خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 15 نخستنخست ... 34514 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 224
    1. Top | #46
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام . تبریک واسه این رتبه خوب ...
      نظرتون در مورد موضوعی های الگو مثل قرابت معنایی ، املا و لغت و تاریخ ادبیات و ... چیه ؟؟؟

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تبریک به نظر شما تو این یه ماه باقی مونده از تابستون چه مباحثی بخونیم که خیلی مفید باشه در طول سال

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RealMohsen نمایش پست ها
      سلام . تبریک واسه این رتبه خوب ...
      نظرتون در مورد موضوعی های الگو مثل قرابت معنایی ، املا و لغت و تاریخ ادبیات و ... چیه ؟؟؟
      سلام
      مچکرم ازشما
      من قرابت و ارایه شو کار کردم خب ارایه نقطه ضعفم بود وهمه تستاشو زدم تقریبا مهمترین نکته توی قرابت یا ارایه تست زیاده انقدر تست بزنی ک ایده ها براتون تکراری بشه ..‌پس ازتست زیاد غافل نشید فرقی نمیکنه زیاد ک از چ کتابی باشه ولی اینا کتابای خوبی هستن!!
      اما برای تاریخ ادبیات و املا و لغت واقعن به نظرمن نیاز نیس براشون کتاب تهیه کنید از لقمه مهروماه یا هرکتاب دیگه ای حفظشون کنید بعد برید سراغ کنکورای اخیر من اصلن فکر نمیکردم تست های سالهای قبل انقدر درصد ادبیاتمو بهبود ببخشه ولی وقتی شروع به این کار کردم دیدم برا املا یه سری کلمات خاص داره تکرار میشه یا حتی لغات و تاریخ ادبیات پس به نظر من برا این مباحث فقط تست های سراسری چن سال اخیر همه رشته هارو کار کنید کافیه و نتیجه لازم رو خواهید گرفت ان شاالله
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali13791379 نمایش پست ها
      تبریک به نظر شما تو این یه ماه باقی مونده از تابستون چه مباحثی بخونیم که خیلی مفید باشه در طول سال
      مرسی
      حرکت شناسی و دینامیک از فیزیک کل تستای کتابی ک کارمیکنید رو بزنید ومطمن بشید ک خیلی خوب یاد گرفتید حتی اگ فقط برا یکیش تونستین این کارو انجام بدین
      تابع از ریاضیات .مباحث هر سه پایشو
      زیست و شیمی هم ک واقعن نمیشه گفت کدوم به درد بخور تره ولی خب شیمی قسمت محاسباتشو بیشتر تمرکز کنید استوکیومتری و محلول!زیست هم فک میکنم زیست دوم تو این یه ماه یه دور بخونید
      ادبیات تست مبحثی بزنید بقیه عمومی ها رو به نظرم چندان لازم نیس تو این یه ماه روش تمرکز کنید...اینا نظر منه ببنید کجاهارو بیشتر ضعف دارید اونا رو رفع کنید
      موفق باشی
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

5. Top | #50
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.تبریک میگم موفقیتتون رو.در یک کلام عالی بودین.

چند تا سوال.
      1.اینکه گفتین تا آذر ماه یه دور کتابا رو خوندین،اینو بیشتر توضیح میدین؟

2.شیمی 3 ،برای کسی که مبتکران رو خوب خونده،برای تست بیشتر گاج میکرو خوبه(منبع خوب برای تست بیشتر-نه مثل موج آزمون که همش 5 تا آزمون باشه برای هر فصل)؟-چون فکر کنم شیمی رو خوب خونده بودین.
      مرسی
      ویرایش توسط senator93 : 30 مرداد 1396 در ساعت 15:54

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط senator93 نمایش پست ها
      سلام.تبریک میگم موفقیتتون رو.در یک کلام عالی بودین.

چند تا سوال.
      1.اینکه گفتین تا آذر ماه یه دور کتابا رو خوندین،اینو بیشتر توضیح میدین؟

2.شیمی 3 ،برای کسی که مبتکران رو خوب خونده،برای تست بیشتر گاج میکرو خوبه(منبع خوب برای تست بیشتر-نه مثل موج آزمون که همش 5 تا آزمون باشه برای هر فصل)؟-چون فکر کنم شیمی رو خوب خونده بودین.
      مرسی
      سلام
      ممنونم ازلطفتون!!!
      ۱-خب من اومدم تعداد تست های همه کتاب کارامو چک کردم برا همه درسا ک اگه قرار باشه من فرضا توی سه ماه یه دور با کیفیت درسامو بخونم باید روزی چ تعداد تست برا هردرسیم بزنیم با درنظر گرفتن حوادث احتمالی واگاهی از سرعت مطالعم مثلا میدونستم ک میتونم توی دوساعت حداقل۵۰تا تست از هرکدوم از اختصاصیا بزنیم حالا ممکن بود یه مبحث سخت باشه نتونم این تعدادو کار کنم یا بالعکس اسون باشه بیشتر بزنم همه اینا رو درنظر میگرفتم اگه معقول و منطقی بود برام اجراش میکردم
      بعد با توجه به هدف بلند مدتم ک همون سه ماه فرضی بود برنامه یک یا دوهفته ای برا خودم تنظیم میکردم وبسیار به برنامم پایبند بودم جوری ک اگه یک روز اتفاقی افتاد نتوستم برنامه روزمو کامل کنم روز بعدش۵صب بیدار میشدم تکمیل میکردم ینی هی امروز و فردا نمیکردم بعد ک یه فصلو میخوندم برا این ک از کیفیت مطالعم مطلع بشم تست زماندار میزدم وبرا خودم شرط میذاشتم ک درصدم نبایدزیر ۸۰شه اگه نمیشد برا خودم جریمه در نظر گرفته بودمخلاصه با این روند پیش رفتم...‌ اگه سوالتون رو یکم جزیی تر بپرسید بهتر میتونم کمکتون کنم
      ۲-شیمی خیلی براش زحمت کشیدم ولی کنکورم خراب شدبه نظر من مبتکران قوی تر از گاج هس اگ مطمنی ک مبتکرانو خوب خوب خوندی برو سراغ گاج ولی اگر نه مبتکرانو یه بار دیگ بزن.....
      خواهش میکنم موفق باشی!!
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا درصد ریاضیت بااینکه انقد تست زدی کمه؟همینطور فیزیک؟
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #53
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی خوب جواب دادین.من سوالا رو کمی جزیی تر میپرسم،تا شما هم کوتاه و سریعتر بتونید جواب بدین.

1.برای هر 8 تا درس کنکور، توی این 3 ماه ،یک منبع تستی رو کامل کار کردین؟

2.بعدش نحوه مرور درسها توی این 3 ماه؟

3.بعد از اتمام این مدت،منبع دوم یا زدن دوباره ی همون منبع اول؟

4.زیست الگو و آی کیو،نیاز به دوبار زدن دارن یا نه؟همون یکبار زده بشن و نکات حاشیه نویسی بشن،کافیه؟

5.دینی سفیر خرد و گاج رو هر 2تاشو کامل کار کردین؟این سفیر خرد همون جامع جلد 1 هست(نمونشو الان دیدم)؟و توی گاج قسمت آیات،برای هر آیه چند بخش مربع شکل داره و داخلش پر از توضیح هست،اینا رو هم حفظ کردین(خیلی زیاد گفته)؟

6.عربی برای درک متن،لغات آخر کتاب هر 3 سال ضروریه؟پیشنهاد شما برای این بخش عربی؟

ببخشین سوالا زیاد شد.ولی شما هر وقت سرتون خلوت بود،جواب بدین.مرسی
      ویرایش توسط senator93 : 30 مرداد 1396 در ساعت 16:36

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​کم نیستا ولی مثلا میخوام بدونم چرا 70نزدی ؟
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از وویس های چه کانالی استفاده می کردین ؟ (هم استانی عزیز)

11. Top | #56
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      چرا درصد ریاضیت بااینکه انقد تست زدی کمه؟همینطور فیزیک؟
      سوال خودمم هست
      امسال کیفیت برگزاری کنکور تو حوزه ما داغون بود ۸:۵شروع شد۱۲/۱۰گرفتن دقیقا من همیشه ۲۵مین بار اول میزارم برای ریاضی بعد۱۰مین ازاخر میومدم سراغش سرکنکور پنج دقیقه رو ازم گرفتن عملا وگرنه قطعا به۸۰میرسوندمش...البته وقتی از حوزه اومدم بیرون مطمن بودم زیر۷۰نزدم ریاضی رو ولی خب بی دقتی داشتم غلط زده بودم اونم سوالی ک باورم نمیشد
      فیزیک هم لابد حقم همین بوده دیگ واقعن توضیحی براش ندارم
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ​کم نیستا ولی مثلا میخوام بدونم چرا 70نزدی ؟
      نتیجه هیچ امتحانی به این صورت دقیق دست خود ادم نیس...به خیلی چیزا بستگی داره سختی سوالات اون درس شرایط روحی ک بهت حاکمه و...
      ریاضی امسال ساده تر از پارسال بود ولی خب من بخاطر بی دقتی و جریان وقت ک توضیح دادم خدمتتون نتونستم به درصد بالاتری برسم فیزیک هم علتشو نمیدونم شاید تلاش من کافی نبوده...به هر حال خداروشکر راضیم ...کنکور واقعن غیر قابل پیش بینیه مثلا من تو اکثر ازمونام عربیم بالای ۹۰بود وواقعن به هدف۱۰۰کنکور دادم ولی حتی به درصد واقعی خودم هم نرسیدم ولی بالعکس ادبیاتم تو هیچ ازمونی بالا۸۰نرفت تقریبا ولی کنکورم بهترین درصدم زدم....
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

13. Top | #58
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LI20 نمایش پست ها
      از وویس های چه کانالی استفاده می کردین ؟ (هم استانی عزیز)
      برای زیست استفاده میکردم ای دیشونو یادم نیس ولی تدریس اقای شهریار دانشی بود یکیش و یکی دیگشم ایلیا ایمانی
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

14. Top | #59
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط senator93 نمایش پست ها
      خیلی خوب جواب دادین.من سوالا رو کمی جزیی تر میپرسم،تا شما هم کوتاه و سریعتر بتونید جواب بدین.

1.برای هر 8 تا درس کنکور، توی این 3 ماه ،یک منبع تستی رو کامل کار کردین؟

2.بعدش نحوه مرور درسها توی این 3 ماه؟

3.بعد از اتمام این مدت،منبع دوم یا زدن دوباره ی همون منبع اول؟

4.زیست الگو و آی کیو،نیاز به دوبار زدن دارن یا نه؟همون یکبار زده بشن و نکات حاشیه نویسی بشن،کافیه؟

5.دینی سفیر خرد و گاج رو هر 2تاشو کامل کار کردین؟این سفیر خرد همون جامع جلد 1 هست(نمونشو الان دیدم)؟و توی گاج قسمت آیات،برای هر آیه چند بخش مربع شکل داره و داخلش پر از توضیح هست،اینا رو هم حفظ کردین(خیلی زیاد گفته)؟

6.عربی برای درک متن،لغات آخر کتاب هر 3 سال ضروریه؟پیشنهاد شما برای این بخش عربی؟

ببخشین سوالا زیاد شد.ولی شما هر وقت سرتون خلوت بود،جواب بدین.مرسی
      ۱-برای اختصاصی ها بله ولی عمومی ها نه
      ۲-اول اینک بعد از اتمام هر فصل یک جلسه مرور همون فصل با روش بازیابی اول تست بعد مرور تست ها هم همه زماندار یه هدف هم تعیین میکردم ک مثلا درصدم نباید زیر فلان عدد بشه درصورتی ک زیر درصد مورد نظر شد تکرار مجدد فصل...بعد از اتمام هر کتاب هم بسته به اینک چ درسی هس یک یاسه تاجلسه برای مرور اون کتابی ک خوندم میزاشتم برای عمومی ها یک جلسه اختصاصی ها متغیر(همه به روش بازیابی اول تست بعد مرور متن)
      ۳-اول تست های مارک دارم از منبع اول بعد منبع جدید
      ۴- به نظر من یه درسی مثل زیست اصلن لازم به تکرار تست نیس همین ک نکته هاشو دربیاری مرور کنی کافیه
      ۵-نکات ایات دینی رو از کتاب ایات و نکات میخوندم اونم نه اینک حفظ کنم فقط یه بار از روش میخوندم ببینم به چ چیزاییی گیر داده ولی خود ایه رو سعی میکردم حفظش کنم وخودم به متن درس ربطش بدم...من تست هیچ کدومو کامل نزدمدوتا کتاب خریدم چون فکر میکردم لازمه اما بعد فهمیدم من زیاد اهل تست دینی زدن نیستم ...من بدون تست به نتیجه دلخواهم تو دینی میرسیدم خیلی کم تست زدم ولی این کاملا فردیه بستگی داره شما با تست بهتر نتیجه میگیرید یا چندان ضرورتی نداره براتون...صفیر خرد مولفش مسلم بهمن ابادی هس
      ۶-نه اصلا لازم به حفظ کلمه نیس ولی وقتی تست میزنید سعی کنید هرچارتا گزینه رو معنی کنید و نقش همه کلماتو مشخص کنید این خیلی به قوی کردن عربی کمک میکنه
      خواهش میکنمایشالا ک تونسته باشم کمک کرده باشم...موفق باشی
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

15. Top | #60
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seven نمایش پست ها
      ۱-برای اختصاصی ها بله ولی عمومی ها نه
      ۲-اول اینک بعد از اتمام هر فصل یک جلسه مرور همون فصل با روش بازیابی اول تست بعد مرور تست ها هم همه زماندار یه هدف هم تعیین میکردم ک مثلا درصدم نباید زیر فلان عدد بشه درصورتی ک زیر درصد مورد نظر شد تکرار مجدد فصل...بعد از اتمام هر کتاب هم بسته به اینک چ درسی هس یک یاسه تاجلسه برای مرور اون کتابی ک خوندم میزاشتم برای عمومی ها یک جلسه اختصاصی ها متغیر(همه به روش بازیابی اول تست بعد مرور متن)
      ۳-اول تست های مارک دارم از منبع اول بعد منبع جدید
      ۴- به نظر من یه درسی مثل زیست اصلن لازم به تکرار تست نیس همین ک نکته هاشو دربیاری مرور کنی کافیه
      ۵-نکات ایات دینی رو از کتاب ایات و نکات میخوندم اونم نه اینک حفظ کنم فقط یه بار از روش میخوندم ببینم به چ چیزاییی گیر داده ولی خود ایه رو سعی میکردم حفظش کنم وخودم به متن درس ربطش بدم...من تست هیچ کدومو کامل نزدمدوتا کتاب خریدم چون فکر میکردم لازمه اما بعد فهمیدم من زیاد اهل تست دینی زدن نیستم ...من بدون تست به نتیجه دلخواهم تو دینی میرسیدم خیلی کم تست زدم ولی این کاملا فردیه بستگی داره شما با تست بهتر نتیجه میگیرید یا چندان ضرورتی نداره براتون...صفیر خرد مولفش مسلم بهمن ابادی هس
      ۶-نه اصلا لازم به حفظ کلمه نیس ولی وقتی تست میزنید سعی کنید هرچارتا گزینه رو معنی کنید و نقش همه کلماتو مشخص کنید این خیلی به قوی کردن عربی کمک میکنه
      خواهش میکنمایشالا ک تونسته باشم کمک کرده باشم...موفق باشی
      عالی و کامل.مرسی.

انشاالله در دانشگاه هم موفق باشین.

صفحه 4 از 15 نخستنخست ... 34514 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن