خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 37
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

بهترین کتاب صرفا تست برای درس عربی

سلام دوستان من نیاز مبرمی به یک کتاب مناسب تست برای عربی دارم(درس رو از دی وی دی عمار تاجبخش یاد میگیرم و درسنامه رم از عربی لقمه میخونم) اول خواستم فوت و فن بگیرم دیدم سیستمش درسنامه دار و مبحثیه به دردم نخورد بعد خیلی با الگو حال کردم چیدمان جالبی داشت و درس به درس هم بود ولی میگن کتابش به درد نمیخوره...اگه از الگو استفاده کردین میشه نظرتونو بگید دربارش؟ و یا اگه کتاب مناسب تری که تست های درس به درس داره، میشناسید رو اگه میشه بهم معرفی کنید...سپاس فراوان از همه دوستان که وقت میذارن و کمک میکنن

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      گاج سفید
      استاد ماهینی غوغا میکنه غوغا

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezaazimi نمایش پست ها
      گاج سفید
      استاد ماهینی غوغا میکنه غوغا

درس به درس نیس نمیشه با آزمونا هماهنگ کرد آخه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سمت کتاب گاج سفید اصن نرو کتابشو هنوز ویرایش نکرده پر از تستای قدیمی و حذف شده س، توی تستاش از نکات رشته انسانی هم استفاده شده
      شما باید عربیو یاد بگیری حالا چه درس به درس چه مبحثی مهم کنکوره که باید کلشو یاد داشته باشی برا ازمونا هم برو ببین اون درسا قواعدشون چیه تو کتاب تست پیداشون کن
      کتاب خیلی سبز و گاج کامل خوب هستن
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نه بابا تستای حذف شدشو خودش گفته نزنین !! بابا گاج سفید عالیه منو از منفیه ۳ رسوند به ۷۰

مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه بابا تستای حذف شدشو خودش گفته نزنین !! بابا گاج سفید عالیه منو از منفیه ۳ رسوند به ۷۰

غیر از اونا هم تست حذف شده داره و علامت گذاری نکرده
      کلن چیزی به اسم ویرایش تو این کتاب وجود نداره من چاپ 93 رو با 95 مقایسه کردم تستا و اشتباهات چاپ قبل بودن اخر هر مبحثم تستای جدیدو چسبونده بودن
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -MAHDI- نمایش پست ها
      سمت کتاب گاج سفید اصن نرو کتابشو هنوز ویرایش نکرده پر از تستای قدیمی و حذف شده س، توی تستاش از نکات رشته انسانی هم استفاده شده
      شما باید عربیو یاد بگیری حالا چه درس به درس چه مبحثی مهم کنکوره که باید کلشو یاد داشته باشی برا ازمونا هم برو ببین اون درسا قواعدشون چیه تو کتاب تست پیداشون کن
      کتاب خیلی سبز و گاج کامل خوب هستن
      از دور که میبینی فکر میکنی میشه مبحثی رو با آزمون درس به درس هماهنگ کرد ولی اصلا نمیشه مخصوصا توی بعضی مباحث...خیلی سبز رو دیدم تو تستاش فقط مبحث قواعد رو اورده بود و ترجمه جدا بود...شما میدونی مبحث ترجمه رو چطور با آزمون هماهنگ کنم مثلا ترجمه خیلی سبز رو؟ آخه الگو ترجمه و قواعد باهم اورده...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

چطوری با آزمونا هماهنگش میکردین شما؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      از دور که میبینی فکر میکنی میشه مبحثی رو با آزمون درس به درس هماهنگ کرد ولی اصلا نمیشه مخصوصا توی بعضی مباحث...خیلی سبز رو دیدم تو تستاش فقط مبحث قواعد رو اورده بود و ترجمه جدا بود...شما میدونی مبحث ترجمه رو چطور با آزمون هماهنگ کنم مثلا ترجمه خیلی سبز رو؟ آخه الگو ترجمه و قواعد باهم اورده...
      به نظر من اول کل ترجمه رو بخون بعد برای تسلط بیشتر روزی 10 تا تست ترجمه بزن.
      لازم نیس ترجمه رو با ازمون هماهنگ باشی

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      مبحث هارو از جدول برنامه در می اوردم با کتاب درسی میدیدم چیه از رو سفید میخوندم
      شاید زیاد باشه اما ۱۰ دقیقه هم‌نمیشد

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتاب موج آزمون الگو

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -MAHDI- نمایش پست ها
      به نظر من اول کل ترجمه رو بخون بعد برای تسلط بیشتر روزی 10 تا تست ترجمه بزن.
      لازم نیس ترجمه رو با ازمون هماهنگ باشی
      داداش کلا دیدمو نسبت به عربی داری عوض میکنیا مگه هر درس تستای ترجمه مخصوص خودشو نداره؟

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      دقیقا ترجمه که نباید درس به درس حوند باید کلی یاد بگیری ترجمه رو قواعد رو درس به درس جلو بری

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دقیقا ترجمه که نباید درس به درس حوند باید کلی یاد بگیری ترجمه رو قواعد رو درس به درس جلو بری

بدبخت شدم حالا باز از کجا برم این همه ترجمه یاد بگیرم ای بابا

15. Top | #15
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ترجمه بابا کاری نداره که ! تو گاج سفید ترجمشو بخون ۱ روزه یادمیگیری

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن