خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 82
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad114 نمایش پست ها
      سلام به همگی من خودم فرزند ازاده 4 سال و جانباز 40 درصد و رزمنده 20 ماه جبهه هستم . من با شما کاملا مخالفم چطور فرزند شهید رو با فرزند جانباز 25 درصد یکی میکنن پس باید برای همه یکی بشه
      بعدا اگه جانبازا با هم ادغام بشن هیچ اشکالی نداره چون بیشتر نفرات سهمیه 5درصدی رزمنده هستند و تقریبا بیش از 70 درصد از اونا رزمنده و فرزند رزمنده اند و اگه رزمنده ها با هم باشن هم بنفع اوناس و اگه جانبازا هم با هم یکی شن اونقدر ظرفیت هست که پاسخگوی همه باشه.
      پس عادلانه اینه که جانبازا رو از رزمنده ها جدا کنن که هم به نفع جانبازا باشه هم به نفع رزمنده ها
      هرچی صلاحه همون پیش میاد شما نگران نباش

کاملا موافقم...واقعا لایک داره...
      بایدرزمنده ها بشن جز5درصد وجانبازان هم همه توی یه گروه باشن
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

2. Top | #32
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      بروبکس ! خیلی خوبین بخدا
      استارتر عزیز ... حتی اگر سهمیه هم حقتون باشه و فلان و بهمان و ...
      یه بار نوشتتو بخون خیلی جالبه خدایی !! داری صراحتا اعلام میکنی اینا درس خونن ( یعنی شما نیستین ) و ما دیگه نمیتونیم راحت قبول بشیم ( یعنی تا الان خودتون هم میدونین دارین کشکی کشکی قبول میشین )
      خیلی جالبه
      من کسیم که میگم همیشه باید با قوانین بازی جلو بری
      ایرا سهمیه رو داره ... چه بخوایم ما و چه نخوایم هیچکسی بهمون گوش نمیده ... تو یه پست دیگه گفتم که رتبه ۱۰۲ منطقه کشوریش از من بدتر شده نه ۲ تا ۳ تا بلکه ۷۰۰ تا اما من اصفهانم شاید نیارم
      اما ایران اگر سهمیه داره وضعیت حقوق و رفاه اجتماعی بالا برای پزشکا رو هم داره
      چیزی که من میگم اینه که میشه با قوانین بازی کرد ... ظلم هست اما اگر سعی بکنی میشه ... شما میتونی تو سهمیه ازاد رتبه بیاری و موفق باشی میشه .... اونیم که فرزند شهید و جانباز و ... هست هم شاید شرایطش بد باشه ( نه به اندازه ی این همه سهمیه ... ۹۸ درصد میزاشتن خوب بود )
      اما نباید هی به بهانه ی این کار خودمونو گردن یکی دیگه بندازیم ... رتبه ۱ کشوری سهمیه روی رتبش تاثیری نداشته اما درس خونده ... ما هم مثل اون باید باشیم

.

.

.

.
      البته افرادی مثل استارتر هستن که باعث میشن از این رضایت به قوانین بیرون بیام و دادم به هوا بره که خدایا قوانین اینجوریه قبول ... اما چرا اینا رو باید اینجوری تحمل کنیم ... چرا یذره بهشون ... علاوه بر سهمیه یکم تواضع بهشون ندادی !!

#قوانین_بازی
      #این_دیگه_نامردیه

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirh نمایش پست ها
      تراز 6000 سهمیه پزشکی تهران
      تراز 10000 عادی پزشکی دولتی نمیاره
      خودت میدونی چه تفاوته فاحشی بین رتبه این دو نفر هست
      بعد میگن ما 70 درصد نمره تراز رو آوردیم و حقمونه
      از منم امسال گذشت ولی خدا شاهده روز قیامت از حقم نمیگذرم
      تراز 6000 سهمیه ایثارگران پزشکی پردیس شهرای کوچیک هم قبول نمیشه چه برسه به تهران...

4. Top | #34
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      البته ۱۰۰۰۰دولتی میاره دیگه مسائل رو بزرگنمایی نکنیم ... ۹۶۰۰ به بالا دولتی میاره

مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اینو باید طلا گرفت
      یه بار نوشتتو بخون خیلی جالبه خدایی !! داری صراحتا اعلام میکنی اینا درس خونن ( یعنی شما نیستین ) و ما دیگه نمیتونیم راحت قبول بشیم ( یعنی تا الان خودتون هم میدونین دارین کشکی کشکی قبول میشین )

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirh نمایش پست ها
      اینو باید طلا گرفت
      دقیقاً..

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      25 دردصپی ها بجنبین که دارن زیر ابتونو زیر ۲۵ ها میزنن بریزید مجلس و هرجا دیدید اعتراض کنین حقتونو خوردن وای

8. Top | #38
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      پدرام خیلی باحالی !! پکیدم از خنده

9. Top | #39
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این اتفاق نمیوفته......چون اینطوری در حق بچه های بالای ۲۵ ظلم میشه ...در ضمن سهمیه زیر ۲۵ به نفعشون بوده که..کی میگه ضرر کردن!!!!

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

10. Top | #40
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اونیم که دنبال اعتراض و امضا و اینجور حرفا باشه چه با سهمیه چه بی سهمیه قبول نخواهد شد...شک نکن....تمرکز باید رو درس خوندن باشه تو سال کنکور نه اعتراض وپیگیری قانون...

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      چه بحث مسخره ای فک کردم چی شده
      روزهای سخت دوام نمی اورند

اما انسانهای سخت چرا

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعیتش من هم به شدت با سهمیه مخالفم. چون سطح علمی خیلی از بچه های سهمیه واقعا در حد خیلی از رشته ها و دانشگاه ها نیست...
      در کل سهمیه واقعا ناعادلانه ست... که البته گویا محدود به مسئله ی کنکور نیست و بعدا هم قطعا توی مسائلی مثل استخدام شاهدش هستیم... از زحمات همه ی عزیزانی که جنگیدن و برای دفاع از سرزمین هر کاری کردن ممنونم ولی راه سپاسگزاری ازشون این نیست که یه عده ی دیگه ناراضی باشن...اینم مربوط به بعضی سیاست گذاری های غلطه و ما هیچ کاری نمیتونیم بکنیم متاسفانه.

ضمن اینکه آیدا خانوم عزیز تفکرتون خیلی عجیب غریبه. به قول یکی از دوستان شما نوشتید نمیخواید این اتفاق بیفته چون رقیب زیاد میشه شانستون میاد پایین.
      یعنی عملا خودتون هم دارید اعتراف میکنید که چون سهمیه دارید درس نمیخونید حالا هم نگرانید افراد دیگه ای بتون اضافه بشن مبادا رقیب زیاد بشه!!!!! این تفکر دیگه واقعا نوبره
      یعنی شما به امید سهمیه داشتن دست رو دست بذارید و نخونید و در نهایت برید یه جای خوب درس بخونید دیگه
      چه عدالتی.... اینجور وقتا جیگر اونایی که با قوه و توان خودشون درس خوندن آتیش میگیره واقعا!
      منم از اساس با سهمیه مشکل دارم ولی اگه قراره سهمیه ای باشه باید واسه همه باشه. چه 5 درصد چه 10 درصد چه 50 درصد ... اونی که 5 درصدی هم بوده که بنده خدا دست خودش نبوده تیر کجای بدنش بخوره که درصدش بالا تعیین شه یا پایین !!!!

به هر حال به نظرم خیلی بهتره که به جای اینکه به این فکر کنید که رقیب براتون زیاد میشه و جلوی شما رو میگیرن سعی کنید خودتون درس بخونید...مطمئنا نتیجه تلاش خودتون شیرین تر از استفاده از سهمیه های این چنینیه...نمیگم ازش استفاده نکنید ولی حداقل این فکر که بقیه هم اضافه بشن ما قبول نمیشیم رو بذارید کنار . جسارتا تفکرتون خیلی بچگانه س ... برای کسی که الان 17 سالشه این طرز تفکر عجیبه...این که کسی نیاد جلوی راه ما رو نگیره تفکر یه بچه ی ابتداییه نه آدمی که سال دیگه میخواد وارد دانشگاه بشه!!!
      ویرایش توسط sara523 : 29 مرداد 1396 در ساعت 03:57

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آخ آخ به خدا تایپیکو دیدم برای چند ثانیه حس کردم قلبم نمیزنه...ماها مردم عادی چقدر بدبختیم
      هیچی نمیخوام در مورد سهمیه و اینکه ما جون کندیم درس خوندیم عده ای با تراز در حد 20هزار منطقه رفتن پزشک شدن،به قول این خارجیا!بدون شرح!!
      من یکی میخوام بگم از حقم نمیگذرم و امیدوارم تمام کسایی که در عین اینکه کندذهن بودن و صرفا با داشتن سهمیه های بیخود رفتن و جای بچه های با استعداد و لایق رو گرفتن پس بدن یه روزی این نادعدالتی رو،اونم به شدیدترین شکل
      از تمام کندذهن هایی که به ناحق و صرفا به دلیل داشتن سهمیه های بیخود امکانات کشور رو به تاراج ​میبرن متنفرم

ویرایش توسط .SoRoUsH. : 29 مرداد 1396 در ساعت 04:25

14. Top | #44
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      متاسفانه تو ایران نظریه لامارک کاملا ثابت شده

صفات اکتسابی ارثی میشوند

15. Top | #45
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن