خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

..:: سوالی در حد مرگ و زندگی ، دریغ نکنید کمکتون رو !! ::..

سلام و درود

بنده دیوانه گشته ام در این سیل سرگردانی ها

یا بهتره بگم هر دم از این باغ بری میرسد !

اول کار که میگفتن سهمیه 5 درصدی فقط از باقی مانده سهمیه 25 درصدی ها استفاده میکنه

بعدش گفتن که نه ، 5 درصد اضافه بر 25 درصد بهشون میرسه ، تازه باقی مونده ی 25 درصد رو هم اول به این دوستان میدن

بعدش گفتن اول توی سهمیه مناطق گزینش میشن ، اخر میان تو سهمیه خودشون

حالا هم که متوجه شدم رتبه های کشوری نسبت به مناطق ، خیلی عوض شده

مثلا قبلا رتبه 1000 منطقه 2 میشده حدودا 2000 کشوری ولی امسال بیشتر شده و حدود 2500 یا شاید هم بیشتر !!

خوب با این موضوع جدید مطرح شده من دلشوره ی شدیدی گرفتم

خواستم ببینم به نظر شما دوستان ، کنکوری ها ، دبیر ها ، اساتید و دکاتیر !

آیا میشه گفت نمره ی تراز برای قبولی توی پارسال و امسال یکسانه و تغییر چندان زیادی نکرده

یعنی تراز علمی رو مبنا قرار بدیم نه رتبه رو و اینجوری حدس بزنیم کجا قبول میشیم
      ----------

آیا میشه گفت تراز علمی امسال نسبت به پارسال با همون رتبه کشوری ( نه منطقه ) بهتر شده یا بدتر ؟

-----------
      خیلی متشکر میشم از کمکاتون

اگر هر کمکی میتونید بکنید ، دریغ نکنید که کمک های شما 1 خانواده رو میتونه از نگرانی خارج کنه

ببین پسر

خدا حقمو میگیره

خیالت راحت !

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عنوان تاپیک رو که دیدم گفتم بیام یک نفرو از مرگ نجات بدم.
      عزیزم نتیجه ها که اومد همه چیز مشخص میشه. من فکر میکنم خود سازمان سنجش هم نمیدونه چیکار میکنه. دلشوره هم طبیعیه همه بچه ها دارند شما هم خونسردی خودت رو حفظ کن.

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-corpo نمایش پست ها
      سلام و درود

اول کار که میگفتن سهمیه 5 درصدی فقط از باقی مانده سهمیه 25 درصدی ها استفاده میکنه

بعدش گفتن که نه ، 5 درصد اضافه بر 25 درصد بهشون میرسه ، تازه باقی مونده ی 25 درصد رو هم اول به این دوستان میدن

مثلا قبلا رتبه 1000 منطقه 2 میشده حدودا 2000 کشوری ولی امسال بیشتر شده و حدود 2500 یا شاید هم بیشتر !!

آیا میشه گفت نمره ی تراز برای قبولی توی پارسال و امسال یکسانه و تغییر چندان زیادی نکرده

----------

آیا میشه گفت تراز علمی امسال نسبت به پارسال با همون رتبه کشوری ( نه منطقه ) بهتر شده یا بدتر ؟

-----------

اگر هر کمکی میتونید بکنید ، دریغ نکنید که کمک های شما 1 خانواده رو میتونه از نگرانی خارج کنه

جناب این همه نوشته لازم نبود رتبه ات رو توی سهمیه 5 درصدی + رتبه ی کشوری بگو تا بگم چی میاری ؟ مقایسه نیاز نیست

4. Top | #4

نمایش مشخصات
      قبولیا تغییر زیادی نمیکنه
      اولا تو رشته های پر طرفدار کسایی که سهمیه ی 25% دارن اصلا ظرفیت زیادی رو برای انتقال نمیذارن تاحالا بود و نبودش فرق کنه
      دوما این 5% ای که میگن اضافه شده تا اونجایی که من خبر دارم
      بعدش اینکه دلیل تغییر رتبه های کشوری میتونه به همین سهمیه یا متعادل شدن سطح بچه های سه منطقه باشه
      سالای قبل نصف رتبه ی کشوری میشد منطقه 2 الان نصف کشوری منهای یک عددی میشه منطقه 2
      در کل شرایط خیلی فرق نمیکنه به نظر خودم ولی بازم باید دید سازمان سنجش چه میکنه...
      LEAVE ONE WOLF ALIVE...& THE SHEEPS ARE NEVER SAFE

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان احتمال داره ویرایش انتخاب رشته دوباره بیاد روی سایت؟!!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Full Professor نمایش پست ها
      جناب این همه نوشته لازم نبود رتبه ات رو توی سهمیه 5 درصدی + رتبه ی کشوری بگو تا بگم چی میاری ؟ مقایسه نیاز نیست
      اگر سهمیه داشتم انقدر نمی نوشتم

یکبار میخوندی حداقل !
      ببین پسر

خدا حقمو میگیره

خیالت راحت !

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohaa_mad نمایش پست ها
      عنوان تاپیک رو که دیدم گفتم بیام یک نفرو از مرگ نجات بدم.
      عزیزم نتیجه ها که اومد همه چیز مشخص میشه. من فکر میکنم خود سازمان سنجش هم نمیدونه چیکار میکنه. دلشوره هم طبیعیه همه بچه ها دارند شما هم خونسردی خودت رو حفظ کن.
      اگر شما هم 3 بار کنکور میدادی میفهمیدی چی میگم
      ببین پسر

خدا حقمو میگیره

خیالت راحت !

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به نظر من تغییر چندانی برای غیر سهمیه اییا نداره و بیخود ناراحتی.همه نگرانن ولی اینکه دس پاتونو گم کنین واسه یه قبولی....

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Full Professor نمایش پست ها
      تا بگی چی میاره ؟؟؟؟ جالب بود ...
      عادت ما ایرانیا اینه که از ادمایی که رک و راست حقیقت رو به زبون میارن بدمون میاد چون از واقعیت های تلخ گریزانیم ولی بر عکس ادمایی که با حفظ ظواهر سعی در خوب جلوه دادن خودشون و اوضاع هستن رو ارج می نهیم ... کاش ایران به شکل گربه نبود بوقلمون بیشتر مناسب احوال ایرانی هاست . . .

10. Top | #10
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ظرفیت که طبق آخرین گفته ها اضافه شده و بحث باقی مونده ی 25 درصد و اینا کلا منتفیه، 5 درصد هم بعد از گزینش توی سهمیه مناطق اعمال میشه...
      خلاصش اینه که همه چی به نفع سهمیه ای ها شده.
      .More than yesterday, less than tomorrow

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      به نظر من خیلی زیاد تغییر نمیکنه ولی کسایی که لب مرزی هستن احتمال قبولیشون تقریبا صفر میشه.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-corpo نمایش پست ها
      سلام و درود

----------

-----------

کشوری و منطقه چه نسبتی با هم دارند رو بیخیال
      مهم اینه گزینش با رتبه منطقه است
      سهمیه هر منطقه هم توزیع منطقی داره
      حدود رتبه های پارسال رو میتونی برای امسال استفاده کنی

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داداش گلم امسال تو اعلام نتایج افرادی که از مناطق مختلف سهمیه ی 5 درصدی داشتن تو یه سهمیه جمع شدن و طبق چیزایی که دوستان می گن سهمیه ی مناطق هم برا اونا لحاظ می شه پس قطعا شما نباید بر اساس رتبه های پذیرفته شده های سالای قبل برنامه ریزی کنی، همون طور که خودتم گفتی 2000 مثلا منطقه 3 امسال به اندازه همین رتبه تو پارسال شانس قبولی نداره، فک نکنم شانس قبولی به طور قابل ملاحظه ای کم بشه ولی بازم در هر حالت کمتر از پارساله

14. Top | #14
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      داداش گلم امسال تو اعلام نتایج افرادی که از مناطق مختلف سهمیه ی 5 درصدی داشتن تو یه سهمیه جمع شدن و طبق چیزایی که دوستان می گن سهمیه ی مناطق هم برا اونا لحاظ می شه پس قطعا شما نباید بر اساس رتبه های پذیرفته شده های سالای قبل برنامه ریزی کنی، همون طور که خودتم گفتی 2000 مثلا منطقه 3 امسال به اندازه همین رتبه تو پارسال شانس قبولی نداره، فک نکنم شانس قبولی به طور قابل ملاحظه ای کم بشه ولی بازم در هر حالت کمتر از پارساله
      کمتر از پارسال برای بچهه ای مناطقه یا سهمیه زیر 25 هم هس؟؟؟ O.o
      .More than yesterday, less than tomorrow

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezaAsghari نمایش پست ها
      کمتر از پارسال برای بچهه ای مناطقه یا سهمیه زیر 25 هم هس؟؟؟ O.o
      برای بچه های مناطق علی جان، 5 درصد ظرفیت رشته ها برا اون 30 و چند هزار نفره (تو تجربی) اینا تو سهمیه ی ایثارگران نیارن رشته ی موردنظرشونو میان تو سهمیه منطقه ی مربوط به خودشون جا می گیرن، اونجاست که رتبه ها جابجا می شه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن