خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 15 نخستنخست ... 567 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 224
    1. Top | #76
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دنیا99 نمایش پست ها
      چیزی که نیومده
      مجدد چک کن
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

2. Top | #77
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      تبریک میگم فاطمه جان...خوشبحالت انشالله که همیشه همیطور موفق باشی...فاطمه خانوم من پایه ی متوسطی دارم اگه مثه شما از الان تا دی ماه شرو کنم و همه ی دروس رو بخونم بعد آزمون شرکت کنم خوبه؟؟؟شما دروس پیش رو هم تو اون سه ماه خوندی؟

3. Top | #78
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام تبریک میگم بهتون فاطمه خانوم.انشالله که همیشه همینطور موفق باشید.میخاستم بگم من پایه ی متوسطی دارم بنظرتون اگه مثل شما از الان تا دی ماه یه بار کامل دروس رو بخونم بعد آزمون شرکت کنم خوبه؟ تاثیر داره؟ شما دروس پیش رو هم تو اون بازه سه ماهه خوندید؟؟

4. Top | #79
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ممنون میشم اگه جوابمو بدید

5. Top | #80
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام، مصاحبتون الان خوندم، تبریک، میگم که چه کار باحالی کردین تا اذر تموم کردین،چجوری موفق شدین تو 4ماه همشو بخونید، میشه توضیح بدین.
      I'm coming

6. Top | #81
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      میگم که فاطمه خانوم. میشه اگر از اون برنامه ریزیهای2هفته ایتون تا اذر چیزی نگر داشتین یک نمونه بزارین که ببینیم فقط میخام دستم بیاد باید چیکار کنم،تشکرات
      I'm coming

7. Top | #82
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط baratiarezoo4 نمایش پست ها
      تبریک میگم فاطمه جان...خوشبحالت انشالله که همیشه همیطور موفق باشی...فاطمه خانوم من پایه ی متوسطی دارم اگه مثه شما از الان تا دی ماه شرو کنم و همه ی دروس رو بخونم بعد آزمون شرکت کنم خوبه؟؟؟شما دروس پیش رو هم تو اون سه ماه خوندی؟

مچکرم ازلطفتایشالا موفقیت خودتو ببینیم
      خب به نظر من کاملا همگام نبودن با ازمون برای ی فارغ التحصیل میتونه خیلی خوب باشه البته برای همه صدق نمیکنه این قضیه...به نظرم برنامه قلمچی برای ی محصل خیلی عالیه ولی برای فارغ التحصیل یکم کنده شاید اوایل به نظرتون خیلی هم عالی باشه ولی من فک میکنم ی سریا مثل خودم اگ با قلم پیش برن تو دوران جمع بندی اشفته میشن خب پس چ بهتر ک از برنامه جلوتر باشیم ولی ازمون بدیم ینی برنامه خودمونو داشته باشیم ولی خودمون رو هم بسنجیم
      شما اگ بتونید تا دی ماه یک دور با کیفیت تاکید دارم رو کیفیت خیلی مهمه بخونید وبعد دیگ شروع به ازمون دادن بکنید خیلی مفید خواهد بود براتون...شایدم چارماه شد باید از دفتر برنامه ریزیم ببینم دقیقشو بگم بهتون...والا نمیدونم ک پیش هم خوندم تو این سه چارماه یا نه...فکرمیکنم خوندمش!!!
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

8. Top | #83
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ممنون میشم اگه جوابمو بدید
      ببخشید یکم دیر شد تازه متوجه شدم
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

9. Top | #84
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      مرسی عزیزم... فک کنم تو اون بازه تا دی ماه زیاد ترازتون واستون مهم نبود درسته؟ باید روزی چن ساعت بخونم که بتونم از ازمون جلو بزنم؟ فاطمه جان نمیدونید چقد من حالم بده روزی نیست که گریه نکنم از استرس دیگه دارم دیوونه میشم همش میترسم که نشه!

10. Top | #85
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط halsey نمایش پست ها
      سلام، مصاحبتون الان خوندم، تبریک، میگم که چه کار باحالی کردین تا اذر تموم کردین،چجوری موفق شدین تو 4ماه همشو بخونید، میشه توضیح بدین.
      سلام!
      ممنونمایشالا موفقیت خودتون
      خب این خیلی مفصله ولی بخوام خلاصه تر بگم اینکه من توباراول قصد داشتم برای هرکتاب از یه منبع تست استفاده کنم تعداد تستارو برای هردرس مشخص کردم بعد تقسم کردم به تعداد روز مد نظرم ک همون۴ماه فرضی باشه البته با دوسه روز بیشتر برای در نظر گرفتن حوادث احتمالی خب اگه اون تعداد تست ک باید برای هردرس میزدم در طول روز برام معقول و منطقی و ممکن بود باتوجه به شناختی ک از خودم داشتم همونو اجرا میکردم مثلا من اولین دورم یادمه برای زیست هرروز حداقل۶۰تست رو داشتم بعد با توجه به هدف بلند مدتم ک همون چارماه باشه برنامه دوهفته ای یا یک هفته ای برا خودم تنظیم میکردم اویل یه روز هم مشخص کرده بودم ک اگه نرسیده بودم به یه قسمتی از برنامم اون مثلن روز جبران باشه...بعد به همین شیوه پیش رفتم..وتموم شدامیدوارم تونسته باشم منظورمو رسونده باشم اگه جزیی تر سوال بپرسید بهتر میتونم کمکتون کنم
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

11. Top | #86
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط halsey نمایش پست ها
      میگم که فاطمه خانوم. میشه اگر از اون برنامه ریزیهای2هفته ایتون تا اذر چیزی نگر داشتین یک نمونه بزارین که ببینیم فقط میخام دستم بیاد باید چیکار کنم،تشکرات
      دفتر برنامه ریزیم دست یکی از دوستان هس ازش میگیرم ارسال میکنم براتون حتمن
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

12. Top | #87
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مرسی عزیزم... فک کنم تو اون بازه تا دی ماه زیاد ترازتون واستون مهم نبود درسته؟ باید روزی چن ساعت بخونم که بتونم از ازمون جلو بزنم؟ فاطمه جان نمیدونید چقد من حالم بده روزی نیست که گریه نکنم از استرس دیگه دارم دیوونه میشم همش میترسم که نشه!
      خواهش میکنم عزیزم
      من تا دی ماه اصلن ازمون نرفتم ازمونو میگرفتم تو خونه حل میکردم اولین ازمونم ۲۴دی بود ک جامع پابه بود من فقط واسه ازمونهای جامع رو ترازم حساس بودم ولی میتونم بگم یکی از کم اهمیت ترین مسایل همین تراز هس شما باید به درصدات وپیشرفت هر ازمونت اهمیت بدی اینک بررسی کنی من این ازمون خیلی خوب درس خونده بودم چه عاملی باعث شده نتیجه مناسبو نگیرم یا اینک من این ازمون این روش پاسخگویی رو امتحان کردم بهتر بود یا نه؟؟؟....ینی اینک شما ازمون میدی تا نقاط قوتتو بشناسی و نگهش داری و ضعفتو هم پیداکنی و رفعش کنی تا روز کنکور با ی ارامش خاص وذهن شفاف و منظم بری سر جلسه ان شالله...‌
      خب گریه و ناراحتی و ترس ک برا هرکنکوری وجود داره خود منم همینجور بودم ولی بدترین مسله همین ترس از شکست و پایان ماجراس...تو اصلن فک نکن ک تهش میشه یا نمیشه همه تمرکز و حواستو بزار رو برنامه کوتاه مدتت ک هفتگیا باشه و با توکل به خدا پیش برو.....هیچ وقت وقتی پایین قله هستی به قله نگا نکن
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

13. Top | #88
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seven نمایش پست ها
      دفتر برنامه ریزیم دست یکی از دوستان هس ازش میگیرم ارسال میکنم براتون حتمن
      اگه دفتر برنامه ریزی تون رو گرفتید برای من هم ارسال کنید
      من هم دوست دارم این برنامه رو اجرا کنم

14. Top | #89
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dars نمایش پست ها
      اگه دفتر برنامه ریزی تون رو گرفتید برای من هم ارسال کنید
      من هم دوست دارم این برنامه رو اجرا کنم
      چشم حتمن فردا میفرستم
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

15. Top | #90
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      مرسی عزیزم.ولی شما که آزمونا رو نمیرفتید پس چطور درصداتونو میفهمیدید؟نمیشه کلا آزمون نرم تا اردیبهشت؟

صفحه 6 از 15 نخستنخست ... 567 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن