خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 82 از 82
    1. Top | #76
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezaazimi نمایش پست ها
      میدنایت کاری نداریم اما والا منظورش به منه ها !!!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
      کلا!میدونی اولش خوب بود که صدامونو به گوش همچین فکری رسوندیم ولی دیگه از تاثیر گذاری گذشته،چرا همچنان نظر میدیم؟بذاریم بره اون ته دیگه!بیش از این نظراتمون تغییری ایجاد نمیکنه.

2. Top | #77
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پارسال‌آشنای‌مابا۴تاتجدی ددرپیس‌دانشگاهی‌پزشکی‌ی د‌قبولش‌البته‌باسهمیع‌ یثارگران.هیچکس‌ازحق‌النا س‌نمیتونه‌بنفع‌گروهی‌سو استفاده‌کنه

3. Top | #78
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم هر نوع سهمیه ای اعم از بسیج و ایثارگر و هییت علمی و ژن خوب و .... یه ظلمه بزرگه به همه. کجای دنیا سهمیه بسیج و ایثارگر و ... دارن که ما دومیش باشیم؟
      گیرم پدرت بود فاضل از فضل پدر تو را چه حاصل ؟ شخصا بعضی از این آدمای سهمیه دار دیدم که واقعا صد رحمت به گاو از بس که ****** و فاسد هستند. مطمئنم هممون دیدیم ...

4. Top | #79
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درسته که از دوستان سهمیه ای فقط یک بار میتونن از سهمیشون استفاده کنند؟

5. Top | #80
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام
      واقعا جای بسی تعجبه که هنوز همچین تفکراتی در جامعه ما وجود داره .من کاری به ادغام شدن یا نشدن این سهمیه ها ندارم.بچه ها سهمیه 25 درصدی که به جانبازای بالای 25 درصد دادن هیچ وقت پر نمیشه در واقع تو این سهمیه هر داوطلب فقط با خودش رقابت میکنه و باید تلاش کنه که یه تراز خاصی رو بیاره و قبول بشه.و اگر اطلاع داشته باشین باید 70 درصد نمره نفر آخر قبولی هر دانشگاه رو بیارن تا قبول بشن(مثلا اگه تراز کانونی یه داوطلب رو به جای تراز کنکورش در نظر بگیریم نفر اول کانون الان ترازش تقریبا حدود 8400 میشه پس اگه اینا تراز معادل 70 درصدش (یعنی حدود 5800) رو بیارن می تونن کنار نفر یک کنکور بشین. و به این نکته هم دقت کنین که تراز 5800 معادل نفر اول کانونه و اگه ترازای پایین تر قبولی پزشکی رو در نظر بگیریم طرف میتونه با ترازی حدود 5000 هم راحت قبول بشه.البته معادل کنکوری ترازشون فرق میکنه).
      خواهش میکنم به جای مطرح کردن این موضوعات کمی هم تلاش کنید تا لااقل شماها هم به اندازه پدرانتان برای رسیدن به هدفتان قدمی برداشته باشید.

6. Top | #81
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMAD HOSSEIN نمایش پست ها
      با سلام
      واقعا جای بسی تعجبه که هنوز همچین تفکراتی در جامعه ما وجود داره .من کاری به ادغام شدن یا نشدن این سهمیه ها ندارم.بچه ها سهمیه 25 درصدی که به جانبازای بالای 25 درصد دادن هیچ وقت پر نمیشه در واقع تو این سهمیه هر داوطلب فقط با خودش رقابت میکنه و باید تلاش کنه که یه تراز خاصی رو بیاره و قبول بشه.و اگر اطلاع داشته باشین باید 70 درصد نمره نفر آخر قبولی هر دانشگاه رو بیارن تا قبول بشن(مثلا اگه تراز کانونی یه داوطلب رو به جای تراز کنکورش در نظر بگیریم نفر اول کانون الان ترازش تقریبا حدود 8400 میشه پس اگه اینا تراز معادل 70 درصدش (یعنی حدود 5800) رو بیارن می تونن کنار نفر یک کنکور بشین. و به این نکته هم دقت کنین که تراز 5800 معادل نفر اول کانونه و اگه ترازای پایین تر قبولی پزشکی رو در نظر بگیریم طرف میتونه با ترازی حدود 5000 هم راحت قبول بشه.البته معادل کنکوری ترازشون فرق میکنه).
      خواهش میکنم به جای مطرح کردن این موضوعات کمی هم تلاش کنید تا لااقل شماها هم به اندازه پدرانتان برای رسیدن به هدفتان قدمی برداشته باشید.
      متاسفانه این قشر از جامعه خودشون رو خدا میدونند
      ایت الله بهجت گفت نمیدونم برای ظهور امام زمان دعا کنم یا دعا نکنم!
      شاگرداش گفتند واسه چی اینو می گی؟
      گفت اگه بیاد خیلی از همین مسیول های ما دشمن درجه یکش میشن و انکارش می کنن
      اینقدر مسیول های ما میگنعدل علی(ع).تنها کشور با آرمان های اسلامی​ حتما منظورشون همین چیزاست

7. Top | #82
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی حقیری... خیلی ... چیزی نمی گم

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن