریحی این حد نرم و ملایم آموزش رو به خوبی سروش موئینی رعایت کرده ......
      ...........
      ولی این سیرتاپیاز زیاد انگار تو نخ این جور آموزشا نیست ..... ! :: البته میخای از فصلای دیگه هم عکس بگیر نشون بده تا بهتر بشه دربارش حرف زد رفیق ....
      باشه چشم بذار یه چند روزی با این مطالعه کنم بعد مقایسه میکنم ..بدون مطالعه نمیتونم بگم این بهتره یا بدتره ...فقط خیلی سبز رو همه ی مشاوره ها میگن برای کسی خوبه که تو ریاضی پایه متوسط به بالا داشته باشه ..به همین دلیل من با این سطح ضعیفم نتونستم از پسش بر بیام و گرنه خب جامع خیلی سبز به عقیده ی مشاوره ها و رتبه های برتر بهترین کتابه ولی نه برای کسی که از ریاضی چیزی بلد نیست

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      up
      کسی نمیدونه چجور کتابیه؟؟؟
      برای ضعیفا خوبه یا نه؟؟؟

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMTR.2000 نمایش پست ها
      up
      برای ضعیفا خوبه یا نه؟؟؟
      بانك تست خيلي خوبي داره
      اما درسنامش برخلاف اسمش چنگي به دل نميزنه

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای زدن تست عالیه
      طراحی سایت _ سئو _ گرافیک ( آموزش کورل دراو )

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      واقعا ریاضی یه غول بزرگی شده واسم.
      نمیدونم چیکار کنم.
      گفتم زود تر از بقیه درسا شروع به خوندن کنم و تقویتش کنم.
      از امیر حسین و ی نفر دیگه پرسیدم گفتند چجوری بخونم.البته اون واسه دو ماه مونده به کنکور 97 بود.
      97 هم 10 15 درصد بیشتر نتونستم بزنم.
      خیلی سبز داشتم فروختم.زیاد نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم.
      الان میخواستم منبع جامع انتخاب کنم.فیلمای امینی راد رو دانلود کردم.ی دوستامم گفت اگه میخوای هارد بیار سروش مویینی (آفبا) رو واست بریزم.جمعبندی خیلی سبز رو هم خریدم.خط ویژه رو هم از ی دوستام گرفتم ببینم چجوریه.تعریف کوله پشتی رو هم از دوستان انجمن شنیدم.سیر تا پیاز جامع بد نبود.ولی چون نسبتا جدیده اطلاعی دربارش نداشتم.فقط مونده منبع اصلیم!!! اصلا نمیدونم چجوری ریاضیم رو قوی کنم.
      دوستان خوشحال میشم راهنمایی کنید.
      ویرایش توسط Arosak_E_Ostad : 13 تیر 1397 در ساعت 12:59

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up
      برای ضعیفا خوبه یا نه؟؟؟
      تست هاش قویه
      طراحی سایت _ سئو _ گرافیک ( آموزش کورل دراو )

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      up

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نمیدونم چیکار کنم.
      از امیر حسین و ی نفر دیگه پرسیدم گفتند چجوری بخونم.البته اون واسه دو ماه مونده به کنکور 97 بود.
      الان میخواستم منبع جامع انتخاب کنم.فیلمای امینی راد رو دانلود کردم.ی دوستامم گفت اگه میخوای هارد بیار سروش مویینی (آفبا) رو واست بریزم.جمعبندی خیلی سبز رو هم خریدم.خط ویژه رو هم از ی دوستام گرفتم ببینم چجوریه.تعریف کوله پشتی رو هم از دوستان انجمن شنیدم.سیر تا پیاز جامع بد نبود.ولی چون نسبتا جدیده اطلاعی دربارش نداشتم.فقط مونده منبع اصلیم!!! اصلا نمیدونم چجوری ریاضیم رو قوی کنم.
      شونصد منبعی بودن،خوب نیس !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نمیدونم چیکار کنم.
      دوست عزیز این منابعی که شما تهیه کردین اگر بخواین همه رو کار کنید واسه سال 1400 آماده ی کنکور میشین
      واسه درس ریاضی هیچ کتاب و حتی دی وی دی ای نیست که شما بری درسنامه بخونی و ببینی و بعد هرچی تست گذاشتن جلوت شخم بزنی مهم ترین نکته توی ریاضی خوندن کلیات مطلب از روی یه درسنامه ی مختصر و بعدش تست زنی فراون واسه رسیدن به تسلط توی اون مبحث هست. حالا از روی هر منبعی میخواد باشه اما اصل توی ریاضی تمرینه و این تمرین هم فقط با تست فراوان بدست میاد و هیچ راه دیگه ای هم نداره.
      شما اولین کاری که باید بکنی اینه که یه منبع رو انتخاب کنی و بقیه رو بزاری کنار و اصلا طرفشون نری این چند منبعی بودن بیشترین ضربه رو بهتون میزنه
      کتاب جمع بندی خیلی سبز و حتی خط ویژه گاج واسه این موقع از سال توصیه نمیشه و همونطور که خودتون بهتر میدونین این کتاب ها جنبه ی جمع بندی دارن نه آموزش پایه ای
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD AGHA نمایش پست ها

شونصد منبعی بودن،خوب نیس !
      کاملا درسته.ولی از اینایی که گفتم فقط فیلمای امینی راد و جمعبندی خیلی سبز رو دارم (اینم چون از اردیبهشت یکمی ریاضی میخواستم بخونم گرفتم)
      اینایی رو که گفتم رو میتونم تهیه کنم.و کلا میخواستم نظرتون رو دربارش بدونم.و در نهایت ی جمعبندی خوب و ی منبع اصلی رو ازشون انتخاب کنم.اوکی؟؟؟
      با این توضیحات فک کنم الان بتونید راهنمایی کنید.

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      دوست عزیز این منابعی که شما تهیه کردین اگر بخواین همه رو کار کنید واسه سال 1400 آماده ی کنکور میشین
      واسه درس ریاضی هیچ کتاب و حتی دی وی دی ای نیست که شما بری درسنامه بخونی و ببینی و بعد هرچی تست گذاشتن جلوت شخم بزنی مهم ترین نکته توی ریاضی خوندن کلیات مطلب از روی یه درسنامه ی مختصر و بعدش تست زنی فراون واسه رسیدن به تسلط توی اون مبحث هست. حالا از روی هر منبعی میخواد باشه اما اصل توی ریاضی تمرینه و این تمرین هم فقط با تست فراوان بدست میاد و هیچ راه دیگه ای هم نداره.
      شما اولین کاری که باید بکنی اینه که یه منبع رو انتخاب کنی و بقیه رو بزاری کنار و اصلا طرفشون نری این چند منبعی بودن بیشترین ضربه رو بهتون میزنه
      کتاب جمع بندی خیلی سبز و حتی خط ویژه گاج واسه این موقع از سال توصیه نمیشه و همونطور که خودتون بهتر میدونین این کتاب ها جنبه ی جمع بندی دارن نه آموزش پایه ای
      نه بابا اشتباه منظورم رو متوجه شدید.اینهمه منبع رو رتبه یک هم استفاده نکرده!!!کاملا درسته.ولی از اینایی که گفتم فقط فیلمای امینی راد و جمعبندی خیلی سبز رو دارم (اینم چون از اردیبهشت یکمی ریاضی میخواستم بخونم گرفتم)
      اینایی رو که گفتم رو میتونم تهیه کنم.و کلا میخواستم نظرتون رو دربارش بدونم.و در نهایت ی جمعبندی خوب و ی منبع اصلی رو ازشون انتخاب کنم.اوکی؟؟؟
      با این توضیحات فک کنم الان بتونید راهنمایی کنید.
      خط ویژه و جمعبندی خیلی سبز رو هم واسه الان نگفتم ک.گفتم دارمش!!!
      اخه ما توی شهرمون ی دبیر ریاضی خوب نداشتیم ک سر کلاس ریاضی رو یاد بگیریم.ی نفر بود عالی بود درس دادنش.ماه بود.رفت تیزهوشان ب خاطر همین بیشتر مباحث رو اگه با فیلم ببینم فک کنم بهتر باشه.الان با این توصیفات میگید چ کنم؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن